Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
21. nov 2009

inak ak zacneme tuho dumat a pisat co ti nasi chlapi spravia zistime aky su vlastne uzasny a super 😀 to len my sme stale nespokojne 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
21. nov 2009

beji 😀 😀 😀 😀

amadora
21. nov 2009

no môj porobí naveľa, keď mu to 10x poviem a nakoniec sa do toho akože pustím aj tak sama 😀 ale to už sa mi neráta...

bejca
autor
21. nov 2009

no ale nemam pravdu ?? 😀

inak na predchadzajucej strane som nieco dole pisala !!!!!!!!!! 😠 neignorujte ma baby !!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
21. nov 2009

Beji nádherné je to srdiečko 🙂

Joj už sa teším na zajtra, ja mu dám, ten bude plakať ako ho povláčim po obchodoch a eurá budú len tak lietať 😠 😀

bejca
autor
21. nov 2009

Ami dakujem 🙂 a to je aj s tym lankom 😉 a za 3 eura asi tazko nieco take ako Svarovskeho sperk kupim tu v meste 😅 😉 muzik sa ma teda zajtra po chlebe 😀 😀 😀

danka.k
21. nov 2009

beji vobec som si to nevsimla... tie posledne prispevky sa akosi vzdy preskocia 😀 😀 😀 krasne srdiecko

amadora
21. nov 2009

Beji to si píš že hej 😀

bejca
autor
21. nov 2009

Danka dik 😀

inak tam maju toooooooooooolko krasnych sperkov a niekedy sa podari za celkom fajn cenu 😉 vy tam nekupujete nic ???

danka.k
21. nov 2009

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

danka.k
21. nov 2009

ja neverim takymto predajom/nakupom

bejca
autor
21. nov 2009

Ami uz sa tesim ako nam o tom zajtra vecer napises 😉

amadora
21. nov 2009

Beji ja nie...

Kočky idem do sprchy, ak vás tu už nestihnem tak dobrú noc 😉

Ale budem sa ponáhľať 😀

danka.k
21. nov 2009

no ja uz idem do hajan.. deficit spanku sa prejavuje 😀 mam dve noci na dospatie tak idem dospavat 😀 😀 ahojte bruuuuuuuu

bejca
autor
21. nov 2009

no ja tiez som neverila ale uz mam par dobrych veci pokupenych odtial 😉 dufam ze to tak bude aj nadalej 😅

no ja asi tiez pojdem sprchenzi a hajenzi 😉 takze dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

bejca
autor
22. nov 2009

halooooooooooooooooou nedela 😵

je to vidiet ako tu je rusno 😀

moji chlapi spia 🙂 Petko mi dal budicek o 6,35 😝 a mne sa akosi nechce spat ale asi pojdem 😅 prisla som vas enem kuk a uz aj prcham ako aceton 😀 takze

halooooooooooooooooooou vecer 😉 ale asi az neskor lebo budem zehlit 😝 😉 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a uz sa tesim na Super star 😉

bejca
autor
22. nov 2009

AMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII aha co som nasla 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5337226

super cena objednaj MAjkovi 😉

danka.k
22. nov 2009

cafte.. my noc horor, maly natlaceny na mne, ked som ho odtisla tak zacal revat.. boli ma cely clovek... cez den zasa nespal, sli sme od nasich tak mi zaspal v kociku a ked som ho vyberala tak sa zobudil... a teraz lezi s mojim bratom v posteli.... neviem kto skor zaspi 😀

amadora
22. nov 2009

Ahojte, hneď ráno sme vyrazili do BB a cez obed keď malý zaspal sme s tatkom išli po nákupoch. Minuli sme 60 euro ale máme pokúpené pre Majka, Majku aj svokra 🙂 Majkovi sme kúpili lego, gumené puzzle, zvonkohru a také garáže ako Bejča Peťkovi - tatko si ich doslova vydupkal 😀 Ešte som hľadala tú mozaiku ale nič som nenašla, len pre väčšie deti, takže Beji ďakujem pekne za link 😉 Majke sme kúpili bábiku, pri potlačení jednej nohy sa smeje, druhej plače, jednej ruky chrápe, druhej hovorí mama, tata a keď sa jej dá do pusy duda alebo fľaška tak vydáva zvuk ako keď cucká 🙂 A svokrovi sme kúpili poľovnícky nôž.

Majko bol u starkých ako v raji, spal do 16:00 (zabudla som im povedať že ho majú zobudiť ak nevstane do 14:30 😅 ) , papal jedno cez druhé, bláznil sa, no proste ani domov nechcel ísť 🙂

A muža som dnes riadne vytrestala, celý deň som bola na neho hnusná, podrypovala som ho a podobne, už bol z toho zúfalý, sa ma stále spytoval čo mi spravil keď som taká zlá na neho, tak som mu to postupne aj nadávkovala a taký bol prítulný a len prosíkal nech už na neho nie som taká hnusná 😀 Ešte aj čižmy mi sľúbil kúpiť 😀

danka.k
22. nov 2009

ami to ste neminuli vela.. moj muz by bol rad keby som minula 60 ečok 😀 a pekne ste pokupili

a muz zeby ssa konecne uvedomil 😀

amadora
22. nov 2009

no Danka za pár hovadín si myslím že je to dosť 😒

amadora
22. nov 2009

Izka, pozerala som si na nete tie homeopatiká, lebo lieky som už skoro úplne vysadila. Len všade mi píšu že všetko je na lekársky predpis 😕 Homeopatiká nie sú voľno predajné lieky? A ty si tuším písala že vám to predpísala homeopatička. Ako ste sa ku nej dostali? Ja si neviem predstaviť že tu u nás nejakého takého odborníka nájdem 😅

Inak v Tescu som videla troje krásne čižmy, aj za dobrú cenu (20-25 euro), len ani jedny mi neboli dobré 🙄 A v All Toys hračkárstve keď sme odchádzali tam skúšali takú zvláštnu hračku, ja som sa normálne musela vrátiť a sa na to pozerať s otvorenou hubou 😀 Bol to taký dinosaurus a normálne bol ako živý, ľudia ho tam hladkali a on vrtel chvostíkom a obtieral o nich hlavu ako mačka, žmurkal takými nežnými očkami a priam čakal kto ho pohladká. Predavačka vravela že sa dajú do neho sťahovať z netu veci, ktorými ho učíš, predavačka ho tam volala, pískala na neho a on kráčal za ňou a potom sa zas šmajchloval s ľuďmi keď ho začali hladkať, no nádhera 🙂 Ja som hneď kňučkala mužovi že ho chcem 😀

bejca
autor
22. nov 2009

haloooooooooooooou uz sem zde 😀

dozehlene konecne 😝 dufam ze tu niekto este bude 🙂 😉

idem citat 😉

bejca
autor
22. nov 2009

Danka a coze ste mali taku zlu noc ??? 😕 snad nebude RAstik chorucky 😅 a ako to dopadlo s tym spankom ?? brat zaspal skor 😉 posielame Rastikovi pusinky 😵

Ami super nakup ste spravili 😵 / my sme tu garaz nekupili 😉 / ale ved ty co pises tak si celkom dost toho pokupila co sa ti zda ze tak malo ... 😅 ja co som si kupila cizmy tiez stali 25 euro 😉 a ja mam tiez problem kupit lebo su mi vsetky male 😠 a vacsina tych topanok a ciziem su na vysokych podpatkoch 😠 a to ja nemusim ja mam rada nizučke topanky 😉 a teda taky dinosaurus musi aj miesto doma zabrat 😉 ae musel byt zlatucky 😵

bejca
autor
22. nov 2009

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee halooooooooooooooooooo ????????????? 😵

amadora
22. nov 2009

ja som tu, len píšem mužíkovi dáke žiadosti o roboty tak odbieham 😉

amadora
22. nov 2009

Beji ja som nepísala že sa mi zdá málo 😕 A ten dinosaurus bol veľký asi ako mačka, možno trochu menší ešte 🙂

bejca
autor
22. nov 2009

ved pises ze za par hovadin dost ..... 😅

a ten dinosaurus ja ze to taky velky nejaky 😀 a take male cuda juda som videla aj u nas v tescu a vselijake druhy .. ale neviem zeby to bolo ono ???

amadora
22. nov 2009

Beji ale nemyslela som tým že mám pocit že sme toho málo kúpili, ale Danka písala že sme málo minuli tak hovorím že na to čo sme kúpili si myslím že je to dosť 😉

Netuším či to majú aj v tescu, alebo ako to vyzerá zabalené, ja som to už videla len behať po obchode a kopu ľudí okolo 🙂

Pridala som foto toho čo sme kúpili 🙂

bejca
autor
22. nov 2009

jeeeeeeeeeej no super 😵 pekne hracky 😵

ozaj a tej pani si pisala o tie mozaiky ?? ja hej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre