Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
21. dec 2009

Ami a Megi dakujem za krasne vianocne blahozelanie 🙂 😵

izka
21. dec 2009

ajka, gratulujem kubkovi k vodičáku a želám, nech sa vždy v poriadku vráti.
úplne ťa chápem, že sa o neho bojíš, ale treba to prekonať.
naša kika už jazdí ako drak. dobre mi to padne, že sa sama odvezie na akciu, alebo ide na nákupy.
ale tiež mám o ňu obrovský strach, tak som sa ešte nikdy nebála. len sa modlím a verím, že ide opatrne a že má dobré šoférske gény, lebo moj otec najazdí veľa km a je výborný šofér, aj moj muž. klop, klop. 😉

aj včera išla v snehu a v pohode to zvládla. ešte aj autá strieda všelijaké, aj muža viezla v pick upe k opravárovi pre druhé auto. ona z toho nemá stres.

inak torty proste úžasné, nádherné, neskutočné.

bejca
autor
21. dec 2009

Ajuska zlatko setri sa a vyliec sa 🙂 posielame vam pusinky a tatkovi zelame stastnu cestu 😵

Megi s tym autom by ma asi trafilo 😠 je mi to fakt luto ☹ a aj vam zelame krasne pokojne Vianoce a muzikovi vsetko naj prajeme 🙂

Bzucinka no teda tak vy ste uz uplne nachystani na Vianoce 😵 si sikulka 🙂 a uz zajtra budete stavat stromcek ?? ja tiez dumam ze ci uz zzajtra nepostavime 😉

JAnka tak mate aj vy sikovneho jeziska 😉 a Veronka je teda velka kocka ked tak krasne zvladla zubara 😵

Ami super darceky od kuklacov 😵 potesi pred vianocami 😉

MArtinka super ze sa mate Vianocne 😵 aj my uz tak pomalu 😉 a Stevko podareny s tym nocnikom 😀

Izka ty nepis ze obdivujes nas , ja obdivujem teba zvladat 5 deti a vsetko okolo domacnost a pod ... a este aj muza 😉 co sa mamy tyka ... no myslim ze je to len prechodne ale vdaka aj za to 😉

Lili vitajte 😵 a teda drzime palceky na tehulkovanie 😵 my sme s nocnikom a wc na tom podobne 😉

izka
21. dec 2009

bzučinka, ty sa šetri. už ti je lepšie?
a z toho, že alexík sa nepýta, si nič nerob. však sa to naučí. chlapcom to dlhšie trvá, česť výnimkam, ako peťko, vevin adamko, dankin rastík a ak som zabudla niektorého šikulku, tak sa ospravedlňujem.

janka, som rada, že malej sa nič nestalo, ale teda viem si predstaviť, aký šok si prežila.
a s tým mobilom ma to mrzí. to nepoteší. ale niečo podobné sa stalo mojej známej a tá ho vyfénovala a funguje.

moj muž tiež takto opravuje všetkým mobily, ako amin. len ja z toho mám nervy, lebo všetky staré rozobraté musím obhajovať na súčiastky a najradšej rozložené v obývačke 😖

bejca
autor
21. dec 2009

Martinka naaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherna chalupka 😵 aj ja chceeeeeeeeeeeeem taku 😉 napis postup 😉 ak sa ti chce 🙂

ked spominate soferak ja ked som spravila tak bol tusim januar a mrzlo , snehu , kalamita a pod.. tak som si pozicala auto z pozicovne a jazdila som 😉 sice vtedy to boli ine ceny v pozicovniach 😀 ale tak ak by som naburala tak by ma to az tak netrapilo 😉 a nenaburala som a tiez som sa nebala ..az do havarie odvtedy mam strach ....😅 ale aj teraz jazdim dost malo kedze som stale doma a muz ma auto so sebou ...

bejca
autor
21. dec 2009

my se este nepytame na serbel a ani na wc .....ale ked je holy tak ide na serblik len kakame cisto len do plienky , vtedy ked sa ho opytam ci ide na nocnik alebo wc tak vresti ze Nieeeeeeeeeeeee 😀

amadora
21. dec 2009

ahojte, prečítala som vás, ale veľmi nereagujem, nehnevajte sa, dnes som úplne bez nálady, Majko celý deň vystrájal, robil zle, mrnčal, plakal, zúril a neviem čo ešte, už som bola na nervy večer. a ešte ma muž dorazil keď mi povedal že by som som si mala oddýchnuť od malého, tónom akoby som potrebovala psychiatra 🙄

bejca
autor
21. dec 2009

Ami no tak to su muzi ..... a asi to budu tie zubky 😉 len popismenkuj ulavi sa ti 😵

amadora
21. dec 2009

Beji ani nemám dáko chuť na nič 😒 Som mu povedala že zajtra idem preč a on nech sa stará o malého, upratuje, varí, pečie a chystá na Vianoce a potom nech mi povie či na malého nezvýši hlas keď mu 100x niečo povie a malý ho neposlúchne ani tak 😠

bejca
autor
21. dec 2009

ja to poznam velmi dobre o com pises ....... co narobime 😅 a mne sa tiez nic moc nechce nemysli si ... nejaka som tiez uz unavena ....

amadora
21. dec 2009

a navyše mi je svinská kosa 😝 mala by som ísť do sprchy ale sa mi nechce keď si predstavím tú zimu, brrr... v noci som spala v tielku, mikine, teplákoch a hrubých ponožkách, čo ja inokedy len v tričku a nohavičkách

bejca
autor
21. dec 2009

este stale sa vam nevykurilo ??? chuda moje a nebudes ty chora ???? 😕

amadora
21. dec 2009

nie, stále je tu hrozná kosa ☹ ešte ku všetkému máme čerstvé drevo tak zle horí, je to na porazenie 😖 sakra kde je to oteplenie čo hlásili?!

bejca
autor
21. dec 2009

ja nechcem oteplenieeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 ja chcem zimu a sneh nech mame krasne vianoce 😵 😉 ale teda je mi luto ze mate taku kosu ☹ poslem ti trochu tepla cez IP chces 😉 cmuka objatie k tomu 😵

amadora
21. dec 2009

v Trnave nech je aj -30 ale u nás nech je aspoň +10 😀 sa najviac bojím že Majko prechladne 😒

bejca
autor
21. dec 2009

ved ja viem 😅 a mne staci ked tu je tych -16 ako bolo 😉 -30 nech je na Sibiri 😉 MAjkovi posielame pusinky a teda si si ho poriadne nababusila chudiatko nase malike , a to tym drevom ze je take mate zimu ci tym ze ste nekurili jeden den ???

amadora
21. dec 2009

aj aj... my máme kamenný dom s hrubými stenami. v lete je to super lebo je tu príjemný chládok, ale v zime sa to zle vykúri a keď vychladne tak nie a nie vyhriať 😒 a navyše nám najviac ťahá cez obývačku lebo tu je ešte pôvodná podlaha, zem a na tom dosky, žiadna izolácia či betón ☹ chceli sme to robiť tento rok, aj centrálne kúrenie, len ten mužov chrbát nám spravil škrt cez rozpočet a nevydalo nám to finančne 😔

aja7
21. dec 2009

Ahojte 😉

ami, vdaka za vianocny pozdrav 😉

Nechapem, ako mozte mat az taku zimu? ved len jeden den ste nekurili??? hm,, neboj, Majko neprechladne, urcite uz ma nejaku odolnost a lepsie sa spi v chladnejsom prostredi. My mame v spalni cca 20stupnov, mozno ani to, Adamko spi zasadne odkryty..Asi nemate plyn, ked kurite drevom?

A s chlapmi...skoda reci...ja tyzden makam ako blazon, vianoce uz mozu byt aj hned a tato ked dorazil na SK, tak mi volal, ci chalani nosia zimne topanky, alebo chodia v botaskach....samoska, ze v botaskach...tak ma sfukol ako sirotu, ze JA mam na to dohliadat, co si obuju!!! 18tky!!! dost, ze im davam do kuchyne bundy vecer, aby chudiatka nemali rano studene a este sa aj o topky budem starat!! 😝

aja7
21. dec 2009

aha ami, uz som si precitala 😖 takze len kurte a kurte, aby ste naozaj neprechladli ☹

megi dakujem za prianie, aj za adamka, tento rok budem zasa asi doma jedina, kto si spomenie, ze ma aj meninky 😀

u nas je -7, bud mi zle ukazuje teplomer, alebo je tak teplo 😕

izka, kubo dlho soferovat nebude 🙂 aspon sam nie, podla tych ich silackych reci, ho ani na bicykel nepustim 😀 😝

Matka, krasna chalupka, uz len Janka a marienku do nej 🙂

Beji a vy vianocujete sami doma, nechodite k babke(svokrovcom) ? dakujem aj tebe, tato uz je v ZA 😉

danka.k
21. dec 2009

ahojte babulky.. tak uz som vasa.... medzernik sa opravit neda ☹ ☹ tak sme kupili klavesnicu k pc a pripojili k notebooku...

zacala som citat ale akosi som nedocitala 😀

bejca
autor
21. dec 2009

Ami neboj na buducu jar to isto vsetko porobite a uz nebudete mavat taku zimu 😉 posielame vam bozteky 😵

Ajuska no ten tvoj chlap je teda uzasny 😖 a prosim hod mi email do IP 😉 dik 🙂

bejca
autor
21. dec 2009

Ajka my byvame doma 🙂 na Vianoce ma byt kazdy doma pri svojom " krbe " 😉 chodili sme k svokrovcom okolo 20 tej ale teraz nechodime az na 1sviatok vianocny k svokrovcom a potom na 2sviatok k nasej mame 😉 no a medzi tym este tak vsade na chvilku a nakoniec k nam 😵

bejca
autor
21. dec 2009

Danka no tak to potesi ...no ale ved ste to vyriesili tak uz nas nebudes zanedbavat 😵 a pekne dociatj 😀 😉

amadora
21. dec 2009

Aji ďakujem 🙂 Keby môj darebný svokor nebol taký lenivý tak to mohlo byť dávno spravené, nechápem ako mohli takto toľké roky tu žiť a nenapadlo ho to spraviť... ale nejdem sa zbytočne rozčulovať, idem radšej do tej sprchy a spať a zajtra budem rozmýšľať čo s tou zimou 😔 A ockovi želáme šťastný dojazd domov 😉

amadora
21. dec 2009

Beji ďakujem, máme to v pláne a radi by sme, len dúfajme že už sa podarí 🙂

Dobrú noc vám teda všetkým

bejca
autor
21. dec 2009

dobru 🙂

aja7
21. dec 2009

kocky, vymodelujte niekto za mna Pata a Mata, plus vianocny stromcek 😝 mne sa uz TAK DESNE nechce 😝 😝

to bude asi chorobou...kaslem na to uz dnes, idem do sprchy, kym pride tato a potom si konecne vydychnem 🙂

beji, neviem preco sa mi zdalo, ze chodite k svokrovcom, hm,,,,starnem 😀 😝

dobru a krasne snicky vsetkym 😔

danka.k
21. dec 2009

my ideme na vianoce k svokrovcom.. mne to pride take blbe ze oni dvaja doma a my traja.. ved rodina ma byt pokope.. bude nam veselsie.... a na silvestra ideme k nasim....

bruuuuu vsetkyyyyyyyym 😉

izka
21. dec 2009

ešte som sa k vám vrátila.

ak by som sa sem už nedostala, tak vám chcem úprimne zaželať ŠŤASTLIVÉ A SPOKOJNÉ A POŽEHNANÉ VIANOČNÉ SVIATKY a hlavne veľa zdravia všetkým, najmä detičkám a veľa radosti pri rozbalovaní darčekov.

izka
21. dec 2009

ami, je mi ľúto, že máte takú zimu.
viem si predstaviť, ako sa cítiš a že máš obavy o majka.
dobre si pamätám, ako sme chodili prikladať do kotla a minule sme si s mužom na to spomenuli ako sme už pohodlní.

ja som dnes mala v pláne ísť ešte niečo dokúpiť, ale vôbec sa mi nechcelo do tej zimy, tak som radšej zostala doma a čítala si vás 😉

deti sa včera tešili, že napadol sneh a keby ste videli emu, aká bola natešená. všetci už boli vymrznutí, len ona sa ani sánok nechcela pustiť. tak prišli veľkým plačom, že sa chce ešte šmýkať 😀
škoda, že ten sneh nevydrží, aby aspoň deti mali radosť.

ozaj ešte som chcela zagratulovať majkovi k rozprávaniu. to je také zlaté.

ema opakuje úplne všetko. len sa čudujeme, kde na to chodí. ona si veľa zapamätá, čo počuje v telke, hlavne v reklamách.
minule sme boli v meste a rozsvietili stromček a ema sa začala tešiť a kričala : vianoceéé.
alebo začula zvučku a skoro spadla z hojdačky, čo vedela, že "ide superstár a bude petinka" - to je pesnička 😀 . ona to tak chutne povie.
alebo každému oznamovala, že : vypadol bendík. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre