Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
27. dec 2009

my sme boli večer na nákup a nahovorila som mužíka aby sme sa išli potom trochu prejsť po meste, že nám to dobre padne. tak sme išli všetci traja pekne po meste a malý mal z toho ohromnú radosť, behali sme po všetkých schodíkoch hore dole a veru sme sa všetci dobre cítili potom 😵 ale teda keď sme išli okolo pizzérie tak mi nebolo všetko jedno 😀 😀 😀

blumka
27. dec 2009

ahojteeeeee, pozeram, ze sme sa tu aj celkom roztehulkovali...tak prajem vsetkym tehotnym bezproblemove tehu a snazilkam nech ta snaha rychlo ma svoje ovocie 😉 😵

danka.k
27. dec 2009

ami mala si odbocit 😀 😀 😀

amadora
27. dec 2009

heš ty satan pokušiteľ!!! 😀 😀 😀

jerry
27. dec 2009

čauko mamulky

hurá je po vianociach, to bola fuška, najprv mínus 20 kosa, potom lejak lejak lejak vietor a lejak, myslela som si že explodujem a ked sa konečne dalo ísť pre počasie von, kočky ochoreli a my ako každé vianoce sme sa vybrali na pohotovosť. Tinuška "kvalitný" zápal priedušiek a Lucka "len" poriadny suchý kašel a nádcha.
POOOOOMOC ja chcem ísť na riadne dlhú prechádzku.

a tuhuškám zo SRDCA veeeeľmi gratulujem a tak trošku 😉 v dobrom závidím

amadora
27. dec 2009

Jerry rýchlo sa vyliečte 🙂 A ja tehuľkám veľmi 😉 v dobrom závidím 😀

amadora
27. dec 2009

Beji čakám na teba, čakám a teba nikde 😕 😀 Idem do sprchy a ešte nakuknem...

jerry
27. dec 2009

tak ja mám čas a vás nikde, to ste teda kamošky 😒
Práve som sa zaľúbila 😀 do čemerice tentokrát, sú nádherné (kvet) už viem čím si vysadím na jar záhradu 🙂
dobrú noc

bol som tu fantomas

amadora
28. dec 2009

Dobré ránko!

Tak náš tatko išiel dnes na školenie do novej práce, som zvedavá ako to dopadne 🙂

Inak svokor srandista mu písal sms že v noci zastrelil diviaka tak ráno má prísť ho rozrobiť lebo on ide na zabíjačku 🙄

danka.k
28. dec 2009

ahojte u nas snezi ☹ ☹ ☹ ☹ nechcem sneh chcem teploooooooooooooooooooooooooooooooooo

a sme sami po vyse tyzdni, ale len do stredy takze pohodicka 😉

bejca
autor
28. dec 2009

ahojte 😵

zijeme , dychame , snazim sa zo vsetkych sil 😀 😉 muzik je v praci od cca 7 mej do cca 19 tej aj zajtra a v stredu neviem ale ak mu nedaju dovcu tak bude do cca 18,30 aj v stredu ...len dufam ze aspon v stvrtok mu dovolenku daju 😒 no ved uvidime 🙂 video a fotecky som dala na FB ale teda nestiham moc chodit nikam 😝 novy PC este nemam zapojeny ale po novom roku asi 😉 uzivajte si muzickov tie co ich mate domenka 😵

paaaaaaaaaaaaaaa posielame pusinky a chceme sneeeeeeeeeeeeeeh 😉 / Danka posli ho k nam 😀 /

veva55
28. dec 2009

ahojte, tak nechcem byt svina, ale pizza bola uzasna 😀
nakupy uspesne, sa vytesujem z novych veci, aj ked budem musiet este pockat do jari, kym ich na seba nahodim. akurat co som nekupila je kabat, v zime boli strasne drahe tie co sa mi pacili a teraz sice maju zlavy, ale vacsinou velke cisla, takze smola. este skusim vybehnut zajtra.
tu konecne vykuklo slnko, tak sa tesim von, ked sa maly zobudi.
idem kuknut fotecky, co ste sem hodili, ak zostane cas, aj ja par hodim, ved uz by sa patrilo 🙂

veva55
28. dec 2009

baby ako kukam tak kukam, vela ste tych fotiek nepridali 😀 asi ich mate na FB, ze?
tak idem teda aspon ja nieco nahodit 🙂

veva55
28. dec 2009

takze mozete kuk, fotky su v albume 🙂

bzucinka2
28. dec 2009

ahojte
boze prebehla som aj ja par albumov, baby, tie nase deturence su uz straaaaaaaaasne velike, riadne slecny a chlapi 🙂 ale nam to leti 🙂
ja mam uz na zajtrajsiu dovcu pobalene, rano uz len jedlo z chladnicky a vecer ked pride maly, tak spolu nejake hracky zbalime 🙂 lebo on si uz vie pekne zbalit co chce aby sme vzali so sebou 🙂

danka.k
28. dec 2009

bzuci a kam idete?? asi mi nieco uniklo 😀

ja som foto este nepridavala 😀 juuuj ta lenivosst moja.. a to mi ich muz aj do pc stiahol :D

amadora
28. dec 2009

Veru veru, ja mám fotky na FB lebo aj tak väčšina z nás chodí aj tam a nechcelo sa mi do dávať duplicitne 😅 Ale keď sa mi bude chcieť tak pridám večer alebo tak 🙂

Bzuci idete na tú chatu čo ste spomínali či...? Užite si to 🙂

aja7
28. dec 2009

Ahojte 😉

beji, posielam ti sneh, aspon polovicu z toho, co tu od rana napadlo 😝 😝

teda, toooollllko darcekov tie nase deticky podostavali,,,a vraj kriza 😀 😀

my tiez pol hrackarstva, ale najviac sa mu paci mikrovlnka a riadiky 😀 😀 😀 s nicim inym sa nehra, len dokola prihrieva kurca, cajik, polievocku, krmi celu rodinu 🙂

stale som chora a adamkovi sa znova objavili sople....neznasam to, o chvilku bude mat chytene priedusky 😝

vsetkym este krasny zvysok sviatkov 😉

amadora
28. dec 2009

Vevi krásne fotky 🙂 A Adamko tak pekne pózoval aj pod tým stromčekom, raz mi to k nemu nejde ako ho tu opisuješ, on je taký anjelik 😵 Inak čo bol ten najvďačnejší darček, dáko som to nerozoznala...

danka.k
28. dec 2009

😀 beji poslala som dosiel?? 😀 😀

ajka tak skore uzdravenie a dufam ze adamkovi sa to nevrati a sople rychlo odidu

vevi fotky su krasne... a my spolocnu foto nemame asi ani z minulorocnych vianoc 😀

bejca
autor
28. dec 2009

helou 😀 fantomas je zde 😀 😉

konecne Petko normalne zaspal , vcera isiel spat okolo 22 hej - vlastne cele Vianoce 😅 tak snad sa uz znormalizujeme 😉

idem citat 😵

bejca
autor
28. dec 2009

no teda Vevi super fotecky 😵 a veru Adamko uplny anjelik a ty tu o nom tak pises aky zbojnik 😉 plastelina musela mat teda uspech a uz sa tesim ako budes pisat kde vsade si ju nasla nalepenu 😀 😉 a teda super si si nakupila 🙂

Ajka skore uzdravenie zelame 😵 a tiez potrebujeme este jednu izbu cisto len na hracky 😀 😉

Bzuci uzite si to stastnu cestu 😵 my sa tiez sami balime ake hracky chceme 😵

Ami ja tiez nemam chut a ani cas sem zmensovat vsetky fotky a kam by som ich tu dala ??? a koooooooolko by som ich sem nahravala 😝 😉 ale isto nejakych par zmensim a pridam 😉

DAnka ,Ajka ziadny sneh nedorazil 😒 zle posielate 😀 😀 😀

bejca
autor
28. dec 2009

my mame az jednu fotku a teda to je za vsetky drobne 😝 Petko nervaci a my sme ako na odchode 😀 takze ani nemame poriadne musime vystihnut Petkovu dobru naladu 😉

danka.k
28. dec 2009

beji prepac zajtra poslem znova 😀 😀 😀

a skoro som zabudla.. dnes sa maly vypytal pekne kakat do serblika... som sa cudovala.... ale zato prestal cikat do zachodu... radsej si zoberie daku nadobku a triafa sa tam 😀 😀 😀 zbojnik jeden 😀

amadora
28. dec 2009

Beji presne s tými fotkami je to aj u mňa tak a navyše keď ti nejaké fotky zmažú tak ani nemáš chuť ich sem dávať 😒

So spoločnou fotkou vianočnou máme aj my problém, máme jednu takú pod stromčekom, moji chlapi vyzerajú úžasne a ja hrôza, práve som malému hovorila "kukuk" lebo nechcel sedieť (inak na tej fotke to vôbec nevidno 🙄 ) a ešte aj dáko debilne sedím že mám kozy na pupku 😅 😀

Danka Rastík šikulka 🙂

Inak Majko v poslednej dobe hrozne chce pomáhať so všetkým, veľmi je šikovný, dnes mi aj prádlo pomáhal vešať, keď môže niečo zaniesť do koša tak je celý vytešený, keď dopapá rožtek tak si beží pre metličku a lopatku a zametá a dnes keď si kakol do plienky bežal doniesť vlhčené utierky a sudocrem 😀
A som zabudla asi napísať že starká ho naučila rátať, my povieme "jeden, dva..." a on skríkne "tliiiiiiii" 😀 Strašne je pritom zlatý, tak rátame všetko čo príde 😀

Poobede sme boli na nákup, potom u starkej zobrať si zabíjačkové dobroty a nakoniec sme sa išli prejsť všetci spolu, strašne sa mi to páči a malému tiež. Len aj susedovci z nás museli mať šou, lebo sme sa zabávali cestou, najprv sme robili veľké kroky všetci, potom sme dvíhali nohy ako vojaci vysoko a potom sme dupkali 😀 Majko nás poctivo kontroloval či to robíme s ockom ako on 😀

bejca
autor
28. dec 2009

DAnka oki cakam zajtra 😀 a teda RAstik super vymyselnik 😀

nas Petko minule behal holy a postavil sa nad Benikovu misku s vodou a nacural mu tam obkrocmo stal a triafal sa 😀 ale trafil 😀 😉

amadora
28. dec 2009

Beník musel mať radosť 😀 😀 😀

bejca
autor
28. dec 2009

Ami presne aj mne uz par pomazali tak niekedy ma to ani nebavi 😝 😉 a teda super opisujes spolocnu fotku 😀 😀 😀 s pomahanim sme na tom podobne 😉 tiez ho to ohromne bavi a ja hovorim len nech im to zostane 😀 😉 ale ako citam dalej teda MAjko je uzasny 🙂 😵 sikulka 😵

bejca
autor
28. dec 2009

Ami no ved sme mu ju hned umyli a vymenili 🙂 ale zlaty bol 😵 ze ich to aj napadne 😀 😀

amadora
28. dec 2009

Beji hodila som do albumu tú fotku tak rýchlo kuk, zasmej sa a ja ju rýchlo vymažem 😀 😀 😀 A ďakujem za pochvalu Majka, veru hroznú radosť mi robí 😵 A teda nápady majú niekdy ohromné 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre