Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
26. jan 2010

aHOOOOOOOOOOOOOOOJ kOčKY som späť.......🙂
všetko dopadlo super, a ten moj čertík krásny lieta akoby sa nič nestalo....

mm1
26. jan 2010

Ale poviem Vám, že bolo to tam o dušu. Natali bola maximálne spokojná, rozjašená, so všetkými hneď kamoška, a všetci tam z nej nechápali a hlavne neverili, že bude mať len dve roky...vrchnej sestre robila účesy, so sanitármi chodila kontrolovať ostatných a podobne,......
koľkokrát som bola na nervy z nej, ale keď som si tu prečítala príspevky, tak vidím, že nie je jediná čo s ňou čerti šijú a Ďakujeme že ste na nás mysleli...
Narodeniny som strávila s Natali v nemocke, ale neva, hlavne že všetko dobre dopadlo.
teraz to budeme mať ešte dva dni zaviazané a potom už len prelepovať leukoplastmi a 19.2 na kontrolu....

A teraz idem reagovať.

Bei, super, že mrška došla, no super ako super, myslím to tak, že nemusíš stresovať, že je niečo s hormonmi, že si v poriadku...... ale verím, že tá ďaľšia už nepríde. 🙂

Bzuci , gratulujem ku chlapčekovi... tak budete mať dvoch chlapčekov, aspoň sa ti krásne pohrajú spolu.... 🙂 .

Ami, ocino je fakt slepý.... neviem, čo na to povedať.... naozaj nie..... stratila som slová, len aby ho to raz v živote nemrzelo, pretože všetko čo vykonáme sa nám časom vráti, len aby už nebolo neskoro....
netráp sa tým moja..... nezmeníš to....
A tetu mrchu pozdravujem, takto rozbiť vzťah ocka a detí.... paráda. ☹ ☹
Dufam, že maminke je už lepšie.... A ja som tiež brala len Calibrum baby plan a + kys. listovú, ale len prvé tri mesiace....

Valentín? no my ešte pred tým máme výročie... takže február je u nás taký zlomový.... ale ešte som nič špeci nevymyslela......

Danka, som rada, že sa malý vytešuje... o to ma to teší viac.... 🙂

tak a idem kuk prácu.... 😉

bzucinka2
26. jan 2010

ahojte
magie super, ze ste uz doma a hlavne ze je vsetko v poriadku a natali je spokojna spolu s maminkou 😉
beji, ja mojmu nedovolujem spavat v spalni, aj ked v noci pride, ideme zase spat do postele, lebo to by bola katastrofa, keby sme si tam zvykli spavat vsetci 4 😀
ami super, ze je tatko doma a hovorila som s drahym, od zajtra pomaha na stavbe u mojho brachu, ale ze v sobotu alebo v nedelu poobede by ste mohli prist a isli by sme sa kupat do kalnej 😉

amadora
26. jan 2010

ahojte kočky 🙂

no tak som bola u alergologičky, napichala mi ruku všetkým možným a verdikt - žiadnu alergiu nemám, takže operácii sa asi nevyhnem ☹ je mi nanič lebo tam nechcem ísť 😒

a čo sa včerajšku týka... stalo sa mi také menšie "foux pass" 😅 V tom návale radosti že sme s mužíkom konečne spolu sme akosi zabudli na ochranu Nechápem ako sa mi to mohlo stať, nikdy som na také niečo nezabudla. A proste som sa zbadala až keď bolo po všetkom... Horšie je že akurát niekedy v týchto dňoch som mala ovulku. Tu je graf: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... podľa neho by som mala mať už po nej včera, tak dúfam že sa to zaobišlo bez "úrazu" 😅

Megi vitaj doma 😵 Som hrozne rada že ste to tak krásne zvládli, Natali posielame obrovskú pusinku 🙂 A s ocinom sa už netrápim, fakt mi to začalo byť jedno, ja mám svoj život a ostatní nech si ten svoj žijú ako najlepšie vedia 😉 Ale ďakujem ti 🙂

Bzuci ešte ti dám vedieť lebo zajtra ide mužík preč a my asi pôjdeme do BB pozrieť maminu keď ju už konečne pustia, lebo ako bola v nemocke sme spolu neboli. Neviem kedy sa vrátime ale myslím že cez víkend by sme mali byť doma, tak by sme sa dáko dohodli 🙂

mm1
26. jan 2010

Ami no tak bože, operácia sa oddiali.... 😀

amadora
26. jan 2010

Megi veď akože nehodila by som sa pod vlak za to, ale tak dosť by sa to tým skomplikovalo...

bzucinka2
26. jan 2010

ami ok, ved mame mobily a obcas ho mam aj pri sebe 😀 😀 😀 a neboj vsetko sa vyriesi, ty hlavky makove 🙂 akurat ze teraz sa nevies zas objednat na tu operaciu, kedze nevies ci budes ci nebudes tehu, ale ja by som sa na tvojom mieste hned ako mrska pride objednala nech to mas uz za sebou a mozte sa venovat vyrobe babatka 😉

mm1
26. jan 2010

Ami, čo sa má stať, stane sa..... všetko čo sa deje je pre niečo....
ak si tehu, možno máš byť tehu, aby sa operka oddialila a ak nie, tak sa hneď objednáš.... uvidíš.....

a nie sú nejaké testy, ktoré skor ukážu či si tehu, či to sa mi len marí.........

amadora
26. jan 2010

Však v pondelok pôjdem tam a objednám sa a uvidíme... keď by niečo tak sa to proste zruší. A doma mám test s tou citlivosťou že ukáže po 5 dňoch od oplodnenia tak si potom spravím. Len dúfam že už mi tam nebudú vyprávať bludy nech tam zase nejdem zbytočne, minule som dala 6,64 eura za objednanie, teraz zase 😠 A už to mohlo byť za mnou 🙄

aja7
26. jan 2010

Ahojte Mamicky skoro 2rocnych batoztekov 😉

hlasim sa po dlllhej dobe, nestihacka, mala som perne posledne dni, tento tyzden nepeciem nic 😲 tak som uz upratala upratane, vyzehlila, zasuvky poriadila a zacinam sa nudit 🙂))))

Ale nie, drahy ma pozval na ples, tak som natvrdo zacal s 90dnovkou, plus Lipoxal, orbitrek a brusaky...Mam dobru motivaciu 🙂

Beji, Tami, v dobrom zavidim dovcu, Ked som videla Emku v Tatralandii, hned sme s drahym usudili, ze ideme...Len nas odradila nahorazna cena, kedze Adamko uz ma 94cm...platil by ako normalne deti, co je dost. Zadara je len do 90 cm 🙂)) Neskutocne zdieraju ludi. Beji, ja vas obdivujem a vlastne vsetkych co chodite na zimn u dovcu, ja mam zimy uz plne zuby 😝 😀

TAtko oslavoval narodky, vsetko som mu nachystala na tajnasa, netusil ani o tortach, ani o oslave, taky bol prekvapkany 🙂)) fest sa mu to ratalo, dostal este od nas (odo mna a od deti) thajsku masaz a od kolegov hodinovy let v 2lietadle, tak som zvedava, pojdeme sa mrk s Adamkom 🙂 na ten let myslim 😀

Zacinam pomaly riesit Admkovu oslavu, pozvanky,vyzdoba a tak, darcek mu ostal od Vianoc, vlacik Maxim na baterky, nic ine nedostane, len torty samozrejme 😀

Natalke a vsetkym este chorym detickam skore uzdravenie, Ami pan boh to vyriesi za teba, zbytocne dopredu stresujes 😉

Cvicime cikanie do nocnika, bez uspechu...rozpravanie...bez uspechu...posluchanie...bez uspechu... 😀 ale ved mama je trpezliva, aj tak vyhram ja....sice neviem kedy, ale do puberty nebude cikat do plienky 🙂

V noci papame 3x 😝 vazi 14,5kg meria 94cm...

Poziadala som si ja KRAVA!!! o to zvysenie RD na 2 mesiace...kebyze sa nevenujem v poslednych tyzdnoch len pecieniu, neurobila by som to!!! Teraz budem od septembra dostavat len 40eur, ked pojdem do prace!!! Ked som to zistila, skoro ma drb...o....no, co uz 😖 😝 😀

Tak to by bol suhrn nasich noviniek, nenoviniek, pekne posluchajte deticky, aj malickeho bzucka v bzucinkinom brusku nech mamka poslucha 😉

Ja zas niekedy zavitam 😉

bzucinka2
26. jan 2010

ajka vitaj, pekne darceky ste pripravili pre ocinka 😉 a mna ked som si isla poziadat o zvysenie toho RP hned upozornovali ze ak by som nastupila do prace, tak sa mi znizuje, ale kedze ja nenastupujem, tak mi to je srdecne jedno 😀 tak vy ste tam mali mile pani uradnicky, ked ta na to neuporoznili 😠 a bzuckovi odkaz odovzdam 🙂

amadora
26. jan 2010

Ajka som sa nasmiala s tým vašim cvičením a neúspechmi 😀 Ohromne si to napísala 😀 A Majko s Adamkom si môžu ruky podať 😉

Bzuci aj mne to hneď hovorili úradníčky že ak pôjdem do práce tak si o to zvyšovať nemám 😕

bzucinka2
26. jan 2010

boze, ja mam prave chut zapchat si usi a nic chvilku nepocut, cely den som pocuvala maleho a teraz do toho melie este aj muzicek 😅 mam strasnu chut vypnut sa, no ale to nejde, takze ich pocuvam dalej, lasky moje 🙂

danka.k
26. jan 2010

megi vitajte doma 😉

ajka my sme tiez mamine robili tajne oslavu k narodkam, starky nas 2 dni pred prezradil 😀 😀 😀 ale necakala ze to bude take velke 😉 a to bolo hlavne...

ami nejako sa to vyriesi,. zbytocne sa nestresuj 😉

a rastik si podava ruky s adamkom a majkom.. my tiez vsetko bez uspechu.. aj nase krasne pytanie sa na zachod nam je uz prd platne lebo zbojnik sa prestal pytat a cika si kade tade... zachod aj serblik ignoruje. ved naco cikat tam ked moze robit mlacky na zem a tvarit sa ze on netusi co to je 😀

bzuci zavri sa do izby a vypni a na vsetkych sa vykasli.... 😀

amadora
26. jan 2010

Baby veď ja nestresujem 😀 Len som písala že by sa to skomplikovalo tým ale určite by som sa tešila. Mne išlo len o to že nechápem ako som na to mohla zabudnúť 😅 😀 Dnes už určite nezabudnem 😀

Danka u nás je to také isté. Vie že sa ciká na nočník, ale veď načo keď cikať sa dá kde to na neho príde, nie? 😀

amadora
26. jan 2010

a ozaj, zajtra poobede sa u nás zastaví otec s macochou

danka.k
26. jan 2010

ami nepusti ich dnu 😀 😀 😀 😀

ale vies rastik sa uz pekne pytal a teraz toto....

a napis si na ruku nabuduce ked ocko pride, aby si nezabudla 😀

bejca
autor
26. jan 2010

ahojte 😵

ja som dnes ako dolamana 😝 asi pojdem skoro spat 😝

idem si vas precitat 🙂

skolara
26. jan 2010

ahojte
ako sa mate?
My sa mame dobre. Nemozem uverit ze nasim detom taha na 2 a poniektore uz 2 roky mali 😲 odpadnem.
MM1 a co to vlastne mala Natalka s prstekami? Este ze uz mate po operacii. Tesime sa.
Ami na MACOCHU kasli ale inak dobre si ju nazvala.
Aji no ty si akcna. Ja by som teraz mala upratovat a nie len tak vysedavat.
Ja chodim do prace 6 hodin denne a jeden den mam volno.Ale inak je to pre mna obcas riadna makacka.Hlavne to varenie kedze mam aj manzela cely cas doma tak furt vsetko zjedia. 😀
Beji a ty sa ako mas? Co ti Petko nespinka dobre vecer ze planujes zrusit denny spanok. 😕?

aja7
26. jan 2010

zajtra pojdem skusit na urad, zrusit tu moju ziadost...sice budem vyzerat ako debil, ale za pokus to stoji, chvilu tu hambu prezijem 🙂))))))))))

bejca
autor
26. jan 2010

taaaaaaaaaaaak 🙂

Megi som rada ze je uz vsetko v pohode 😵 Natalka je sikulka velika a rozumna 😵 a dakujem 😉

Ami no tak uvidis ako to dopadne ale myslim ze by bolo lepsie ist na operaciu a potom miminko 😉ale ak to bude naopak nic sa nedeje😀

Danka teda Rastik si s tebou cvici ako sa mu chce 😉 😀

Bzuci no tak ja tiez som neni za to aby spal v nasej posteli dnes uz spinka vo svojej 😉 a aj skor zaspal ale aj cez obed spinkal cca hodinku iba 😵 a usi si zapchaj ine nepomoze 😀 😉

Ajka super si to napisala sa tu usmievam 😀 a my sme tento rok boli x na zimnej dovce a aj to hlavne koli Petkovi aby bol s kamosom par dni a uzili sme si to fajn 😵 my keby ze sme doma tak muz kazdy den aspon na 2 hodky by aj tak isiel do prace 😝 takze radsej niekam dalej a nikam nejde 😉 😀

a nad oslavou uz dumam aj ja ..... len teda ta moja torta som zvedava ako dopadne 😝 ved uvidime 😉

a vy sa uz chystate do prace ?? asi tych par mesiacov / 3 / dopredu uz by som ani neisla .....😅

bejca
autor
26. jan 2010

Skolara no ak nebude vecer spat normalne o cca 20,30 tak mu denny spanok zrusim alebo iba na cca hodku ho dam 😉 a mame sa inak fajn 😵 a ja ani nerobim a som uplne KO obcas 😝

bejca
autor
26. jan 2010

Ajka tak za chvilku hanby to stoji 😉

amadora
26. jan 2010

bože sem sa dostať! pol hodinu mi ten kôň načítaval kým som sa dostala od úvodnej stránky cez prihlásenie do tém a sem 😝 😠

Danka nie na ruku 😉 😀

Skolara zvládaš to super,máš môj obdiv 🙂

Aji oni ti mali vysvetliť čo a ako, ty sa nemáš za čo hanbiť 🙂

Beji to ja dobre viem 🙂

mm1
27. jan 2010

AHojte babule dobré ránko....
no to ste sa tu veľa včera neposnažili....
ja som mala super večer, vôbec som to nečakala, a možno o to to bolo lepšie.

Nati išla spať k našim, dnes ju má mamina..... a vravím si doobeda, čo budem večer robiť, navarené mám, požehlené tiež, mužík sa musí učiť, budem vyšívať...
ale poobede mi volá neznáme číslo. pozerám a to môj spolužiak zo strednej školy... že vie, že je to na rýchlo, ale že večer sa stretávajú s kočkami 4 ks a že či sa nechcem pridať. tak normálka som sa potešila...
bolo strašne fajn, tých ľudí som nevidela od skončenia strednej.... prišla som pred polnocou......
niekedy dobre padne také prekvapko..... 🙂

amadora
27. jan 2010

Dobré ránko!

Megi koník včera mrzol, myslím že to každého omrzí keď za jeden príspevok tu trčíš pol hodinu 😒

Tak tatko nám už pôjde preč zase 😔

A volal mi ocino aby sme sa dohodli na poobede a medzi iným mi vraví že macocha vymyslela "úžasný" plán že v lete pôjdu na Malorcu s nami aj s jej dcérou a jej rodinou 🙄 Takže sa začnem obzerať po inej dovolenke... 😝

skolara
27. jan 2010

ahojte
ajka to uradnicky by sa mali hambit ze ti ti nepovedali.
Beji takze Petko strajkuje pri vecernom uspavani hmm. My zaspavanie nastastie ok ale teraz bola noc hrozna lebo Vinie ma sople.ble. Mozu byt z tych poslednych stoliciek lebo uz sa jedna prezezava.Je tak na pol prerezana.Inak sa chora nezda byt.
Mali vase deti sople zo stoliciek?
Ami ked zaplatia chod ak nie tak hladaj druhu dovolenku 😀
Megi super zlaty spoluziak. My sme mali stretko po 6 rokoch v maji. ALe skoro cela trieda tam bola. Ale asi take mensie by bolo asi aj lepsie. 😖
Hej a Ami no pracu a dieta a domacnost nie vzdy zvladam aby si vedela 😖 raz za tyzden ma chyta depka a ja si myslim ze sa zrutim ale potom sa preberiem a idem dalej 😀 Na zenu je dieta a praca vela achhh ta emancipacia 😀

amadora
27. jan 2010

Skolara no pobyt by sme mali zadarmo aj stravu, len letenky by sme si platili my a ocino povedal že by nám aj to prispel. Len otázka je či nám to stojí za takú cenu že sa tam budem nervovať s nimi a nič si neoddýchnem 😒
My soplíky mávame často zo zubov.
A možno ťa občas chytá depka, ale hlavné že ti to krásne funguje všetko, takže si šikulka 🙂

skolara
27. jan 2010

ale vecer by ste si mohli viac uzit s manzelom kebyze idete s nimi. Mozno by s Majkom ostali vecer a vy by ste mohli ist von. to je jedno plus.
ale zasa aj dovolenka v trojici ma svoje caro.
my v lete nikde nepojdeme lebo vtedy je manzel max. pracovne vytazeny.V lete je najviac koncertov. A ja musim robit takze moja dovolenka sa nekona 😅 ale mame tu blizko zemp. siravu tak aspon tam vyrazime kazdy den po robote.

skolara
27. jan 2010

ja dnes robim az od tretej do pol deviatej tak sa povalujem po byte. Uz by som mala upratovat aby som potom nelietala ale mne sa nechce.
Keby som vedela ako sa na macbooku zmensuju fotky tak by som tu nejake pridala. ale neviem opytam sa manzela ked sa zobudi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre