Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

alex21
27. jan 2010

Bejke drzime palce aby vsetko dobre dopadlo 😉
Ami ta tvoja buduca macocha ma kolko rokov sprava sa ako pubertacka.

amadora
27. jan 2010

Alex stará harfa 🙄 Akurát mi mužík písal a som sa nasmiala lebo sa pýtal že čo ma zase tá enofa vytočila 😀

mm1
28. jan 2010

dobré ránko babulky...
Tak akurát som parkovala pri Tescu keď mi prišla od Ami sms, normálka som mala zimomriavky, ale som neskutočne rada, že to odniesol len botník Beji...
Držkajte sa a objímam vás na diaľku.......

Ami, teda mať tvoje nervy.... mne toto urobiť taká harfa tak sa nezdržím a letí jej jedna po papuli, a to myslím doslova vážne a som dosť pokojný človek, ktorého len tak hocičo nevytočí.....

Nie ja som nežiadala o žvýšený RD ja robím už od septembra, takže mňa sa to aj tak netýka..... ale je hlúposť, že keď to niekto stiahne, tak nemá dostávať tú vyššiu čiastku? no neviem......

Včera večer u nás doma cirkus, že nás z 8 posch. muselo byť počuť až na prízemie. museli sme dať Natálke dolu obväzy a už to len prelepiť.... teda, chúďa moje, nijak som ju nevedela ukľudniť, až som zvýšila hlas, a pomohlo to... a toto nás čaká do 19.2. každý druhý deň. Panebože....

Maťka kamarátky mi je ľúto.... zažila som niečo podobné..... ☹

amadora
28. jan 2010

Dobré ránko!

Bože ja už týždeň vstávam taká dolámaná a s bolesťou krčnej chrbtice a následne s migrénou, neviem čo to tak 😒

Megi ja si hryziem do jazyka kvôli ocinovi. On by bol jediný ktorému by som tým ublížila a to nechcem ☹ Ja len nechápem kde má ten chlap oči! Veď toto je jedna neinteligentná neohrabaná krava a nechápem že to nevidí! 🙄
A s tým cirkusom, aj u nás bol včera taký, strihala som Majkovi nechty na nohách 😝 Robil cirkus akoby som ho z kože drala. A dnes ma čakajú nechty na rukách, už teraz sa "teším"

Volala som s Bejčou, výsledky majú v poriadku tak čaká na vizitu a bude sa pýtať domov. Ale vraví že otras tam, že sú tam tri detičky bez mamy a nikto si ich tam ani nevšimne, ani plienku nevymení, tak okrem Peťka sa stará aj o nich 😠

bzucinka2
28. jan 2010

ahojte
fuuuuuuuuj toto pocasie, od rana ryda sneh ako divy a to idem teraz do mesta, lebo som narocky nechala maleho tam, aby som to mohla v klude obehnut a ono snezi ako dive, no tesim sa 😖
ami, ta enofa, to je nieco hrozne, nemala by ist na vysetrenie funkcnosti hlavy, ale zas piliny sa tazko menia, velmi lietaju 😀 asi by ma tiez porazilo a jazyk by som mala dohryzeny ale pokec s otcom by som si osamote neodpustila 🙄
beji, tesime sa ze ste v poriadku a snad vas pustia aj domkov 😉
megie drzime palceky, nech je dalsia vymena bez placu 😉 cmuk posielame natalke

amadora
28. jan 2010

Bzuci ale čo by som mu povedala? Ja mu nechcem ublížiť. Napriek všetkému a že to nechápem je on teraz hrozne šťastný a ja sa bojím že by to zle niesol keby mu niečo poviem. A vieš ako to je keď je niekto zaslepený... jediná zlá by som bola ja 😒

Ja som chcela ísť dnes do BB ale v tomto počasí... 🙄

mm1
28. jan 2010

Baby skoro ma šľahlo.....

tak ja sa s tým včera mordujem, malá cirkusuje, trhá sa, konečne nalepím jeden leukoplast ten zvieratkový a poistím to a prelepím ešte druhým, tým klasa.... fajn spotená jak myš a s urevanou malou si vydýchnem, že na dva dni máme pokoj...
a ráno mi volá mužík, Magdi, malá to má dolu!!!! tie leukoplasty to absolútne neudržali!!!! takže chudák, nová tortúra a mordoval sa s tým sám........

tu stále padá sneh, keď pozriem z okna, dolu zácpy.... všetky autá sa tlačia na most... cestári nikde... klasika.....

Inak na nechty máme dobrú fintu... tiež mala obdobie, že nechcela strihať nechty, dokonca sa stalo, že som jej to ako tak robila v spánku.... ale keďže teraz zbožňuje detičky zo škôlky pri nás a hráva sa občas s nimi na ihrisku, tak ja vždy..."no poď moja veľká škôlkárka, aj deti si dnes isto strihajú nechty, tak ideme si ich ostrihať" a super mi drží... aspoň niečo!!!!!

amadora
28. jan 2010

Megi no to poteší 😅 Ale tak tatko frajer, poradil si 😉
A náš v tomto snehu jazdí, jaj nemám to rada 😒
My nechty strihávame tak že on sedí tatkovi na kolenách, papajú spolu dáke dobroty (chrumky, tyčinky alebo tak), pozerajú rozprávku a ja strihám. Len včera som to robila sama takže tak...

mm1
28. jan 2010

tak náš tatík je šikovný... veď často ju má sám, keď má voľno a ja pracujem 🙂

martina1982
28. jan 2010

ahojte ,

My nemame problem so strihanim nechtov .Stevko sedi tichucko a diva sa co mu to robim 🙂

Rok 2010 je zvlastny dnes som sa dozvedela od mojej maminy , ze jej kamoske zomrel syn kupal sa a udusil sa plynom lebo maju ten ohrev vody na plyn ☹ Ja si ho pamatam ako maleho blondateho , baculateho chlapceka.sa mi zda , ze mal 20rokov .

Bejuska , ohlas sa nam ked budete domka stale na Vas myslim.

Megi , chudiatko Nati .no teraz tie leukoplasti vyrabaju na dve veci....

U nas tiez snezi ☹

mm1
28. jan 2010

Presne toto som napísala včera Ami, keď mi poslala sms o Bejke...
že tento rok, začal nejako neslávne...

najskôr jej mamina v nemocke, potom tamin Viktor, potom moja Nati, potom bejka s Peťkom a medzitým Mati, tebe dvaja ľudkovia....a to ešte nie je koniec januára....
dúfam, že to konečne skončí....

Včera som si pokúpila bavlnky na vyšívanie... som sa potešila, môžem pokračovať v mojich slnečniciach....
ale medzitým som sa dozvedela, že existuje rozpustná Aida, tak musím toto zohnať... vyšijem Natálke niečo na tričko, operiem a vraj zostane len výšivka... tak uvidíme...

danka.k
28. jan 2010

😲 😲 😲 beji hlavne ze ste v poriadku a dufam ze vas uz pustia

ajka pokial maleho nedas do statnej skolky nic ti nemozu zobrat, dalej poberas tych 164 ečok... aj ked budes zamestnana... takto to bolo povedane mne... sme stary zakon cize novy nas trapit nemusi... ale proste tento stat je jeden velky chaos v ktorom sa nikto nevyzna ani uradnici.. proste nikto

dufam ze uz sa vsetko zle v tomto roku skoncilo a bude uz len dobre...
a strihanie nechtov u nas????? keby sla okolo pani zo socialky tak si mysli ze ho tyrame 😀 😀 riči ako pavian.. dnes som hoja drzala a muz strihal, nedal si vysvetlit nic... skusali sme na neho vsetko na neho nicn eplati

martinka moje vlasy su na zehlicku uz zvyknute, len minuly rok v novembri som cvakla vlasy na kratko a teraz to uz dorastlo a da sa zehlit.. ale zehlicku som musela kupit novu lebo som zistila ze synovec mi moju staru rozobral 😀

a rano ma skoro porazilo z toho snehu... tajne som dufala ze nezacne padat... lepsie bolo ked bolo minus 12 a slnko a nie ako toto.. minus 5 a kopa snehu 😠

ami a tebe idem pisat IP dufam ze zabudnem zasa 😀 😀 😀

mm1
28. jan 2010

prišla som z obedu... bola som v obchode, že nakúpim si na večer veci na varenie na zajtra.... skoro som to moje auto nenašla, keď som tam niesla nákup... tak je zapadané, akoby som tam stála 3 dni. ale aspoň teraz nepadá sneh....

bejca
autor
28. jan 2010

ahojte 😵

uz sme doma 😉 Petko napapany konecne spinka vo vlastnom 😉 zazitok mal ohromny 😀 hlavneked hucali sireny a isli hasici + zachranka 😀 no a ked ho brali ujovia zo zachranky bol cely happy obzvlast ked hukali sireny stale 😀 dal sa osetrit aj nalepit taku naplast kde mu sledovali cima dost okislicenu krv 🙂 hrdina moj 🙂 ja som pravda bola v soku nevedela som co skor 😝 ale ak nahadou tak 2x uz budem vediet a pamatajte aj vy hned treba vypnut hlavny istič 😉 a jasne ze radsej volat hasicov pre pripad cohokolvek a oni uz zavolaju aj zachranku 😉

dakujem vam vsetkym ze ste na nas mysleli 😵 vysledky mame vsetky dobre tak je to fajn 😵 len teda ten pobyt v nemocnici otrasne nieco 😝

Ami dakujem ti velmi pekne si hrozne zlata a som velmi rada ze si moja kamoska 😵 😉

inak sa tu smejem som pozerala ten link co tu dala Mini 😀 a hejje to o nas ale teda obrazok dali brutalny 😝 😀 kokos fakt neuveritelne 😀

neviem ci pridem vecer 😅 lebo som si chcela ist oddychnut aj ja 😅 ale muzik vybavil elektrikara a ide nam menit vsetky zastrcky .... tak vecer pojdem skoro spat 😉

bejca
autor
28. jan 2010

no a jasne ze najhorsie bol fakt ze vidite ze hori ohen v elektrike - zastrcke - ktoru vobec nepouzivate a neviete co s tym ...otvorila som okno v spalni kde spinkal Petko a vlastne tym som mu sposobila sok 😅 - zobudila som ho ... a kazala som mu lezat a nepohnut sa 😅 - obehla som vsetkych susedov , nikto doma .... ,letela na balkon zbadala susedu ako venci psa kricala som na nu ze neviem co mam robit 😅 a ta mi povedala aby som zavolala 112 ... no a tam ma uz prepojili na poziarnikov .... a ti mi este potom volali spat a kazali vypnut istice a aby sme odisli z bytu ... no a uz potom muz aj prisiel a my sme isli na to vysetrenie a pod.... ale teda soky to boli riadne 😝

chvala bohu ze sme oki a uz doma 😵

bejca
autor
28. jan 2010

a ešte 🙂 Petko vraj neplakal ked mu brali krv 😉 ja som tam nebola bola som sama na odberoch ... a aj ked som prisla za nim tak sa pekne hral 😵 no a mne brali krv z oboch ruk a ako som celu dobu musela Petka nosit tak mi vecer praskla zila a mali ste vidiet aku hovadsku gulu som mala na ruke - brali mi zo zili pod palcom na zapasti 😝 stale to mam napuchnute a uz cele cierne 😝 radost velika ... ale zahoji sa 😉

boze kde je ten elektrikar ?? povedal o 13 tej mohla som pekne spinkat 😠

mm1
28. jan 2010

AHOJ BEJI 🙂🙂🙂🙂 OBJIMAM NA DIALKU A SOM RADA, ZE STE OK a ZE STE SPAT!!!!!

ked mi včera ami poslala sms, normálne mi nabehli zimomriavky, ešte že som akurát odparkovala auto..... inak neviem, či by som nesposobila koliziu.....

amadora
28. jan 2010

v prvom rade Beji som hrozne rada že ťa tu zase vidím moja 😵 s tými ističmi to viem, mňa už muž poučil aj kde sa to vypína, všetko. ale človek keď je v šoku a ešte tam máš dieťa a bojíš sa tak neviem teda či by ma to napadlo 😒 škaredý zážitok 😔 ale našťastie pri vás stáli anjeli strážni 😵 a ten článok, hlavne tá fotka, keby spolu nevoláme a neviem že ste ok tak panika obrovská akože 😠

čo sa týka začarovaného roku... muž vravel že mal aj v horoskope že rok za nezačne dobre, ale že niekedy okolo polovice sa to super zlepší vo všetkých oblastiach... tak už nech je leto 😀
a práve mi volala kmotra, že dostala v práci výpoveď, že rušia firmu 🙄 a chúďa jej muž tiež dostal pred časom a majú hypo na dom, tak si viem predstaviť ten pocit... ale aspoň sa zachovali fér ku nej a dali jej 4mesačné odstupné

Maťka mrzí ma že máte samé tragédie v okolí ☹

my sme boli u susedy čo má malú Vanesku, mala doma aj staršiu dcéru Natálku že dnes nešla kvôli snehu do škôlky, no čo tie deti dorobili, amen tma 😀 ja som sa normálne bála že jej zdemolujú dom, hlavne Majko vodca klanu tak vystrájal, by som sa do myšacej dierky schovala 😅 a čo ešte ten cirkus keď sme išli domov, že on nechce, hádzal sa o zem a reval ako pavián 😀 ale super bolo

no a sneh 😝 my tu máme hotovú kalamitu, ulica neodhrnutá, však načo. auto mi už pred domom ani nevidno, keď sme išli po ceste tak sneh do pol lýtok... a to som chcela ísť do BB dnes ☹ a ani nehovorím že mi treba ísť na nákup 😒 asi budeme mať diétu najbližšie dni 😅

amadora
28. jan 2010

Megi ešte to, aby som ťa mala na svedomí 😅

mm1
28. jan 2010

nie to zasa nie, neboj Ami 😀 😀

tami712
28. jan 2010

ahojte 🙂
beji supéééér že ste OK 😵 😵 😵 😵 fakt pri vás stáli všetci anjeli strážni ☹ 😉
ja by som tiež určite panikárila keby sa niečo také stalo a neviem ani kde máme ističe 😖
a nech sa žily rýchlo zahoja 😉
a Peťko bol teda statočný keď ani neplakal 😵 😵 😵

megi ty si to pekne popísala tie nešťastia od začiatku roka 😝 máš pravdu a aj ja dúfam že už sa nikomu nič zlé nestane...
a teda s Natálkou to musíte mať ťažké ☹ a aké tam má ranky veľké ?? 😕 a čo vám vlastne po operácii povedali, či to sa uvidí až časom ? 😕

a my už máme doma aj vysvedčenie, trošku predčasne, lebo zajtra ideme dávať dole tú sadru /teda dúfam že to bude mať dobre a nedajú mu ešte ďalšiu 😒/ tak máme samé jednotky 😵
dostal od nás veľký glóbus, tak ho práve študuje 🙂

mm1
28. jan 2010

Ahoj tami, gratulujeme samému jednotkárovi 🙂

Práveže Natálka je úplne v pohode... do včera to mala obviazané v obväzoch a lietala po celom byte, dnes to má prvý deň len na leukoplastoch.... ale neviem, čo sú to zač, lebo ako lieta a funguje, tak sa jej to odlepuje...
a ona necirkusuje za to, že ju to bolí a tak. ale má z toho strach.....
Ranky sú malé... také ako keď sa na 2cm porežete nožíkom... 3 stehy........
teraz má pekne vyrovnané palčeky.... čo nám povedali, že mala by sa teraz naučiť prirodzene vystierať a zohýňať tie palčeky, a ak by bol problém, tak by jej dali ešte nejakú tú rehabku, alebo dlažku... ale verím, že to rozhýbeme i bez toho.......

amadora
28. jan 2010

no tak ja som si pekne oddýchla kým malý spí, hodinu som vonku odhadzovala sneh (ešte že máme taký "malý" dvor 🙄 ) , nosila si drevo, štiepala triesky, kŕmila zverinu 😝 to bude svalovica 😅 ale už aspoň tadeto prešiel pluh - hurá 😠

Tami gratulujeme k nádhernému vysvedčeniu 🙂

tami712
28. jan 2010

megi, ami ďakujeme 🙂

a Natálka to určite rozhýbe 😉 😉 a to normálne že má z toho strach, Ema sa bála teraz keď Viktorovi brali krv a mal to prelepené, tak sa normálne rozplakala od strachu a utekala od neho 😒

ami tak super "oddych" 😝 ten chlap v dome predsa len chýba, nezávidím ti 😖

amadora
28. jan 2010

sranda ako to tie deti vnímajú 😕 my máme ísť zajtra na očkovanie, normálne premýšľam či ísť 😅

Tami veru chýba 😒 A ďakujem ti

aja7
28. jan 2010

Ahojte 😉

Viktorovi gratulujeme k cistym... 🙂

Beji, vitajte doma!! 🙂

Ami, prid aj k nam odhadzat, ja mam doma 3 dospelych chlapov, ale ani jeden nie je ochotny 😀 A ja sa na to vybodnem 😝 😀

amadora
28. jan 2010

Aj Aji aj ja by som sa, ja prejdem aj cez horu snehu, len Majkovi to je po kolienka a on na rukách neprejde ani keby čo... takže som bola nútená 😅

bzucinka2
28. jan 2010

beji, ahooooooooooooooooj, som rada, ze ste uz doma a ze to petulko tak krasne zvladol, je to teda hrdina 😉 hlavne ze ste obaja v poriadku, asi kazda z nas by chytila paniku 😉 super si to zvladla 😉a cmuk nach sa ti ruka rychlo zahoji a neboli, myslim na teba 😵

my nechtiky strihame v pohode, lae musi ich len ocinko, mamina to nemoze, to sa hneva a niekedy aj sam pride, ze treba ostrihat 😀

ami krasne cvicenie si mala, tak ale ono to uz popri dome tak chodi, to je vyhoda cinziaku, ze nemame taketo starosti 😀 ale to je len jedna z mala vyhod 😉

tami, gratulujeme k vysvedceniu a posielame cmuk 🙂
megie, no parada, kvalita leukoplastov super 😠 ale hlavne ze to ocinko sikulko zvladol bez ujmy na zdravi 😉 a pekne doma cvicte nech nic dalsie netreba ziadne rehabky 😉

amadora
28. jan 2010

Bzuci to máš pravdu 🙂 Ale tak všetko má svoje výhody aj nevýhody. V dome je síce viac roboty, ale už by som nemenila. Ja sa teraz keď sme aj v BB v byte hrozne nudím 😅 😀

Inak máme už 17 zúbkov 😵 A 18-temu tiež už veľa netreba 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre