Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
17. feb 2010

Dobré ránko babulky....
Aminka nebojkaj....nezopakuje sa to.... malý je veľký bojovník... viem, že sa bojíš, ale bude dobre uvidíš....
cmuuuuuuuuuuk....

Beji, aj my tak chodíme spávať... ale to je podľa mňa OK.... a páči sa mi, že budíme rovnako 😵

Bzuci, no asik som ťuki, ale ja tam vidím len jedno CD ale neva, už mám zlatého človiečika, čo mi napáli ostatné...

Baby ja mám toľko nápadov v hlave na upečenie torty, až som z toho magor a neviem, či sa mi niečo podarí ☹

amadora
17. feb 2010

Ahojte, tak večer keď som si išla k nemu ľahnúť už mal čielko studené, aj celú noc keď som ho kontrolovala. Ja už nechcem teploty ☹

Inak som čakala že bude vrešťať v tej letnej sprche a jemu sa to páčilo tým viac čím viac som pridávala studenú 😕 😅 Asi bude z neho ľadový medveď ako jeho ujo 😀

Ráno som sa vážila, schudla som 2kg 😝 Akože nie že by mi uškodilo trochu zhodiť no len za iných okolností...

amadora
17. feb 2010

baby neviete niečo na zapálené hrdielko pre Majka? lebo v karte mal že mal zápal mandlí tak možno z toho tá teplota a ak to ešte nemá doliečené tak možno preto mu aj včera vystúpila ešte a ani papať tak nechce...

amadora
17. feb 2010

Nicky Riškovi želáme všetko najlepšie k narodeninám 😵

mm1
17. feb 2010

Aj my želáme Riškovi všetko naj naj naj k narodeninkám 😵

Ahoj Ami, už som myslela, že si len v oktobrovkách2010. Skús spraviť Majkovi chlebík s masielkom a medom.... a teplé mliečko s medom.

amadora
17. feb 2010

Megi prečo by som mala byť? Nestíham teraz nič, nebola som dva dni doma. A snažím sa teraz max. venovať Majkovi a nie PC. A myslela som dáky liek z lekárne

bejca
autor
17. feb 2010

Ahojte 😵

tak my dnes strasime od cca 6,30 😝 ale ved snad pojde skor spinkat a aj vecer hadamlepsie zaspi 😉 😀

moja mama tradicne na oslavu nepride .............ale ako som pisala uz sa nerozculujem .......... 🙄 😔

Ami som rada ze nemate teplotku a neboj uz ani nebude 😉 a nechudfni a papaj pekne pomalicku 😉 mysli na fazulku 😵

a na hrdielko neviem ..ja som teraz davala homeopatika paragripe + coryzaliu stale mame soplily ale 2 stolicky von tak asi tym ....dufam ze do soboty budeme lepsie na to 😅

Megi uz sa tesim na vytvor torty 😉 super ze mas tolko napadov 🙂

Nicky Riskovi letia pusinky a zelame vsetko naj 😵

lili24
17. feb 2010

dobre ranko 🙂

prave sme sa zobudlili, s jednou prestavkou na mlieko v noci 😝 celkom v pohode

veva - mne uz prisiel zvyseny prispevok, ziadala som zaciatkom januara a vyrozumenie mi prislo koncom januara

ami - vytajte domka, neprijemny zazitok fuuu dianka mava pri kazdom zube teploty nad 39, vzdy sa modlim aby nedostala febrilne krce ☹ hlavne ze ste uz v poriadku 🙂

ideme ranajkovat, potom do arkadie do guliciek za troska pohrat a do tesca kupit narodeninove sviecky 🙂 ideme autobusom , nechce sa mi tahat zo sebou kocik 😝

pekny dnik

vsetkym oslavencom, majkovi a adamkovi zo vcera a dnesnym prajeme krasne narodeninky, vela vela zdravicka 🙂
vcera som nemala ani pc zapnuty tak preto dodatocne 🙂

cmuk vsetkym

mm1
17. feb 2010

Aminka myslela som to tak, že už som sa bála že si nás opustila 😔 cmuk 🙂

Beji, no ja sa obávam práve toho, že nakoniec nebudem vedieť čo spraviť.........

Baby, akú dávate do tortičiek plnku??????

nicky77
17. feb 2010

Ahojte kočky!
Ďakujeme všetkým krásne za gratulácie!!!!!
Ami - neboj, už bude všetko vporiadku. Mne kázali keď mal malý zapálené hrdlo aby som kúpila Tantum Verde roztok. Je taký zelený. Malý si do neho namáčal prštek a cuckal ho. To sme dávali aj keď sa mu prerezávali zúbky na ďasná.
Ja by som tento rok chcela urobiť tortu s marcipánom. Chcem mu hore urobiť Lokomotívu Tomáša. Ale nie figúrku, len plochý obrázok. S marcipánom som ešte vôbec nerobila, tak mi držte palce nech sa mi to podari, lebo sa toho trochu bojím. ☹
Bejci - je mi ľúto, že Tvoja mamina nepríde na malého oslavu. Ale čo už narobíš. 😒

tami712
17. feb 2010

ahojte 🙂
Riškovi všetko naj !!!!!

ami skús zavolať vašej doki za Majka, ale ak má zapálené hrdielko, tak vám niečo mohli dať aj v nemocnici keď ste boli 😒

tami712
17. feb 2010

beji a ozaj aj Ema je dnes hore od 6.30 😝 a už je teraz taká urevaná, že by som ju hneď dala spať 😠

nicky77
17. feb 2010

Náš mládenec dneska výnimočne spal dlhšie. Skoro do ôsmej. Inokedy si s Domkom ráno spolu umývajú zúbky, asistuje mu pri obliekaní a potom ho spolu o 7:30 vyprevádzame do školy. Dneska si predĺžil spánok... 🙂
Kočky, všetky Vaše detičky už sa pýtajú na nočníček?

tami712
17. feb 2010

nicky my sme už cez deň bez plienky, len na spánok dávame plienku a vonku 😉 a pýta sa už úplne perfektne 🙂

nicky77
17. feb 2010

tami, to je super. Ale kočky sú myslím v tomto šikovnejšie. Aspoň tie, čo vidím naokolo. 🙂
Pýtam sa preto, že my sa ešte nepýtame. Býva aj on cez deň bez plienky, ale sám sa cikať alebo kakať nevypýta. Musím ho zaniesť na záchod (na nočník nechce) a tam sa vyciká. ale keď náhodou niečo robím, že neustriehnem tak to pustí do pančušiek. Nevypýta sa ešte sám.

danka.k
17. feb 2010

riskovi vsetko najlepsie 😉

beji ja som sa vcera povadila s muzovov rodinou kvoli oslave.. kedze rastikov bratraec ma narodeniny 22.2 tak sme so segrou oslavu spojili a urobime ju v sobotu u nasich.. a jeho rodina mi vcera pisala ze oni pridu v sobotu k nam, tak som im pekne vysvetlila ze mi v sobotu nie sme doma.. ze nech pridu v nedelu.. tak mi na to povedali ze ked ich v sobotu nechceme tak nepridu.. reku paaaaaalte to ri.. a dajte mi pokoj... sa mozem vykaslat na nich... mali sa ozvat skor.. neviem co by sa im stalo keby prisli v nedelu... 😠 😠 😠

a rastik spal od 19,00 do 8,51..... supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀

ami skus dat sinupret.. nam zabera na vsetko

nicky77
17. feb 2010

danka - Ďakujeme! A z tej mužovej rodiny si nič nerob. Ja som preto začala tlačiť pozvánky na oslavy chlapcom, že každý si chodil ako chcel. A ešte sa potom urážali, že nevideli ako malý sfukuje tortu. Teraz vytlačím pozvánky, napíšem tam trebárs o štyroch a kto u nás o piatej nie je, má smolu. Sviečky sfúknu, torta sa rozkrája a hotovo. A že tu niekto nebol, To je ich problém. Nie náš. Ja robím oslavy pre moje deti a nie pre iných. Vôbec ma to netankuje.

danka.k
17. feb 2010

niky no ved jasne.. ale este robia zo mna zlu... no tak ma nazurili som myslela ze sa vcera uz nervovo zrutim.. ked sa dari tak sa dari

nicky77
17. feb 2010

danka - kašli na nich! Ty si budeš kvôly nim nervy ničiť? A čo sa máš tešiť z malého a z oslavy tak budeš len kvôly nim nervačiť? Veď keď nechápu, to je ich problém. Tvoj muž to snáď chápe, či nie?

danka.k
17. feb 2010

moj muz je trapny.. zasa si len ja vymyslam a neviem co... neriesim uz ani jeho... nie je doma takze on nevie o com je rec ze on to bude riesit ked pride domov... uz nemusi

a pozdravuje vas martinka, pokazil sa jej net. vsetkym oslavencom praje vseeetko najlepsie a pozdravuje vas 😉

amadora
17. feb 2010

tak diazepan máme už doma, budem hádam pokojnejšia. a v lekárni mi dali na hrdielko sprej florsalmin, že to je taký bylinkový a môžu ho aj deti. už som malému aj strekla, len či to išlo na mandle alebo niekam inam netuším 😅 ale hádam sa to dostane tam kam sa má 🙂 a v nemocnici - ja som sa len zo správy dozvedela že mal nález niečo ako "nešpecifikovaný zápal mandlí" a som včera rozmýšľala že oni mi ani nepovedali či ho ešte má a nedávali mu tam žiadne lieky, tak on kľudne zápal ešte môže mať a z toho mu bude vyskakovať teplota. tak mu budem pre pokoj v duši pár dní striekať do hrdielka.

Megi ja len že kedy by som tam bola, veď vieš že sme len včera prišli z nemocky domov a veď som bola tu. tam som ani nečítala čo nové, len som napísala že sme boli v nemocke. hlavné ste a budete pre mňa vy 😉

Beji s maminou ma to mrzí, ale myslím že Peťkovi chýbať nebude a oslavu si užije, tak ty sa tým netráp a je to len jej škoda 🙂

Nicky držím palce s tortou!

Danka milá rodina 🙄

My nakoniec možno spravíme oslavu len my a krstní rodičia aby Majko nebol zbytočne vystavený nejakej chorobe keď sa sem nahrnie 10 ľudí a budú ho všetci cmágať, tak uvidíme. Ale tak myslím že tešiť sa bude tak či tak a to je hlavné 🙂

nicky77
17. feb 2010

danka - no, čo už narobíš. Aj na takých ľudí musí slnko svietiť. 😖
ami - Ďakujem, budem to potrebovať. 😀 Prosím Ťa a to ste v akej nemocnici boli? Tak Teba osočujú, že si nedala na malého pozor, keď dostal kŕče, a oni ho tam majú so zápalom a vôbec ho neliečia ani Ti nepredpíšu lieky ani nič? Ty brďo to kde sme v praveku? To naše zdravotníctvo tuším speje čím ďalej k horšiemu. Nemám slov!

nicky77
17. feb 2010

Už mám na pošte marcipán, ešte si kúpim farby v 101 drogérii dnes poobede, a som prichystaná... 😉 😉

amadora
17. feb 2010

Nicky v Žiari nad Hronom... na zdravotníctvo sa radšej nevyjadrujem 🙄 Ale ti poviem že som rada že som tam bola s malým lebo chudiatka deti čo tam boli samé 😠 A keď som mala v rukách prepúšťaciu správu tak som normálne rozmýšľala že si zapíšem meno toho doktora čo nás prijímal a že sa budem na neho sťažovať 😒

No ja sa dnes večer konečne pustím do robenia Kubka a Maťka, dúfam že to postíham všetko do soboty ☹

nicky77
17. feb 2010

Ami - No to si viem predstaviť. Keď som bola v nemocnici s prvým synom (to mal 9 mesiacov) bol tam sám asi ročný chlapček. Celé dni preplakal, ozývalo sa to po celom oddelení, ale nikto si ho nevšímal. A ak áno, tak len spôsobom že: A čo Ti zase je. Čo furt kričíš. Bolo to hrozné. bolo mi ho fakt ľúto. Ale to bol iný prípad. Jeho rodičia o neho vôbec nejavili záujem. Za celý čas čo tam bol ho ani raz neboli pozrieť. Nechápem. Nedokázala by som to.
Ja si zajtra upečiem korpusy a v piatok sa pustím do toho slávneho zdobenia. 😀

amadora
17. feb 2010

Nicky presne tak to bolo aj tam, bol tam asi 8 mesačný chlapček a za celý čas čo sme mali izbu vedľa neho (potom nás presťahovali) pri ňom boli akurát ho nakŕmiť. A to chúďa sa zabávalo s vlastnými ručičkami a nožičkami a jednou hračkou celý čas a doslova len tam obzeral každú sestričku čo išla okolo či nejde trochu k nemu a keď nie tak plačkal ☹ Mi to srdce trhalo, ešte keď som si predstavila že by som tam nebola s Majkom že by bol tak isto tam 😔 A keď som tomu chlapčekovi kývala cez okno a posielala mu pusky, to bolo radosti že si ho niekto všíma 😒

Ja by som mala zajtra, najneskôr v piatok ráno piecť tiež 😒

nicky77
17. feb 2010

Ami - ja by som nemala na to srdce. Ja viem, že tie sestričky toho majú dosť. Ale myslím, že väčšina takýchto malých detičiek je v nemocnici s mamkou alebo občas aj s iným členom rodiny. A tých pár detičiek čo nie, by si mohol niekto trošku viac všimnúť. Veď to musí byť hrozné pre to dieťa.

bzucinka2
17. feb 2010

megie, toc na myske kolieskom a nizsie na stranke su postupne dalsie 🙂 ale nechytaj ju na poli, jedine u ami 😀
aj my prajeme riskovi vsetko naj naj 🙂
beji, to mi je velmi luto s maminou ☹
ami drzime palceky, nech ste ok a ono mozno ti len napisali nejaku diagnozu, kamoske si tak vymysleli ☹
mna bolia malicky, co mi brali krv na cukrove testy 😝

nicky77
17. feb 2010

bzuci - ďakujeme!
Tak aj Ty budeš doma ruža medzi tŕňmi, ako ja. 😀

amadora
17. feb 2010

Nicky veru 😒

Bzuci u nás nie, naša myška to už má za sebou 😀 A ďakujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre