Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
9. jún 2009

ahojte, tak my dnes den v pohodicke, boli sme vela vonku aj doobeda aj poobede , pomaly zacinam nakupovat na dovcu co nam treba 🙂

ami, no parada, asi by aj mna trafilo 😒

beji, ved uvidis ako sa vam podari, cislo mas , tak keby nieco zavolaj 🙂

matka, neboj sa, bude ok, ako vravi ami, su aj horsie choroby 😒 cmuk

my uz spinkame 🙂

amadora
9. jún 2009

Beji, Bzuci, ak sa stretnete tak aj ja by som vás rada videla 😅 Teda ak môžem 😔

Mám otázku trochu od veci... pamätáte si na rozprávky "Lochneské príšerky" alebo "Tekvičkový bratia" ? Sme sa dačo rozprávali o tom s mužom a on si tie rozprávky vôbec nepamätá a mne ešte behá matne po rozume úvodná pesnička z príšeriek. Aj som to hľadala na nete ale nikde nič. Ani chýru, ani slychu 😕

ifa
9. jún 2009

ahojte kocky,
dlho som tu nebola, ale sme stale vonku.
ciarka blahozelame k zubkom, ricci uz ma tiez vonku ocaky a v puse 16ks 😀
aji, ako hrcka?
vidim, ze vo velkom pripravujete veci na dovcu, tak si to uzite, my este ani nevieme kam pojdeme.

ifa
9. jún 2009

ami, priserky si pamatam ale to druhe nie 😕

danka.k
9. jún 2009

ami ja si pamatam priserky.... aj celu tu melodiu.. tusim 😉

bejca
autor
9. jún 2009

caute 😵

tak my spime 🙂 muzik prisiel pred chvilkou domov 😅 ale no co uz ... ste na tomponiektore aj horsie co vam muzikovia chodia daleko a pridu aj za 3 mesiace ... mate moj obdiv 😉

MArtinka som rada ze sestricka je s babatkom v pohode 🙂 a maminke drzime palceky 😉 ty nebud smutna neboj vsetko bude oki 🙂

Danka no asi v poslednej dobe nejako vsetky nestihame 😉 ale ved nasi drobci su prednejsi ako Pc 😉 a ked mame cas tak sme tu 🙂

MAti drzim palce aby si sa rychlo uzdravila 😉 som rada ze su kocky fit 🙂 a ako mandle ??? co sa Petka tyka uz je oki a ako som spominala vysli nam 3 zubky behom cca tyzdna 😉

HAblinka vitajte super ze ste sa ukazali 😉 len sa nam pochval ako sa mate a co mate nove 😉

Ami no ak by nahodou k niecomu takemu " doslo " tak jasne ze ti dame hned vediet 😉 a priserky si pamatam ale to druhe nie 😅 😉

Bzuci aj ja sa snazim s Petkom byt co najviac vonku 🙂 😉

bzucinka2
9. jún 2009

ami, aj ja len priserkyy, ale slova uz nie, aj melodiu mam na jazyku ale neviem ju zaspievat 😀 a jasan, ze dame vediet keby nieco 🙂 ja uz som v postielke a kukam ordinaicu 🙂

bejca
autor
9. jún 2009

no dnes je tu tu teda riadne puste 😕 😉 idem ja teda kuk Panelak a haji buvi 😵

pa pa

amadora
9. jún 2009

Škoda že som to nikde nenašla na nete 😒 Rozprávky nášho mládí 😀

My sme zase dnes zle zaspávali. Taká som bola vytočená že aj po riti schytal a krik som narobila. Neviem čo to má. Ale už je ticho, tak dúfam že spí. Pôjdem ho pozrieť o chvíľu 🙄

danka.k
9. jún 2009

ami ja ked som dnes na maleho kricala ked to nechcel poobede spat tak sa na tom strasne rehotal.. tak potom som sa uz aj ja 😀

amadora
9. jún 2009

Danka no ver tomu že u nás nebolo nikomu do smiechu 😠 Tak sám zaspáva už ani neviem ako dlho a teraz bude robiť cirkusy?! Tak ma vytočil.... ach!

danka.k
9. jún 2009

no nas uz nespava sam dobreho pol roka..

amadora
9. jún 2009

odteraz bude zaspávať sám aj cez deň a hotovo, žiadne mojkanie sa pred spaním 😉

tami712
10. jún 2009

ahojte 🙂
my dnes celkom OK noc, bola hore 3-krát 😉 a našli sme maličký kúsok novej stoličky, takže 11-ty zub je už na ceste 😵

ami aj Ema mi stále nechce zaspať na obed v postielke, uspávam ju na rukách ako bábätko, ale tak do 5 minút zaspí 😠 ale sama tam nezaspí ani za svet 😀

amadora
10. jún 2009

Dobré ránko!

My sme dnes zase spali do 8.30 🙂

Tami u nás je to tiež tak, večer doteraz zaspával pekne sám a cez obed mne na rukách. Ale to len tak že ho minútku, dve povarujem a ešte polobdelého ho uložím do postieľky a on spí. Ale začneme aj cez deň zaspávať sami, lebo neviem čo ho to chytá večer keď už tak dlho zaspáva večer sám pekne a teraz toto 😒

jankapardon
10. jún 2009

ahojte ...
ja len tak v rýchlosti...byt hore nohami, ale už sa to risuje tak sa teším...dnes sa už skladá tá poschodová postel....
prajem všetkým deturencom zdravíčka, a pekné spanie...tami a ami ...a samozrejme aj ostatným...
my sme dnes boli v poradni aj na očkovaní....obidvaja boli statoční...očkovali aj frederika, držal sa...aj sa už zlepšil v spravaní tak som rada 🙂 🙂 🙂
naše miery že 80 cm a 10450g 😉
pekný dník prajem...

amadora
10. jún 2009

Janka krásne miery máte 🙂

jankapardon
10. jún 2009

ami dakujeme....robíme čo možme 😀 😀 😀
inak baby, už vam vaše ratolesti vyliezli same na tu ich vysokú stoličku_ lebo naša kukučka vylieza a sama sa tam strčí....a dnes vyliezla na vrch gauča v obyvaku a robila si šmykalku z neho.... 😀

jankapardon
10. jún 2009

inak baby u nás mala včera velký uspech tvarohová natierka určite ju aj robíte, ale ja niesom natierková ale včera som vyskúšala a bola vynikajúca....- tvaroh+maslo+vanilinový cukor+nastruhana surová mrkva.mnam.... 😵

tami712
10. jún 2009

janka kukučka je šikovná keď dokáže vyliezť do stoličky, Ema sa také dačo nepokúša, ale neviem akú máte stoličku 😉
a do tej tvarohovej nátierky aj cukor ??? 😕 a možno by som ju vyskúšala 🙂

jankapardon
10. jún 2009

tami dala som vanilinový a mne to veelmi chutilo aj veronke...tvaroh som davala ten šlahaný...
stolička klasická drevená, čo sa dá poskladat aj na mensiu so stolíkom....

jankapardon
10. jún 2009

ja neviem po kom je 😀 😀 😀 ale moja svokrička hovorila, že laco ked mal dva roky vyliezol jej na skrinu 😀 😀 a ked mal tri sa vybral sam za tatom do práce....svokra mala po sebe velmi rýchlo troch chlapcov, laco bol stredný, ja len na jej ospravedlnenie, ked si všimla že jej teda jedno chýba, no nebolo jej do smiechu 😕 ...a priniesli ho policajti....ale bol šikovný lebo vedel kde býva, a kedže oni bývali v centre mesta a jeho otec pracoval jednu zastavku električky dalej,

tami712
10. jún 2009

janka 😀 😀 takže je šikovná po tatovi 😀
a my nemáme drevenú stoličku, takže kukučke sa to po nej asi dobre šmýka 🙂

amadora
10. jún 2009

Janka teda šikovná je Veronka 😀 Náš Majko našťastie zatiaľ takéto kúsky nestvára, pri mojej povahe by som ošedivela z neho lebo ja mám hrozný strach o neho 😅 😀

aja7
10. jún 2009

Ahojte 🙂

janka, my natierky nerobime, ale tuto tvoju isto vyskusam. Adamko masti pecivo nasucho. Vcera ho tato posadil na nocnik a asi v soku sa vycikal 😀 dnes ho ani do ruky nechce zobrat 😀

Sikovne su tie nase deticky, mne sa tiez niekedy az rozum zastavi, co adamko stvara. Pritiahne si stolicku k linke a v sekunde je na nej (na linke 😝 ) cakam, kedy z postielky vylezie 😀

A ked ho pustim von, ako odtrhnuty z retaze, okamzite uteka k susedom...kde berie tolko energie netusim.

A teda klobuk dole pred vsetkymi mamickami, ktore uspavaju deticky. My polozime do postielky, urobim mu par grimas, akoze sa mi schovava a odidem. Aj cez den,aj vecer...dufam, ze mu to ostane, aj ked bude vediet vyliezt z postielky 🙂

Hrcka stale tam...mam nervy ☹ pockam do pondelka, ani o den dlhsie 😒

bzucinka2
10. jún 2009

ahojte
aj my uspavame ako ajka, dam do postielky, predtym pusa, veta ako ho velmi lubkam a odchod z izbicky 🙂
dnes sme aj my spali az do 7,00, ale ja sm uz bola hore o 5,30 ako obvykle 🙂

jani presne miery ako my, gratulujeme 🙂

ami, no nemoze byt predsa kazdy den, dobry den 🙂

tami gratulujeme k zubadlu 🙂

amadora
10. jún 2009

No my sme večer tiež zaspávali tak, že si v izbe vypil mliečko, dala som mu dudku, pusku, pohladkala, zakryla a odchod. Ale cez deň neviem či nie je taký unavený, ale to sa mu nepáčilo a nezaspal mi, tak ho chvíľu pomojkám a tak dám do postele a už potom spí. Uvidíme čo dnes večer 😒

Márnosť, mám také kŕče v bruchu, neviem z čoho, ale až mi pot tečie po čele 😝

Aďka určite choď s ním v pondelok, aspoň budeš kľudnejšia 🙂

danka.k
10. jún 2009

no my najnovsie na obed zaspavame tak ze maminka sa pusti telenovelu a milacik pri nej zaspi 😀 a vecer pri nom lezkam a stiskam ho... strasne ho rozmaznavam 😀 😀

bzucinka2
10. jún 2009

http://www.pohadkar.cz/pohadky/ 🙂

ami a nie si hladna 😀

bzucinka2
10. jún 2009

hej vazeni a mili, uz z jazera prichadzaju priamo priserky k vam: ved stara povest spomina, ze zili sta jedna rodina a nik z tej slavnej familie nikdy nie je saaaam. nemusis sa vobec bat, chcu ti pomoct chcu sa hrat, takto sa spravaju iba ti najlepsi priateliaaaaaaaa

ami aktivne hladam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre