Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
29. júl 2009

ami daj si telefon k malemu zapni zvonenie a ja ti zavolam.. a zobudiiiiiiim.. ked uz mas takeho tusaka 😀 😀

babulky vdaka za hlasy.. este vas budem otravovat 😀

skolara
29. júl 2009

ami ami nebud stres 😀
martina ale kamoska homeopatka hovorila ze ma s tym pozitivne skusenosti tak som zvedava na ten kontrolny vyter.
Ludia mi ani nevieme co nam v nosoch a v hrdlach ziju za dzady 😖 😅 😅 fuuuj 😀

katkabes
29. júl 2009

caute zeny,leo mi mal zo soboty na nedelu40 horucku,davala som mu cipky,este v pondelok rano mal a teraz od pondelku hnackuje,no dnes menej,asi to budu zubky,co davate detom proti hnacke?ja som mu kupila taky prasok rozpustny do vody,ale nechce mi to vypit,aj ked mu tam dam caj a pritom je sladky a potom este jeden prasok na obnovu crevnej mikroflory a ten mu chuti,kolko moze trvat hnacka?

skolara
29. júl 2009

katkabes skus mu to strieknut do ust striekackou hoci aj na viac krat. To by malo zabrat.

danka.k
29. júl 2009

no my uz spinkame 😉 😉

katkabes
29. júl 2009

dakujem skolara vyskusam,chudacik taku ma vystipanu ritulku,ani si nemoze sadnut ☹

skolara
29. júl 2009

katkabes vyskusaj dajake babske recepty na hnacku daj si do googlu a hladaj urcite daco vypatras

skolara
29. júl 2009

katkabes u nas v meste maju super bio obchod a tam mi vzdy poradia nejaku alternativnu liecbu na hocico. Nemate taky obchod u vas?
Proste nie vzdy lieky vsetko vyriesia.
Beji ako si dnes dopadla u lekara.
A kde ste zeny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Idem ja upratovat teda poumyvat zem ale budem vas cakat. NESKLAMTE ma!!!!!!!!!!!!!!! lebo dostanete

danka.k
29. júl 2009

skolara ja som tu.. takze ja ta nesklamem 😀

skolara
29. júl 2009

no aspon ty danka 😵
uz som umyla podlahu v kuchyni v chodbe a este ma caka kupelna (cela) a obyvacka. Ja som taka leniva ludia co zo mnou.
danka ako ste na tom s hlasmi vyzera to nadejne?

danka.k
29. júl 2009

sikovna si.. prid aj k nam poumyvat 😀

celkom nadejne to zatial vypada.. uvidime ako bude dalej

skolara
29. júl 2009

no urcite pridem ale az potom ako ty prides k nam pozehlit tie dve obroske kopiska pradla 😀
Ja nenavidim zehlenie.
No idem druhe kolo kupelna a obyvacka o chvilu som tu 😀

bejca
autor
29. júl 2009

ahojte 🙂

tak MR mam za sebou 😅 vysledky budu za tyzden .... tak som zvedava 😅 objednana som bola na 15:30 zobrali ma skor a bola som tam 50 minut 😕 robili mi mozog a aj krcnu chrbticu tak som zvedava na co pridu 😅

potom som isla cez mesto na namesti som si dala male nealko pivko a Petko sa medzitym hojdal na tych umelohmotnych hojdackach 🙂 no apotom sme isli do parku na detske ihrisko no a Petka mi tam zrazila k zemi jedno dievca cca 6 rocne a presne ho trafila pod bradu s tou sedacou castuo a padol hore znak dozadu ☹ chuda moje strasne plackal ☹ 😢 dufam ze mu nic nebude 😅 uz spinuska , na hlavicke vzadu na temene ma cervene a hrcu ☹ ale pod bradou zatial nic nevidim .. uvidim zajtra .. nevracal papal pekne aj nebol nejaky iny ako inokedy tak dufam ze to bude oki ... ale viac tam uz na to ihrisko nepojdem 😠

idem si vas precitat 🙂

danka.k
29. júl 2009

skolara nechci vidiet moju kopu zehlenia 😀

beji neboj vysledky budu dobre 😉 a petkovi posielame cmuk na bolacku

skolara
29. júl 2009

no obyvacka hotova ja som ale rychla 😀
a aj kupelna.
Uz to tu len pozrovnavam nech je akoze upratane a zvysok dokoncim neskor.
O chvilku si lahnem do vane kym Vinie spi lebo neskor je uz sanca ze ma z tej vane bude s krikom volat. 😅
Minule som musela vyliest 2 krat tak ma to kupanie prestalo bavit. Ale dnes si to musim uzit 😀

amadora
29. júl 2009

Beji 50 minút 😕 No ježiš! Dúfam že aj ja tam nebudem tak dlho 😅 A neboj,výsledky budú ok 🙂 To s Peťkom ma mrzí, posielame pusku 😒

skolara
29. júl 2009

Beji chudacik Petko no deti zvycajne nedavaju pozor a potom takto dopadne 😒 clovek musi mat oci aj na riti 😅
ked plakal hned a neostal ako by som to nazvala soknuty bez dychu tak by to malo byt ok tak mi to hovorili vtedy na chirurgii a samo nezvracal, zrenicky a take veci.

skolara
29. júl 2009

Beji musis mysliet na to ze to bude dobre a ono to bude naozaj dobre tak to ma fungovat podla knihy TAJOMSTVO. 😅 mozno na tom nieco bude.

danka.k
29. júl 2009

ami aj ty tam ides???

skolara ja vravim ze si sikovna... a uzi si vanu 🙂

bzucinka2
29. júl 2009

ami to je skoda vacsie vsak uz nemam ☹

ritku natri imazolom, ten velmi rychlo pomaha aj na zapareniny 🙂

beji super, ze MR si zvladla, aj vysledky budu ok 🙂

krv mi brali kvoli alergii 🙂

no poobede ked ami odisla sme isli nasim zavarali sme nektarinky, robili pretlak a slivkove gule, maleho som tam poobede ulozila spat po 2,5 hodke vstal s placom a ked ho mm doniesol dole, tak mal ledva otvorene ocka a celu tvaricku opuchnutu a cervenu, tak som zbalila caky paky a letela domov, volala som aj dokine, poradila co som si myslela ze mu dat, tak sme nasadili fenistil, opthalmo hvapky a krem, ale po 2 hodinach som nevidela zmenu, tak sme osli radsej na pohotovost, nie ze sa mi v noci zadusi opuchom, tam mu pichli este diazepam a vraj na nieco alergia, nieco ho mohlo stipnut zjest, ale stipanec nevidiet a jedol vsetko co uz aj predtym, takze cakam do rana a ked to neustupi letime k dokine 😒 chudatko uplne mu hori tvaricka a studeny obklad nechce 😒

skolara
29. júl 2009

inak ja som taka hippisacka ked ste si este nestihli vsimnut tak ma berte s rezervou 😀 😀

skolara
29. júl 2009

bzuci ty kokos to faaaakt odpadnem. Tak dufam ze nic vazne a ze cim skor pridete nato ze z coho to ma 😕 😕

bejca
autor
29. júl 2009

Martinka dakujem za privitanie 😵 a ake foto by si rada ??? a dik za pochvalu fotiek 🙂 svadbu si uzite 😵 co sa tyka spanku zzatial to neries mozno ma nejake " blbe " obdobie hlavne je ze spinka dalej a mozes aj ty este spinkat 😉 jeho to za chvilku prejde 😵 a ako ste si zaplavali ?? pocasie ste mali uzasne 😵

Bzuci kto nosi nove pracky ?? zeby som si napisala ziadost aby priniesli aj nam 😉 a super ze si s nou spokojna 😵 ja zatial z nasou celkom tiez ale uz obcas jej šiši 😉 ale musi vydrzat este 😵 zelam vela spokojnych pracich rokov 😀 😉 link mi nejde otvorit 😅

DAnka no tedwa super ti maly spinka aj ja by som bola rada keby tak hajuskal 😵 u nas ani mliecko nepomaha 🙂 zahlasujem tiez az zajtra lebo dnes mi nejde ☹ tak zajtra daj link 😉 a dakujem za cmuk rano odovzdam 🙂 a dik za povzbudenie 😵

Skolara Vionke posielame pusinky aby bacil uz bol prec 😵 a teda super ze homeopatika tak pomohli aj na zapal priedusiek 🙂 super ze uz je oki 🙂 a daj veru vediet ako aj proti streptokoku pomozu 😉 veru asi aj na zadku aby som mala oci 😅 no ale co uz stalo sa ☹ a nebol bez dychu ani nic take ale stale dumam ze som mala ist asi radsej k doki na pohotovost ... ale snad bude oki

Ami Majko si dnes pekne pospinkal 😵 a som rada ze usko je uz oki 🙂 ale aj tak est eposielame pusinky 😵 dakujeme za pusinky 😵 a aj za povzbudenie k vysledkom 🙂 no a preto 50 minut lebo mozog trval cca 30 minut a ta krcna chrbtica cca 20 minut ... no a strasne mi trpli ruky - prsty tak mi ich potom podlozila s nejakymi podlozkami a uz to bolo lepsie 🙂 ale necitila som sa tam vobec dobre ako v truhle 😝 😕

Ami , Bzuci ake bolo stretko 🙂 dufam ze vam bolo uzasne 🙂

Katkabes aj my tak mavame pri zubkoch horucky a redsiu stolicu a tiez ma potom celu ritulku taku cervenu 😕 ale pomaha nam ten krem imazol 🙂 a sudokrem 😉 a nic proti hnacke nedavam ale nemame take tie hnacky ze az moc ... len redsiu 😉 a my bereme denne probioticke kvapky 😵

danka.k
29. júl 2009

bzuci dufam ze bude vsetko dobre 😉

amadora
29. júl 2009

Bože môj Bzuci 😕 Chudiatko Alexík ☹ Dúfam že ráno už bude všetko ok, hrozne ma to mrzí...

Danka áno, v septembri.

skolara
29. júl 2009

idem sa kupkat
IDEM PRIDEM cauko zatial 😀

danka.k
29. júl 2009

ami a ty tam ides s cim??

ozaj vysiel nam dalsi zub..netusim kedy len som ho tam dnes zbadala.. uz mame 14 🙂

bejca
autor
29. júl 2009

Skolara ja som dnes rano navarila , povysavala , umyla dlazku , vydrhla kupelku , vylestila zrkadla a Petko hned pocapkal 😀 😀 😀 takze ja som si to odbila rano 😉 a ja verim ze to bude oki 😅 😉

Bzuci dik 🙂 a chuda Alexik ☹ je mi to luto ☹ posielame mu vela pusiniek a nech mu to rychlo odpuchne malinke krasne babatko 😔 cmuky cmuky cmuk a neboj isto nic vazne a rano bude oki 🙂

bejca
autor
29. júl 2009

Danka gratulujem k zubku 😵

Ami ked su ti saty male cez prsia tak si tam daj satku 😀 😉 alebo erotikus vystrih nechaj 😀 😉 😉 😉

danka.k
29. júl 2009

baby co idete zajtra varit??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre