Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
29. júl 2009

Beji ďakujeme za pusinky 🙂 No ja sa tam asi zbláznim za taký čas s mojou klaustrofóbiou 😖 Stretko bolo super, aspoň teda za nás môžem povedať. Bolo nám parádne a drobci boli zlatí ako vždy 🙂 Majko mi nechcel ísť domov, stále mi utekal keď som ho chcela obuť a dával mi pá pá 😀

bejca
autor
29. júl 2009

inak som taka na figu 😔 nic sa mi nechce asi si pojdem lahnut 😅

Ami ty ked si tam bola tebe to tam tiez tak strasne buchalo a trieskalo a pod ????

danka.k
29. júl 2009

ami mala si ho tam nechat 😀 😀

bejca
autor
29. júl 2009

Ami ja si myslim ze asi aj ja mam klaustofobiu asi len nejaku taku mensiu alebo co lebo som sa tam fakt vobec necitila dobre 😅 radsej som mala zatvorene oci a myslela na vselijake somariny 😀 a super ze vam bolo tak super 😵 Majko musel byt zlaty ako ti kyval 😀 😉

amadora
29. júl 2009

Danka mám v hlave cystu, chcú vedieť či nerastie 😒

Beji no keby to nemá zips na boku tak by to bol erotikuš výstrih 😀 Ešte skúsim budúci týždeň ísť do požičovne svadobných šiat čo vlastní mužova rodina, možno niečo nájdem a vyprosím dáku rozumnú cenu 😅
A ja som vtedy bola na CT, na MR pôjdem prvý krát

bejca
autor
29. júl 2009

Danka presne to ma napadlo ale radsej som to nepisala lebo viem si predstavit Ami aka by bola na nervy do rana 😉

danka.k
29. júl 2009

ami rozumna cena - zadarmo 😀

amadora
29. júl 2009

No len či by Bzuci nebola viac na nervy do rána ako ja 😀

bejca
autor
29. júl 2009

aha ja ze si bola na MR 😅 no tak ono nam to tam tak hrozne buchalo a hlavu mas v takom polokruhu polozenu a dala mi aj take tlacitko do ruky v pripade cohokolvek vraj ho mam stlacit a ona je hned primne 😉 takze neboj isto to bude oki 🙂

danka.k
29. júl 2009

som mimo.. prečo maju byt na nervy?

bejca
autor
29. júl 2009

DAnka 😀 😀

Ami aj ja by som brala rozumnu cenu zadarmo 😉

amadora
29. júl 2009

Danka lebo ja by som sa zbláznila že som bez Majka a Bzuci by sa asi zcvokla z toho keď by malý začal mrnčať za mnou 😀

Beji a pichali ti aj kontrastnú látku?

danka.k
29. júl 2009

ami jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀

danka.k
29. júl 2009

a co to idete zajtra varit?

amadora
29. júl 2009

Danka ja mäso na kyslo a kolienka

danka.k
29. júl 2009

maso na kyslo?? to je ako??

amadora
29. júl 2009

na smotane 😀 prepáč,my to tak voláme 😀

nepozeráte Hausa?

danka.k
29. júl 2009

jaaaaj. tiez som nad tym rozmyslala 😉

ja mam romantiku na markize

amadora
29. júl 2009

Operovali tam tehotnú maminku, resp. bábo v jej brušku a bábo vytrčilo rúčku z bruška a chytilo Hausa za prst 😵 Raz mi prišiel mail a bola tam taká fotka, vraj sa to raz ozaj stalo pri dákej operácii 🙂

bejca
autor
29. júl 2009

ja pozeram JOj 😉

varit zajtra nebudem dnes som spravila svieckovu 😉

Ami nic mi nepichali to oni asi len ked to neni dobre vidiet alebo ako ...aj mi hovorila ze mi potom pichnu do zily ale az ked mi mali robit krcnu chrbticu ..a vraj nebolo treba 😉

bejca
autor
29. júl 2009

ale muzovi Ami pichali vzdy 😉

danka.k
29. júl 2009

tu cast som uz videla.. skoro vsetky casti hausa som uz videla.. ale on je taky spravny 😀

bejca
autor
29. júl 2009

to muselo byt zvlastne a ani sa nezlakol Haus ????

bejca
autor
29. júl 2009

DAnka krasne fotky si pridala na FB 🙂

no kocky idem ja sprchenzi a hajenzi 😉

pa a dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu🙂

amadora
29. júl 2009

Danka aj ja ho rada pozerám 🙂

Beji mne to vtedy na CT pichali tiež. No som zvedavá 😒 Ešte keby sa pre to nemusím trepať do NZ 😠

Idem drahému vymasírovať chrbátik, hneď som tu 🙂

danka.k
29. júl 2009

beji dakujem a bruuu

ami a muzikovi sa paci v praci?? a ako ti je bez svokra?? chyba ti vsak 😀

amadora
29. júl 2009

Ten môj drúk nechce 😠

Beji bolo to zvláštne a Haus bol taký prekvapený, aj tie pršteky pohladkal 🙂

Danka dá sa, len je to dosť záťaž lebo to natriasa po lome a bojí sa o tú chrbticu 😒 A svokor mi teda šialene chýba, to máš pravdu 😀 Koľkokrát sa chcem zamknúť alebo tak a poviem si že jáj, však nemusím 😀

danka.k
29. júl 2009

ale ami kludne sa zamkni.. nikdy nevies kedy sa vynori 😀 😀 😀

amadora
29. júl 2009

Danka až o niečo cez 3 týždne 😀

No dobre, idem ja off... dobrú noc 🙂

bzucinka2
29. júl 2009

jaaaaj babenky, dakujem vam skolarka, danka ami , bejci, snad mate pravdu a ranootvori pekne ocka a nebude mat cervenu tvaricku ☹ teraz sme ho boli pozriet a dat mu este studene obklady a potom kremik a ani sa nezobudil, to asi ten diazepan ho tak tvrdo uspinkal ☹ ale budem sa bat asi celu noc 😒

tak aaj za nas mozem povedat ze bolo suprovucku, alexik spinkal ked prisli, ale asi po hodke sa zobudil , majko sa najprv okunal, ale ked sa rozkukuckoval, tak bolo super, ale alexik mu nechcel dat z keksikov a ked musel tak sa rozplakal nespravodlivostou ze on ma dva a majko jeden, malo to byt on tri a majko nic 😀 ale potom sa uz s cokolupienkami podelil 🙂 a ami nefandi si, mozno by si ani nespomenul, ze mamu ma 🙂

ami ja som to videla, bolo to uzasne a asi to musi byt velmi zvlastny pocit zňtakych mini prstekov a hlavne pre tvrdasa hausa 🙂

to video ma mrzi ze vam nejde, ale ami a bejce som ho posielala mailom, su tam take tancujuce babtka a su take roztomile 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre