Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
8. aug 2009

ahojte 🙂
ami netráp sa takými otázkami 😀 keď bude mať Majko sestričku, tak to potom budeš riešiť 😉
a veru nie je to také ľahké s dvoma deťmi ako s jedným, preto ja stále hovorím, že lepšie je mať trošku väčší vekový rozdiel a že takto je to super, že Viktor mi s ňou pomohol aj keď bola úplne malinká a aj teraz pomôže keď sa mu chce 😵
ale zase niekto vraví že je dobre mať deti hneď po sebe, takže asi tak ako každému vyhovuje 😀

bejca
autor
8. aug 2009

ja si tiez myslim ze kazdemu to vyhovuje inak 😉

Tami a ako muzik ?? uz lepsie ???

tami712
8. aug 2009

beji mužík stále rovnako ☹ ale aspoň v noci už spí dobre 🙂 stále ho to bolí ...

a napíšeš mi ten receptík keď budeš mať čas na tvoju ananásovú tortičku?? spravila by som niekedy takú, vyzerá fakt mňam 😀

amadora
8. aug 2009

Tak som zase za človeka 😀 Len problém je že keď som sa zohla do zásuvky vybrať si čisté prádlo tak mi ruplo v chrbte a teraz ma hrozne bolia kríže. Ale hýbať sa môžem, tak dúfam to nebude nič vážne 😒

Beji aj ja dúfam že sa dobre vyspíme 🙂

Tami no to už bude neskoro potom, teraz si to ešte môžem rozmyslieť 😀

bejca
autor
8. aug 2009

Ami tak nerozmyslaj dopredu a nechaj to na nahodu alebo ako sa hovori osud 😉

TAmi idem na to 😉

tami712
8. aug 2009

ami ale čo by si rozmýšľala, neboj bude sranda s dvoma detičkami 😀 😵

a daj si kríže pomasírovať mužíkovi 🙂

tami712
8. aug 2009

beji veď nemusíš dnes 😉

amadora
8. aug 2009

aj mneeeeeeeeeee 🙂

tami712
8. aug 2009

dobrúúúú nocku 🙂 🙂

amadora
8. aug 2009

dobrú 🙂

bejca
autor
8. aug 2009

Ami co aj tebe ??? 😕 a kriziky musik nech pomasiruje 😉

TAmi mas to tam 🙂

idem aj ja uz haji buvi 🙂 paaaaaaaaaaaaa

amadora
9. aug 2009

Dobré ránko! Teda ako komu 😒 My sme hore od 5:00 😠

Beji aj mne recept na ananásovú tortu 🙂

amadora
9. aug 2009

No tak moje kríže sú katastrofa 😒 Neviem či ma to včera seklo alebo čo, hýbať sa síce môžem ale bolesti mám ako fras! Hlavne keď dlhšie sedím tak ma to poriadne chytí. Neviem ako vydržím pri Majkovi sama až do večera. Zobrala som si dáku tatkovu tabletku tak dúfam že to aspoň trochu pomôže.

tami712
9. aug 2009

ahojte 🙂

beji ďakujééééém, mňam, určite vyskúšam 🙂 🙂 🙂

ami tak to je na figu ☹ a prečo si sama až do večera 😕

amadora
9. aug 2009

Tami lebo mužík je v robote 😒

amadora
9. aug 2009

A môžeš mi preposlať prosím ten recept? 😉

tami712
9. aug 2009

ami a to robí aj cez víkendy ? 😨
tortičku od beji som ti preposlala 😉

amadora
9. aug 2009

Tami ďakujem 🙂 A tatko robí 5 dní a potom je 5 dní doma. To je jedno na ktoré dni to pripadne. Teraz robí od piatku do utorku a potom zase bude od stredy do nedele doma.

amadora
9. aug 2009

No nás ocinko milo prekvapil, len čo sme vstali poobede tak prišiel domov 🙂 Vraj im zdrhol bágrista tak ich nemal kto nakladať a pustili ich domov skôr 🙂

bzucinka2
9. aug 2009

ahojte, tak hlasim prichod domov 🙂 vcera som cely den upratovala u svokry taky maly domcurik, no prachu tam bolo az az a cely den este aj dnes sa nemozem zbavit kychania z tolkeho prachu 😒 vecer sme tiez super oslavili kamosove narodky a napraskali sa, zatancovali a kedze ma bazen ako inac skoncili sme o polnoci v bazene, ja samozrejme oblecena, no ved co ze som mala v taske aj plavky 😀 a potom som isla domov v plavkach a mikine, este ze boli 2 hodky po polnoci a nikoho sme nestretli, lebo sme isli pesi 😀 hlavne ze sme sa dobre zabavili 🙂
dnes sme isli k nasim pre maleho, taaaak sa tesil, ze nas vidi a samozrejme auto brm brm, dobreze do neho nenastupil cez zatvorene dvere 😀 prisli sme domkov, vybalili,pohrali, uvarili krupicku a vo vani ju spapkal a teraz uz sladko spinka,a plysacikov si vybozkaval v postielke a ani nemrnkol, slniecko moje najzlatejsie 🙂

no idem skusit nieco precitat aspon zbezne 🙂

bzucinka2
9. aug 2009

ami, no uvidime co sa bude diat, nech to dopadne ako chce, necham sa prekvapit 🙂 a ja si nemyslim, ze s dvomi detmi sa nebude dat nic zvladat, urcite to bude tazsie, ale ked si to zoberies, nasi drobci uz budu mat vyse 2 rockov a to uz vela pomozu aj oni, moja sestra mala rok po roku a ked som ich mala cele leto, dalo sa to v pohode zvladnut 🙂 zvladli ini, zvladneme aj my, co sme horsie 😀 😀 😀 majko uz bude rozpravat a pochopi, ze treba aj pomoct a vy mate este aj dvor na ktorom sa moze hrat, ja to budem musiet sklbit s prechadzkami vonku 😉 ja sa skor bojim tehotenstva, lebo mne bolo zle 9 mesiacov, tak toho sa desim riadne 😝

aj ja si prosim receptik od bejciky 😉

vevi, no parada, to ti nezavidim, drbec jeden lapajsky, ale zas je asi lepsie, ked je zivsi ako keby mal sediet len na zadku 😉

a inak tu bola segra s malou a ta cely cas plakala, len mami mami a alexik sa jej bal, len sa na nu z dialky pozeral nechapavo, co stale place ☹ a to je medzi nimi rozdiel 3 mesiacov 🙂

amadora
9. aug 2009

Bzuci tak to je super že ste sa včera dobre zabavili aj že už máte drobčeka doma, musíte byť radi 🙂 Inak sa ti musím ešte raz poďakovať za plienky 😀 Majko včera objavil tú krabicu z nich a tlačil si ju pred sebou ako auto. A dnes do nej vliezol a tak sa mu to zapáčilo že hodinu nerobil nič iné len vliezal do krabice a vyliezal z nej a tak dookola a hrozne sa na tom bavil 😀 Aj som ho trochu "povozila" v nej pokiaľ mi kríže dovolili, tak bol celý happy.

Tatko ešte po robote kosil dvor a my sme boli pri ňom, ja som sedela pokiaľ sa dalo a len som dozerala na drobca a ten lietal po dvore a hral sa 🙂 Lozil hlavne za mačkami, potom tlačil pred sebou Mercedesa aj kosačku a nakoniec sme sa kŕmili černicami. Ozaj máme nové slovo! Černice sú cucu 😀 Keď sme von tak hneď vykrikuje cucu mňam 😀

Inak chcem sa opýtať, môže byť prejav ovulácie že bolia vaječníky? 😕 Lebo mňa každý mesiac taký deň, dva bolia a vždy som si hovorila že som asi prechladnutá a dnes ma to tak napadlo že som zhruba v polovici cyklu, či to nemôže byť tým.

danka.k
9. aug 2009

ami mozu ta boliat.. mna pred porodom bolievali strsne... vraj je to normalne

maly mi dnes pekne zaspal, normalne som pri nom zaspala aj ja 😀

skolara
9. aug 2009

ahojte
tak ja som mala dnes leharo moj oco zobral Vinie od druhej do siedmej von a to som ani necakala ze budu tak dlho. SOm si upratala samozrejme som nemohla len lezat, uvarila polievku, poskladala veci a relaxovala. Mohla som si aj zdriemnut len som nevedela kedy pridu naspat.
Ami pri ovulke bolia vajecniky a super ze prisiel manzel skor domov.
Moj pride o mesiac uz mame 3 tyzdne za tak sa tesim mesiac je uz nic.
Beji mne nedaj recept na tu ananasovu tortu mne daj rovno tu TORTU lebo ja piect neviem 😀 vobec mi to nejde 😅 ale varit viem len to pecenie.
haha bzuci v bazene a oblecena 😀 😀 to neznie triezvo 😀 😀

bzucinka2
9. aug 2009

ami, podla mna to moze byt kludne tym 😉

a posielame cmuk za nove slovicko 🙂 krasny dnik ste aj vy mali , no a vidis taka skatula a kolko radosti narobi a nedakuj uz tolko 😉 rado sa stalo

bejca
autor
9. aug 2009

ahojte 😵

tak my sme boli u svokrovcov k obedu 😵 a potom sme isli domov a vsetci 4 sme si schrupli cca 2 hodky 😵 potom sme isli na nakup do Tesca a so svagrovcami na vineu 😀 pekny den za nami 😵 idem si vas precitat 😉

Ami tebe je naco ten recept ked to mam od teba recept 😀 😉

danka.k
9. aug 2009

skolara s tou tortou dobry napad.. naco recept.. aj ja chcem tortu 😀 😀

my sme mali vcera zabavu vonku pod holym nebom tak sme boli tam a zasa cely rok nikam nepojdeme na zabavu 😀

bejca
autor
9. aug 2009

Ami no ako som sa docitala uz ho mas 😉 a teda dnes ste rano skoro vstavali 😅 😕 dufam ze cez obed ste dospali 😉 a tatik vas teda pekne prekvapil 🙂 a ako krize ? dufam ze uz lepsie 😵 cez ovulaciu ta kludne mozu vajecniky boliet 😉 a Majko teda zlaty ze cucu 😀

TAmi neni za co 🙂 daj vediet ako sa podarila cakam na fotky a ci vam chutila 😵 a dakujem ze si poslala aj Ami recept 😵

Bzuci no tak vy ste si to super uzili 😵 😀 sa tu usmievam popod fuz 😉 a Alexik musel byt veelmi zlatucky 😵 inak vcera vecer som spravila kasu podla tvojho receptu - s hruskou a spapal vsetko tak mu isto chutila 😉 a preco segrina mala stale plakala ?? sa bala ci co 😅 😕 a idem poslat aj ked recept na polovicku je od teba 😀

Skolara aka si vtipna 😵 😀 sa smejem 😀 ale poslem aj tebe a skus 😉 ved pri najhorsom zjete aj tak aj ked nebude na vystavu 😉

skolara
9. aug 2009

no beji mozno to raz skusim o mesiac mam narodky tak to vyskusam na svojej vlastnej torte.Ked pobabrem nic sa nedeje kedze by bola moja.
😅
idem ja pomoct bratovi rezervovat letenku cez internet ale taaaaak sa mi nic nechce ze to snad nie je ani mozne 🙄
Ja som prave zjedla obrovsky tanier krupice uff ledva fucim je to moje nove oblubene jedlo po veceroch 😅

amadora
9. aug 2009

Ďakujem všetkým za odpovede 🙂

Skolara tak si mala super oddych dnes 😉

Bzuci ďakujeme 🙂

Beji no recept som ti dala len na plnku a aj ostatné chcem vedieť 😉 Cez obed sme si pospali. A kríže svinsky bolia 😒 A tiež ďakujeme za pochvalu.

Inak Majko je posledné dni dáky náladový a dnes mu trošku aj soplíky tiekli tak dúfam že sú to zuby a nie nejaká pliaga choroba 😒 Dala som mu aj čípok na noc pre istotu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre