Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
24. aug 2009

a este ja to mam ine ked som doma ale muz ked tam je a stale musi davat pozor co , kde, kto .... normalne sa cudujem ako to zvlada 😅

amadora
24. aug 2009

Beji tak šup šup sexovať aspoň 2x každý deň - aj bábo sa podarí aj stres opadne 😀

bejca
autor
24. aug 2009

xixixixixiixixxi no len kedy tie 2x denne 😀 ked rano uz o 6,30 doma neni a vecer je KO 😝 😀

skolara
24. aug 2009

Beji presne musite drzat spolu a mat pevne nervy. Ved aj keby to bolo nahorsie ved ste dvaja schopni ludia a proste si vzdy nejaku pracu najdete no nie?
Presne aj Ami tym presla a aha uz je dobre.

skolara
24. aug 2009

ami 😀 😀

skolara
24. aug 2009

kocky idem sa ja osprsit a spat lebo dnes som zajaka zamdleta a ospala 😒 😒 cely den a ani kava nezabrala 🙄

amadora
24. aug 2009

Beji ja som si tiež veľakrát poplakala a mala som pocit že to už dobre nebude. Ale zvládli sme to, síce ešte sa otriasame z toho ale už je ok. Len my sme sa veľa hádali vtedy, doľahlo to na nás a o to to bolo ťažšie. Ale vy to zvládnete 🙂

A ráno budíka a večer rýchlovku, to pôjdr 😉 😀

bejca
autor
24. aug 2009

no keby mam cca 25 tak mozno to vidim uplne inak ... ale ja som si v tejto firme od 25 " budovala ô nieco a niekam som sa " dostala " kde som bola spokojna a ta praca ma bavila .... no a teraz pomalu v 40 tke niekde zacinat a zasa nieco budovat ... neviem ci pri malych detoch budem mat energiu 😅 no a muz ten zasa tiez bol vzdy spokojny a svedomity a on si neviem zivot predstavit keby mal ist niekam inam aj ked mu hovorim ze ved je sikulka a vselico vie a ze sa nestrati ale zatial to on tak nevnima ...

ked si predstavim ze som vecierky organizovala , vylety , a pod.................

amadora
24. aug 2009

Beji ale ber to tak, že vtedy si nemala Peťka a možno aj dobre bude, nájdeš si dáku robotu kde budeš poobede doma a budeš sa mu môcť venovať a nie byť ako si písala non-stop v práci 🙂

bejca
autor
24. aug 2009

ved to je ze uz sme " pretazeni " z toho stresu a veru niekedy sa aj my pochytime ......... 😒 no ale ved snad sa aj trosku slniecko uz na nas usmeje 😅 hlavne je ze mame Petka sme zdravi vsetci 4 a ze s amame a nic z toho co bolo za posledne cca 2 roky a nieco by som nezmenila nikdy 🙂 😵 lebo Petka milujem viac ako svoj zivot aj ked po nom pokricim a niekedy som happy ked uz ide spat 😀 😀 😀 😀

Skolara dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

Ami 😀 😀 😀 no uz ho vidim ako hodime rychlovku a pojde este vencit psa a pod 😀 😀 😀

amadora
24. aug 2009

Skolara dobrú 🙂

Beji ty máš samé výhovorky 😀 😀 😀

bejca
autor
24. aug 2009

Ami z toho co si napisala mam jedinu radost 😀 aj muzovi som to hovorila 😀 mne fakt nejde uz o mna ... ja som sa z tym uz vyrovnala ale nech necha mojho muza na pokoj a bude vsetko v pohode ... nic ine nechcem ... ja si potom najdem hoci co

bejca
autor
24. aug 2009

Ami no co uz somnou 😉 a predstav si ze by som koli sexu musela vstavat o 6 tej ??? no to by Petko musel spat aspon o pol hodku dlchsie 😀 a nie ako dnes o 6 tej uz sme boli hore 😝

amadora
24. aug 2009

Beji neboj, aj mužík si nájde niečo a budete obaja poobede doma a venovať sa Peťkovi a budete ešte šťastnejší ako doteraz 😉 Chlap si robotu nájde raz-dva 🙂

bejca
autor
24. aug 2009

no ved uvidime ako to dopadne , len dufam ze dobre .....

Ami dakujem 🙂 si fakt zlata 🙂

veva55
24. aug 2009

beji, no mna by to tiez nastvalo. inac s tou robotou to je vsade onicom, aspon co pocuvam od znamych, stale sa niekde prepusta, nas tatino si tiez ani pred mesiacom podpisal vypoved, neviem, z coho budeme zit, no snad si nieco najde. a to nehovorim, ze moje miesto zrusili este pred rokom a doteraz nechapem preco, lebo z celej sekcie (100 ludi) zrusili len moje miesto, to som bola tusim este na materskej. a to robim na ministerstve prace. teda robila som, neviem co bude po materskej, bud mi daju odstupne, alebo ponuknu nejake sit miesto, kde zarobim o polovicu menej jak som mala plat. a aj to budem este happy, ze mam robotu. zasrane ministerstvo a to vsade vyhlasuju, jak pomahaju mladym rodinam. nepoviem, keby islo o hromadne prepustanie, ale bola som jedina z celej sekcie. pritom v rovnakom case odisli dalsie 2 baby na matersku a ich miesta nezrusili. ma nasrali poriadne. som chcela nastupit buduci september, ale predpokladam, ze z toho nic nebude 😝

amadora
24. aug 2009

Beji nemáš za čo, na to sme tu aby sme si pomáhali 😉 A myslím to úprimne, som si istá že to bude ok 🙂

bejca
autor
24. aug 2009

no tak aj u vas to je vesele 😅 😒 este ze muz hra ten futbal a dufam a drzim palce ze si nieco najde 🙂 a to tvoje miesto je fakt sila .....

a mne tiez co ponukol tak plat minimalne o polovicu by som mala mensi ... tak to mozem byt aj na MD .... a venovat sa Petkovi 😉

no kocky idem ja haji buvi k muzikovi 🙂 rano skoro vstava 😝 a Ami isto sexovat nebudeme lebo sme obaja total nervozny a podrazdeni 😝

paaaaaaaaaaaaaaaa a dobru vsetkym 🙂

amadora
24. aug 2009

Vevi to je teda tiež sila 😒 Vravím, dnes si nikto neváži človeka...

amadora
24. aug 2009

Beji to ti verím, vtedy ani nechutí 😒 Ale tak hádam sa aj tak podarí 😉

A my tiež ráno vstávame, svokor je doma tak už vymýšľa že o 6:00 bude tu a idú s mužom pracovať 😖 Akoby mal toho málo aj bez toho....
Ale aspoň že len doobeda, poobede ideme oslavovať mužove narodky, niečo ugrilujeme a večer ešte prídu kmotrovci a posedíme, otvoríme dáke vínko a tak 🙂

No aj net mi začína mrznúť, znamenie že treba ísť spať. Dobrú noc 🙂

izka
24. aug 2009

Ahojte babulky.

Bejuška, to ma mrzí, že prežívaš také zložité a neisté obdobie. dúfam, že čoskoro sa to ukludní. vyzerá to, akoby mali vo firme problémy a pak sú z toho šéfovia nervózni a vylievajú si to na ľuďoch.
vieš, aj moj muž rieši koľkorazy až existenčné veci a nemôže to zamestnancom povedať a pak si to odnášame my.
asi pred 4 rokmi sme zo dňa na deň prišli o najvätšieho odberateľa a museli sme prepustiť polovicu ľudí, ale on sa najprv pýtal kto sám chce odísť, niektorým aj dohodil robotu u švagra a ostatní po dohode dostali odstupné. aj mu radili, že aby to tak uhral, že aby nemusel dávať odstupné, ale jemu by to svedomie nedovolilo. len podotknem, že to odstupné išlo z nášho vrecka a bola to poriadna suma.
a je možné, že o toto ide u vás vo firme. keď tvojho muža vyhodia napr. pre porušenie pracovnej disciplíny, alebo ty odmietneš ponúkané miesto, tak na odstupné nie je nárok. to iba pri zrušení pracovného miesta. no je to zložité.
verím, že sa cítiš ukrivdená a máš úplnú pravdu, len ktovie, čo je za tým.

možno nakoniec nájdeš ešte lepšiu robotu, presne ako ami píše. všetko zlé sa raz na dobré obráti, uvidíš.

hlavne, že máte Peťulka a ste zdraví. to je najdôležitejšie. a určite sa zadarí ešte jedno bábo. veľmi ti to želám.

izka
24. aug 2009

vevi, ty to tiež nemáš ružové. aspoň, keby adamko toľko nejedoval.

ema je taká istá a ja už som stará a unavená a tak jej dovolím skoro všetko, len nech nepiští.
samozrejme jej nedovolím to, kde by si mohla ublížiť, alebo aby robila zle druhým deťom. v tomto som ja taká, že skôr zastávam cudzie deti a svoje hreším.

vevuš, želám ti, nech ti už adamko dá trocha vydýchnuť a muž nech si čím skôr nájde robotu.

inak, my sme vtedy prepustili aj 50 tnikov a všetci si hneď našli robotu. nikto nezostal nezamestnaný, iba jeden mladý, ale tomu sa robiť nechcelo ani u nás.

v podstate aj ja rozmýšlam, čo budem robiť po materskej. radšej by som si našla robotu inde, aby mi už nešéfoval muž a mala som aj nejaké práva, lebo u nás som 3 roky nemala ani deň dovolenky, lebo za mňa nemal kto robiť.

izka
24. aug 2009

kočky, ďakujem vám za povzbudenie, čo sa týka toho mojho frfloša. však lepšie, keď je nafučaný, aspoň sa nevadíme.
dnes sám pozaváral rajčiny, to robil aj keď sme boli preč. aspoň to mi ušetril robotu.

už sa trocha vyprávame. však v robote je stále čosi treba riešiť, ale hlavne ema ho dostala.
len sa k nemu túli a ocinkuje a pýta si od neho papať, tak je z nej na mäkko. je to líška. ešteže tie deti máme. kvôli nim sa vadíme, aj nás pak udobrujú.

a dnes som pochopila, čo je KOMA. to emka často vykrikuje a ukazuje hore prstom.
je to komár ! lebo dnes mi bzučal komár pri uchu a ona po ňom hneď plácla a povedala koma. skoro som odpadla. pak ma začala plácať a velice zabíjala komy. sme sa s klárkou šúlali. 😀

idem od vás. majte sa lepšie než včera, detičky nech poslúchajú a sú zdravé. čaute.

bejca
autor
25. aug 2009

ahojte 😵

tak muzik o 6,32 odchadzal z domu a ako otvoril vchodove dvere tak sa Petko posadil a hnad : tata 😅 takze sme uz hore 😀 ale nevadi lepsie ako o 6 tej 😀

Izka dakujem 🙂 ja viem ze je to divne a asi aj nieco za tym bude no ale co zistime casom ako to bude postupovat .......... a teda muzik ma dobre srdce len obcas si myslim ze pri niektorych zamestnancoch to je na skodu 😅 a drzim palce aby si si nasla robotu niekde inde ako u muzika 😀 😉 Emka je teda liska velka 😵 ale velmi podarena 😵 posielame pusinky sikulke jednej 😵

Ami uzite si krasne poobedie a pekne oslavte 😵

skolara
25. aug 2009

ahojte
ja som vypluta 😝
joooj ja sa chcem aspon jeden den vyspat aspon do 10tej 😅 no co uz
izka tak ste zabijali komy 😀 😀 super
u nas komare velmi nie su asi emigrovali na zapad. 😀 akoze su trochu to je jasne ale nie ako po minule roky 😎
zaliala som si MEGA kavu tak snad ma vspruzi 😀

amadora
25. aug 2009

Dobré ránko!

Aj u nás to bolo podobne Beji, tatko o 6:00 išiel robiť vonku a už sme sa začali mrviť, ale vstali sme potom až o 6:45. Ale celkom dobre som vyspatá. Majko hneď začal s mrnčaním ale dáko potom stíchol a teraz sa krásne hrá, tak dúfam že už bude dobre dnes.

A tiež dúfam že sa nám počasie umúdri, lebo chceme grilovať poobede 😒

bzucinka2
25. aug 2009

ahojte, my sme hore od 5,45. ale este hodinu bol v posteli, potom sme vstali, nechcel nic jest len jablko tlacil, isli sme na polikliniku, capli mi injekciu a teraz spime, pred spanim si dal kakavko aspon a ja idem robit kysnuty slivkovy kolacik 🙂 a vyvesat pradlo 🙂

beji, to ti je fakt sila, verim, ze ta to riadne vytocilo, ale snad to nebude az take zle ako to vyzera a sefko dostane rozum, ono sa vzdy najdubonzaci, co si vymyslia, ze sa nieco stalo, povedalo, len aby boli oni ti super 😠

vevi, aj u vas to hadam dobre dopadne a najde si novu robotu raz dva 😉

danka, zaclonu si zaves a hotovo, kasli sa na neho, hlavne ze sa tebe paci a urobila si si radost 🙂

tak vcera som urobila prvych par ruziciek a z tej hmoty to ide suprovo, dne s vecer zase pokracujem, lebo ich potrebujem strasidelne vela 🙂

aja7
25. aug 2009

Ahojte 🙂

Beji, situacia na hovno, sorry za vyraz 😖 ked sa dari, tak sa dari. Ako som si ta citala, nerobis nahodou v skloplaste? ci ako sa to vola, moj oco tam robil, preto sa pytam. Ber to teraz ako stastie v nestasti...Petko si mamku uzije dlhsie a uz sa vam snad aj mimco podari, drzim vam palceky!!! 😉

Bzuci robila si z K2 ci WI?? ja sa to bojim objednavat, zatial som spokojna s MMF 😉

Ami, peknu grilovacku zelame, u nas je horuco, uf... 😝

Izka, ze Koma...som sa zasmiala 🙂 my nekecame, ale ako som spominala som aj rada, lebo ked on zacne, isto sa mu usta nezatvoria 😀

Ako sme mu zacali davat tuhu veceru, spi celu noc do pol8 -8mej...on bol hladny chudiatko 😀 blba mama 😀

Mame teraz deti vsetky doma, Kubo oslavuje 18tku cez vikend, objednal si torzo 😀 a potom konecne skola (nebudem musiet tolko varit, huraaaa)

My sme sa doma rozpravali o mojom nastupe do prace. JA ani za svet nechcem ist, je to moja posledna MD, tak si to chcem uzivat kym mozem. Tatko chcel aby som isla uz od januara 😝, tak sme sa nakoniec dohodli, ze pojdem az od septembra, ked maly pojde do skolky. Len si este musim "overit" ci by ma este chceli v praci. Aby som nezazila som ako Bejca 😖 😢 Lebo potom neviem co budem robit, je to presne ako u beji vek!!! a zacinat niekde a ja po VS nemam ziadnu prax(lebo som ostala hned tehu)...ach jo, tazke to je 😖

ale zas, kym nejde o zivot, ide o h...... 😀 😀 (aj ked vzdy o ten zivot ide 😔)

bejca
autor
25. aug 2009

kocky ja som si vas precitala le nemam ani silu reagovat 😔 ani nechcite vediet co sa dnes stalo 😔

ja to asi nevydrzim a zoberem sekeru a pojdem niekam s nou a mna potom zavru 😔

nevladzem a neviem ako to pojde dalej 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

aja7
25. aug 2009

co sa stalo?????????? beji, neplackaj!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre