Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
16. jún 2009

danka dakujem a ja maleho tiez nechavam pohrat sa v mlakach, niekde som citala, ze to deti potrebuju, oni tak objavuju svet 🙂

ja som dnews strazila kamoske maleho, bola sranda, prisiel ked alex spal, tak sme sa hrali v obyvke, potom si zacal suchat ocka, tak si vravim, ved moj uz bude vstavat, ved spi 1,5 hodky a dam ho do alexovej postielky, ale alexik to asi tusil a vstavat sa mu nechcelo, tak som ho uspala v kociku, takze jeden spal v obyvke v kociku a druhy v detskej v posietlke 😀 kamoska neverila vlastnym usiam, potom mi pomahali upratovat kupelku 🙂 a nakoniec sme sa este strazili u nich doma, lebo kamoska mala ete robotu, takze som z nich uplne vystavena+ upratovanie+balenie 🙂 ale najlepsie bolo, ked sme isli po vonku a ze aha ake krasne dvojicky 😀 😀 😀

bzucinka2
16. jún 2009

tak baby kde ste , som tu posledny vecer a tu ani nohy ☹

danka.k
16. jún 2009

bzuci ja som tu.. a kedy zajtra idete??

boze my ideme buduci piatok a neviem co skor... chcem zacat aj chystat dake veci ale uz teraz mam taky chaos ze neviem ci ja daco zbalim 😀 😀

bejca
autor
16. jún 2009

ahojte 😵

nebola som tu od vcera 😅 sorry 😉 ale vecer som zehlila a uz sa mi nechcelo a dnes od rana sme stale v jednom kole 😅 a asi ani k moru nepojdeme ☹ asi pojdeme - snad sa mi podari ukecat muzika - na šíravu 😅 ak ste tam niekto boli ako tam je ?? a kedy je najlepsie tam ist ?? aby nam tam nebola zima 😅 no uvidime dnes som somrovala na nete nejake ubytko tak som zvedava co a ako ...

Ami som rada ze ste uz doma a je vam lepsie 😵

Bzuci vy si to poriadne uzite aj za nas 😉 😵 poriadne a vela fot nech zavidime 😀 a stastnu cestu 🙂

Martinka dakujem za vycerpavajucu odpoved 😀

a idem si to docitat 😉

bzucinka2
16. jún 2009

zajtra o 13,45 mame odlet, ak sa neposunie, o 11,45 na letisku, takze z domu musime vypadnut okolo 9,30 🙂 neboj, aj ty to zvladnes hravo a co zabudnes kupis tam 🙂

beji dakujeme a neboj sa mozno ho este presvedcis, ja som tvrdila, ze chcem ist kvoli malemu, lebo deti by vraj raz rocne mali byt pri mori, tak u nas aspon raz za 2 roky 🙂

bejca
autor
16. jún 2009

Martinka a torta je super uzasna a isto bola aj mnam 🙂 a co muzik ??? ako reagoval 🙂

KAtkabes vyhral Juraj Mokry 😉 ale v tom finale sa mi zdal lepsi 😉 aj ked ho moc nemusim 😅 😉

Izka no mas to vesele 😅 a tu skoliozu ma teraz pomalu kazdy ☹ vraj to tak rychlo rastieme 😝 aj ja ju mam 😅 este ze plavat chodi a sportuje to je super 😵 a aj ja dumam ze Petka potom dam na plavanie alebo na hip hop alebo nieco take 😉 a Emka musela byt podarena 😀

Bzuci este ze ta mame 🙂 Blumka gratulujeme aj my k tehu nech je uplne v pohode 😵

Bzuci tak ty si si to este dnes uzivala aj s varovkou 😉

DAnka Rastik musel byt uzasny ked tak pomahal 😀 no sikulka je 😉

bejca
autor
16. jún 2009

DAnka nas Pedro je detto 😀 akonahle vidi mlaku hned krici : " POPAAAAAAAAAAAAA " 😀 😀 a postavi sa do stredu a zacne dupotat 😀 nato maju rozum od mala 😀 😉 a skoda ze ste nefotili 😉 a vy kam idete na dovcu ?? 😅 😉

Bzuci no teda tak si mala tu varovku uplne super 😵 a ze dvojicky 😵 no parada 🙂 a ja ak sa mi podari ta Šírava tak budem rada aj tak 😉 ale snad casom ho dotlacim aj ja k moru len letecky asi nikdy 😅

bejca
autor
16. jún 2009

haloooooooooooooooooooooooooo 😖 😒 ☹

danka.k
16. jún 2009

beji maaaam na foto.. idem ulozit.... a do Italy ideme

amadora
16. jún 2009

Tak som vás konečne dočítala 😀

Ešte raz vám všetkým ďakujeme veľmi pekne za všetko 🙂

No v sobotu v noci začal malý z ničoho nič zvrackať. Tak som mu prezliekla prádlo, umyla ho, uložila a znova. To sa zopakovalo 4x tak muž volal na 112 čo máme robiť a kázali nám ísť na pohotovosť. A aute ešte raz zvrackal. Na pohotovosti nám rovno kázali ísť na detské na hospitalizáciu. Tam mu už namerali 38° teplotu a bol dehydrovaný. Tak ma poslali von a to ste mali počuť ten krik, skoro mi srdce puklo. A keď som potom vošla dnu a videla som ho... nikomu neželám... v jednej rúčke infúzia, druhú rúčku priviazanú k telu... brali mu krv, na pipíka nalepili sáčok, do riťky dali čípok... vytrpel si chudiatko. A infúzie mu išli non stop do včera večera. Takže stále musel byť na posteli. Ale bol zlatučký a krásne ležkal, hrali sme sa a tak. Ale bolo to hrozne ťažké... už to nikdy nechcem zažiť! Z vyšetrení nezistili nič, takže to bolo najskôr len z jedla. Len mám hrozný strach aby sa to ešte nezopakovalo, už by som to nezvládla ☹

danka.k
16. jún 2009

beji mozes kuk... teda aj ostatne 😉

bejca
autor
16. jún 2009

DAnka super tak sa tesim na foto a Italy je super 😵

Ami ☹ fuuuuuuuuuu chuda male asi to bude nejaky virus alebo co 😖 ale nastastie uz ste domenka 🙂 super x)

danka.k
16. jún 2009

ami no chudacik majko.. ten si teda vytrpel.. ale zvladol to statocne 🙂

bejca
autor
16. jún 2009

no teda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super zabery 😀 a ze posielame pusinky obidvom huncutom 😀 😉 🙂 zlati su 😵

danka.k
16. jún 2009

tak to si dobre napisala huncutom.. 😀 😀

bejca
autor
16. jún 2009

inak sem by som chcela ist 😅

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj drzte mi palce 🙂 😉

http://www.janka.sirava.sk/

amadora
16. jún 2009

Ďakujem kočky 😒

Danka super fotky 😀

danka.k
16. jún 2009

jeeeej beji pekne to vyzera 😉

amadora
16. jún 2009

Beji krásne je to 🙂

Ok, prenechám PC mužíkovi, chce si pozrieť dáku robotu. Dobrú nôcku

danka.k
16. jún 2009

ami dobruuuu 😉

bejca
autor
16. jún 2009

no ved aj ja idem kuk panelak a haji buvi 🙂

p apa a dobru nocku vsetkym

dakujem za pochvalu 😉

cmuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂 😵 pa

danka.k
16. jún 2009

beji aj tebe dobruuu

martina1982
16. jún 2009

Ahojte,

Ami ,supre ,ze ste uz doma .Aj ja som to zazila ,ked som bola so Stevko v nemocke .Tiez ma poslali prec a on tam tak strasne plakal ☹ 😢 bolo to strasne .Nie je nic lepsie ked su deticky zdrave.

Bzuci ,Stastnu cestu Vam prajem .

Izka ,dakujem.

Beji,muzik sa tesil,ze mu velmi chutila torticka.

Danka ,krasny synovec 😀

Stevko mal dnes teplotu 37,5 ☹ ma trosku sopliky mozno zo zubov on ma uz 16zubov a citala som ,ze dalsie 4 zubky idu okolo 2roka tak neviem asi skocime zajtra k doky nech ho pozrie.Lebo v piatok ideme do Dudiniec.

martina1982
16. jún 2009

Beji,tak ,ze sa chystate na dovolenku na vychod 😀 tak to sa mozes stretnut so Skolarov 🙂

martina1982
16. jún 2009

Katkabes ,mamka je stale este v nemocke uz mesiac ☹ Stevko ako kedy poslucha 😀

blumka
16. jún 2009

ahojky babule...
dakujem za gratulacie..dufam, ze bude vsetko v poriadku a budeme mat doma dalsie februarovcatko.. 😵
ami, citam, ze uz ste doma..chudatko majko, sa poriadne natrapil..drzim palceky nech uz sa to nevrati...
nestiham vas absolutne citat, pisete o sto dvesto..ale obcas ku vam nakukam, ked moje sidlo dovoli...citam ze aj vase deticky radi pomahaju..Terezka ked vidi metlu tak zameta, dnes dokonca utierala prach...no ze si potom tou istou handrou utrie aj pusu, to asi radsej pomlcim 😀 😀 ...ani sa mi verit nechce ze uz su take velke tie nase babetka...
dobru nocku vsetkym...hlavne detickam, nech nebudia maminy 😉

kacenkab
16. jún 2009

Ahojte, zdravim vsetky maminy a februarovciatka,
vidim ze uz bezi druhe kolo, gratulujem blumka...;) Kto sa prida? 😀 My asi az na buduci rok.... 🙂
Vcera sme sa vratili z dllllheho vyletu, zo Svajciarska, kde sme boli za kamaratmi pozriet...

mozte kuk fotecky http://www.facebook.com/topic.php?topic=7339&po...

dobru nocku vsetkym 🙂

izka
16. jún 2009

ami, som rada, že ste už doma. fúha, malo to ale rýchly spád. chúďatko, vytrpel si dosť a ty s ním.
obdivujem, ako vydržal ležkať s tými infúzkami. 😕 statočný je. teplotu už nemá?
emu si neviem ani predstaviť, že by ležala. úplne ťa chápem, že ti nieje dobre.

ja nemocnice neznášam. hrozne zle mi to je na psychiku. horko ťažko som pretrpela pôrodnicu 😅
najhorší zážitok som mala z kramárov, čo tam bol filip, keď ho zrazilo to auto. tam by ma už nikto nedostal.

ešte raz ami, nech je majko čím skôr v poriadku.
ja som jojovi , keď tak vracal , dávala piť po lyžičkách prevarenú vodu s glukózou a troškou soli. nekázali ti to ? to je proti dehydratácii a po tých lyžičkách to zniesol a už nevracal.

izka
16. jún 2009

martinka, dúfam, že števko nebude chorý. tfuj, tfuj, nech je to len zo zúbkov.
a super, že sa mužovi torta páčila. 😉

bzucinka2
17. jún 2009

ahojte, hlasim ze sa obliekame pomaly ideme este do obchodu, potom pridu nasi a vezu nas na letisko 🙂 vsetkym velmi pekne dakujem, kym tu nebudem vela nepiste, aby som to stihla docitat a ked sa mi bude dat, tak sa ozvem 🙂 majte sa krasne a budete mi chybat 🙂 cmuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre