Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
21. dec 2009

Ahojte babule, ani vás nejdem čítať, nestíham a za tri dni ste toho dost popísali....

VELKACOM AJ MALKACOM SKORE UZDRAVENIE, ABY SME SA POD STROMCEKOM VSETCI SMIALI A BOLI SPOKOJNI.

a kto kupuje darčeky na posl. chvíľku tak iba dnes sú v Tescu všetky kozmetické balíčky s 50% zľavou....
tak som ráno bola ešte čo to dokúpiť....

Jáj ale čo je dôležité, tak aby mi nebolo smutno, že našej Janke dedko zrovnal auto ( inak vyzerá to na totálku vraj, tak neviem ☹ , tak nejaký PAN DOKONALY SOFER mi nacúval do predneho blatníka a krásne mi ho ohol a zdrhol,,,,,ani sa neunuval mi nechať papier.
takže teraz pojde oprava z mojej poistky... Paráda, som natešená... a to podotýkam, že mám najazdených len 5600 km, čiže je to nové autíčko.... BABY TAKA SOM NASERINKANA...... 😠 😠 😠 Načo sadá niekto za volant,
keď to pri 5 cm snehu nezvláda 😠

amadora
21. dec 2009

Dobré ránko!

Ja už som včera nedočkala ani víťaza superstar, bola som hrozne zamrznutá, išla som do perín 😝 Ešte teraz ráno sa to tu nie a nie vyhriať a to sme boli preč jeden deň!!! No hrôza...

Janka, keď sa ti mobil namočí a oschne tak ti v ňom ostane ako zaoxidované, stačí ho otvoriť a poutierať vatovou tyčinkou namočenou v liehu (môže byť napríklad mužova voda po holení) 😉

Aji želáme vám všetkým rýchle uzdravenie aby ste do vianoc boli fit 🙂

Megi, asi by ma porazilo 😠

mm1
21. dec 2009

no ved mna aj porazilo..... fakt......

a ja som takto mobil nerozbehla.........:(

amadora
21. dec 2009

treba to kvalitne vyčistiť, každý spoj, každý kontakt... môj muž opravuje mobili v celom okolí tak už som niečo pochytila 😀

mm1
21. dec 2009

hej? tak to mu asi pošlem ten moj, že čo mu je.... stále mi hlási, že odmieta SIMku... a pritom nie je starý....
len Natuš ho v minulosti oslintala.......

achojka
21. dec 2009

Dakujem vsetkym za gratulacie 😀. Misko sa tiez vycika do nocnika, ked ho posadim, a naslubujem mu, ze ked sa vycika tak mu dam gumeneho maca. Ale inak pre neho nocnik nemusi existovat. Len uz by mohol sa trosku s kamaradit s nocnikom. Mojej sesternici mala mala 1,5 roka a uz nenosila plienky.

bzucinka2
21. dec 2009

ahojte, vsetkym vam dakujem ste velmi zlatucke, ze na mna tak myslite 🙂 ja dnes este posledny kolacik urobim, zajtra upracem a vecer stromcek postavime, v stredu salatik a kapustnicku nachystam a vianoce mozu prist 🙂
ami super, ze si si uzila stretavku a este viac sa tesim, ze stretnutie s ocinom a jeho priatelkou dopadlo k tvojej spokojnosti 🙂
ajka, moja zlata, asi by ma uz porazilo, na jeden den si toho mala az az, aj ja by som asi od zufalstva plakala 😒
ciarka, ani ja ti neporadim, ale treba sa zamysliet, ci vsetky tie ATB boli potrebne, ja som dost proti liekom a ATB su silne lieky, ci su nutne 😒 prajem hlavne skore uzdravenie 😉

amadora
21. dec 2009

Megi kľudne 🙂 Môj starý mobil si toho prežil pri Majkovi aj pri mne a stále mi ho tatko spojazdnil 😀

Achojka možno musíš zvýšiť cenu, že mu dáš celé balenie gumených macov keď bude cikať pravidelne a pýtať sa 😀

Bzuci ďakujem ti 🙂 A šikulka si 😉

mm1
21. dec 2009

Ami tak ťa beriem za slovo... ale pošlem až po sviatkoch, aj tak teraz bude chaos na pošte..... 😀

jankapardon
21. dec 2009

ami vyskúšam vyčistit...dakujem🙂)))
dnes sme boli na preventívke u zubára aj s Veronkou prvýkrat...zvladli sme to super....
u nás je dnes -11st. brrrrrr, som myslela, že mi ruka odmrzne, nemala som rukavice...
Ajkinmu manželovi štastnu cestu, teda už je asi doma, a rýchle vyliečenie všetkým chorým!!!!!!
krásny den!!!

amadora
21. dec 2009

Megi v pohode 🙂

Jani nemáš za čo, dúfam že pomôže 😉

Ja mám také nervy, kúrim ako besná a nie a nie vykúriť aby tu nebola zima. Malého mám naobliekaného, je nervózny, stále mrnčí, no radosť 😒 Ešte mi aj z obecáku volali že nemáme zaplatenú domovú daň,som na to úplne zabudla, hanba 😔

Ale aspoň mi spravili radosť ružoví kukláči, poslali mi zástavu, nálepku, reflexnú pásku na ruku a balón 😵

aja7
21. dec 2009

Ahojte 😉

dakujem 😉

neviem co mam skor robit, ci si fukat nos, ci utierat slzy, no des tato choroba...a musim ist na nakup, uz len pri tej predstave mrznem 😝

Jani, tato pride az okolo polnoci, cesta 20hodin 😝

martina1982
21. dec 2009

Ahojte ,

Ajka ,skore uzdravenie celej Vasej rodinke a tatkovi stastnu cestu domkov!!!

Urobili sa mi 2 opary na ustach ☹ au au ja som to mala len raz v zivote teraz 2krat.

Beji mame sa dobre tak pred Vianocne 🙂 Vy sa mate ako?

Ami , na fotke chalupky je uz v pc len mi mrzne dnes pc ja neviem co s nim je ☹

Inac som Vam nenapisala ,ze Stevko sa v jedno rano zobudil a donioesol si nocnik a pytal sa cikat ,tak som ho dala len do nocnika nic neurobil 😀 a nechcel vobec plienku ale ked sa sa 5 krat pocikal do pancuch tak mi sam doniesol plienku .

mm1
21. dec 2009

Ajka, počkaj s nákupom na mužíka.... veď aj zajtra sú obchody otvorené a šialenstvo už bude tak či tak...
radšej sa pekne lieč......

amadora
21. dec 2009

Maťka neboj, počkám 😉 A Števko aký zlatý, chcel to vyskúšať 🙂

Megi, Beji, ďakujeme za vianočné pohľadnice, sú krásne a potešili nás 😵

martina1982
21. dec 2009

Ami ,fotky chalupky su uz tam 😉

martina1982
21. dec 2009

Ami ,Stevko si zobral priklad na cikanie od Pingu co pozera rozpravku to je jeho oblubena ,ale ja mu ju nerada pustam lebo tam nerozpravaju .

amadora
21. dec 2009

Maťka 😲 tá je prekrásna!!! závidím, tiež by som to chcela vedieť 🙂

Inak som vám zabudla napísať zážitok z tej stretávky... spolužiak čo sa mi hrozne hrozne páčil 😅 pracuje u nás na Novej Bani, chodí sem na týždňovky a má za priateľku jednu kočku od nás, moju kamošku 😀

martina1982
21. dec 2009

Ami , dakujem .Ty by si to urobila lepsie vsak robis krasne torticky.Mne sa nechcelo vykrajovta tolko medovnikv tak som urobila chalupku .Videla som ju v jednom casopise .

amadora
21. dec 2009

No ďakujem za dôveru 🙂

mm1
21. dec 2009

Maťka krásna chalúpka....

Kočky, od zajtra mám dovolenku, tak tým, pre ktorých nemám mailíkový kontakt aspoň takto:

KRASNE A POKOJNE VIANOCE, HLAVNE VELA VELA RADOSTI A LÁSKY, POHLADENIA A POROZUMENIA A V NOVOM ROKU NAJMA VEĽA VEĽA ZDRAVÍČKA A ŠŤASTÍČKA.

Okrem toho Adamkom, ( Ajka a Veva ) a Števkovi ( Martinka ) všetko najlepšie k ich meninkám......

ufff, dúfam, že som na nikoho nezabudla..... 🙂

a posielam Vám pusinky....aj za Natálku

martina1982
21. dec 2009

Megi dakujem za pochvalu.Dakujeme za blahozelanie k meninkam .Aj Teba a tvojej rodinke krasne Vianoce 🙂

martina1982
21. dec 2009

Megi , este som zabudla aj tvojmu muzikovi vsetko naj k meninkam 😉

bzucinka2
21. dec 2009

matka krasna pernickova chalupka, si sikulka 🙂
no a s nocnikom a plienkami budeme asi posledny co ju budu mat 😢

monique02
21. dec 2009

ahojte maminky 🙂 vsetkym chorym skore uzdravenie 😉 a bzuci neblbni este je straaasne vela februarovciat co nosi plienky, ninka odmieta si tak vobec sadnut, dnes machrovala ked tu bola mala susedka ze ona nechce plienku a docurala sa do leginiek 😅 😀 ty sa hlavne setri, posielame pusinku 😉

izka
21. dec 2009

ahojte babulky 🙂
ja vás všetky obdivujem, ako stíhate vypekať, upratovať a kopec iných vecí a ešte aj sem písať.
úžasné šikulienky ste 😉

ja asi takto vyzerám 😝
doháňam, čo som týždeň bola vyradená kvôli chorobe. kašlala som na robotu a poctivo ležala, ked sa mi dalo 😵
vyliečila som seba aj deti len pomocou paragripe.
atb, čo dostal jojo mi ostali nepoužité 😉

čiarka, ťažko takto na diaľku radiť, ale ja atb nasadzujem až naozaj v krajnom prípade. a to aj deťom. tak isto paralen a podobné proti teplote skoro vôbec nedávam. nechávam, aby telo začalo samo bojovať s chorobou. len to je treba vydržať dva tri dni teploty a nechcieť fungovať okamžite normálne.
viem, že je to veľmi ťažké, sama som už bola naštvaná na seba, že nič nevládzem, ale zvládla som to.
ale mám jeden tip na prechladnutie - horúca cibulová polievka. to ma naozaj postavilo na nohy.
síce všetci fujkali, že im to smrdí 😀 , ale úľava je takmer okamžitá.

lili24
21. dec 2009

Ahojte babulky,

chcem vam vsetkym popriat pozehnane, krasne, pokojne sviatky v kruhu svojich najblizsich, do noveho roka hlavne pevne zdravie, ostatne co ma prist to pride 🙂 😉

STASTNE A VESELE 😵 😵 😵 😵

...aj ked som tu na mk uz davno davno nebola, myslim na vas stale, ved co ste na fb viete 😉 len cas mi to akosi nedovoli chodit aj tam aj tam 😉

chorym prajeme skore uzdravenie, snazilkam aby sa co najskor "zadarilo", tiez sme si s muzikom povedali, ze to nechame uz na nahodu 😉 🙂

cmuk
dnes didi zaspinkala uz o osmej (inak chodi az okolo desiatej) takze nam hrozi asi vcasne vstavanie 😒

lili24
21. dec 2009

a este k plienkam, dianka odmieta aj nocnik aj zachod, ma z toho uplnu hrozu, zacne plakat a kricat, zatial ju nutit nebudem ale od februara zaciname 😉

izka
21. dec 2009

ami, majko ti krásne pomáhal piecť. to ti išla robota od ruky 😉
my sme vypekali medovníky v sobotu. chlapci sa až bili, kto bude vykrajovať. všetkých to strašne baví. klára pak zdobila, tá má na to trpezlivosť.emka len vykrikovala - péééknééé je !!! a vyjedala tie najpeknešie ozdobené 😉

no super je to , mať toľko pomocníkov. 😵 len to má jednu nevýhodu, že som piekla z 2 kg múky a už je viac ako polovica zjedená 😅 takže tipujem, že ani do vianoc nevydržia.
ešte sa chystám robiť vianočné oblátky a trubalky, ale to až v stredu, lebo oni sú schopní mi to všetko pojesť behom dňa.
svokra mi síce už napiekla asi 500 ks, ale to mám skryté, lebo oni sú jak kobylky pažravé a sviatky sú dlhé 😀
inak nič nepečiem, len toto ľúbia najviac.
my sme asi jediní, čo nepriberú cez sviatky. ja nestíham variť a deti všetko vybehajú 😵

beji, super, že tvoja maminka si k vám našla cestu 🙂 a hlavne peťka že si užije.

bejca
autor
21. dec 2009

ahojte 😵

idem citat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre