Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

katus79
6. júl 2009

ahojte kocky,
straaaaasne dlho sa uz chystam vypotit par riadkov, ale nejak sa nevim dokopat. Dnes som hodila par inzikov na kobylku,tak si vravim teraz alebo nikdy 😀
nemam sancu vas precitat, no registrujem co vselico uz rozpravaju...super 🤐 Petka povie mama, tata, hauuu, mnam...tot vsio...cinsky pisat nebudem, ani neviem 😀
oprasim trosku aj pavucinu na albume :-P

bejca
autor
6. júl 2009

Janka my kakame riedko tiez aj dlchsie ale tak ze par dni redsie potom normal , potom zasa riedke a tak .. a ja to neriesim pokial to neni ze stale a uplna srajda .. probiotika my bereme od 3 mesiacov a nevidim nejaku zmenu kedze sme stale s probiotikami .... ale ja nedavam nic 😉

Vevi ani nevies ako sa tesim ze vam v cestovke dali moznost ist na dalsi tyzden neboj isto bude vsetko oki a pojdete 😵 a Adamkovi bozteky letia a tesim sa ze mu je lepsie a ze teploty klesli 🙂 a tie vysledky ste mali nejake ??? ja som ti inak hovorila ze my mavame vzdy take vysoke teploty pri zubkoch a trvaju nam 40 hodin a potom klesnu na cca 7,5 ako vam a za den je vsetko oki a nejaky zub novy 😉 tak drzime palce aby uz bolo len dobre 😵

Ami ja ti neviem poradit 😅 ale podla mna odstupne by mal dostat ked rusia miesto 😉

Katus vitaj konecne si sa ukazala 🙂 fotecky su krasne 😵 Petrita uz velka kocka a pusinky aj my tak posielame 😵

bejca
autor
6. júl 2009

mame tu na prazdniny Petkovu najmladsiu / 14 rocnu / sestranicu tak nam je veselo 😀

veva55
6. júl 2009

beji, lenze nam tie horucky zacali vo stvrtok v noci a este vcera mal vyse 38,5, tak sa mi to zdalo byt uz moc dlho a nemali sme do vcera hnacky, co bolo este cudnejsie, lebo pri zubkoch mava vzdy hnacky. a teploty mava pri zubkoch tak 1-2 dni, ale nie viac ako 38,5. fakt neviem, ci to bola nejaka viroza, alebo zubky. snad to uz bude dobre.
ta cestovka vlastne povedala, ze mozme si tu zaplatenu zalohu vyuzit este tuto alebo buducu sezonu, lenze moj drahy nemoze kvoli futbalu inokedy, uz teraz urobili velky ustupok, ze mu dovolili ist neskor.

jankapardon
6. júl 2009

babenky dakujem za rady a odpovede... 😵
Vevi, to je supriš, aká cestovka je taká velkorysá? S takým niečim som sa ešte nestretla, aleee som milo prekvapená, že sa to stalo. Držím palčeky, krasnu dovolenku prajem. 😎 😵 😎 😵
Beji, to máš ako super, sesternička aj pomože aj je veselšie, super, hned by som to brala aj ja. 😵

bzucinka2
6. júl 2009

ahojte, 🙂

beji, krasny vikendik se mali a dobre ze ste si aj vy dali do nosa 🙂 aj my uz vieme vyliezt na smykalku, ale tiez mam strach v ociach 😅

janetka vitaj, ze si sa aj ukazala, dakujeme za navstevu 🙂 ale nie len srandujem, ani my na nocnicek, al eteraz som si vymyslela, ze vyskusam sedatko na zachod, lebo tam dnes celkom obsedel, len som ho musela drzat, tak kupim to sedatko a skusime, mozno sa mu tam viac zapaci, tam nas vidi stale sediet 😀 😀 😀

vevi, to su mili lusia v tej cestovke, bdeme drzat palceky, nech vam to vyjde a trosku si oddychnes 🙂

ami , ani ja ti velmi neporadim, ale zalezi asi aj od toho aku ma zmluvu, ci na dohodu, ci trvalo, na dohodu ked je , tak asi nema narok, ale to ti netvrdim 100% 😒

a ani s kecanim to u nas este nie je nejaku hura, keca ako majko hatlala patlala a par slovicok, ale podstatne je, ze savzdy dohovori, co potrebuje si vybavi 🙂

amadora
6. júl 2009

Bzuci zmluvu má normálne, nie na dohodu. A myslím že na neurčito.

Beji tak ako s tými Vyhňami, vymyslela si niečo? 😉

veva55
6. júl 2009

no to sme mali priamo cez taliansku cestovku.
po obednajsom spanku sme prvy x bez teploty, tak sa tesim. i ked teraz prisli zase hnacky 😝 kuva, my asi nemozme normalne fungovat 😒

bejca
autor
6. júl 2009

Vevi neboj hnacky prejdu a uz bude dobre 😵 super ze ste bez teploty 😵 a podla mna vzdy to ma iny priebeh tie zubky ... vytrpia si ti nasi drobci 😒

JAnka hej hej mame veselo hlavne Petko si to uziva 😀 besni sa s nou ako divy 😀 uplne je happy ze je u nas 😵 som zvedava kolko u nas vydrzi 😉

Bzuci no tak vies ake to je pichnutie a ten sok v ociach 😀 ale ved co uz s nimi 😉 lepsie ako keby sedeli na mieste 😵

Ami no teraz som dostale menzes ako som spominala takze teraz isto nie .. na buduci tyzden tato nemoze zobrat dovolenku lebo ma kolega a potom od soboty / 18.7. do 25.7. / ideme do Terchovej na dovolenku tak asi az potom ... 😉

Petusko spinka , ja idem zehlit a neter obsadi PC 😀 tak neviem ci sa sem este dostanem 😉 ved uvidim 🙂

ahojte zatial a pekny vecer 😵

matak
6. júl 2009

Ahojte dievcata, mamule,

aspon som vas prisla pozdravit, u nas doma divocina, baby neskolkuju, tak si to uzivam 😀

Ale inac sne zdrave, baby vymyslaju primerane k svojmu veku, a ja som po 1. dni na prasky.

😀

😉
Skoda len ze to pocasie je take besne, clovek nemoze nic planovat.

Tak Vas pozdravujem a snad tento tyzden aj nieco precitam. 🙂

amadora
6. júl 2009

My sme boli poobede u svokrovcov, drobci sa zase vyhrali spolu 🙂

Mňa jeduje môj muž, on to odstupné nechce aj keď som zistila že má naň nárok 😠

Toľko vecí chcem počas dňa napísať a keď mám konečne čas tak neviem čo som to chcela 😒

Idem pridať pár fotiek...

jankapardon
6. júl 2009

ami Ty si davala Hylak? ked si dobre pametam, zabral Vam?

amadora
6. júl 2009

Janka áno, dobre si pamätáš. Keď sme prišli z nemocky tak mal poriadne hnačky kým prešiel na normálnu stravu a probiotiká nám nezabrali, tak som mu dávala asi dva alebo tri dni Hylak a odvtedy máme pokoj. Keď aj kaká ako dnes napríklad 4x tak aj tak je to hustá stolica 🙂

Pridala som pár fotiek 🙂

jankapardon
6. júl 2009

Ami dakujem.
Pjekné foto 😵 😵 😵 😵

amadora
6. júl 2009

Janka aj ja ďakujem 😉 😀

amadora
7. júl 2009

Dobré ránko!

Ja som dnes mala krásne ráno, ocko vstal aj s Majkom a nechali ma pospať dlhšie. A keď som vstala, čakali ma na stole raňajky, tatko uvaril grísik 🙂

bejca
autor
7. júl 2009

ahojte 😵 pekne ranko a krasny slnecny den - dufam ze bude 😀

Bzuci zabudla som pogratulovat k takemu super spanku na posteli 😵 Alexik sikulka 🙂

Ami nadherne fotecky 😵 a teda tatko sa " pochlapil " 😀 😉 len mi povedz co to je grisik 😅 😉 😀

bejca
autor
7. júl 2009

Nikolke sa dobre spalo na Petkovej novej posteli 😉 ale sa jej nic nesnivalo ...... no co uz 😉 ale budicka mala uz okolo 7 mej 😅 ale nenadavala 😉 vcera som ju upozornila ze u nas sa tak vstava 🙂

amadora
7. júl 2009

Beji krupicová kaša 😀 A ďakujeme za pochvalu 🙂

My sme dnes bez plienky, už máme druhé slipky lebo jedny okrstil len čo som mu ich obliekla 😀 Inak som si všimla že on mi donesie nočník keď urobí niečo do plienky 😅 Už pár krát som si všimla že keď si kakne tak beží pre nočník a nesie mi ho 🙂

veva55
7. júl 2009

beji, ano, hnacky uz presli, ale zase sa dost vyhadzal ☹ my sa toho asi naozaj nezbavime. dufam, ze tie vyrazky su z tych teplot a snad to coskoro prejde. ale idem pre istotu k doktorke, ked sa zobudi.

bzucinka2
7. júl 2009

ahojte, idem vam najprv napisat co som dnes zazila a potom si vas hadam aj precitam 😒
bola som od vcera do teraz u nasich na vinici, dnes sme zacali s maminou chystat obed, vtom prisiel ocino a maly chcel ist do auta, tak som isla pre kluce, aby som mu aspon okna stiahla nech sa tam neuvari a vtom zacala pobehovat mamina a nieco hovorila, len som nepocula ze co, lebo islo radio, tak som vystupila a ona cela bez seba, ze suseda krici o pomoc, ab ysom tam utekala, tak som maleho nechala v aute, ocino isiel k nemu a ja letela k susede z jednej strany a mamina z druhej, muz jej odpadol, bol cely fialovy, srdce nebilo, zacali sme davat umele dychanie, ja som este letela pre telefon volat zachranku, cestou som sa zridala a urobila kotrmelec, pani na 155 mi ostala na linke a ukludnovala nas, hovorila co mame robit, zistovala stav a ja s jej manzelom sme makali ako fretky, az ma ruky boleli, mamina dala zatial maleho k dalsej susede a ocino isiel cakat do dediny zachranku, 10 minut sme makali, zachranka prisla rychlo, cesta z lv trva cca 15-20 minut, oni tam boli do 10 minut, prebrali stafetu ozivovania na dalsich 30 minut, ale nepodarilo sa nam ho zachranit ☹ tie slova doktora je nam to luto, mi zneju doteraz v usiach, normalne sa neviem ani na nic sustredit, jest uz vobec ☹ boze ako rychlo moze clovek prist o tych najmilovanejsich ☹ hned som nasim zakazala cokolvek robit v teple, zdravy clovek nic mu nebolo a len padol a ofialovel a viac sa nenadychol... 😢 lubme a cenme si kazdu chvilku s najblizsimi, lebo nikdy nevieme kedy nas opustia...

bzucinka2
7. júl 2009

to je den a to mame este aj vyrocie 😒

trosku na spestrenie dna 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=H6A0JU5pPnAhttps://www.youtube.com/watch?v=le4FBuKEJ-Y

beji dakujeme 🙂

ami krasne fotky maleho lapajka 🙂 a gratulujeme, len mu skus vysvetlit, aby doniesol nocnik skor ako sa pokaka 😀 ale aspon nejaky uspech mate 🙂

vevi, snad to nebude nic vazne, drzime palceky 🙂

izka
7. júl 2009

ahojte mamulky. ja len tak narýchlo sa hlásim.

aj my máme maroda. filip včera prišiel s plačom z vonka. som sa lakla, že čo sa stalo, lebo on skoro nikdy neplače 😕 bolela ho hlava, teplota 38,5. do večera stúpla na 39,9 a vracal. ráno to isté. hádam úpal, alebo viróza. no uvidíme. doktorka má dovolenku, tak len domácu liečbu skúšam. myslím, že aj tamin viktorko mal niečo podobné, však?
tami, pozerala som fotky a emka má aké krásne vlásky. už ste strihali? no peknučká je. 🙂

vevi, tak ešte marodíte? asi podobne ako my. a tá cestovka je teda super. také jednanie by mali mať všade.
želám, nech sa vám pošťastí to využiť 😉

amadora
7. júl 2009

Bože Bzuci až som plakala ☹ Hrozný zážitok to musel byť aj pre teba, nehovorím o príbuzných... je mi to ľúto 😔

A gratulujeme vám k výročiu svadby 🙂 Ja od rána premýšľam že 7.7. ... niekto má určite sviatok a nevie ma napadnúť kto... tak už viem 😀 Nech ste spolu len a len šťastní dlhé dlhé roky a aby sa vám to druhé bambuliatko podarilo čo najskôr 😵

Všetkým chorým detičkám želáme skoré uzdravenie a posielame pusky 🙂

Mňa Majko každý deň niečím prekvapí aký je múdručký 🙂 Dnes sme behali po meste po nákupoch, auto sme odstavili na parkovisku a chodili sme peši. A keď sme prechádzali z jedného obchodu do druhého cez to parkovisko popri kope áut, tak Majko zbadal naše auto medzi všetkými, zobral sa k nemu a už pri dverách čakal kedy mu otvoríme. Som ostala prekvapená že to auto spoznal medzi ostatnými 🙂

Ja som teraz poobede mala dámsku jazdu s kmotrou, boli sme u kozmetičky skúšať líčenie na svadbu a potom na zmrzku a na kávu. Dobre to padlo 🙂

izka
7. júl 2009

ema pusu nezavre celý deň.
najnovšie : ďakujem - to pekne za všetko, ale hlavne z umývačky mi podáva taniere rýchlosťou blesku a zakaždým zaďakuje. no sranda.
potom : páči, maminááá, kolo kolo bác, hojda hojda pojda
na každú otázku bleskovo odpovie NIE! okrem chceš šunku? to povie tem ťunku. a ešte sme sa pýtali či ideme na nákupy do nitry, tak to AMO = áno. lamfáriť a míňať, na to by ju bolo 😎
aj celé vety vypotí, ale tým väčšinou nerozumieme 😀

izka
7. júl 2009

som si všimla, že ste rozoberali očkovanie. tak to ja som za. mrzí ma, že sme nestihly zaočkovať kiahne, lebo emke ostali poriadne jazvy na čele a to sa vôbec neškrabala. a aj na tele má stále flaky. že vraj je to teraz nejaký silnejší vírus hovorila doktorka. že viacerým deťom poostávali jazvy, čo inokedy nebýva.

a vyzerá to, že bysme predsa len mohli ísť na dovolenku aj s mužom do toho rakúska. nechcem to zakríknuť, ale chystá auto, dal vymeniť predné sklo, čo mi rozbil kameň a jazdila som s tým asi rok 😎

ami, múdry je majko. sú tie naše deti šikovné. 🙂

chcela som sa opýtať na aquapark v senci. že či je to aj vonku, aké je vstupné a či tam niesú mravce a osy?
žeby som zajtra išla s deťmi a pak ešte na nákupy do ba.
v top. je síce dobré kupko, ale hambím sa za to moje otrasné brucho pred známymi 😖 a navyše na tráve sú mravce a ja mám z toho nervy, keď po mne lozia. a v nitre zas boli osy a to tiež nebolo bohviečo.
a aj na nákupy by sa mi zišlo ísť, tak by som to spojila.

zaváram uhorky, tak bežím.

izka
7. júl 2009

bzučinka, ozaj je mi ľúto, čo si zažila. verím, že na to stále myslíš. navyše, keď si pomáhala zachraňovať, to človek len tak ľahko nezabudne 😢

všetko naj naj k výročiu. veľa lásky a zdravých detičiek. 🙂

bzucinka2
7. júl 2009

ami, izka dakujem, neprajem nikomu, ale aspon sme sa snazili zo vsetkych sil 😒

ami, sikulko je majusko 🙂 cmuk posielame

izka emka uz teda riadne rozprava, ty kokso ze cele vety, parada, je sikulka 🙂

tami712
7. júl 2009

ahojte 🙂

bzuci tak to je fakt smutné ☹ ale fakt je teraz nejaká taká doba, všetci sa len náhlime, stresujeme a neuvedomujeme si, ako rýchlo to môže skončiť 😔

izka a ja som rozmýšľala na FB že kto si 😀 😀
a ďakujem za Emu, vlasy sme jej ešte nestrihali, je to taká naša malá striga 🙂
a Viktor mal vtedy si myslím že úpal, ale on prišiel v piatok zo školy že ho bolí hlava a do večera už mal aj teplotu, ale on mal najviac tak 38,2, a potom ešte aj v noci a celú sobotu preležal s teplotou, ale tiež nie vyššou. A potom v nedeľu mu už vôbec nič nebolo, veselo už lietal vonku 😅 tak držím palce, aby to Filipovi rýchlo prešlo 😨

bzucinka2
7. júl 2009

ami a dakujem aj za prianie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre