Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
21. júl 2009
danka.k
21. júl 2009

vevi a kde ste boli na dovolenke?? este ze nasa dovolenka bola super a aj malemu sa tam pacilo.. ale mojej sestry syn ma strasne rad vsetky mlaky a vodu, ale ked ho chceli dat len do bazena tak rical ako pavian.. nikto nechapal... ale na rok vam uz isto bude lepsie

bzucinka2
21. júl 2009

dole pod tym najdite ze detska slintacka a kliknite na to , nemusite pozerat cele spravy 🙂

veva55
21. júl 2009

danka, boli sme v taliansku. adam ma rad vodu, preto som bola z toho v soku, nechapem, preco tam nechcel byt. tie posledne 3 dni ani nebola studena. dokonca aj v aquaparku robil cirkus, vobec nechapem, isli sme tam najma preto, ze su tam atrakcie a vselijake hovadiny, ze bude z toho paf, ale kazdu chvilu reval.....no nemam slov. vcera sme boli pozret labute na jazere, div sa mi do vody nevrhol, to vzdy tam chcel skocit, vcera tiez, tak som sa zamyslela, ze je zbytocne zacvakat drahu dovolenku, ved mame kusok od domu posrate jazero a tam sa mu lubi 😀
inac par fotiek z dovolenky, hodim link, nie je ich moc, kedze robil cirkusy, ale sme radi, ze na aspon niektorych sa tvari, ze sa mu paci 😀
http://www.facebook.com/photo.php?pid=3229358&i...

bzucinka2
21. júl 2009

inak som uz ami poslala foto, nic moc, fotila som ssa sama, ale aspon nieco, ami ak sa podari tak hodi do jej albumu a potom vymaze, dakujem ami velmi pekne 🙂

vevi, mne nenaslo ten album ☹

amadora
21. júl 2009

Ja som si chcela pozrieť to o slintačke ale zmrzol mi pri tom PC, takže nič 😒

Hodila som do albumu tú Bzucinkinu fotku 🙂

Inak Bzuci fakt ti to sekne, aj môj drahý chválil, že to máš lepšie ako predtým 🙂 Kočica!

izka
21. júl 2009

ami, tak to je dobre, že zub už nebolí 🙂

bzučinke sekne ti to . naozaj pekná farba a hodí sa ti.

my sme dnes nemali elektrinu celý deň. ešte len obedujeme 😅 zas priberiem 😝 , ale čo umrem od hladu ?
dnes je ema v pohode, aj pusinka sa zahojila, len teda bola už riadne hladná, lebo zo studeného sa nenaje. vonku všetko polievala, ale najviac seba 😀 nevadí, však to uschne, hlavne, že mala zábavu.

ami, šikovný je majko. tie deti sú strašne vnímavé. ema počula pesničku ó, ó, ó, decibely lásky a teraz si to barkedy spieva. normálne trafí melódiu 😕 alebo kolo kolo mlýnske sama začne.

včera sa naučila vyliezť na kuchynskú stoličku. velice sa jej ľúbi sedieť za stolom, ako ostatní. keď niekto sadne k jedlu, tak bleskovo aj ona 😎 len okamžite zistila, ako sa hojdať a odtláča sa nohami. no mám dosť, to ju jeden musí strážiť, aby sa neprekotila 😠

a dnes išla zapnúť umývačku a presne zopakovala postup, ako to robím : otočila gombíkom, zapala štart a pobúchala päsťou ! 😵 ja tak vždy búcham, lebo mi hapruje 😀

zajtra, zas nebudeme mať elektrinu, tak asi vyrazíme do senca. uvidíme ráno. zatiaľ čaute 🙂

danka.k
21. júl 2009

vevi no ved to ze aj ten sestrin miluje vodu a do bazena ani vojst.. nechcela by som vidiet ako by sa rozreval pri mori..

bzuci uplna zmena, super 😉

amadora
21. júl 2009

Izka ďakujem 🙂 Veru ma veľakrát prekvapí tým čo všetko si všimne a naučí sa to 🙂 A Emka je výmyselníčka teda 😀

Naše susedky majú kiahne 😖

A my nebudeme mať vo štvrtok elektriku, od 8:00 do 16:00 😠 Neznášam to!!!

Pridala som fotku 😉

danka.k
21. júl 2009

a preco vam nejde elektrika vtedy??

ami tvojmu muzovi sa kosi ked ma takeho pomocnika. keby to mal robit sam tak to asi bude dlho robit 😀 😀 😀

amadora
21. júl 2009

Danka netuším čo zase idú robiť, len dnes vyhlasovali že bude odstavená celá dedina 😠 A teda pomocníka tatko má 😀

danka.k
21. júl 2009

to aby ste aj vy isli na nejaky vylet ako izka

amadora
21. júl 2009

Danka musíme niečo vymyslieť veru 🙂

bzucinka2
21. júl 2009

ami, izka danka dakujem ste zlate a hlavvne moj muzik sa tesi, ale ja si nejak neviem zvyknut, zda sa mi to dost tmave 😒 a pripadam si staro, nie ze by som bola mladica, ale aj tak 😒

ami aj my presne tak jeme ribezle akurat ze mne prazdnu kostrnku podava 🙂

to zas pribudne deti, ked nepojde elektrina 😀

a je super ze vam tie afty uz pomizli 🙂

mne dnes prisla uz ta objednana knizka s darcekom sa tesiiiiim, je suprova, ak by niekto mal zaujem napiste mi ip 🙂 uz sa tesim na dalsiu o mesiac 🙂

danka.k
21. júl 2009

bzuci aka knizka???

moj synator sa uz naspal.. docupkal uz ku mne 😀

matak
21. júl 2009

Ahojte dievcata,

po dlllllllhej dobe som Vas prisla aspon trosku precitat.Nejako nemam vobec cas, lebo baby do skolky nechodia tak stale nieco robime alebo niekde chodime.
Inac sa mame celkom fajn.
Barborka kopiruje baby, tak sa strasne na nej rehoceme.Cokolvek sa jej opytame vzdy povie ANO, Hanke sa to strasne paci tak sa jej stale vypytuje a ma z nej srandu.Ale vsak sranda musi byt, a ked sa smejeme my tak spusti rehot aj ona. 😀
Pisali ste aj o zuboch, Babca ma stale zakladnu 8 🙂 , nejako sa im nechce ist von.
Konecne zacala zaspavat sama, resp. manzel ju naucil kym ja som si uzivala vikend vo Vyhniach 🙂
Dovolenku zatial neriesime, resp.,nechavame to na poslednu chvilu.Mozno sa vyberieme do kempu po stan k moru.Uvidime.
Mame sa vcelku fajn, tieto tepla ma zabijaju ale co uz. 😒

Koho dovolenka este len caka prajem krasne chvile a vela radosti.

bzucinka2
21. júl 2009

danka, objednala som si knizky walta disneyho a vzdy je k tomu nejaky darcek teraz bol ruksacik a bude mi to chodit mesacne kym to nezrusim a ked to zrusim, mozem sa kedykolvek opat prihlasit a velmi sa mi paci je v hrubej vazbe, ma hladke strany a je krasne ilustrovana, na stranach nema vela pisaneho, tak budu super aj ked sa budu drobci ucit citat 🙂

bzucinka2
21. júl 2009

kde ste vsetky zmizli, tak dobru noc idem aj ja 🙂

tami712
21. júl 2009

ahojte 🙂
bzuci sekne ti to 😵 aj keď trošku sa mi to zdá, že ťa to robí staršou 😉

vevi to je mi ľúto, že vám nevyšla dovolenka 😒 tie naše deti nám ale dajú zabrať... a ani mne sa nedali pozrieť tvoje fotky na FB 😕

a bejca sa má kedy vrátiť ? určite sa majú v Terchovej dobre 🙂

my sme už toto leto skončili s dovolenkovaním, lebo muž je na dlhodobej PN-ke, vyskočilo mu rameno pri tenise a možno ho čaká aj operácia. Takže super 😔 😝 už budeme len sedieť doma 😒

amadora
21. júl 2009

Bzuci ja mám tiež zo seba taký blbý pocit keď si dám tmavú farbu, cítim sa taká bledá a tak, ale to časom prejde. A naozaj ti to veľmi pristane 🙂

A s tou elektrinou... my sme tak spravili Majka 😀 😀 😀

Som natočila malého ako si oberá ríbezle, len som otočila nechtiac kameru po výške a nedá sa mi to otočiť ☹

alex21
21. júl 2009

izka idete zas do aquaparku alebo pojdete pozriet na jazera.
veva minuly tyzden sme boli s kockami v Modre na farme a dohodli sme sa ze by sme tento tyzden dali stretko v SC. Ale nakoniec sa ochladilo tak neviem. Vo stvrtok ma byt horuco a mohlo by sa dat aj kupat. Nemam tusenia aka je teraz voda. V pondelok ked som isla okolo tak bola studena. Kupali sa az dvaja otuzilci. Napisala som im na FB tak uvidime. Pripadne tam nakukni.
V piatok uz nemozem a cely buduci tyzden budem mat 6-rocnu prazdninarku a dalsi tyzden budeme v Leviciach.

alex21
21. júl 2009

pridala som fotky mojej prvej potahovanej torty.

izka
21. júl 2009

alex, ahoj. asi pôjdeme do aqua., keď píšeš, že voda je studená 😉 však uvidíme.

idem spať, lebo nám vypínajú el . už o 7,15, tak musím stihnúť navariť čaj. že vraj menia stĺpy. ešte na budúci týždeň dva razy, ale to už budem robiť u nás v kanclíku, čiže výlety nehrozia. nemám to rada. bez elektriny som stratená a sexovať sa taky furt nedá 😎

pa, pa.

monique02
22. júl 2009

ahojte maminky,
dakujeme vsetkym 😉

tak sme utekali vcera hned aj k dokine a povedala ze to ma len z toho ze jej idu ocne zubky taku rozdrasanu pusinu, ze s tym kludne mozme ist na dovolenku 🙂

my sme sa dohadovali vcera s pezincankami na dnes do senca, ale teda ked je studena ta voda tak neviem 😅

krasny dnik vsetkym

skolara
22. júl 2009

ahojte
Hlasim sa totalne vypluvnuta 😅 😀
Vcera som bola do tretej rana hore podobne ako dve noci predtym. Zacala som citat Sumrak, Nov a Zatmenie a nemozem sa od tych knih otrhnut su super a Edward je takyyyyyyyyyyyy SEXY 😀 😀 😀 😀 necudujte sa som doma sama bez muza 😀 😀 . Ale fakt aj ja som podlahla davovej psychoze a prepadla tym kniham ako miliony ludi po celom svete 😅 .
idem vas precitat aby som bola v obraze

amadora
22. júl 2009

Dobré ránko!

Alex neverím že si to robila prvý krát 😕 Perfektná je torta!!!

Moni super že vám doki schválila dovču 🙂

Skolara no len aby si nebola sklamaná keď si nás prečítaš, my nie sme také sexy ako Edward 😀 😀 😀

Mne 1.7. skončila mrcha a predvčerom som to dostala znova 😖 😖 😖

skolara
22. júl 2009

Veva pane boze to nebola dovolenka ale nocna mora 😖 😖 to by som ani neverila ze by sa nejakemu dietatu nepacilo more.A ten pad uff hroza inak aj mne sa stalo raz vecer ze som s Vinie triasla lebo sa mi zda ze nedycha a cisto som kricala prestrasena a ona nehybna. Potom zamrncala a spala dalej. Mala som dost. 😖
Co je s tymi aftami ze su take rozsirene. Musi to boliet.
Bzuci to musia byt pekne knizky viem si ich predstavit. Ja mam zopar Walt Disneyovkach doma este po mne.
Matak super ze Barborka zaspava sama.

skolara
22. júl 2009

ami neboj nebudem sklamana 😀 😀
ami ten tvoj menzes asi musis skocit za gynekologom co?
Inak k tej knihe neviem ci ste niektora videla film Sumrak ale na knihu sa nechyta. Vynechali tolko dolezitych faktov ze az tomu nemozem uverit. Proste knihy su asi vzdy lepsie ako film.

monique02
22. júl 2009

alex fakt super ta torta 😉

ami no dievca ty mas stale nieco s tymi zenskymi vecami cudne, budeme drzat palec nech si uz ok

a este ze bzuci mas fajn ten uces, len mne viac sedis s tym blond 😉

amadora
22. júl 2009

Ja som to už dokimu nie raz hovorila aké mám čudné krámy, jediné čo sme "vyriešili" že sme vybrali danu, ale asi to nebol ten zádrhel, tak ja neviem 😒 Asi za ním skočím keď mi to skončí ale už to vidím že mi povie že s tým nemá čo spraviť 😠

Skolara máme ten film doma ale ešte som sa k nemu nedostala aby som si ho pozrela 😀

Inak neviem ktorá ste to tu raz písali recept na šošovicu tuším s kari 😅 Mohli by ste mi to napísať ešte raz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre