Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

ciarka
11. feb 2010

jej babule, ake krasne spravicky......

Ami- tebe gratulujem hrozne moooc!!!Zelam bezproblemove tehotenstvo. A tusim ti najprv ten test vysiel negativny, ci sa mylim? Par dni po ovulacii.

Blumka- tebe gratulujem ku krasnej Julianke,je nadherna, vela mliecka a zdravicka.

Bzucinka- a nemoze mat Alexik tu siestu chorobu?my sme to tak mali,ze teplota rychlo stupala aj po cipku. Nech sa rychlo Alexik vylieci. A neboli ste u detskej dnes?

Alex- chudatko Eliska, co si toho prezila. snad uz bude len dobre, nech pekne pije tekutinky, a ked nie tak aj nasili so striekackou jej davaj, poznam to, a kup si ten elektrolyt, to je prasok,kt.obsahuje vsetky mineraly, ked dieta odmieta pit, to je aby nebola dehydrovana. My sme to Sabi davali ked odmietala pit, aby nebola dehydrovana.

Riskovi, Vionke a Dianke zelame k 2.narodeninam vsetko najlepsie hlavne zdravicko!!!!!!!

Lili24- aj vam zelam nech sa babanko podari co najskor.

Ale za chvilu sa tato tema premenuje, vsak tu budu same tehotne.

izka
12. feb 2010

ahojte, po dlhšej dobe som vás prišla troška pozdraviť 🙂

ami, teším sa s tebou a želám ti, nech je všetko v poriadku.

blumka, gratulujem k dcérenke. je krásna.

alex, je mi ľúto, čo si musela eliška zažiť a ty s ňou. dúfam, že čoskoro bude zdravá. doma je len doma.

beji, aj vy ste si prežili poriadny šok. ani sa nečudujem, že z toho má peťko zlé sny. muselo to byť strašné. ešte šťastie, že si včas zasiahla. myslím na vás, nech peťko rýchlo zabudne a kto iný by mal vyhrať s panelákom, ak nie peťulko 😉

tami, aj tvojmu viktorkovi držím prsty, nech chytro zasa behá. inak, to mu dosť skoro dali dole. ja som tú ortézu dosť dlho nosila a to som nemala zlomené. tak len nech mu tie rehabilitácie pomôžu.

všetkým oslávencom gratulujem k dvom rôčkom. tak rýchlo to uteká, len pred nedávnom sa narodili 😵

izka
12. feb 2010

teraz ešte telegraficky o nás.

emka dnes zachránila pekáreň pred veľkou potopou.
pekárka zle zatvorila ventil na vodu, čo sa napúšťa voda do kotla. ja som doma upratovala a muž bol v nitre a ema chcela ísť do pekárne.
to je jej obľúbené. každý deň tam musí ísť. už sa pekári smejú, že : vedúca prišla na kontrolu 😀
no a klára hovorí, že však ešte nikto nieje v robote, ale ona toľko pišťala, až išli a dobre spravili. pol výroby pod vodou. a to som mala ísť s jojkom na trénink 😕 aj muž ma volal do nitry na nákupy, ale sa mi nechcelo. asi anjel strážny zasiahol.
s klárkou sme 5 kýblov povytierali vody. 😝
no ocko môže byť emke vďačný 🙂

izka
12. feb 2010

a ešte vám napíšem, aké mala šťastie.

ona sa v obývačke rada hrá, že otvára všetky skrinky a šuplíky a máme takú jednu skrinku iba 5 šuplíkov nad sebou a tie všetky povyťahovala a pak sa chcela postaviť a ako sa dvíhala a tak tá skrinka sa prevrátila na ňu, len nespadla celkom, lebo ju zadržali tie fioky. ale čo bolo najhoršie , tak na tej skrinke bola misa s kameňmi, čo moj muž nosí z hôr a tie jej preleteli tesne nad hlavou.
poviem vám, už som ju videla mŕtvu, keby jej tie kamene padnú na hlavu. až mi srdce zastalo. sedela som vedľa nej, ale to bol taký okamih, že som nedokázala nič urobiť.

tiež len anjel strážny stál pri nej. dúfam, že po celý život bude mať také šťastie a bude ju ochraňovať.

všetkým detičkám želám, nech sa im choroby vyhýbajú a tehulkám tiež, nech sú zdravé a aj vám ostatným mamičkám, nech sa vám darí.

ja od začiatku roka riešim poisťovňe, lebo tie naše úrazy už mi idú na nervy. kika má zas niečo s kolenom, ani skúšky nemohla robiť, tak mám z toho hlavu prevrátenú.
idem aj ja spať,hádam sa zas niekedy k vám dostanem 😉 krásny deň.

amadora
12. feb 2010

Dobré ránko!

Tak drahý mi písal že možno ani domov nepríde, že mu včera volali že ak chce byť ten budúci týždeň doma keď máme oslavu tak by mal ísť ešte dnes preč 😒 Že ešte dá vedieť...

Alex no moje, prežili ste si 😒 My sme mali tento istý problém keď sme boli v nemocnici, že mi Majko nechcel piť a oni si tam doslova zapisovali koľko vypije. Už som ja pila a jedla za neho nech nás pustia. A ako sme boli doma a on mal pohyb konečne tak mi aj piť pekne začal. Tak držím palce nech sa aj Eli rozpije pekne 🙂
A ďakujeme pekne, no máme šťastie, Majka aj toto babuliatko sme spravili na prvý šup 😀

Jani áno, vychádza baba 🙂 Aj podľa dvoch teórií ešte, tak uvidíme 😉

Ciarka ďakujem pekne 🙂 Áno, robila som si test v 9DPO - negatívny, 12 a 14DPO slabulilinká čiarka a včera 17DPO už tam boli pekne viditeľné 🙂

Izka ďakujme 🙂 A teda ste mali poriadny kusisko šťastia teraz vo všetkom 😕

A kde nám je Bejka? Od včera tu nebola... hádam sú ok 😒

amadora
12. feb 2010

A Monikinej Vikinke želáme dnes všetko najlepšie k druhým narodeninám 🙂

spapulka
12. feb 2010

ahojte , este raz dakujeme za blahozelania 😉

Vikinke zelame vsetko najlepsie, vela zdravicka, rodicovskej lasky a stasticka...a krasnu oslavu samozrejme, cmuk 😵

ami, dufam, ze manzelicka budes mat doma na Valentina, to bude dvojita oslava 🙂 a ja som si tiez tak robila testiky a aj ked 9DPO bol negat, ja som citila, ze palicka sa ukaze...nejako som to citila....

😉 a fakt, kde je Bejka, ani na FB nebola 😕

Alex, zo srdiecka zelame skore uzdravenie, tie pobyty v nemocke musia byt hrozne 😢

no a k nasej vcerajsej oslave, paradne sme si to uzili, najviac samozrejme Dianka, je sranda pozorovat, ako uz roozumie tomu, ze nieco sa deje, ked dostava darceky a vychutnava si to...stasne sa jej pacilo ked sme jej spievali Happy birthday, este aj dnes som jej to musela niekolkokrat zaspievat...z darcekov sa jej najviac asi pacila babika co plave a auticko, teda auto, hodim nieco do albumu

😵

a Blumke blahozelame k Julinke, zelame vela zdravia a mliecka 😉

bzucinka2
12. feb 2010

ahojte, tak my uz dnes neteplotujeme nastastie, takze netrebalo ist ani k dokine 🙂 torta je urobena, ozdobena, tak zajtra moze zacat oslava 🙂
blumka, juli na nadhernucka, este raz gratulujem 🙂
alex super ze ste uz doma, aj nas ako mal teraz teploty nechcel nic jest ani pit, az vcera mu zachutila pomarancova matonka 😉 hlavne nech ste uz ok, a nemusite spat 😒
izka, este stastie, ze to malo dobry koniec, boze, uz som sa tak zlakla na zaciatku ☹ tak nech ju anjeliky aj nadalej veru chrania, ved aj ona zachranuje, tak pomohli aj jej, nastastie 😔
aj my zelame viki vsetko naj naj naj 😉
ami ty si ako nasa predsednicka februaroviek, vsetko stihas sledovat, co ty ani dieta nemas doma? a este aj do inych tem chodis a pises, no ty si asi mimozemstan 😀 a hlavne nech je tatko doma, boze je ta obdivujem 😔

bzucinka2
12. feb 2010

boze akurat som sa docitala, ze ta malinka, co sa narodila v 22 tt dnes zomrela, zivot je tak nespravodlivy 😔

amadora
12. feb 2010

Spapulka aj ja som to cítila tak za to som toľko testovala 😀 Za to môj drahý povedal že až keď doktor potvrdí 😀 Inak dnes mi volal že domov nepríde, ide rovno naspäť do Francúzska, takže žiadna valentínska oslava s krásnym bábätkovským bonusom ☹
A oslavu ste museli mať super,teším sa aj ja na tú našu 😵

Tuším idem Beji poslať sms či sú ok 😕

Bzuci vážne zomrela? 😢 To nie je fér, veď tak dlho bojovala... ☹
Som rada že vy už ste zdravý a zajtra si môžete oslavu na plno užiť 🙂 A tak zatiaľ stíham, o to je to ľahšie že muž nie je doma a čo že pre nás treba upratať a navariť 😒 A teraz sme ešte aj v BB takže tak...

bzucinka2
12. feb 2010

ami vazne, normalne som plakala, dostala krvacanie do mozgu, babika malinka ☹

blumka
12. feb 2010

jankapardon, rodila som v Novej nemocnicii 😉

dakujem babce za blahozelania...uz mam malicku od dnes pri sebe, tak dufam, ze sa mliecko rychlo rozbehne a bude nam fajn 😉

danka.k
12. feb 2010

ahojte babulky... takze par dni som na vas nemala cas.. maly si zmyslel ze vecer ho nebude uspavat ocko ale maminka takze maminka zaspi prv ako maly takze musi ho prist tak ci tak uspat ocko lebo maly mi zdrhne a ja o tom ani neviem 😀 😀 😀 citala som vas len zbezne takze nereagujem na vsetko

aminka gratuluuuuuuuuuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem moc 🙂 🙂

blumka aj tebe gratulujem k malinkej a nech ste cim skor domka 😉 😉

dodatocne vsetkym oslavencom vseeeeeeeetko najlepsie prajeme 😉

amadora
12. feb 2010

Bzuci ☹ ☹ ☹

Blumka tak želáme veľa veľa mliečka 🙂

Danka ďakujem ti pekne 🙂

Písala som Bejke a neozvala sa mi späť zatiaľ 😒

bzucinka2
12. feb 2010

no tak baby, prave sme dokoncili malemu detsku, ja sa vytesujem ako mala, strasne sa mi to paci, zajtra za denneho svetla odfotim a hodim potom foto 😉
danka 😀 😀 😀 to je dobre, kto koho teda uspava, ty rastika, alebo Rastik maminku 😀 😀

jerry
12. feb 2010

toľko dobrých správ, gratulujem ami aj blumka držte sa kočky. maličká je nádherná

mimkao
12. feb 2010

čavte baby. Idem sa vám trošku pochváliť... 😀 Dnes som mala skvelý deň. Ráno začalo normálne, klasika, obliekačka deti, cesta do škôlky. Keď už sme boli v škôlke, prezliekala som decká, tak naša Mimča, ako tak sedela na lavičke sa začala tiež vyzliekať. Som ju napomenula, že ju nemienim naspäť obliekať, tak že nech prestane a ona, len ne a ne, že ide do škôlky. Dokiaľ som poprezliekala ostatných, tak ona už bola len v pančuškách a bodynku a pobrala sa do triedy. A za nič domov. Tak si ju tam milé pani učiteľky nechali. A ja som prvý krát, po 5 rokoch bola úplne, úplne bez jediného dieťaťa... 😵 😵 😀 😀 To bol totálny veget, šla som s mangelom do Nových Zámkov, dali sme si spolu obedík, potom cukráreň, potom som vyrabovala nejaké obchodíky... 😵 Poviem, Vám, už dávno som sa tak dobre necítila... 😵
No, a teraz už krutá realita, všetky deti doma... 😀
Ináč, Mimka v škôlke bola perfektná, ani po mne nepípla, všetko krásne spapala, pekne spinkala. Takže od 1.apríla tam nastupuje. 🙂

danka.k
12. feb 2010

bzuci mam pocit ze posledne dni uspava rastik maminku 😀 😀 a ockovi sa to vobec nepaci 😀

mimkao teda pekny den si mala.. ja som bola dnes cely den sama doma, ale tak ja to mam casto 😀

amadora
12. feb 2010

Bzuci tešíme sa na fotky 🙂 A dúfam že aj tortu uvidíme!!!

Jerry ďakujem pekne 🙂

Mimka super deň a teda paráda že Mimča tak super zvládla škôlku 🙂

Beja písala že zajtra majú oslavu tak nestíha 🙂

mimkao
12. feb 2010

hmm, Danka, tak ti závidím.... sa už teším na apríl, že aj ja už budem častejšie sama... Ale to budem aj tak zarezávať v práci, tak to sa neráta. 😀 Jéj, vy tu už pomaly všetci pečiete torty. A my až v marci. 😢

janette
12. feb 2010

Amadora a Mimkao blahozelaaaaaammmmmm 🙂 Sa nam to tu nejako roztehotnievava 🙂

tami712
12. feb 2010

ahojte 🙂
bzuci aj ja sa teším na fotky izbičky 😉

mimkao takže si mala fakt skvelý deň, super !! 😵 😵 😵

janette a ako sa má Sebi ??? ako to zvládate s tou sadrou ? 😕 teda ti nezávidím ☹
náš Viktor tiež ešte stále pobehuje na barliach, síce už chodí cvičiť na rehabku, ale neviem kedy to rozchodí 😒

aj my máme zajtra oslavu, tak mi držte palce, aby všetko dopadlo OK 😉

amadora
12. feb 2010

Janette ďakujem ti 🙂

Tami neboj, určite to rozchodí už čím skôr 🙂

Všetkým čo zajtra oslavujete želáme vydarenú oslavu a detičkám veľa veľa radosti 😵

danka.k
12. feb 2010

my mame oslavu az buducu sobotu, takze v piatok peciem v plnom prude, stale netusim aka torta to bude.. zistila som ze ani farby na pecenie uz u nas nemaju takze parada 😠 😀 este ze mam zopar zasob

a sebi ma co v sadre?? nejako mi uniklo

a dnes uspala maminka rastika.. 😀

amadora
12. feb 2010

Danka aj my oslavujeme budúcu sobotu 🙂

janette
12. feb 2010

Tami, tak to zajtra uspesne oslavte 🙂 , cakame na foto. A tiez cakame na foto od bzucinky 🙂

My cakame s oslavou kym sa nas tatino doplavi domov 🙂 , uz aby to bolo 😎 😎 😎

Sebastian je v posledne dni strasne mrzuty ☹ , ma sopliky, teploty a kasel.... neviem ci mu nejdu este nejake stolicky, ale je to s nim obcas uplne ne nevydrzanie. A to sme momentalne u nasich, cize pan sebastian cvici s 3 dospelakmi...ach jo 😒

Co sa tyka miminka, tak stale nevieme pohlavie, ale zacinam si mysliet, ze to bude chlapcek, len on chudatko sa nam boji ukazat, lebo sme si strasne zelali dievcatko 🙂 🙂

A bejca je kdeeeeee???????

Blumka este raz blahozelame a zelame vsetko dobreee a veeela mliecka.....

janette
12. feb 2010

Danka sebi ma nozicku v sadre, na narodeniny mu padla nejaka hracka na nozku, lekar zistil, ze ma prasknutu kosticku na narte a dal mu nozku do dlahy. Po tyzdni sme boli na kontrole a dal sebimu sadru, lebo to mal stale bolestive a kedze aj napriek tomu, ze ma nozicku v sadre tak aj tak lieta hore dole po baraku ..... No a aby to mal spevnene, tak mu dal lekar sadru...... takze taK......

amadora
12. feb 2010

Janette a kedy vám ocko príde domov? 🙂
S tým cvičením so všetkými naokolo sme na tom momentálne rovnako, keď sme u maminy tak Majko je ako 100 čertov, pochabý, nepočúvny, len zlotu robí a nie a nie si s ním dať rady. Po dvoch troch dňoch tu sa neviem dočkať cesty domov 😀
Držím vám palce aby dieťatko bolo takého pohlavia ako si želáte 😉
A Beja vraj nemá čas, že až v nedeľu 😒

janette
12. feb 2010

Ami, vobec netusim kedy pride pepek domov. MOze to byt kedykolvek....... teraz robi v europe, plavia sa na trase rim - barcelona, takze dovolenky im schvaluju na poslednu chvilu. Uz mali aj take pripady, ze to kolegom oznamili rano, ze mozu ist domov na dovolenku ...... uz to neriesim......

danka.k
12. feb 2010

janett to chudatko sebi.. dufam ze nozicka bude coskoro v poriadku.. moj brat mal tiez asi dva roky ked mal nohu zlomenu ale on tak behal so sadrou ze aj tu zlomil 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre