Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
16. sep 2009

Bzuci bolo super, malý bol zase vo vytŕžení že je s dievčatami tak sme sa poriadne potárali 🙂

Volala som z bratom ako sa majú a pýtala som sa ho či bol dnes s otcom a či mu dal hrozno čo sme im poslali. Vraj nie, že mu povedal že sme nemali čas mu nastrihať lebo vraj chcel za igelitku 😕 Ja už nechápem čo sa s tým našim ocinom robí ☹

bejca
autor
16. sep 2009

Danka no dufam ze budete coskoro fit 😉

Ami dakujeme 🙂 a sice place ked mu to " pretahujem " ale musim mu to trosku vymyt a hlavne aby sa mu to tam nezapalilo viac ale ked cika a pod uz neplacka 🙂 a teda super ze ste mali take krasne poobedie 😵 a ten otec 😨 😕 no ja akosi nechapem 😅 snad ho to coskoro prejde 😒

Bzuci prosim ta daj mi recept na pizzu do IP ak mozes 😉 dakujem 🙂 super si nakupila a teda ty stihas teda kopu veci 😵 a dakujeme za cmuk 😉 dufam ze sa uz coskoro zahojime 😉

bzucinka2
16. sep 2009

ami , to nemyslis vazne a co si on mysli ze s bratom nekomunikujes??? ☹

bzucinka2
16. sep 2009

bejus poslane, dobru nocku 🙂

bejca
autor
16. sep 2009

Bzuci dakujem 😉 asi zajtra skusim 😵

inak ako som teraz vecer Petkovi robila ten kupel z repika a isla som to vyliat do lavora tak som si obarila pravu ruku 😅 este stastie ze ked nieco take robim tak Petko posluchne a je daleko odomna 🙄 pekne ma to pali 😝 ale natieram aj s calciovou mastou aj s fenistilom ..snad do rana bude dobre 😉 nemam to moc nastastie len okolo palca a pri malicku - voda uz bola chvilku odstata 😅

jankapardon
16. sep 2009

beji, ja si hned, ako sa popalim, natriem to miesto horčicou, pomaha to !

danka.k
16. sep 2009

popalene miesto by sa nemalo natierat.. ci???

no uz som aj ja chora... hlavu mi ide roztrhnut, nos plny... maleho som uspavala skoro dve hodiny... uz nevladal chodit a v posteli ozil... asi mu nasa postel dodava strasne vela energie 😀 😀

amadora
16. sep 2009

No ja som uložila Majka narobila som hot-dogy a s mužom tlačíme 😀

Majko mal dáku divnú poslednú hodinku pred spaním, hučal ako siréna 😖

Beji zlatko fúkajte si navzájom s Peťkom ☹

bejca
autor
16. sep 2009

Janka mozno raz skusim 😉 dik

Danka no teda tak sa nam vyliec aj s Rastikom posielame cmuk 🙂

Ami my v poslednej dobe akosi nechceme vecer spat 😅 este pomalu 0,5 hodky vykrikuje z postielky 😀 a dakujem 😉

no ja som si to najprv pod studenou vodou chladila 😅 a potom natrela s calciovou mastou a potom s fenistilom ten mi to fajn chladi 😀 a nemam to az take nastastie 😅 ale teda kupat som Petka nemohla tak dnes mal premieru kompletku okrem natierania muzik 😉

bejca
autor
16. sep 2009

Ami a dobru chut 😀

amadora
16. sep 2009

Beji ďakujem 😀 Už je skoro po nej 😀

bejca
autor
16. sep 2009

bola som hodit sprchu 😉

amadora
16. sep 2009

aj ja by som mala, ale taaaak sa mi nechce 😅

danka.k
16. sep 2009

beji dakujem.. snad nam to coskoro prejde

bejca
autor
16. sep 2009

no ja asi pojdem za chvilku haji buvi 😉

amadora
16. sep 2009

Beji tak dobrú noc 🙂

Ja si idem dať koláčik banánovú kocku, práve tu bol kamarát mi ju doniesol 😵

bejca
autor
16. sep 2009

jaaaaaaaaaaaj Ami taka som hladna a len mi chute robis 😀

dobru nocku 😉

bzucinka2
17. sep 2009

dobre ranko 🙂
dnes kuvikame od 6,00, ale ako vzdy sa hodinu hral 🙂 teraz sme sa natlacili, mama vcerajsiu pizzu a maly jogurt po dlhej dobe 🙂 posledne 3 dni si zakazdym ked je a zaciti spinavu pusu, tak si ju smahom ruky utrie do rukava, no kde to videl netusim, ale aktivne sa ucime utierat si ju do podbradnika a dnes sa mu to aj darilo 🙂

beji, cmuk na bobo ☹

danka, cmuk obom, nech ste rychlo zdravi 😉

dnes to vyzera na dazd ☹

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Soutezn...

amadora
17. sep 2009

Dobré ránko!

My sme dnes vstali o 8:10 😕 🙂 Dúfam že nebude chorý alebo tak lebo aj v nálade pokračoval tam kde večer skončil, ale snáď to bude len tým počasím. Tu leje 😝

martina1982
17. sep 2009

Ahojte

Danka skore uzdravenie obom.

Beji aj Vam skore uzdravenie.

Ami, super ste spinkali my dnes 6:30hod.

Bzuci ,gratulujem k utietaniu pusinky do podbradnika 😀 .Neda sa mi hlasovat ☹ 😠

Dnes budeme trcat doma ,aj u nas je uprsane pocasie ☹

Dnes som rozpravala so sestrickou a akurat jej doniesli Ninku na papanie a som ju pocula plackat 🙂 .Vcera jej dorazilo mliecko 🙂

martina1982
17. sep 2009

Inac vcera sme boli vonku a Stevko hodil piesok jednemu chlapcekovi do tvare ☹ som ho vyhresila .On ma teraz take obdobie ,ze vsetko hadze ☹ Lebo si mysli ,ze ked sa lopta hadze...Ked sme doma tak ked nieco hodi co sa nema tak sa robim ,ze odchadzam a poviem mu ,ze ho takeho nechcem .Rychlo za mnou pribehne ada mi pusu a objime ma .Ale o 30min.sme na tom istom zase hadze veci ☹

amadora
17. sep 2009

Maťka super že sestrička už má mliečko 🙂 A s tým hádzaním... ja som si minule všimla že Majko hádzal kamienky do mačiek. Tak som ho tiež vyhrešila že to čo je za správanie. A včera keď sme boli na dvore on sa hral a ja som som sa ako vždy hrala s mačkami a kotúľala som popred nich po chodníku skalky a oni ich potom naháňajú. A Majko dobehol a zase začal hádzať do nich a hrozne sa chichotal. Tak mi došlo že on mňa videl ako sa s nimi hrám a chce sa aj on len nevystihol techniku 😀

veva55
17. sep 2009

ahojte, som dosla kuk, ze ako sa mate. vsetkym chorym prajeme skore uzdravenie, my sme zatial zdravy, myslim adama, tak snad nas chripky obidu. 2 noci celkom pekne spime, len keby nam to vydrzalo.
beji, ja som bola vcera s adamom u toho chirurga kvoli pipiku a on mu to normalne vedel stiahnut, urcite mu to nerobil nasilu, lebo maly vobec neplakal, ale mne to vobec neide. ono jemu to islo asi preto, ze maly lezal na tom stole, vyhukany z toho svetla nad nim a pekne drzal a ja ked ho mam vo vani, stale sa trepe, hadze, ze mi to potom neide v takom zhone. jemu to islo tiez tak postupne, ale maleho to urcite nebolelo, to by plakal alebo sa aspon mykal. tak dnes mu to skusim aj ja, tatina mame doma, tak snad ho zabavi trosku, nech sa nehybe. a povedal, ze mu to mame mydlom umyvat. ja som citala, ze zalud sa ma len vodou oplachnut, lebo ze na tu sliznicu neni dobre mydlo, tak neviem. vy to ako umyvate?
mati, ono tie deti su v takom veku, ze vsetko hadzu a zacinaju si aj na ostatne deti dovolovat, ja uz teraz vidim, aky bude adam bitkar, so sesternicou sa stale sklbu a biju a uz to praktizuje aj na ihrisku, ked si chce nejake dieta pozicat nieco jeho. lakomy je jak slak a stale mu vysvetlujem, ze chlapcek si len pozicia a vrati...ale taky zial a rev.....

bzucinka2
17. sep 2009

vevi ahoj, tesime sa vasemu dobremu spinkaniu aspon v noci 😉 ja mu pipika umyvam len vodou, v ktorej sa kupe 😉 a adamko nie je lakomy, ale postupne prichadzaju do veku, ze si uvedomuju seba a svoje ja a tym padom si brania svoje veci, teraz som niekde o tom citala a toto obdobie moze trvat este aj v skolke 😒 a aj nas maly chce vsetko a kazdemu berie a nechce vratit, tak ale vysvetlujeme si, niekedy musi nasilu vratit a svoje poziciava ako kedy, niekedy v pohode a inokedy, hlavne doma si hned berie spat co je jeho, vonku s poziciavanim problem zatial nema 🙂
matka, super, ze sestricka uz ma mliecko, tak nech jej vydrzi co najdlhsie 🙂
konecne tuprestalo prsat 😝

mm1
17. sep 2009

ahojte tak som vas prisla kuk i ja.

bzuci: nejde mi hlasovat. ☹

ami: musíte začať trénovať hod.... my najnovšie zašlapujeme mravce na chodníku, pučíme lienky medzi prstami a plašíme holubov...

veva: ahoj vevi, dlho sme sa tu nevideli ani nepočuli.... 🙂 ale pozerala som albumik ako rastiete. verim, ze to s tym pipikom zvladnete...

inak neviem si predstavit, kebyze mam chlapceka, ako to zvladnem ja... asi by som sa bala, tak vas za to obdivujem... ze mate taku odvahu....

choruckym prajeme skore uzdravenie....

vraj je zasa rozsirena crevna chripka u deticiek, tak dufam, ze nas to vsetky obíde....

veva55
17. sep 2009

jezis megie, ako sa mate? veru, o vas nic nevieme, ja sem chodim len sem tam, ale stale su tu tie iste tvare, takze som teraz veeeelmi prekvapena 😉 idem kuknut vase fotecky

veva55
17. sep 2009

je hrozne zlatunka, v tom turistickom vaku je svetova. v nom ste ju aj nosili, alebo to ste ju tam dali len pozovat? ja kebyze tam dam adama, tak aj zosalie od klaustrofobie 😀

mm1
17. sep 2009

Veva:
ako sa máme???? no je pravda, ze som sem skoro vobec nechodila, a ak chodila, tak len som pridala fotecky, alebo pozrela si fotečky ako tie naše februárové srdiečka rastú..... 🙂
Skoro stále sme boli s Natali niekde mimo, keď bolo pekne, tak vonku, alebo mesiac na chalupe, potom na dovolke, a tym, že ja doma net nemam, tak sa mi nechcelo chodiť k segre....

Ako sa máme? no rastieme ako z vody, tak ako všetci naši huncúti, budujeme si svoju osobnosť, ale inak nemám s Natali žiadne starosti je to také pokojné, hravé a veselé dievčatko....
Zúbky nám vyšli všetky bez problémov, trošku sme mali problémy keď mala 6 mesiacov, tak sme skončili s hnačkami na Antolskej na tt. ale pominulo našťastie, a sem tam nejaký ten soplík..
v júli sme absolvovali kiahne, zvládli sme ich v pohode, tak máme za tým.... 🙂

už som začala chodiť do práce, ale dá sa, Natali je na striedačku s tatinom, alebo s mojou maminou, tak som taká pokojnejšia, nie je u cudzích....

a ako sa máte vy????? 🙂

veva55
17. sep 2009

bzuci, adam je haklivy najma na auta. formicky v piesku a ine hracky su mu jedno, ked si niekto pozicia, ale auta a motorka....to je koniec sveta, aj ked sa s nimi vonku nehra a je na opacnej strane ihriska, akonahle zbada, ze si to auto/motorku zobralo ine dieta, nahodi gepardi sprint a ide riesit, raz som nestihla zakrocit a zhodil z mororky take nezne dievcatko, chuda, pri adamovej slehe letelo z tej motorky jak spinave pradlo....no hrozne dostal na prdel 😖

mm1
17. sep 2009

veva: jasné, že nosili a náramne sa jej v tom pačilo, to sme boli na turistike v Terchovej.....
Písala som ti IP.ko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre