Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
9. feb 2010

Ja si tiež myslím, že Bejka má šancu 🙂 🙂

Hej Ami, ležali sme spolu.... 🙂

mm1
9. feb 2010

a máme nové slovko... IPAMINY.... biogaia v mliečku. 🙂

bejca
autor
9. feb 2010

ahojte 😵

Blumka myslime na vas drzte sa 😵

Emke nasej tajnej laske 😉 a Terezke zelame vsetkonaj k dvom rockom 😵 posielame pusinky 🙂

kocky ved uvidime ako to dopadne 😉 dakujem vam 🙂 len som vam pisala ze ani neviem ci som to dobre vypisala 😅 a pozret sa to neda nikde ...........teda som to nenasla ...

Monika pamatam a vzdy ma napadne ze ci ste ju predali alebo ju mate 😉

mm1
9. feb 2010

Beji... je to na prepúšťacej správe z nemocnice... Už som ti to písala. 😀

mm1
9. feb 2010

a som rada Beji, že ti prišiel mailík... aj mne práve klikla odpoveď 🙂

amadora
9. feb 2010

Megi Beji myslela že tam v tej súťaži nenašla ten svoj prihlasovací formulár či ho dobre vypísala 🙂

Ja som umývala ráno Majkovi zúbky a keď som išla odložiť kefku mi ukazuje dozadu kde mu rastú tie stoličky že som mu zabudla prstom skontrolovať 😀

bejca
autor
9. feb 2010

Megi no ja viem ze si pisala na prepustacej sprave ale ja neviem ci som ten dotaznik v panelaku dobre vypisala 😀 a neviem to najst kde by som videla aj ine deti alebo skontrolovala moje udaje 😉

no idem nieco porobit a ideme k Julinke sa pohrat 😉 tak pekny den vsetkym 😵

mm1
9. feb 2010

to viete, spala som 3 hodky 😀 😀
poslala som Vám mailík na pobavenie.... to máme ešte anjelíkov.... 😀

monique02
9. feb 2010

beji predali sme ju lebo sme mali akurat prerobenu 2 mesacnu kuchynu 😅 tak sme aspon vratili mangelovmu tatovi peniaze ktore sme si pozicali na prerabku 😉

amadora
9. feb 2010

hej, Blumka mala mať štikútku a mňa tu už 10 minút natriasa 😠 😀

mm1
9. feb 2010

to blumka myslí na nás ako na nu myslíme 😀 😀 😀 😀

amadora
9. feb 2010

ale mňa už bolí brucho 😀 😀 😀

tami712
9. feb 2010

ahojte 🙂
Emka ďakuje všetkým, aj tajnej láske Peťkovi 😀
a všetko najlepšie k narodeninkám aj Terezke 🙂 🙂

blumka aj ja ti držím palčeky !!!!!! a je to úžasné že už dnes budeš držať v náručí malý voňavý balíček 😵 😵 😵

moji chlapi išli práve na prvú rehabilitáciu tak som zvedavá čo im povedia. Viktor zatiaľ vôbec nechodí, bojí sa na tú nohu pristúpiť 😒

beji tak tam skús napísať do tej súťaže ešte raz, však za to nič nedáš 😉

mm1
9. feb 2010

Tami, možno keď to doki uvidí a Vikiho uistí, tak začne chodiť...
ach jáááj ja mám tiež obavy z 19! ešte stále máme po jednom štichu na každom pršteku, tak dúfam, že dovtedy vypadnú....
a včera len tak medzi rečou vravím Natálke, že pôjdeme zasa tete ukázať pršteky ako sa nám pekne zahojili a ona že mami už nie a začala mrnkať...
bude to ťažké!!!!

amadora
9. feb 2010

Tami ja si tiež myslím že na rehabke mu to rozchodia, neboj sa 🙂 A vieš aký sú chlapci, za chvíľu bude za loptou behať 🙂

Megi chúďa Nati 😒 Ale ona je odvážna, určite to zvládne 🙂

amadora
9. feb 2010

Tami krásne fotky 🙂

mm1
9. feb 2010

no v to dúfam.... uffffff ☹

danka.k
9. feb 2010

blumka drz sa 😉

babulkam vsetko najlepsie k narodeninam 😉

tami mj brat si moze podat ruku s tvojim synom,v piatok sme sedeli tri hodiny na ortopedii, nastastie sadru na nohe nema, chodi iba s barlami,... teda zatial je elen doma 😀

ami este ckas??? 😀

veva55
9. feb 2010

ahojte, trosku som vas prebehla 🙂
aji, vidim, ze stale tortickujes 🙂
megie, adam sa tiez rad kupe, ale v lete mu raz tatino umyval vlasky a asi mu to islo do oci, odvtedy uplne vrieska, ked mu len lejem trocha vody na hlavu, inac kupe sa stale rad, len mu nemozem mokryt vlasy. bohvie, kedy ho to prejde.
no a na imunitu suhlasim s bejcou, probioticke kvapky su najlepsie, tiez sme pouzivali biogaiu, su dost drahe, ale zas pokial je dieta potom zdrave, usetris zase na kvapkach do nosa a na kasel.
blumka, silno drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 😉
a vsetkym oslavencom blahozelame a posielame cmuk 😉

bzucinka2
9. feb 2010

ahojte
blumka, siiiiilno drzime palcekyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😉
oslavencom cmuk cmuk cmuk posielame, vela usmiatych dni a radosti zo zivota 🙂
pomaly by som aj cesto na tortu hadam mala zacat piect, sobota sa blizi 🙂asi zajtra poobede upeciem a bude 😉

amadora
9. feb 2010

tak som stretla susedu s Vaneskou v lekárni, tá naša ťapa im dala znovu ATB 😠 žiadne vyšetrenie z krvi či ich treba alebo nie, na krčné ich tiež neposlala, len im kázala zase kúpiť aj sirup od kašla a niečo na imunitu 🙄

mm1
9. feb 2010

tak to nie je veľmi dobré.... malá si nevybuduje žiadnu imunitu,lebo bude stále len na ATB 😠

amadora
9. feb 2010

veď to, to jej veľmi nepomôže takto 😠 o týždeň bude mať sople zas a som zvedavá čo potom

bzucinka2
9. feb 2010

ja by som jej uz ATB nekupovala, ked nema ani teplotu, nic, len soplik a kaslik 😖

miminkoo
9. feb 2010

Ahojte,
Ninulka Vam vsetkym dakuje za vcerajsie blahozelania, cmuk

Blumka, uz mas asi uzlik pri sebe, blahozelam 🙂 a zelam vsetko dobre, zdravie, stastie a vela mliecka 🙂

Beji, drzim palce na vyhru 🙂)))

amadora
9. feb 2010

Bzuci ale chápeš? Ona to má od jesene vkuse! A stále ju doki štope len s ATB a žiadne poriadne vyšetrenie, ani raz jej nerobila ten rozbor krvi či tie ATB treba 🙄 Veď to je na nervy! A stále buď s deckom doma zatvorená 😒

mm1
9. feb 2010

ja by som zmenila pediatra... to je najľahšie dať ATB a je po probléme ☹

jankapardon
9. feb 2010

ja by som si sama vypýtala nejaké špeciálne vyšetrenie, ak mi to lekárka neodporučí....Aj pri Frederikovi aj pri Veronke som si niekedy musela aj sama pýtať...a my tiež nemame teploty ale sme neskutočne zahlienené a z toho je velice nepekný vlhký kašeľ, tak tiež berieme ant. na 5 dní....a potom mame vyšetrenie na CF... tak sa toho obavam, ale viem, že to dopadne dobre.... 😉

amadora
9. feb 2010

Megi no žiaľ v našom zapadákove nemáme veľmi na výber čo sa pediatrov týka. Sú tu tri doktorky a tá naša je najmenšie zlo medzi nimi 😒 A dochádzať 30 km s deckom ku doktorke zakaždým keď niečo treba... 😝

Jani ja by som sa tiež pýtala na jej mieste 😒

amadora
9. feb 2010

ja som spravila poslednú ovečku na tortu 🙂

a teraz by som taaaaaaaaak spala 😀 no nič, zase kafé 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre