Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
28. jún 2009

Ale hádam to nebude až také zlé 😉 Aj ja si koľkokrát poviem "no toto bude hrčisko alebo monokel" a nakoniec nič nie je 🙂

bzucinka2
28. jún 2009

baby dakujem, naozaj nam tam bolo super, more teplucke, bazen tiez a pocasie nam suprovo vyslo 🙂

bejca
autor
28. jún 2009

MArtinka no ale sa pekne hrajuskali pokladiky 😵 a to vacsinou sa take nieco pritrafi ako naschval 😅 posielame pusinky 😵 a aj pofukanie Stevkovi pokladikovi a fotecky pridaj nebud lenivucka 😉 a davaj mu na to studene 😉

bejca
autor
28. jún 2009

Bzuci hej je vidiet ze vam pocko vyslo a to je najdolezitejsie 😵

amadora
28. jún 2009

No dobre, idem ja hajať asi 🙂 Dobrú noc všetkým 🙂

ciarka
28. jún 2009

bejuska-este dodatocne vsetko najlepsie k meninkam,aby sa ti splnilo po com najviac tuzis.A Petko bol urcite podareny s tou ruzou.

Bzuci-super ze vam vsetko vyslo ako ste si zelali.
J
a som tiez akasi leniva,dostala som menzes a taka som nejaka onicom,malatna,unavena.tak sa mi ani pisat nechce.Nereagujem na vsetko,ospravedlnte ma.papa a dobru noc.

martina1982
28. jún 2009

Diky Beji uz sa na fotkach pracuje dam ich na FB

bejca
autor
28. jún 2009

Ami dobruuuuuuuuu 🙂

Ciarka dakujem velmi pekne 😵 a ja ked mam menzes tiez som taka na nic 😝 pekne lahni a spinkaj 🙂 dobruuuuuu
a este mi prosim ta do IP napis kedy by ti vyhovovalo to stretko - den - hodinu 😉 dik 🙂

MArtinka tesiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

bejca
autor
28. jún 2009

no idem ja teda tiez haji buvi 🙂 pekne snicky vsetkym 🙂 pa

martina1982
28. jún 2009

som nastvana dlho sa to nacitava a blbne ☹

bejca
autor
28. jún 2009

MArtinka nechaj to na zajtra 😉 niekedy tomu sibe ... paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

martina1982
28. jún 2009

Dobru vsetkym cmuk

izka
28. jún 2009

Beji, všetko najlepšie k meninám. veľa zdravia, lásky, šťastia a čo najskôr ešte aspoň jedno bábetko. 😵

a hneď aj Peťulkovi všetko naj naj, nech pekne rastie, robí maminke radosť a nech je šťastný celý život, tak ako doteraz 🙂

izka
28. jún 2009

zdravím mimku. ešte máš málo detičiek? chceš ma dobehnúť?

obdivujem ťa. máš ich pekne za sebou. to mne už aspoň pomáhajú, ale ty to zvládaš všetko sama.
a to že si mladá snáď nie je vada, práve to je obdivuhodné mať v tvojom veku takú peknú rodinku.
ja som v 24 ešte len prvú porodila.

želám nech sa čím skôr podarí ďalšie bábo.

izka
28. jún 2009

bzučinka , som rada, že ste v poriadku doma a že ste sa krásne vydovolenkovali .

amadora
29. jún 2009

Dobré ránko!

Tak hneď z úvodu želáme všetkým Peťkom, Paľkom a Peťkám všetko naj naj naj k meninám 🙂 🙂 🙂

bejca
autor
29. jún 2009

ahojte krasne slnecne ranko 😵 dufam ze to pocasie uz vydrzi 😀

Izka velmi pekne dakujeme 🙂

Ami odovzdam a dakujeme 😵

my sme mali dobru noc klop klop spali sme do cca 7 mej 🙂 rano som chlapov vybozkavala 😀 a dala im darceky 🙂 tak sa Petko hned na posteli hrajkal 😵 tatovi som kupial šľapky adidas take s tym gelovym spodkom a tricko adidas a Petkovi supravu na leto adidas - tricko + kratase 😉 a taku vkladacku na tie tvary vselijake a aj tabula na kriedu je to hned 😉 ale to az neskor budeme pouzivat a poharik na pitie taky na zasrobovanie aby sa mu nevylialo 😉 dufam ze su spokojni 😉

idem varit a potom ked sa vyspinkame snad niekam vyrazime s Petkom a Benikom - tato je dnes do vecera v praci 😅 co uz ....😉 pa pa a pekny den 🙂

martina1982
29. jún 2009

Ahojte
Vsetko naj k meninkam Petkovi a Petke nech robia svojim rodicom len radost.

SKOLARA VSETKO NAJ K MENINKAM VED AJ TY SI PETKA 🙂

Aj mojej sestricke vsetko naj aj ona je Petka 🙂

Aj my sme dobre spinkali klop klop 🙂

Idem aj ja varit

aja7
29. jún 2009

Ahojte 🙂

Petuskovi prajeme vsetko naj k meninkam, vela lasky, zdravicka, radosti 🙂

A aj senorite Petrite vsetko najsamlepsie a vsetkym Petrom a Petram tiez 🙂

My sme spali do pol 9 😕 😕 😅 😅 takze dnes to vyzera na jeden spanok 😀

Krasny den vsetkym 🙂

tami712
29. jún 2009

ahojte 🙂
my zase noc o ničom 😝 😝 😝 mrnčala skoro každú hodinu, no na nervy 🙄

Peťkovi a Peťke všetko naj, naj k meninkám 🙂 🙂 🙂

baby poraďte, zajtra je vysvedčko a bude blbé keby som dala Viktorovi pre učiteľku namiesto kvetov nejaký dezert alebo čokoládu?? alebo radšej mu mám dať klasiku - kvety ? 😕

amadora
29. jún 2009

Tami myslím že to nebude blbé, možno aj učiteľka sa čokoláde poteší viac 🙂 Kvietky zvädnú, aj tak to určite niekam dávajú a nenosia všetko domov, a z čokolády bude mať aspoň pôžitok 😉

A my sa zase mrnčíme cez deň 😖 Neviem čo mu je, nič sa mu nepáči... ani byť dnu, ani byť von, ani na rukách ani nijako, nič ho nebaví, no hrôza... a navyše je dáky na mne nalepený, ani ockovi nechce byť na rukách, len mne. A bože chráň keď ho niekto iný chytí. Neviem čo s ním, už ma začína dobre vytáčať 🙄

tami712
29. jún 2009

ami dík za názor, aj ja som myslela že čokoládke by sa možno viac potešila, no ešte uvidím 😉

a také isté nálady ako Majko máme aj my. Ja som dnes fakt nevyspatá, som nervózna, kričím na ňu od rána, no proste som "super" mama. Tak som malú vyslala von so svokrou, už sú preč polhodinu a úúúúžasne mi to pomohlo 😵 A Ema zase keď je doma ocko tak mňa vôbec nechce, len s ním chce byť 😵

amadora
29. jún 2009

Ja mám takú radosť 🙂 Volala som do tej cukrárne čo som tu dala link minule a taká milá pani, že pravdaže mi to pošlú, že mi to pobalí ako sklo aby mi to prišlo v poriadku, že jej mám ešte poslať mail čo presne ako chcem, aj oplátku mi vyrobia. Tak sa teším 🙂

Som Majka prebaľovala a reku už ho nejdem obliekať, za chvíľu pôjde spať, tak som ho nechala len v bodíkoch, holé a bosé nohy. No ste ho mali vidieť ako pobehoval, nový pocit chodiť úplne naboso, tak dvýhal nohy a poskakoval ako kozliatko, hrozne sa mu to rátalo. A keď prišiel na dlažbu alebo tak, tak ostal zarazený a zdvyhol nohu že studené a zase ju pomaly dal dole a zase ju zdvyhol a čudoval sa 😀 A potom už zámerne chodil tam kde bola dlažba, alebo prah, alebo podložka plechová pod pecou a skúšal nohou ako to chladí. No ohromný bol, sme sa nasmiali 😀

Tami ja mám pocit že on ostal taký na mňa naviazaný ako sme sa vrátili z nemocnice 😒

achojka
29. jún 2009

Ahojte, vsetko naj k meninkam Petkovi a Petke.

matak
29. jún 2009

Ahojte,

Dodatocne BEJI prajem vesko najlepsie k meninkam , vela zdravicka stasticka, lasky a radosti s Petkom

Petkovi a Petke prajem krasny meninovy den, vela zdravicka a uspesnych krokov 🙂

jankapardon
29. jún 2009

Tami tuším v telerane minulý týžden rozoberali čo dat dietatu do školy kvet či bonboniéru....aj jedno aj druhé je prípustné....záleží od Teba ako sa Ti rozhodneš ...a vysvečko aké bude,? 😵

bzucinka2
29. jún 2009

ahojte, takze najprv bejcinmu petkovi malemu a aj muzickovi vsetko naj naj a posielame im bozteky 🙂
a cmuk aj vsetkym ostatnym petkom, petkam a palkom 🙂

ami, my sme dnes na tom podobne, noc bola nocou hrozy, unavena som ako kon, v noci sa stale budil a nie a nie zaspat, rano vstal o 5,00, skoro ma dr...lo 😝 a aj to bol urevany, nic sa mu nepacilo, ani jest nechcel, uz som teraz do neho trosku aspon na obed natlacila, vsetko chce jest, ukazuje a vravi ham a ked mu to otvorim, tak zje jednu dve lyzicky a dost, no na obed zjedol aspon nieco z plnenej papriky 😒 musim mu pozriet do pusy ci mu nejde nejaky zub mrchac, alebo sa len potrebuje aklimatizovat, tu totiz z balkona bazena niet a ani vonku sa neda byt cely den, kedze tu uz zase prsi ☹

tami712
29. jún 2009

jani no mali by byť samé jednotky 😀 a muž už kúpil kvietok, ale aj tak rozmýšľam či nekúpim aj niečo sladké, lebo túto učiteľku mali od 1.ročníka a teraz už budú mať inú, tak predsa len sa s nimi potrápila od začiatku 😉
A jani ty sa už tiež tešíš na september, že ?? 😅

bzuci ja som na tom s tou únavou podobne a práve som po skoro hodine boja konečne uspala moje dnes strašne neznesiteľné dieťa 😠 😠 a o dve hodiny ju budím, lebo sa ideme pozrieť na Viktora - má vystúpenie zo školy, takže utekám si aj ja trochu zdriemnuť 😒

bzucinka2
29. jún 2009

beji ako pre teba:
http://www.baby-obchod.sk/product_info.php?prod... 🙂

tami len si oddychni, aj my spime a mala by som aj ja, ale nejak sa mi nechce od vas 😒

jankapardon
29. jún 2009

Tak Viktorovi samozrejme blahoželáme ku krasnemu vysvečku 😵 😵 😵
My sa tešíme na september...zatial 😵 😵 😵 Aj na to nakupovanie 😵 😵 😵 mame už zoznam, čo všetko treba, tak sa teším 😕
Moje zazračné dieta si pred spaním najprv povytahuje plachtu, potom poprehadzuje vankuš aj s paplonom, na takto pripravenu kopku si lahne a zaspí 😵 😵 😵 nooo, dobrý rituál mame 😵
Pomaly sa chystame na dovolenku, ked sa oteplí more, ideme...sa teším, už aby to bolo....
Aj u Vás je tak strašne horúco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre