Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

moniqe3
14. mar 2010

mimkao: ja milujem teplú-horúcu vodu... to je moje..ja mám totiž stále studené nohy a ruky.. a aj muž má rad teplú vodičku a Viki je stopro po nás.

mimkao
14. mar 2010

Joj, to ja zase nie. To mi už veľká kosa musí byť, žeby som si horúcu pustila. A ja sa celkovo nerada kúpem, len sprchujem a mangel zase opačne. A keď sa mu konečne podarí zlanáriť ma do vane, tak to stroskotá na vode. Bo je taká horúca, že mi hneď ostáva červená koža... 😒 😀

bzucinka2
14. mar 2010

monika 3, to je krasna malicka bobulka na tom brusku, fakt na tom tvojom tintitku je to len taka hrcka 😉 krasne
no my s mm sa v pohode na vode zhodneme v tomto sme rovnaki, len maly je asi po susedovi, musim zistit 😀
ami a ty ako , uz by si pomaly aj doma mala byt, ci az zajtra rano prides? 😉

bejca
autor
14. mar 2010

ahojte 😵

Vevi fuuuuuuuuuu ze pred 12 tou 😅 a ja som na " prasky " ked zaspi okolo 21,30 😅 a dufam ze film bol super 😀 😉 Bzuci my s tym spankom sme na tom tak ze sice spi na svojej posteli ale !!! v noci sa tiez vela krat zobudi a hned sa pyta k maminke ...no nastastie klop klop muzik dost casto spava v obyvacake - obzvlast ked bol hokej 😀 tak nebol problem 😉 a aj tak to spinkanie s nami veru poznam az moc dobre nohy mam stale na hlave a kope ma jedna radost 😝 😀 Monika nadherne brusko 🙂 😵 ja mam asi tak 10x vacsie 😀 😉 kedy som tehu tak neriesim 😉 a Petko tiez nema moc rad vrelu vodo tak max podla tej rysky na teplomere 😉 Mimka mne sa paci aj Dianka aj Kamilka 😵 ale priala by som ti toho Matuska aby mal Renko kamosa a ty trosku zmenu po dvoch babach 😉 😵 Ami ako ?? kedy prides ?? uz sa na vas tesime a verime ze ti je uz oki a aj si si oddychla apokecala s maminkou 😵

my sme mali fajn den 😵 obed u svokrovcov , potom rodinny spanok 😀 a poobede prechadzka + navsteva vlacika a pod 😉 vecer sme behli na nieco " zdrave - hranolky + kuraci kebab , pizzu ananasovu + kung pao s ryzou 😀 no zdrava vyziva 😀 jasne ze Petko hranolky + pizzu a maminka tie hranolky s kuracim kebabom + tatarka 😀 no najedli sme sa mnam 😵

tami712
14. mar 2010

ahojte 🙂
jerry ja sa k tebe pripájam, mne už táto hnusná zima ide poriadne na nervy 😝 😝 ja už tiež chcem strašne aby bolo konečne teplo 😒 😒

vevi no to neskoré zaspávanie nezávidím 😒 my síce tiež chodíme dosť neskoro ale tak najneskôr o 21.30 už spíme, ale zase Ema spí cez obed aj 3 hod. vždy o 16.00 h ju budím, lebo by spala aj dlhšie 😝

beji tak super deň ste mali 🙂 a dobre ste sa napapali 😵
aj my sme sa poobede vybrali do BB trošku na nákup a tiež sme skočili na pizzu, takže sme konečne trošku vypadli z domu a užili si ešte ocka, lebo zajtra ide zase od nás ☹

mm1
15. mar 2010

ahojte babulky pekné ránko.... 🙂
víkend za nami, aj keď bolo poriadne zima... boli sme na chalupe, ale ani sa mi nechcelo veľmi kosti vystrčiť von...
malá naobliekaná ako eskimák šantila na piesku a vôbec jej zima nevadila... ani dovnútra som ju skoro nedostala...

Vevi a posledná netehuľka budem ja, lebo my ani druhé mimko neplánujeme, tak žiadny strach 😀

katrin82
15. mar 2010

Ahojte babulky.....no teeda, pekne sa nam tu tehulky rozrastli.... 🙂
Monika ninkova, aj my ti k tehu srdecne gratulujeme 😉 , nech je vseto v najlepsom poriadku...a nech vam to vsetkym tehulkam rychlo zbehne a nech mate tie vytuzene batozky co najskor pri sebe 🙂

Babulky a este raz sa vam chcem vsetkym podakovat za rady...dakujem velmi pekne... 🙂 nas to hackovanie, teplotovanie a vracanie drzalo 9 dni, ale potom to nastastie ustupilo, najprv vracanie, potom teploty a nakoniec aj hnacky...ale chudacik alex, vytrpel si pri tom riadne... 😒

Inak aj nam sa spanie trochu pokazilo, ale len v tom zmysle, ze alex traz vstava medzi pol siestou a siestou... 😖 inak chodi spavat o pol osmej a prespi nastastie celu noc... 🙂

mm1
15. mar 2010

super Katrin, že vám to nakoniec prešlo 🙂

mm1
15. mar 2010

Ami, a dúfam, že je všetko v poriadku a že sa čoskoro ozveš....

moniqe3
15. mar 2010

katrin: no teda dobre dlho to Alexíka držalo a trápilo.. veľa energy posielame.. už nech sa to nikdy nezopakuje..

baby už u nás v novembroviek jedna potratila.. ☹ je to také smutné... 😢

moniqe3
15. mar 2010

ami: kde si??? ☹

mm1
15. mar 2010

moni, hlavne pokoj, to je život...... ☹

bzucinka2
15. mar 2010

ahojte, no ami sa nejak neozyva, idem jej asi napisat, ci je ok, dnes mala ist na to interne 😒
moni, netreba to brat osobne aj v nasej teme sa to dialo, aj predcasne sa narodilo, aj zomrelo, ale hlavne si nepripustaj, ze by sa to mohlo aj vam stat, proste si povedz nie, u mna je vsetko v poriadku 😔 drzim palceky
katrin, tesim sa, ze vam nakoniec ta choroba presla, a hlavne prajem nech sa uz vobec nevrati 😉 super, ze Alexko tak krasne spinka, my sme jednu dobu vstavali o 5,00, to ste mam mali vidiet ako som vyzerala, kym som sa prebrala a bola schopna fungovat, ale teraz je to uz celkom fajn, vratili sme sa k vstavaniu o 6,30 s 2 pribehnutiami cez noc, ale obvykle ho vratim spat do postielky 🙂
beji, super ste sa napapali aj ja by som si dala taku pizzu, mnam 🙂

mm1
15. mar 2010

bzuci, tak potom podaj infošky.......

katrin82
15. mar 2010

moni, bzucinka ma pravdu....ty si hlavne nic nepripustaj, treba si povedat, ze vsetko je ok...neboj, tebe sa nic take nestane, len treba mysliet pozitivne..... 🙂 ale ak sa to ma stat, tak priroda vie preco to tak zariadila....ale taketo smutne temy nemusime rozoberat nie? 🙂
Bzuci, a to vstavanie o piatej...nic moc veru....ani si to nechcem predstavit a ty, ked si este tehulka...ale nastastie to uz mate za sebou....my takto vstavame odkedy sme sa z tej nemocnice vratili, ale tak snad sa to aj nam upravi....len najhorsie na tom je, ze alex este len oci rozlepi, pride k nam do spalne a hovori: mama jeeešť jojoook...v preklade jesť rožok....🙂 tak sa musim o pol siestej postavit a spravit mlademu panovi ranajky..... 😀 😝
a tiez dufam, ze je s ami vsetko ok....drzim silno palce....
a este sa s vami musim podelit o nasu radost....i ked vy ste uz na nieco take zabudli, ale ja sa z toho strasne vytesujem....alex uz sice od novembra chodil okolo nabytku od januara chodi uz aj za jednu ruku, ale dnes si sam zobral take to choditko, co sa tlaci pred sebou a chodi s nim po celom byte....tak dufam, ze sa uz coskoro odvazi aj sam chodit.... 😉

jankapardon
15. mar 2010

Krásna správa 😵 Kati, držím Alexovi všetkých desať prstov 😵 Kati už sa odvážil, to už je len malinky kročik od samotného cupitania🙂))
Ach ohľadom vstavania....u nás to funguje, pokiaľ sa ja nepostavím čo i len cikať na záchod, tak Veronka spí, akonáhle sa chcem potichučku postaviť, už je hore...
Slečna má svoju posteľ v detskej, lenže ona mi tam nechce spať, možno skúša nás... 😠 .tak spí s nami.... ☹ už sa aj smejeme že máme doma živú antikoncepciu🙂
Ale kebyže o 5.00 sme mali vstávať alebo o pol šiestej chystať ranajky, tak neviem neviem aký by som mala deň....už som stará asi...🙂

tami712
15. mar 2010

Kati aj ja držím Alexíkovi všetky prsty aby už bežkal sám 😵 😵 😵 a teda je šikulko a to ti verím akú máte z toho radosť 😉

Jani len pekne Veronku "vysťahujte" do detskej izby, nám to super pomohlo 😉 lebo Ema sa tiež budila na každé buchnutie, na mužov budík ráno.... ja si neviem predstaviť už keby s nami spávala. Takto síce občas zamrnčí čo ju počujem vo vysielačke a mám nočnú prechádzku, keď jej treba nájsť cumel, ale je to takto super, že tam spí sama 🙂 🙂

mm1
15. mar 2010

No Natali tiež spinká so mnou... ale keď sa jej už konečne podarí zaspať, tak spinká ako drievko....

a tie témy nerozoberajme, zažila som na vlastnej koži, ale naozaj to tak asi malo byť.... ☹ ale ty Moni budeš OKI...

Kati, super, gratulujem Alexíkovi.... za chvíľku ho budeš naháňať po celom bytíku. 🙂

tami712
15. mar 2010

megi aj ja som to zažila na vlastnej koži .... ale ono aj to patrí k životu ☹ ☹
a Moni na nič zlé nemôžeš myslieť 😉

mm1
15. mar 2010

presne tak tami...... patrí to k životu a osud vedel, prečo sa to stalo, no život ide ďalej.....

Ozaj čo Viktor?

tami712
15. mar 2010

Viktor už celkom OK, boli sme na kontrole na chirur. a super ! môže plávať, bicyklovať a ešte týždeň bude chodiť na rehabku, učia ho tam správne chodiť 😉 takže dúfam že už budeme mať s nohou pokoj 🙂

mm1
15. mar 2010

jeeeej tak super.... teším sa s tebou 🙂

tami712
15. mar 2010

🙂 🙂
a stále nijaké správy o ami 😕 😕

mm1
15. mar 2010

bzuci, vieš niečo nové????? za chvíľku padám domov. 😲 😲

bzucinka2
15. mar 2010

ami mi odpisala len tolko, ze ju preobjednali na stvrtok, lebo nemala kde nechat maleho, viac neviem 😒
kati gratulujeme, ono sa to uz rozbehne a za chvilku za nim nebudes stihat behat 😉

moniqe3
15. mar 2010

kati: to je úúúúžasná správička.. ja sa veľmi teším s Tebou.. jasné, že to je u Alexík veľký pokrok a ja od začiatku verím, že keď bude mať viac rokov tak si na to s úsmevom spomeniete... šikovný a s tým jedením tak to isté Viki lenže ona nie len ráno ale večer o 21hod keď ju uspávam tak chce jesť... alebo v noci keď sa náhodou zobudí, že hami chce... a tiež hneď ráno po zobudení. Našťastie ona si rada pospí do 7:30 alebo do 8hod. 🙂 ale Alexík už ako vie aj pekne rozprávať.. však on je šikovnejší než ostatné detičky.. 😉

baby ja viem, je to život... ja sa bojím, ale verím, že bude všetko O.K... a verím veštici ktorá mi minulý rok povedala, že v nomebri tento rok porodím.. 😉 😀 a teda sa vôbec nemýlili..

ami: no tak nič moc správy... dúfam, že je Ami lepšie a vo štvrtok jej doktor dá len nejaké lieky na ten vysoký tlak.

tami: a tešíme sa tiež z Vikiho, že je všetko super a znova môže robiť jeho obľúbené koníčky.. inač on je taký krááásny chlapček po maminke.. 😉

lili24
15. mar 2010

kati to je kraaasna spravicka 🙂 tesime sa s vami z tak obrovskych uspechov to je paraaaada 🙂 zachvilu si budes hovorit, ze ako bolo fajn ked este nechodil co nebudes vladat behat za nim 😀 😀 srandujem 😀

ak bude nieco nove o Ami tak napiste 😒 snad je vsetko v poriadku, postrehla som ze mala nieco s tlakom?!??

moniq nemozeme to brat az tak osobne, to je zivot, aj ked je to veeeelmi smutne, presne ako baby pisu, hlavu hore, pozitivne myslenie a vsetko bude ok 🙂 😵 😵

katrin82
15. mar 2010

dakujem baby..🙂 no veru uz by mohol zacat aj sam, ale tak sand to uz coskoro pride, ked som to vydrzala doteraz, tak uz nejaky ten mesiac-dva vydrzim...🙂

lili, ked mam pravdu vobec mi nebude vadit, ked za nim nebudem vladat...myslim, ze to bude ovela lepsie a jednoduchsie ako ho nosit na rukach, kedze ma uz nejakych 18,5 kg... 😅

moni, alex si tiez stale pyta jest, ale ja ho v jedle dost obmedzujem...inak by mal uz asi 25 kil....a nie je sikovnejsi nez ostatne deti...myslim si, ze je uplne priemerne dieta, s tym, ze ma len viac handicapov ako ostatne deti...a rozpravat este nerozprava....snazi sa opakovat, ale tak po svojom, on si slova spodobuje len na hlasky ktore pozna...preto je rozok jojok, dvere su jeje a podobne...🙂 ale ja mu nastastie rozumiem...🙂

jani, a tiez si myslim, ze bude lepsie, ked veronku vystahujete...ona si zvykne neboj...🙂 alex spava sam od 11-tich mesiacov vo svojej izbe a ja som rada....teraz uz prespi celu noc, ale niekedy bolo, ze sa aj 2-3 x zabodil, ale to som len prisla k nemu na chvilu a spal dalej...a tiez ako tami pise neviem si to uz predstavt, zeby mal spat s nami...🙂

monique02
15. mar 2010

kati a miminkoo dakujem 😉

katrinka velmi sa tesim z alexika, tak uz za chvilku bude utekat, tak cez leto uz moze baby nahanat na drazdiaku 😉

myslime na ami, snad je vsetko ok

bejca
autor
15. mar 2010

ahojte 😵

same super spravicky ako citam 😵 Tami tesim sa ze rehabky pomahaju a Viktor uz bude za chvilku lietat ako predtym 🙂 , Katrin velmi sa tesime s tebou 😵 posielame pusinky super super super 🙂 a neboj sa z kecanim aj my mame take svoje hatlaniny este stale 😉 Monika zlatko nebojkaj sa ty s babatkom budes isto oki a budete mat krasneho synceka 😵 Janka nas Petko spinkava stale s nami v spalni 😉 mne to zatial nevadi ale tiez planujeme zateplit stenu a chceme novy koberec + vymalovat a potom dame tiez Petka asi uz do svojej izby 😉 skusime a uvidime 😵 Bzuci teda vy ste ale skoro vstavai 😕 😉 my vstavame okolo 7 mej najskor som rada lebo skor by som asi nezvladla 😀 Megi veru veru kosa bola riadna 😝 ale teda Natalka je asi naozaj " eskimacik " 😉 nas by tiez uz najradsej isiel do piesku 😀 na Ami myslim stale a mrzi ma ze sa jej to vysetrenie posunulo ☹ a neni ona u maminky ?? 😨 drzime jej palce a snad sa ma uz fajn 😵 posielame vsetkym pusinky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre