Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

jerry
24. okt 2009

kočky život ide ďalej...
kedysi sme boli mladé a pekné teraz sme už len to A 😉

ale nieeee krásne sme predsa stále 🙂

danka.k
24. okt 2009

ja som si za mladi moc neuzivala.. asi som bola blba ale mna to nebavilo 😀 😀 😀 takze teraz za tym nesmutim 😀

jerry
24. okt 2009

dnes som konečne trošku šantila v záhrade, posadila som si jarné cibuľoviny, už sa neviem dočkam ked mi to zakvitne, posadila som takmer čierne tulipány, zelenkavobiele, zmes narcisov, hiacinty, krokusy a korunkovky.

bejca
autor
24. okt 2009

Jerry no teda 🙂 super mate darcekov az az 😵 a Tinka je podarena 😵

DAnka dik ved aj ja tebe prajem 😵

Ami no mne o to ani nejde len ta vaha ma stve 😝

jerry
24. okt 2009

bejca minule som počula dobrú hlášku
"žena v tuku, je ako ruža v puku" 😉

bejca
autor
24. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Jerry no tak to je super 😀 😀 😀 😀

ja zasa hovorim ze pokial ti z pohladu z vrchu cez prsia netrci brucho tak si neni tlsta 😀 takze zatial som neni az tak ale uz mi moc nechyba 😅 😝

no idem ja hajuskat kocky 😵 dobru nocku 😵

amadora
24. okt 2009

Jerry ja by som si to na seba otočila že "vyzerám jak puk, už som samý tuk" 😀

jerry
24. okt 2009

tak dobrú a na budúce, stihnem dúfam skôr

amadora
24. okt 2009

tak dobrú noc kočky 🙂

jerry
24. okt 2009

😀 😀 😀

amadora
24. okt 2009

Beji muži to majú opačne, pokiaľ si cez brucho dovidia na pipíka tak nie sú tuční 😀 😀 😀

amadora
25. okt 2009

Dobré ránko!

Tak a máme tu zmenu času... no som zvedavá ako to bude vplývať na nášho drobca 😒

Tatinko dnes poobede odchádza a vráti sa až v sobotu večer ☹

bzucinka2
25. okt 2009

ahojte
beji dakujem, si zlata ako na mna stale myslis 🙂 je prijemne vediet, ze su ludia, ktorym nie som lahostajna 🙂 dakjem, cmuk
a krasnu torticku si vykuzlila, naozaj super a aj vnutro muselo byt mnam, akurat ze ja teraz sladke vobec nejem 🙂
vcera sa nasi maly asi telepatiou rozpravali my sme boli v noci hore od cca 2,30 do 4,30, co sa nam este nikdy nestalo 😕

ami tak sup sup, co ti nrani v tehu, leky zahod a podme na to 😀 a hlavka snad uz neboli 🙂
jerry, ze stara mama 😀 😀 😀
aj ja uz mam jeziska kupeneho pre maleho, mm, maminu 🙂

amadora
25. okt 2009

Bzuci aj ja na teba stále myslím 😉 A ako ti je, lieky pomáhajú?
A už som to tu písala, nemôžem ich len tak vysadiť lebo sú silne návykové, nemôžu sa vysadiť len tak...

amadora
25. okt 2009

Ozaj Bzuci, zajtra pôjdeme do LV, tak ak budete doma a budete mať náladu tak dajte vedieť, môžeme sa stretnúť...

bejca
autor
25. okt 2009

jaaaaaaaaaaaaaj tesim sa u nas som kupila pocitac 😀 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

danka.k
25. okt 2009

bejiiiii supeeeeeeeer a aky???

bejca
autor
25. okt 2009

ten z Tesca 🙂 no ale pridem vecer teraz som len tak na skok prisla paaaaaaaaaaaaaaaaaa

danka.k
25. okt 2009

beji a to malemu ci sebe??? 😀 😀 😀

tami712
25. okt 2009

beji no super, tak si budú Peťko s Emou spolu maily posielať 😀 😀 😀 😀

amadora
25. okt 2009

tak my sme už zase sami ☹

boli sme zaviezť ocina do práce a potom sme sa zastavili u babky, akurát tam bola aj svokra s Majkou, tak sme chvíľu posedeli. a po chvíli Majka zase začala byť protivná a začala mlátiť Majka po hlave. 🙄 tak som sa naštvala že si s ňou svokra nevie robiť poriadok a nacápala som jej ja po zadku a som ju poriadne vyhrešila. ale ani nemukli ani babka, ani svokra ani malá, len pozerali na mňa 😅 😀

danka.k
25. okt 2009

ami dobre si to vychovala.. ked nikto ani nemukol 😀

amadora
25. okt 2009

Danka už ma nebaví že svokra jej nevie povedať a ona im skáče po hlave a je drzá a protivná a rozmaznaná. Ja si za ňu dieťa otĺkať nenechám 😅

Baby ja som taká sklamaná ☹ Som prezradila bratovi a švagrinej že chceme na jar začať pracovať na druhom dieťatku a tá reakcia... v zmysle preboha prečo... že prečo si najprv neporobíme bývanie, že druhé dieťa pôjde do peňazí a že to bude dlhov a výdavkov, že oni najprv porobia bývanie aby mali každý svoju izbu, potom svadba a až potom deti a podobne... proste sa tvárili akoby sme si chceli z rozmaru kúpiť nové auto alebo čo a nemáme na to 😒 Som im vysvetľovala že proste máme iné priority a že to že žijeme inak neznamená že žijeme horšie ako oni a tiež že sa nedá zobrať si hypo na 30 rokov, splatiť ju a až potom rozmýšľať o druhom dieťati... no ešte sa urazili na mňa ☹ Mi je tak smutno z toho...

danka.k
25. okt 2009

ami nebud smutna.. proste ked chcu oni najprv byvanie tak nech maju.. ja si myslim ze viac ide do nakladov prve dieta, ved po prvom mas uz nejake veci pokupene ktore kupovat netreba... a pokial mate kde byvat tak co ich to trapi.. takze nebud smutna a sup na druhe babatko 😉

amadora
25. okt 2009

Danka veď to, postieľka bude po Majkovi, kočík tiež, Majko už bude čoskoro bez plienok, oblečenie pre chlapca je po Majkovi, pre dievča po Majke... oni dieťa kladú úplne na posledné miesto a berú to tak že dieťaťom život končí 😒 Ja nehovorím že nevieme čo s peniazmi, ale aby chýbalo niečo niekedy mojim deťom to nedovolím nikdy a na tom predsa záleží, nie? Vieš ma to mrzí lebo človek sa chcel s nimi podeliť o radosť a oni sa ku mne správali akoby som im povedala že mám lepru ☹

danka.k
25. okt 2009

ami viem je to smutne od nich... ale nedaj sa nimi odradit... a potom ked uz budu starsi a budu mat problem otehotniet tak im len povedz ze hlavne ze maju izby pre tie deti

amadora
25. okt 2009

veď presne to som mala na jazyku, môj brat má už po 30-tke a švagriná má stále dáke babské problémy... tak nech len odkladajú že majú čas, len aby raz neplakali...

danka.k
25. okt 2009

takze nedaj sa vykolajit takymito rečami...

amadora
25. okt 2009

ďakujem Danka 🙂

danka.k
25. okt 2009

ami nemas zaco 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre