Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

ronit
12. mar 2010

dakujem pekne, bude parik tak som zvedava, my vzdy sme boli same baby tak som zvedava co si pocnem s malym pipikom 🙂

monique02
12. mar 2010

kocky dakujem velmi pekne vsetkym za gratulacie 😉 normalne mi je az do placu ake ste zlate, to budu tie tehotenske hormony

matusko je celkom pekne aj kamilka ale to by mi asi u mangela nepreslo, kamarati dali teraz nedavno mateja 😉

mimkao
12. mar 2010

No, o Kamilke ešte mangel nevie, tak neviem ako zareaguje. Ale keby sa mu nepáčilo a bolo by treba dievčenské, tak potom možno Dianka, alebo Nela. Ale Kamilka sa mi páči najviac.
A kedže sme na "maďaroch", tak tu také meno ako Matúško nenájdem ani s lupou 😀 takže sa nebojím, žeby ich bolo v okolí veľa.
Ešte k tej Kamilke, chuť na to meno mi kazí len, pre mňa nesympatická postava Čobejovej z Ordinácie... 😀 Ale ináč to je o.k. 😀

mm1
12. mar 2010

🙂 ešte som vám zabudla napísať, že včera som prala, a potom som išla vyvesiť prádlo. a za ten čas moja veľká pomocníčka odliala z gélu na pranie, a umývala v kúpeľni dlážku. zrazu krik, Mamíííííííííííííííííííííííí doletím tam a ona so širokým úsmevom na tvari Oní to tu? Nati myla.... 🙂

Moni, a ty nevieš, že my sme tu jedna veľká virtuálna rodina?????? 😀

ciarka
12. mar 2010

Caute babule, na tejto stranke su same tehule okrem megi a mna.Vsak uz je vas kopa.

Monique02- velmi ti gratulujem k tehu a zelam vela zdravicka a pohody. Tak sa s vami tehulkami tesim ako vas pribuda a potom si budem citat porody.

Beji- ja neviem ci sa chcem nakazit tehu virusom, nechvam to tak, ako pride tak bude.

ciarka
12. mar 2010

Adri- tak som rada ze je Vany o.k.

danka- ty preco az v lete chces otehotniet?

lili24
12. mar 2010

aaaa moni gratulujeme, zo srdiecka prajeme krasne bezproblemove tehulkovanie 😎 😎 🙂 nadherna spravicka 🙂

bzucinka2
12. mar 2010

megie, to muselo byt podarene, ze voni to tu? 🙂 uzasne su tie nase deticky, ked vsetko napodobnuju, len si trosku splietla gel na pranie a umyvanie, no nezjedz ju 🙂

danka.k
12. mar 2010

megie jeeeeeeeeeeeej tesim sa ze ti natalka vyliala ten gel... lebo moj zbojnik tiez vcera... kym som zehlila 😀 😀 😀 😀 ale tebe mala odliala trosku ale mne maly vylial cele tri litre 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 a ono to stale penilo a penilo a do toho som uz aj ja penila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ciraka kedze sa to nepodarilo od aprila minuleho roka nechali sme pauzu a od augusta pokracujeme a dufam ze uspesne 😉

moniqe3
13. mar 2010

Dobre ráno kočky.

Odkedy nie je Ami on line tak to tu nejak spí.
Kde si Ami???? Dúfam, že je všetko v poriadku. Myslím na Teba. ☹

bzucinka2
13. mar 2010

ahojte, tak mne bolo vcera zase nejak zle, az som si vecer pokecala s misou po dlhom case 🙂
ja dnes nejak nic nejdem robit, len poskladam pradlo a upracem maleho hracky, inak obed mame este zo vcera a poobede ideme na navstevu, tak dnes je veget 🙂 my sme dnes vstavali vynimocne o 7,00, az sa mi to divne zda, kedze posledne dni vstaval maly o 5,00 🙂 baby ja som vecer taka unavena, ze o 20,20 spim, no je to normalne? 😅
danka a preco az od augusta, mesiace pred augustom ti nie su povoli 😀 😀 😀

tami712
13. mar 2010

ahojte 🙂
Moni02 gratulujem k tehu 🙂 🙂 🙂
nejako ste sa dohodli všetky 😵 😵 😵

Moni a veru ami tu chýba, dúfajme že je OK ☹

bzucinka2
13. mar 2010

ami je u maminy a tam nema net, takze sa ozve asi az v pondelok ked pojde k dokine 😒

veva55
13. mar 2010

moni, aj my gratulujeme, nech ste zdravucki obaja, ty aj mimi 😉
kto tu okrem mna a bejci zostal ako netehulka? 😀 boze ja tu budem asi fakt posledna za chvilu 😀
ami, normalne som kukala, ake mas brusko v 9tt, ja som mala take v 4 mesiaci. krasne veru.....
my sme sami zase, ale to nie je nic nove u nas. maleho som uspala a idem vencit, mam tu na 2 dni hunda, mama je odcestovana, tak mi ho doniesla. inac baby s tym zaspavanim bez dudla je to katastrofa, vobec za nim sice neplace, ale kym zaspi aj 2 hodiny prejdu. ci na obed alebo vecer, stale place, ze nechce spinkat, keby aspon plakal, ze chce dudel, tak to berem, ale toto....uz som zufala, vecer zaspava medzi 23,00-23,30 a obednajsi spanok az okolo pol 3, dnes je vynimka, ale to zaspal preto, ze skoro vstaval rano, a kedze zaspal vcera az o pol 12 v noci, je nevyspany. uz to bude tyzden zajtra, co je bez dudla, ale poviem vam, ze uz som z toho na nervy. snad sa to coskoro zlepsi.
tak pa a pekny vikend vsetkym 😉

monique02
13. mar 2010

ahojte kocky 😉

ciarka, lili, tami, vevi dakujem pekne 🙂

bzuci je to normalne aj ja uz medzi 20 a 21.00 spim 😅 😀

jerry
13. mar 2010

ahojte kočky a gratulujem novej tehuľke 🙂

moniqe3
13. mar 2010

ronit: som sa musela znova zasmiať, že čo si počneš s malým pipíkom. 😀 😀 moja mama hovorí, že pipík sa lepšie čistí keď sa bábo pokaká..tak aspoň budeš vedieť porovnať či je to pravda.. 😀 😀

moniqe3
13. mar 2010

baby je možné aby už na mne bolo vidno brucho????? možno tým, že som chudšia tak by to mohlo byť vidieť..ale nejak sa mi to nezdá..ale mám už normálne bruško ani ho neviem stiahnúť čo je teda čudné..aj ráno sa zobudím a mám bruško.. 😎 😅 😅

tami712
13. mar 2010

moni môže, však aj ami má už pekné bruško 😵 😵 pri druhom vraj vykukne rýchlejšie 😉

mimkao
13. mar 2010

Moniq, väčšine viacrodičiek už vidno bruško oveľa skôr. A navyše v prvých mesiacoch tehu ho môžeš mať k tomu ešte aj nafúknuté. Aspoň u mňa to tak vždy bolo. Potom spľaslo trošku, hoci už zase bábo podrástlo, ale aj tak som mala v takom 4 mesiaci menšie bruško ako v druhom-treťom.
A mne sa pipik čistil strašne zle. Teda vajka... 😅 😀

jerry
13. mar 2010

tak ja mám chvíľu čas a vy zas nikde. tak vám aspoň napíšem niečo ako sa máme.
Tinuška stáva obyčajne okolo šiestej a vyprevádza Lucku do škôlky a oca do práce. Potom sa ešte obyčajne aj hodinu vyvaľujeme v posteli mojkáme a pusinkujeme.Ráno chodíme s Tinkou k našim ( je to len 10 minút pešo, takže príjemná ranná prechádzka až nato že v poslednej dobe je riadna kosa) nakrmiť jahniatka. Už máme 15 malinkých nádherne hebučkých jahniatok a dve kozliatka.
Tinuška spáva obyčajne od pol jednej do štvrť na tri. Zaspí perfektne do piatich minút je tvrdá 😀 cumel máme stále, ale čo už netrápim sa s tým veľmi snažím sa ju síce presviedčať že jej dudák nepristane ale ona sa nedá. No čo už raz ju to prejde, aj Lucka dudala do dva a pol roka do vtedu ani za nič bez dudáka a potom z dňa na deň sme sa ho zbavili. Ked nám príde Lucka s ocom zo škôlky napapajú sa a potom odbehnem zasa len ja k našim nakrmiť a večer sa hráme a tak. Pomedzi to samozrejme varíme papáme upratujeme chodíme na prechádzky a tak všelijak. Spinkať chodíme okolo 20,00.
v pondelok otvárame u nás v dedine detský klub, takže okolo toho bolo teraz trošku roboty, ale vyzerá to fajn som v celku spokojná.
tento týždeň som mala aj Lucku doma vo škôlke bola len jeden deň, bola trochu nachladnutá.
Táto zima mi už lezie na nervy. Vám nie? ja chcem leto, strááášne sa teším ked pôjdeme zasa na náš letný domček je to hotový raj na zemi. Myslím, že tak o mesiac sa zasa sťahujeme 😀 cigáni šufix proti nám
Dúfam, že som vás veľmi neotrávila 😀
čaute

jerry
13. mar 2010

no mne pri druhom do 20 tt nebolo vôbec poznať že som tehu ale potom raketový nástup

achojka
13. mar 2010

Ahojte. Jeeej baby, nejako ste sa tu roztehulkovali 😀 Gratulujem vsetkym.

bejca
autor
13. mar 2010

ahojte 😵

my sme mali celkom fajn den az na to ze som mala migrenu 😝 a teda bolo mi riadne zle 😝 este ze som nemusela varit mali sme od vcera 😉 a na zajtra nas pozvala svokra k obedu 😵 takze super vikend 😉 len teda nech by mi uz nebolo zle 😀 😉

ako citam vacsina sme v pohode klop klop to som rada 😉 len teda Bzuci nezavidim ten " pokec " s misou 😉 Monika bud rada ze je brusko vidiet 😉 aj nasej krstnej - Petkovej - uz je krasne vidiet 😵 , Ami ozvi sa nam myslime na teba a verime ze ti je lepsie 😵 , Vevi drzime palce aby sa to urovnalo znovu a Adamko opat krasne spinkal 🙂 - inakaj my mame predkus ale ten som mala aj ja ako dieta 😝 a veru uz tu o chvilku ostaneme same dve netehulky 😅 Jerry zima lezie na nervy uz aj nam 😝 a teda sikulky mas doma + mas obdiv ako vsetko super zvladas 😵 gratulujem k otvaraniu detskeho klubu 😵 Monika + Bzucinka ved to je super si tak krasne pospinkat v klude do rana 😵 potom sa vam uz bude tachsie tak spinkat 😉

veva55
14. mar 2010

jery, ten vas letny domcek v dobrom zavidim 😉 a zima nam tiez uz lezie na nervy.
achojka vitaj, takze aj ty tehulkujes? gratulujem 🙂 beji, fakt sme tu uz len my dve 😀
ozaj mimkao, mne sa paci ta dianka 🙂
my sme dnes zaspali az pred 12 😝 ale pozeram princeznu samuraj a nejak to nechce skoncit, takze dnes ma odpustene 😀

miminkoo
14. mar 2010

Moni aj my gratulujeme 😀 krasne 🙂 🙂 🙂 🙂

Vsetkym tehulkam zelame krasne tehulkovanie a hlavne vela zdravia, to ostatne uz pride same 🙂

bzucinka2
14. mar 2010

ahojte, monika2, ale ty si na zaciatku, vtedy je to v pohode, ale aby som takto zalomila uz ku koncu... 😀
monika 3, brusko pri druhom babatku vidiet skor ako pri prvom, takze je uz mozne ze si vytrca a este ked si k tomu aj prutik, niet sa co divit 🙂
bejci, veru so spinkanim mas pravdu, hoci az tak v klude to nie je do rana, lebo Alexik celkom rad dobieha v noci k nam 🙂 tebe nech uz hlavne nie je zle a migrena nech taha k certom 😉
ja sa na umyvanie pipika nemozem stazovat, hoci s dievcatkom to porovnat neviem, mne sa umyva v pohode 🙂
ozaj su aj vase deti haklive na teplu vodu, mojho ked umyvam, tak musim mat len letnu, inak sa hned stazuje ze pali, hoci na zapasti je len tepla, co z neho bude nakoniec ladovy medved? 😀

moniqe3
14. mar 2010

bzuci: však hodím foto nech vidíte, že fakt neklamem.. 😀 😀

moniqe3
14. mar 2010

už som hodila foto..kuknite..🙂 😉

mimkao
14. mar 2010

Bzuči, u nás René má rád vodu s teplotou tak okolo 37°C- to má asi po manželovi a všetky baby sa zase sťažujú, keď im pustím teplejšiu, ako 35°, že ich páli. Tie to majú zase po mne. Ja tiež neznášam veľmi teplú vodu.
Ah´j v aute je to u nás problém-ja chcem mať chladno, manžel zase horúco. A tak sa naťahujeme, jak malé deti... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre