Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

minitrouble
23. dec 2009

ahojte 🙂 aj my prajeme krasne sviatky vsetkym a v novom roku nech sa vsetkym splnia priania, tehulky nech to dotiahnu do stastneho konca a snazilky nech su co najskor tehotne 😉 🙂

spapulka
23. dec 2009

mini, tak ty to uz mas za par 😕 som ani nevedela, ze si tehu... uzivaj si posledne tt a nech prebehne vsetko ako ma, bez stresov , v pohodicke a stastne... 😉

ivetah
23. dec 2009

ahojte, vsetkym zelame krasne Vianocne sviatky, plne pohody, radosti a lasky a vsetko len to najlepsie do Noveho roku 😅 a tehulkam bezproblemove tehotenstvo, snazilkam skory upsech a tym, co si uzivaju jedno dietatko, nech si to este chvilu uzivaju 😉 😎 😎 Iveta a Terezka

kacenkab
23. dec 2009

Ahojte, zdravime vsetky februarovky! Vsetkym krasne Vianoce a stastny Novy Rok plny lasky, zdravia, pohody a splnenych snov! K&J

veva55
23. dec 2009

ahojte, tiez prajeme stastne a vesele Vianoce a uspesny vstup do noveho roku, nech sa vam splnia vsetky tajne zelania 😉 Veva a Adam

bejca
autor
24. dec 2009

ahojte 😵

citat nejdem ale vidim ze nas navsrtivili kocky nase 🙂 gratulujem vam k tehu drzte sa a hladkajte bruska aj za mna 😉

ja vam idem zazelat KRASNE VIANOCE bohateho jeziska , pohodu a hlavne zdravicko 😵

neviem ci sa sem dostanem dnes cez den 😅 o cca 21,30 som zacala robit stromcek a pred cca 35 minutami som ho dokoncila 😅 a teda dnes to bol teda den .... rano som spravila salat a navarila a pod , prisiel muz z prace isli sme dokupit co treba , prisli sme domov osekal muzik stromcek ja som isla dat Petka kupat zacala som si chystat ozdoby a zistila som ze nemame sviecky 😝 skoro ma vystrelo uplne som skoro infarkt dostala 😅 tak muz osekal a letel do Tesca kupit 😅 Petka som ulozila upratala vonku chodbu co muz osekal , prisiel ideme skusat nahodene prve sviecky na stromku a naraz zacala iskrit zasuvka 😨 😕 potom bum a vyhodilo v celom byte elektriku uz som sa rozplakala a povedala som ze posledny krat zdobime den pred štedrym dnom .... len sa nahanam a potom ledva vladzem rano vstat 😝 takze rano vstaneme a pojdeme zavolat suseda elektrikara nech nam to pride opravit lebo ani nam potom nebude stromcek svietit .... tak dufam ze to dobre dopadne 😅 😉

krasne Vianoce este raz 🙂 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Izka dnes si mala konkurenciu 😀

bejca
autor
24. dec 2009

a ADAMKOM a aj Evickam vsetko len to najlepsie z celeho srdca zelame 😵 a tiez ak ma niekto narodeninky jasne 😵

dobru nocku 😵

amadora
24. dec 2009

Už sviatky lásky, pokoja, zavítali zase k nám,
pod stromčekom ľudia stoja, otvorili srdcia dokorán.
Nech v dome vašom zavládne tiež radosť,že ste spolu,
keď rodina si zasadne k štedrovečernému stolu.
VESELÉ VIANOCE prajú Mirka, Maťko a Majko 😵

Všetkým želáme prekrásne prežitie sviatkov, veľa radosti, pohody, bohatého Ježiška a nech sa vám pod stromčekom splnia všetky túžby, sny a priania! Máme vás veľmi radi, všetky mamičky aj detičky, ďakujeme že vás máme 😉

tami712
24. dec 2009

Nech vianočný zvonček Vám šťastím zazvoní, nech vianočný čas sa v lásku zmení a tak krásne ako sa hviezda ligoce, tak nádherné a tajomné Vám prajeme Vianoce 🙂 🙂 🙂
želajú Emka+Viktor+Mirka+Dodo 😵

adriana84
24. dec 2009

babenky,ja som Vam len prisla zazelat VESELE VIANOCE,plne lasky,pokoja,pohody......Vanesska Vam posiela vsetkym vela vianocnych pusiniek 😵)))

danka.k
24. dec 2009

ahojte babulky...

beji tak u teba platilo pravidlo ked sa dari tak sa dari... a dufam ze stromcek uz krasne svieti a petko sa z neho vytesuje...

a kraaaaaaaaaaaaasne vianoce vam prajeme s rastikom a detickom vela darcekov 😉 😉 😉 😉

jankapardon
24. dec 2009

krasny stedrý podvečer!!!
Všetkým malých, velkým, všetkým ešte v brušku prajeme kráásne Vianoce plné láasky, pohody, kludu, velký kopec detskej radosti pri otvaraní darčekov,....mame Vás všetky radi...Veronka pusinkuje všetky svoje kolegynky a kolegov 😵 😵 😵 😵 😵
Všetko dobré! 😵 😵 😵

amadora
25. dec 2009

Dobré ránko!

My ideme teraz ku starkovcom do BB, tak nemám veľmi čas písať, ale včerajšok bol úplne fantastický, som hrozne hrozne šťastná 😵 Inak Majko si práve stavia tú mozaiku, tie hríbiky sú tam riadne veľké tak som spokojná 🙂 Tak pekne sviatkujte a ja sa ozvem keď bude čas 🙂 Pa pa

martina1982
25. dec 2009

Dodatocne Adamkom a Evickam vsetko naj!!!!

Vcera mi nebol cas sem prist .

My ideme dnes do Zuberca na 3 dni 🙂 Tak sa tu majte krasne !!!

jerry
25. dec 2009

ahojte mamuľky a detičky, ešte stále je čas popriať Vám krásne Vianočné sviatky?
Tak teta krásne Vianoce, nech tie nádherné svetielka v očkách naších detí nás "živia" čo najdlhšie, s našími detičkami sú vianoce úplne iné sú nádherné sú jedinečné. Už veľa roko späť som sa tak netešila z Vianoc ako teraz ked mám moje púpavky,

Tinuška ked zbadala stromček zabudla asi aj dýchať 😀 . Dnes sme ešte aj Luckyne narodeniny oslavovali, takže darčeky rozbaľujeme už druhý deň. Bráško navrhol že sa asi presťahujeme do telocvične, lebo u nás nebolo včera pri troch malých deťoch kde špáradlo hodiť na zem 😀 . Najväčší úspech mali kočíky, dievčatá boli úžasne.
Tak zatiaľ toľko, idem sťahovať fotky

danka.k
25. dec 2009

martinkaaaaaa vy pojdete okolo nas.. dojdite kuknut... ale to si uz asi neprecitas ☹ ☹

aj nas maly sa vcera vytesoval, a potom sa z jeho darcekov vytesovali vsetci 😀 😀 😀

jerry Lucke vsetko naj naj naj 😉

veva55
25. dec 2009

ahojte, u nas dopadlo vsetko podla ocakavani, vecera na Stedry den ziadna slava, maly bol ako vzdy jak z divych vajec, takze sme jedli na etapy, najprv muz, potom ja, maly len pobabral. stromcek ho nejak neokuzlil, ani darceky moc, cely vecer sa hral s blbou plastelinou 😀 . a potom vyhadzoval hracky zo skatule, vopchal sa do nej a nutil nas, aby sme ho zatvorili do skrine (v tej krabici) 😀 . nas syn je asi cudny, ked ho bavi sediet v tme v uzkej skatuli, do ktorej sa ani poriadne nezmesti, len s vykrivenymi trciacimi nohami 😀 . jeho bavia len somariny a potom samozrejme auta, ktorych ma plny byt, preto sme mu uz auta nekupovali, ale to je jedno, aj tak dalsich desat dostal dnes u mojej mamy a potom u otca. a to napriek mojmu vyslovnemu zakazu kupovat auta, nakolko sa uz do nasho bytu ziadne nezmestia 😀 okrem toho dostal este tu elektricku trojkolku, ktora nam zabera pol haly 😠
ale inac v pohode, zajtra ideme este svokrovcom, nastastie ti su chudobnejsi, takze tam dostane max. 1-2 hracky 😀
tak papa, prezite zvysok sviatkov v zdravi a v pohode 😉 cmuk

danka.k
25. dec 2009

vevy nas maly s nami tiez neveceral.. behal okolo stola, ved naco jest, ale my sme v pohode jedli.. 😀 😀 😀

adamko je maly certik 😀 😀

jerry
25. dec 2009

halooo nikde nikto?
máte tam nové fotky babulky

amadora
26. dec 2009

Ahojte! Tak my sme doma, aj v BB bolo super, len tie zaplavené cesty keď sme išli domov - hrôza 😒

Tak Štedrý deň bol super, pekne sme všetko stíhali, aj rozprávky sme pozerali a tak a keď som začala chystať stôl na večeru tak Majko si hneď bežal pre deku pod zadok (inak by mu bol stôl vysoko tak mu ju dávame) a už čakal kedy budeme jesť 😀 A tesne predtým som ho poslala do izby s tatkom a ja som pozhasínala svetlá, zapálila sviečky, dala darčeky pod stromček a pustila koledy. No to boli oči dokorán keď prišli do kuchyne 😵 Pekne sme všetko spapali, Majkovi chutilo hlavne údené z kapustnice 😀 a potom sme išli rozbaľovať darčeky. Celý čas ako sme rozbaľovali robil "jééééj" "jéééééééj" "jéééééééééééééééj" 😀 😵 Hrozne sa zo všetkého tešil a potom sme sa s novými hračkami hrali do 21:30 kým išiel spinkať, ani sme ho nekúpali. Inak tá mozaika je super, baví ho to a poctivo ukladá hríbiky 🙂 A ja som okrem čižmičiek a šáliku a čiapky od tatka dostala fantastický darček od svokra, čo som bola prekvapená... dal mi takú obrovskú súpravu na manikúru, je tam 17 lakov na nechty, súprava na francúzsku manikúru a ešte taký strojček na baterky s rôznymi nádstavcami na pilníkovanie a leštenie nechtov 😵

V BB sme išli najprv k ocinovi, tam dostal veľké terénne auto, takú krabičku s asi 10 angličiakmi a pyžamko 😵 A ani domov sa mu nechcelo, bol tam aj malý Maxík (syn mojej budúcej nevlastnej sestry 😀 ) tak sa krásne zabávali. No proste super bolo. A potom sme išli k mamine kde sme aj spali do dnes, my sme dostali koberčeky do kúpeľne, tie dva konvektory, chlebník a smetný kôš tak zase máme vynovený domček, sa teším 🙂 A Majko mal pod stromčekom tú kombinézu (inak je mu ako uliata, nohavice sme mu vyhli a bol v nej frajer) a kilové balenie gumených medvedíkov jeho obľúbených 😀 Takže krásne sviatky, mám obrovskú radosť 🙂

Dnes poobede ešte ideme gratulovať ujovi k meninám a cestou pôjdeme do kláštora pozrieť betlehem 🙂

Inak Števkom, ockom aj malému Maťkinmu, želáme všetko naj k meninkám 😵

tami712
26. dec 2009

ahojte 🙂
kde ste všetky stratené 😕 😕 😕 asi si užívate ešte vianoce 😉

aj my sme mali krásne vianoce, až na to že 3 dni pred Vianocami nám ocko robil celé dni až do večera, takže som mala fakt nervy na deti, poriadne som si nestihla nič porobiť ☹
Eme sa najviac páčilo rozbaľovanie darčekov a trhanie papiera 😀 dostala kopec darčekov, neviem kde ich už budeme dávať. A dnes sme boli ešte u mojich rodičov vo Zvolene, takže ďalšia kopa darčekov 😝
No a ja som odvčera super nachladnutá a bolí ma hrdlo 😒

veva Adamko je teda fakt prípad 😀 a ani Ema z celej štedrej večer nezjedla vôbec nič, ale však nevadí, ona už asi týždeň večer neje nič 😝 a napr. Viktor zjedol len opekance s makom a už si utekal rozbaľovať darčeky 🙂

jerry pekné fotky, tá s tými kočíkmi je super, babuľky sú zlaté 😵

subidubi
26. dec 2009

ahojte maminy 🙂 prepacte ze vam sem "lezem" ale ako skusene odbornicky na mamičkovstvo 🙂 sa Vas chcem spytat ohladom kočíku, ze co okrem váhy a rozmerov si mám všímať aby kočík mal, napr. polohovanie, nieje mi jasné či musí byť aj športový aj hlboký nejak polohovatelný, reps. len uplne rovno, a do kolko mesiacov musí byť babatko len vo vodorovnej polohe. Ďalej či rúčka musí byť pretáčatelná na obe strany; či tmavé farby extrémne vyblednú; prípadne iné dôležitejsie požiadavky na kočík. Viem ze je tu aj téma ohladom výbavičky ale tým že uz máte skúsenosti tak... 🙂
Ja čakám babatko dcerku v apríli

bejca
autor
26. dec 2009

ahojte 😵

ako pozeram vsetky sviatkujeme super 😵

co sa tyka nas tak sme mali stedry den v pohode , rano ked sme vstali tak isiel do obyvacky a ako zbadal stromcek tak len robil hm , hm , hm a potom uz zacal jeeeeej jeeeeeeej 😀 , isli sme na cintorin , pozret do kostola , ked sme prisli domov tak som nachystala veceru , aj so svietnikom + som dala sikovno darceky pod stromcek a zasvietila ho 🙂 , potom muz isiel dolozit darceky 😉 a pripravil si zvoncek tak aby ho nevidel 😵 vecera prebehla v pohode len som musela Petka priputat v stolicke lebo by ale 10x uz bol prec 😀 stale len dole a dole 😀 no a potom muzik zacal zvonit - Petko pozeral co to a ako to ze my tu sedime vsetci a v obyvacke zvoni jezisko 😵 potom sme isli do izby no a jasne vsetko rozbalovali a teda veeelmi dlho 😵 spinkat isiel az po 22,00 ,,na druhy den sme obehli skoro celu rodinu vsade kopu darcekov a u krstnej velkeho maca , jaaaaaaaaj izbu mame uplne plnu 😀 asi dokupime este dve 😀 😀 dnes sme boli na poslednej navsteve a vsetci u nas 😵 este pride moja mama aa sestra k nam a uz len nasi mali kamosi : Patka , Matko a Julinka s rodicmi 😵 Petko stale by chcel vsetky darceky rozbalovat 😀 a aj vsetky si nadherne sam rozbalil 😵 fotky a video pridam asi az casom 😉

darcekov sme dostali neurekom a ja teda som ani necakala ze az tolko 😕a aj Petko lebo teda ten toho dostal az az az az 😀

Vevi teda vas Adamko je uplne zvlastne dieta 😀 ja viem ze vy isto mate asi dost aj nervy ale ty ked to napises tak ja sa usmievam 😉 ale prajem vam aby sa uz ukludnil 😵

Ami nadherne Vianoce ste mali 😵 a Majko musel byt uzasny 😵 darcekov mate tiez pozehnane a teda super ze si taka spokojna 😵

TAmi tie nervy si viem predstavit lebo aj ja som bola stale sama a uz som bola na prasky 😝 ale tak zvladli sme to a to je podstatne 😵 Emka ma teda tiez kopu novych hraciek a veru kam to budeme davat 😀

Jerry nadherne fotecky 😵

Martinka uzite si to 😵

vsetkym Stevkom zelame vsetko najlepsie 😵 posielame pusinky 😵

amadora
26. dec 2009

Ahoj Subidubi, môj názor je, že každému vyhovuje niečo iné a ťažko ti povedať aký kočík je ten "naj" pre teba. Napríklad ja som brala ohľad pri kúpe hlbokého kočíku na polohovanie rúčky (bolo to zbytočné lebo malý ma vždy chcel vidieť takže sme používali len jednu polohu rúčky), polohovanie operadla sme používali len vodorovnú a potom na sedenie a to sme už kupovali bugynu potom a navyše mne synček v hlbokom kočíku vôbec nechcel bývať, až športový si obľúbil. Teraz spätne by som brala ohľad aj na váhu, náš bol riadna opacha a mala som s ním čo robiť hlavne pri nakladaní do auta. A tiež popruhy v ňom boli dosť nemotorné a keď ešte len začínal sedieť tak som ho tam nemohla poriadne upevniť. Takže držím palce pri výbere a hlavne aby tvoje dieťatko bolo väčším milovníkom kočíkovania ako môj Majko a kočík si vôbec využila 😀

bejca
autor
26. dec 2009

Subi mas IP 😵

amadora
27. dec 2009

Dobré ránko!

Beji tak ste mali aj vy krásne Vianoce, super 😵 A budeme sa tešiť na fotky a video 😉

My sme včera poobede išli gratulovať na Štefana, každý rok sa u babky stretneme celá rodina takto. Cestou sme sa zastavili v kláštore, mali tam na nádvorí betlehem, nádherný zážitok, stálo to za to 🙂 Som sa tešila na to posedenie, ale teda vypálilo to hrozne 😒 Ujo bol už riadne opitý keď sme tam prišli, drobci sa ho báli a mali sme s nimi čo robiť... takže som buď sedela s malým nacapeným na mne a ani pohnúť a potom keď sa konečne osmelil a trochu sa začali zabávať a tancovať so sesternicami, tak tam zase prišiel ujo a keďže Majko sa bláznil na štyroch mi ho pár krát skoro zastupil 🙄 Tak som Majkovi povedala že sa má postaviť alebo bude sedieť na zadku so mnou, pravdaže začal trucovať a hodil sa o zem a reval. A svokor hneď šikovný ho ľutovať a ťuťuli muťuli, hovorím mu aby ho nechal, že čím viac sa mu bude prihovárať, tak tým viac a dlhšie bude malý trucovať a predvádzať sa... povedala som mu to 100x, nepomohlo... takže to dopadlo tak že malý len vrešťal a priečil sa a museli sme sa obliecť a ísť domov 😠

bzucinka2
27. dec 2009

ahojte, tak vidim, ze ste prezili vsetci krasne vianoce, tak sa tesim 🙂
aj u nas bolo super, maly tusil, ze je nieco v obyvacke, tak ani vecerat poriadne nechcel, len do obyvacky chcel utekat 😀 ale tak ochutnal zo vsetkeho 🙂 na utek zaberala veta, ze nesmie ist vyrusovat jeziska, lebo by mu nic nedoniesol, 🙂 tak potom si hned sadal na stolicku 😀
podostaval tiez kopec darcekov, najviac sa mu zapacil hudobny traktor, jeho stale najviac bavia hudobne a zvuk vydavajuce hracky 🙂 a u nasich dostal tiez elektricku motorku, tak sa na nej hned naucil jazdit, vsetkym pomahal krasne nosit darceky a tiez vybalovat 🙂
bolo to uzasne, velmi som sa z neho tesila 🙂
dodatocne vsetkym evkam, adamkom, stevkom a ostatnym oslavencom prajeme vsetko naj naj naj 🙂

veva55
27. dec 2009

ahojte, tusim vsetci ste prezili krasne vianoce, tesim sa s vami. ja som akurat capla adama do postele spat, cakam na tatina, ktory prinesie velku pizzu 😀 (nie zeby som neuvaria, ale mame po krk vysmazaneho a peceneho masa 🙂 takze mame zmenu a aspon si nenarobim bordel v kuchyni. no a o pol 2 vyrazam so svagrinami na povianocne nakupy satstva, uz su vsade zlavy, tak sa tesim. hlavne na to, ze BEZ krpca, veru, necham tatina vydusit az do vecera s malym, budem sa zdrziavat jak sa da 😀 😀 😀
tak pekny den.
inak u nas to vyzera ako v hrackarstve, nemame kade chodit......katastrofa 😠

amadora
27. dec 2009

Vevi si mi narobila chute s tou pizzou 😀 Uži si nákupy! A s tými hračkami je to aj u nás tak, za chvíľu budeme musieť pre ne pristaviť zvlášť miestnosť 😅

danka.k
27. dec 2009

vevy nedrazdi s tou pizzou 😀 😀 😀 mnaaaaaaam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre