Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
23. jún 2009

Beji tým krémom sa aj lepia ružičky na tortu alebo tak. Ja tiež chcem urobiť obdĺžnikovú tortu a krém dať po spodnom aj vrchnom okraji (ten vrchný vlastne zakryje okraj oplátky) .

Blumka vitajte, ako sa máte? 🙂

bejca
autor
23. jún 2009

Blumka vitajte 😵 a ko sa nam citis 🙂 dufam ze vsetko oki a miminko poslucha 😵 a ty este co nespinkas 😉

matak
23. jún 2009

Jaj uz my svita jasne Beji, ale vsak uz ti Ami napisala 😉
Beji jasne nech si zakrici ked sa ,ulavi 🙂

Ahoj Blumka, citala som si minule ze cakate baby. Gratulujem a prajem vela zdravicka celej rodinke a malemu v brusku.
Juuuuuuuuj tolko tehotnych okolo mna.Veru je to plodny rok 🙂

bejca
autor
23. jún 2009

Ami ja este stale neviem aku 😅 ale isto viem ze som objednala kruhovu oblatku 😀 takze uz to nejako " dobojujem " 😀

blumka
23. jún 2009

no zatial sa mame dobre...keby som nebola hladna kazde dve hodiny tak ani neverim ze som tehotna 😀
a vy sa ako mate? nestiham vas citat, tak sa v skratke pochvalte

matak
23. jún 2009

Asi 5 kamosiek je okolo mna tehotnych aj my je niekedy smutno. ☹

amadora
23. jún 2009

Beji pridala som do albumu fotku čo mi robila pre nich Bzuci 🙂 Len premýšľam že asi ju poprosím nech tam dá bledomodré pozadie nech to vynikne na bielej torte a možno ešte ich mená a dátum svadby 😉

blumka
23. jún 2009

matak, dakujem 😉

blumka
23. jún 2009

matak a z coho ti je smutno? este by si jedno brala?

matak
23. jún 2009

Blumka pokial je to len ten hlad supeeeeeeeeeeer.To patri k tomu 😉

blumka
23. jún 2009

ani nie ze hlad ale hladisko...zozerem viac ako manzel a kazde dve hodiny...neviem, neviem ako budem vyzerat po 9. mesiacoch 😅

matak
23. jún 2009

Vsak to ja by som aj brala este jedno, len neviem ci to nie je blbost. 😒 Ma to vela za ja proti.

bejca
autor
23. jún 2009

Ami krasna fotka ato bude uplne super uzasne 🙂

MAti a co ti brani na dalsie 😉

Blumka len si daj ved si tehu 🙂

blumka
23. jún 2009

matka, urcite bude viac "za" 😉 aj ked viem, ze v dnesnej situacii 4 deticky to je uz poriadny skrt do rozpoctu...ale zasa tie deti ti daju tolko do zivota...ved vieme, kazda 😉

bejca
autor
23. jún 2009

Blumka potom zhodis neboj 😉 nepozeraj na to kolko si ziada tolko si daj 😵

MAi a preco ??? ved aj tak by si chcela este chlapca tak treba skusat 😉

kocky idem ja haji buvi 🙂 pa pa a doibru nocku vsetkym 🙂

matak
23. jún 2009

Ami ta fotka od Bzucinky je kraaaaaaaaaaaasna 🙂

Blumka to neries, kazdym tehotenstvom som mala vzdy viac kil na sebe, a je to individualne.
Pri Hanke som pribrala 12kg, pri Kike 16kg a pri Barborke 18kg a dnes mam tolko ako by pre 1. porodom.
Vsetko je individualne aj priberanie aj chudnutie.
Hlavne ze budete zdravi a stastni.Tak sa drzte a opatrujte 🙂

blumka
23. jún 2009

mate pravdu...kaslem na vahu..sak co ostanem hladna? 😀 to budem riesit potom, ked mi budu revat obidve deti naraz a nebudem ani stihat jest 😀
idem uz aj ja do hajan...dobruuu a drzte sa

amadora
23. jún 2009

Beji, Mati, veru krásne to Bzuci spravila 🙂 Ďakujem za ňu 😉

Blumka pokiaľ sa muž nesťažuje a ty si spokojná a bábo zdravé, tak kilá sú druhoradé 🙂

Tak ja idem hajať, dobrú noc 🙂

matak
23. jún 2009

Beji nemozem len deti rodit, 😒,asi zatial moja psychika je moj najvacsi problem 😒
Cas ukaze 😉, Beji jasne ze chlapca, by chel hlavne moj manzel.

Blumke jasne za by bolo viac pre ak sa budem pozerat iba na seba.
A jedno je iste toto posledne 4. by bol milacik.
Uvidime do 40. je daleko ha ha 🙂ak bude bude nebude nebude.A do rozpoctu to veru este len pojde ked zacnu baby chodit do skoly zatial je to pohodicka.

Beji dobru nocku aj Petkovi nech krasne snicky ma a velmi nekrici 😉 😵

matak
23. jún 2009

Dobru Ami , dobru Blumka, 😔 😔

izka
23. jún 2009

ahojte kočky. pekne ste sa rozpísali.

beji, jojovi som tiež kúpila bábiku pod stromček, keď bol malý, lebo stále bral dievčatám. bol k nej ešte batoh, tak ju stále nosil. mne to ani neprišlo divné. však aj dievčatá sa hrajú s autami. nakoniec ale bábika skončila s vypichnutými očami 😖 filip totiž všetko zničí, všetko musí rozobrať a zistiť ako to funguje, len problém je, že už to nikto nezloží 😝

ozaj a ema už povie pekne auto. ona sa tie slová naučí hneď povedať správne.

to kika nevedela "K". raz dobehla a kričala, že : talapače, talapače !! vôbec sme nechápali 😕 až ma dotiahla za ruku ku klárke, čo bola bábatko vtedy a pochopila som, že to bolo klára plače 😀
alebo chcela pevelonovať a nech jej kúpime pevelon a nakoniec vysvitlo že to je telefon. 😵

izka
23. jún 2009

matak, veď pozri na mňa. tie väčšie deti sa už starajú o tie menšie 😉
máš ale pravdu, že finančne náročné je to , keď začnú chodiť do školy. to mi fakt ide na nervy. stále šporíme na nejaké výlety, lyžovačky, školy v prírode. a začiatok školského roka to je teda na mašlu. milion vecí treba pokúpiť. všeličo si tí učitelia navymýšlajú 😠
a stredná škola to sú už iné nároky. to treba aj vreckové, však spolužiačka má aj 20 euro na týždeň 😨

teraz nás čaká prvá autoškola. to je tiež pekná pálka, proti tomu , čo to stálo mňa.

takže tak. ako hovoríš má to svoje + aj - .

amadora
24. jún 2009

Dobré ránko!

Tak dnes Majko zase buntošil o 6:00, ale som to rázne zatrhla s tým že nevstanem ani keby čo bolo 😀 Nakoniec sa dal ukecať a ešte sme pospali do 8:00 🙂

Inak máme stále hnačky 😒 Jeden deň má normálnu stolicu, druhý zase hnačku a tak sa nám to strieda.

Môj mužík by pristál aj na 10 detí 😖 Ja niekedy neviem či chcem vôbec druhé 😀 Aj teraz mám maličké nervy, lebo som síce dostala menzes ale už tretí deň tak 5 kvapiek a dosť. Tak dúfam že sa to ešte spustí a nemusím sa stresovať či nová antikoncepcia funguje 😅

A všetkým Jánom všetko naj k meninám 🙂

bejca
autor
24. jún 2009

ahojte 😵

tak my sme mali zvlastnu noc 😅 akosi stale mrnkal a potom sme ho museli dat k nam do postele , muz isiel do prace ani neviem kedy a ked som sa zobudila zistila som ze Petko lezi uplne opacne cize hlavicku mal pri mojich nohach 😅 😉 ale teda potiahli sme do 7:40 😵 pocasie stale na hov.. strasne nieco 😝

Matak ved si dajte teraz " pauzu " chod pracovat a za par rokov zacnite pracovat na miminku a nejako 2 posebe aby nebolo taky maznacik 😉 😀

Izka moj muz bol taky vraj vsetko rozobral a skumal 😀 no uvidime co a ako bude Petko 🙂 a s babikou sa hra tak pod chvilku tak uvidime ci vobec bude mat " uspech " 😉 a teda s tymi financiami to veru je teraz take v tych skolach 😅 ale ved co narobime treba ich podporovat 😉

Ami tak ste tiez pekne potiahli ten spanok 😵 a aj Petko ma redsiu stolicu ale pripisujem to zubom 😉 no a zeby tehu ?? 😉 zelam zo srdca to co si zelas 😉

veru dnes je Jana 🙂 aj ja zelam vsetkym vsetko naj k meninkam a aj moj ocko by mal meniny .... pojdem poobede zapalit na cintorin ....

lili24
24. jún 2009

dobre ranko 🙂

my uz sme od siestej hore ☹ klasika a v noci sme boli 2x 😒
blumka gratulujeme k tehu, prajeme aby ste boli zdravucki a aby bolo vsetko cele tehu v poriadku 🙂
u nas tiez raz svieti slnko a raz je zamracene, nemyslim tym pocasie ale moje nalady, pocity, kazdy den je iny, jeden lepsi a druhy horsi, tiez mam toho niekedy plne zuby...presne ako pisete aj vy 😝

dianka teraz porozhadzovala vsetky CD po celej obyvacke 😀 musela som ju nejako zabavit aby som mohla citat a pisat sem 😉

ku kondicnym jazdam - tiez som o tom uvazovala pretoze uz 2 roky mam vodicak a jazdila som iba par mesiacov...auto k dispozicii nemam ale niekedy ma to laka ist si zasoferovat, drzim vam palce baby! 🙂

ciarka - kludne pridite 😉

dnes to vyzera zasa na poriadne uprsany den ☹

amadora
24. jún 2009

Beji aj ja to pripisujem zubom 🙂 A tehu dúfam nie som... teraz by to nebol práve najvhodnejší čas 😒 No uvidíme či sa to rozbehne alebo nie...

martina1982
24. jún 2009

Ahojte

Tak Stevko ma dalsi sirup lebo doky povedala ,ze ma zuzene priedusky ci co a ja tiez beriem ATB ☹ tak na vylet do Dudiniec sa zase odklada ☹

Idem si lahnut k Stevkovi .

Aj u nas prsi ☹

Beji, inac aj Stevko ma babiku ,ale sem tam ju hodi o zem 😀 a ked babiku ja mojkam tak ziarli 😀

Citala som si Vas len uz neviem na co som chcela reagovat ☹ ledva dycham ☹

amadora
24. jún 2009

Maťka oddýchni si a nech ste obaja so Števkom čím skôr zdraví 🙂

My sme boli v meste, kúpila som malému Hylak kvapky na tú hnačku, tak dúfam pomôžu. Aj bublifuk sme kúpili, hrozne sa z neho teší, len by chcel aby sme mu bubliny robili do nekonečna 😝 😀 A v drogérii sme kupovali svokrovi darček k meninám a dostal tam balón napustený héliom na motúziku. Taký bol hrdý 😀

lili24
24. jún 2009

babulky davali ste drobcom niekedy mlete maso - bravcove???

po roku mala dianka negativny vyter na salmonelu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
rozplakala som sa od stastia, radosti, obrovskej ulavy, neviem to ani napisat, pochopi ma iba ten, kto je rodic - a zvlast maminky 🙂 😵 🙂

tu bude zase nejaka burka...chcela som ist do DM-ky no asi nepojdeme

aj my si robime bublinky z bublifuku, dianka to zboznuje 😎
ami - hylak kvapky by mali pomoct, ked nie skus smectu, ta zabere urcite 😉
na "hovienka" som odborniiiiiiiiiiiiiiiik 😀 😀 😀 ..sme sa nakakali za ten rok 😀 😀 aaaale uz je tomu koniec 🙂

amadora
24. jún 2009

Kočky a ten hylak sa ako dávkuje? Lebo tam je písané že je nevhodný pre deti do 2 rokov 😕

A ešte jedna trochu nechutná otázka, takže tie čo máte citlivé žalúdky nečítajte 😀
Keď som malému vymieňala zakakanú plienku tak v tom riedkom hovienku mal také niečo ako soplík alebo ako by som to nazvala, proste sa to naťahovalo 😅 Je to normálne? Čo to mohlo byť?

Lili supeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre