Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

skolara
11. feb 2010

Bzuci ked mala Vinie v kuse teploty pri siestej chorobe tak som je davala aj homeopatikum Belladonna ta sa moze od horucky kazdu hodinu.Proste po nurofene a panadole bola teplota do hodiny vysoka ako keby som nic nedala. Tak som siahla po belladonne a pomohla.

amadora
11. feb 2010

už som sa zľakla že ťa tam neviem nájsť 😀

ozaj kočky čo ste na FB tak prosím tam ešte nič nehovorte 😉 mám tam príbuzenstvo tak nech sa to dozvedia osobne a nie cez net 🙂

mm1
11. feb 2010

bzuci, Alexíkovi skoré uzdravenie....

sprav mu vlažné sprchy, a pozor aby nedostal Febrilné kŕče... a zábaly sprav z mlieka... vraj to má lepší účinok.... ☹

moje posledné dokončené dielka....

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=662351
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=662337

Ami, ja na FB tiež nie som... a u manželíka by som počkala asi do Valentína 🙂 🙂

amadora
11. feb 2010

Megi nádherné 🙂 to druhé je ten obrus pre maminu? 🙂 a manželík už vedel alebo tušil predtým takže myslím že by to nebol taký darček, ale teší sa hrozne aj tak, tak je to jedno či na Valentína alebo nie 🙂

bzucinka2
11. feb 2010

skolarka, dakujem, uz som si ich zapisala 🙂
megie krasne diela, si sikulka a macherka v jednom 😉 a dakujeme, snad mu pomozu a teplota zduchne 😉
lieky mu zaberaju do polhodiny, ale 6 hodin nevydrzi, takze striedame kazde 3 hodky, noc vsak uz bola dobra, len raz som mu davala lieky 😒

spapulka
11. feb 2010

bre ranko 😉

ami, dobra pecka!!!super blahozelam, aka ty si nenapadna, ze kuknite nove foto 😀 a dobru vybavu si mala 😀
nech mas krasne a bezproblemove tehulkovanie 😉

dakujeme za blahozelania a my zelame Vionke a Riskovi vsetko najlepsie k 2 rockom, vela zdravia, lasky stastia, dobrych kamaratov a vela dobrodrustiev 😉 a samozrejme krasnu oslavu a vela darcekov....

my tiez oslavujeme v nedelu, ale dnes jej urobim doma taku nasu sukromnu oslavu s malou tortickou...v nedelu to bude veeelka torta a party 😵

Alexikovi zelame skore uzdravenie

mm1
11. feb 2010

Ami áno.... ale som sa nastrapkala, poviem ti.... 🙂

A ďakujem Vám za pochvaly..... 🙂

amadora
11. feb 2010

Spapulka ďakujem 😀 😀 😀 Vieš ako ma už týždeň jazyk svrbí aby som vám to nepovedala?! 😀 A užite si pekné oslavy 🙂

mm1
11. feb 2010

Ami, ja ťa odstrelím!!!! ty to vieš už týždeň a teraz nám to tu až hovoríš???? 😀 😀 😀

skolara
11. feb 2010

Hej a my sme zabudli popriat krasne narodeniny Riskovi a Dianke 😵 Uzite si to deticky dnes je Vas den 😵

amadora
11. feb 2010

Megi nebola som si istá, až dnes ráno, tak som nechcela radšej nič hovoriť ešte 😉

mm1
11. feb 2010

no dobre máš odpustené 😀 😝

tak babule, opúšťam Vás... práca volá 😠

amadora
11. feb 2010

aj ja vás o chvíľu opustím a pôjdeme do BB 🙂

inak moja starká by dnes mala narodeniny ☹

jankapardon
11. feb 2010

aha Ami, ja som to vedela....naposledy ked si mala na Fb že máš pekný den alebo tak nejako...to si vedela že? Lebo tam bola napísaná jedna poznámka ..že manžel to už vie???....som si ju všimla, a potom tam zrazu nebola...TY TY TY🙂))))
BLAHOžELáM🙂)

amadora
11. feb 2010

Jani 😀 Hej, to bola kamoška zo snažiliek a sa prekecla 😀 To som to už tušila tak ona bola jediná ktorej som sa zdôverila. A ďakujem 🙂

Tak my sme už v BB, cesty sú len mokré tak sa dalo 🙂

mimkao
11. feb 2010

Jééééj, skvelé, Ami, so srdca ti blahoželám a prajem krásne tehotenstvo... 😀 😀 😀 😀 😀 😵

mimkao
11. feb 2010

A prepíš si snažilku.... 😀

amadora
11. feb 2010

Mimka ďakujem 🙂 Zajtra by som mala začať 5tt tak zajtra si pepíšem 😉

amadora
11. feb 2010

a sranda, tu mi skočil 6tt... som z toho jeleň 😀

monique02
11. feb 2010

ahojte maminky 🙂 ami gratulujeme a zelame krasne pohodove tehotenstvo, Dianke a Vionke a Riskovi zelame k 2. rockom vela zdravia, stastia, lasky a krasnych dni :o))

amadora
11. feb 2010

Moni ďakujem 🙂

lili24
11. feb 2010

aaaa ake krasne spravicky to tu citam 🙂

ami gratulujeme, prajeme bezproblemove tehulkovanie 🙂 skoro som ti napisala na FB 😎 🤐 🤐 🙂

vsetkym oslavencom prajeme krasny narodeninovy dnik 🙂

bzucinka2
11. feb 2010

no my uz hodinu pocuvame gumy macka, musel ho ocko zabavit, kym som mu v izbe malovala travicku 😉 a teraz len ze lala, ked to vypnem 😉

blumka
11. feb 2010

ahojte babce
vidim, ze uz teda viete...mame druhu bambulku..narodila sa v den Terezkinych narodenin, presne o 12:10..ja sa citim celkom fajn aj ked som po druhom cisarskom, akosi sa mi zda ze mozno aj lepsie ako po tom prvom 😅
Vcera som trosku mala nervy na sestricky, lebo vraj maju vela roboty tak mi malicku doniesli na prilozenie len 2x za 24 hodin...ale to aj preto lebo som lezala o poschodie nizsie ako ona, tak sa im asi nechcelo ist dolu...no ale dnes ma uz prelozili hore a uz sa to zlepsuje..malinku som dnes mala pri sebe skoro 4 hodiny a znova mi ju potom este doniesli a v noci asi zaz budu nosit..tak sa tesim...hodila som dve foto do albumu...

citam ze ste chorucki niektori, tak zelam skore uzdravenie
a tehulkam aj CERSTVYM tehulkam (sak ami 😉 )bezproblemove tehulkovanie a taky stastny koniec ako sme mali my 😵

jankapardon
11. feb 2010

Blumka krásna Julianka!!!!!!

jankapardon
11. feb 2010

Kde si rodila?

tami712
11. feb 2010

ami gratulujeeeeeeem a želám aby si mala bezproblémové tehu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

blumka malá je nádherná !!!! 🙂 🙂 🙂

amadora
11. feb 2010

Lili ďakujem pekne 🙂 A vidím že aj vy sa snažíte tak držím palce nech sa podarí čím skôr 🙂

Bzuci ako je Alexíkovi? Dúfam že už trochu lepšie 🙂

Blumka malá je prekrásna 😵 Aj ja chcem takú nádhernú dcérku 😉 A ďakujem za pekné prianie

Tami ďakujem ti 🙂

alex21
11. feb 2010

Ahojte kocky. Velmi vam dakujem za povzbudive slova.
Tak dnes sme prisli domov. Uz som tam nemohla vydrzat bolo to tam dost brutalne. Hlavne sa menili nazory lekarov, kazdy chcel nieco ine a Eliska stale vracala. Hlavne rano a ked mi jedna lekarka vynadala, ze je to moja chyba tak som sa najprv vyrevala potom som sa sprepacenim nasrala a zacala som ja robit poriadky. Odvtedy Eli nevracala a pekne sa rozjedla. Horsie je ze mam problem do nej dostat tekutiny. Dnes zas malo vypila a teraz vecer jej vyskocila teplota na 38,5. Zajtra ked bude odmietat pit tak jej to budem aj striekackou striekat len nech sa tam nemusime vratit. ☹
Dodatocne kazdemu februarovciatku gratulujem.
Blumka gratulujem. Mala je rozkosna. 😵
Ami aj tebe gratulujem. Teda pri vasej intenzite stretavania sa s muzom sa vam postastilo. No zelam krasne tehu a este krajsie miminko. 😵
Na ostatne nebudem reagovat nejak nemam cas pocitat a som aj dost unavena.

jankapardon
11. feb 2010

Ami a pozerala si si ten čínsky kalendár na určenie pohlavia? Lebo ja sa teraz večer nudím, a som si to pozrela a tuším tam vychadza dievčatko....hm🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre