Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
9. sep 2009

Ahojte

Dakujem vsetkym za gratulacie

Ami, ma dnes termin ,ale nic bola dne u gyndosa a povedal ,ze v nedelu ma prist do nemocnice .Nikto nikdy nevie mozno sa to este rozbehne 🙂 Strasne sa tesim 🙂 Vsetko naj k vyrociu.Nech Ta hlavicka neboli .

Bzuci ,mne sa neda hlasovat☹

Stevko dnes zaspaval strasne dlho po 1,5 hod .konecne zaspal .

amadora
9. sep 2009

Maťka tak držíme palce 🙂 A ďakujeme 😉

danka.k
9. sep 2009

Maťka ja byt nou si pytam vyvolavacku a ze chcem porodit dnes 😀 taky pekny datum

veva55
9. sep 2009

ahojte, dakujem za odpovede na to ockovanie, nebudem to davat ani ja, som sa docitala, ze to treba kazde 3 roky preockovavat, tak kaslem na to.
my sme mali dnes po dlhej dobe super noc, ale zase cez den bol strasne zly, teraz som ho vyhnala s tatkom von, nech si trosku oddychnem.
beji a kde ti byva mamina, ze ste sa tak dlho nevideli 😕
ami, aj my mame teraz v septembri 3 vyrocie svatby 🙂
my umyvame zubky tak vselijako, musi mat dobru naladu, lebo inak sa zatne a neprepchala by som mu cez usta nic, takze asi len 3x do tyzdna, kedze naladu nema casto x dobru 😝
zajtra planujem ist s malym chirurgovi, doktorka mi dala papier kvoli tomu zrastenemu pipikovi, teda predkozke, tak som zvedava co povie. vraj mu s tym do 4 rokov nebude nic robit, ze mozno len nejaku masticku, tak som kludna, lebo neuznavam tie drasticke metody u tak malych deti.
inac nic nove, akurat co nas muco isiel opat pod skalpel, par dni vracal a vyzeralo to na nador v zaludku, nakoniec to bol kukuricny sulok uz uplne zaslizeny zhnity a tlacil sa uz do 12tornika, ze keby par hodin navyse, roztrha mu crevo a vykrvaca. takze ako sa povie "v hodinu 12stu" ho zachranili. teraz je v umelom spanku az do zajtra a zajtra si naklusem po neho....co znamena starat sa o maroda. clovek by neveril, ako sa niektori psi vedia lutovat, ten nas je v tom expert 😀

amadora
9. sep 2009

Vevi no vy aspoň 3x týždenne umývate, my ani to nie 😠 A Muckovi želáme skoré uzdravenie 😉

Ja som sa trochu nafučala na muža 😅 Som už písala že sme sa dohodli že si nič nedávame na výročie lebo nie sú peniaze. A on dnes nakluše s čokoládou a veľkým úsmevom. Tak na iné sviatky a výročia (nehovorím že vždy) som nedostala nič a som tri dni počúvala ako sa zle cíti že mi nič nedal a ja jemu hej a teraz keď vedel že ja mu nič nedám tak on donesie čokoládu aby som sa zle cítila. Tak toto akože čo je 🙄

bzucinka2
9. sep 2009

ami, tusim vyhravaju prvi traja a potom este porota vyberie jedneho 😉 tak snad aj motyka vystreli a do konca mesiaca sa to uz nepomeni k horsiemu, ono je to take divne, lebo niekomu sa da hlasovat casto a niekomu len raz 😠
vevi, tak cmuk havinovi, a nech sa nelutuje, ved ste ho zachranili, tak nech sa vytesuje 🙂
a ja som dnes vecer tiez uz vyhnala muza s malym von, lebo sme behali vsetci spolu po meste, potom vravim, ze sa teda ideme prezliect a ideme sa von hrat, tak som este behala po byte, ze aspon trosku upracem a moj mily premily muzik si zapol telku a v klude pozeral , kym ja som pendlovala a nevedela som co skor chytit, tak reku, makaj von s malym ty a ja budem pozerat telku, najprv si myslel, ze srandujem, ale ked som zvysila hlas, tak pochopil, ze to asi sranda nie je a zacal sa obliekat, ze sa pojde s malym bicyklovat, tak reku ziadny bicykel, doteraz sedel v kociku, on sa potrebuje aj hybat, tak pekne klusajte medzi deti, tak ja som zatial miesto pozerania telky upratala cely byt, zvesala pradlo, poskladala, mala by som ozehlit, ale nechce sa mi, to pocka do zajtra a este som im pripravila veceru 😝

amadora
9. sep 2009

Bzuci ja som to pozerala len tak zbežne a pochopila som to tak že vyhrávajú šiesti 😕

bejca
autor
9. sep 2009

ahojte 😵

den celkom v pohode tak som vcelku spokojna 😵

vsetkym co maju dnes vyrocie , meniny alebo nieco ine 😉 prajeme nech si to uziju 😵

idem citat 🙂

bejca
autor
9. sep 2009

dakujeme este ku gratulaciam k zubku 😉

Bzuci mne vobec nejde uz hlasovat ☹ a my zaciname plavat od soboty len som to prehodila na utorok 😉 a ty si sa uz bola pytat na toho pipika ?? na tu blanku ?? a u nas nepomoze ani zvysit hlas 😅 moj muz jedine ak ideme vsetci spolu 😅 sam s malym ako som spominala zatial az tak nie ..... 😔

MArtinka este si neni teta ?? 😵 a ako vam je uz ste zdravucki 😉

Vevi no teda mate veselo s mucom 😅 je to pazros 😖 ale nastastie bude oki 😵 som rada ze ste mali konecne trosku lepsiu noc len nech ich pribuda 😉 s pipikom ja ked som sa pytala doki mi povedala aby som neisla vraj tam to hned riesia rychlo hop hop aby mali pokoj .... vraj to povoli 😉 a mama byva peso pol hodku od nas ...........

Ami nebud smutna 😉 ved on ti chcel spravit radost 😵 spocitaj si kolko krat ti este musi on nieco kupit a ty jemu nemusis 😉

veva55
9. sep 2009

beji, to si robis srandu? pol hodku od vas a to sa tak malo vidite? 😕 😕 😕

beji, s tym pipikom to vsade inak riesia, tu u nas v zdravotnom stredisku s tym chirurg do 4 rokov nic nerobi, ale aj tak tam chcem ist, mozno mi poradi nejaku uvolnujucu mast alebo nieco. adam ma tu predkozku uplne uzunku, cize sa neda vobec stiahnut

amadora
9. sep 2009

Tak ja som uložila malého, vypijem si čajík a idem zdobiť tortu. Zatiaľ tu s vami trochu popísmenkujem 🙂

Beji veď ja viem že chcel spraviť radosť ale vedel že ja mu nič nedám a že sa budem cítiť zle a boli sme dohodnutí, mohol si to nechať na inokedy. Predstav si ako som sa cítila ja 😒

bejca
autor
9. sep 2009

Vevi no je to smutne ale tak co narobis 😒 a uz som to tu velakrat preberala ze je to u nas take " ine " ... co uz ... a je to skoda hlavne koli malemu ... a pipik ... no nam ide len dole koza alebo ako to nazvat 😅 a na zaludi ma ako keby blanu 😅 no a ta je v strede len taka malinka dierocka ..a teraz pred par dnami nam na pravej dolnej strane trosku praskla 😅 som sa zlakla a nechala som to tak ... a Petko potom ale 4 dni stale hovoril : " mama bobo " a ukazoval na pipika ☹ tak zatial len tak opatrne mu to davam ale nic sa viac nedeje takze neviem co mam teraz akod alej ..nasilu nechcem snad to povoli 😅

Ami ved ja ta chapem ....len ta chcem trosku " ukludnit " ze si to trosku " prevrat " a povedz mu ze co ja viem este 15 x ti moze dosniest bonbonieru alebo nieco aby sa vyrovnal tomu co si mu uz ty vselico pokupovala 🙂 😉

amadora
9. sep 2009

Beji však mňa to prešlo, nehnevám sa na neho ani nič, len ma to mrzí 😒

bejca
autor
9. sep 2009

ved ale to mrzenie je horsie ako hnevanie 😅

amadora
9. sep 2009

ozaj som chcela, pozerávate odsúdené?

amadora
9. sep 2009

mám kamaráta bachara tak som sa ho pýtala či je to ozaj vo väzení tak ako v tom seriály a vravel že áno tak som trochu v šoku 😅 a ešte mi hovoril že dáky chlap čo hrá bachara v tom seriály sedel u nich vo väzení 😕

amadora
9. sep 2009

no dobre, idem ja zdobiť, pa zatiaľ

matak
9. sep 2009

Jej ahojte ja som sem zavitala v tuto vecernu hodinu sama tomu neverim🙂

bejca
autor
9. sep 2009

Ami ja to akosi nepozeram lebo ma to nejak neoslovilo 😝

Mati ahoj 🙂

matak
9. sep 2009

chcela som si Vas docitat, ale za cely den ste toho popisali tak som precitala iba poslednu stranu 😉
A niecomalo cez den co som stihla 😉

Neviem kto ma dnes vyroie alebo narodky ale prajem vela vela zdravia, stastia, radosti a POHODICKY 🙂

Beji a kedze ty nemas nic tiez ti gratulujem ze ste uspesne prezili dnesny den 🙂 😵

matak
9. sep 2009

Beji to aby ti nebolo LUTO 😀

matak
9. sep 2009

Ja nove serialy nesledujem lebo uz ich je tolko ze ani nemam prehlad

matak
9. sep 2009

Bzucinka pytala si sa ma kde sme boli na dovce.Tyzden v chorvatsku a hned ako sme sa vratili v sobotu,
tak v nedelu sme isli na Oravu sa schladit 🙂

Hodim aj nejake foto ale na FB, lebo ich nemusim zmensovat.To zmensovanie ja strasny zabijak casu

bejca
autor
9. sep 2009

MAti 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem ti 😵 😵 😵

bejca
autor
9. sep 2009

no tak na dovce vam bolo super ste si to uzili 😵 super tesim na fotecky 😵 no a ja pozeram len Panelak a vsetko co nema pokracovanie 😀 uz by sa mi to moc plietlo 😝 radsej pozrem kriminalku 😉

matak
9. sep 2009

😀

Uzili veru,este by som potrebovala jednu dovcu pre mna samotnu bez deti 😉

Vsak to je nahorsie na serialoch ze ich musis pozerat pravidelne aby si nestratila prehlad.
Zo zociatku som sledovala Ordinaciu a Panelak a odkedy chodim cvicit tak to sledujem uz len sem tam
ked som doma.

veva55
9. sep 2009

beji, tak to ma mrzi. viem, ze si davnejsie spominala, ze so sestrou to nemate v pohode, nevedela som, ze aj s maminou ☹
adamovi na zalud vobec nevidim, uplne je v tej kozicke, ktora je na konci uplne uzulinka, len taka mala dierocka, stiahnut mu to vobec neide, ma to uplne pevne a ani si nemyslim, ze mu to casom povoli ☹ ale nedam mu robit nic bolave, pokym nebude vacsi

danka.k
9. sep 2009

matak tak hentie serialy ti vobec netreba sledovat pravidelne.. tam ti nikdy nic dolezite neutecie 😀 😀 tak ako aj vsetky telenovely

a idem citat ostane

danka.k
9. sep 2009

ami to som kdesi citala ze ten chlapik co tam hra tam naozaj sedel.. videla som prve dve casti a vcera trosku.. a aku tortu pecies??

bejca
autor
9. sep 2009

MAti boze ty este aj cvicit chodis 😅 waaaaaaaaw 🙂 mne sa taaaaaaaaaak nechce 😝

Vevi no tak ved radsej chod a potom das vediet 😉 a co sa mojej rodiny tyka tak odkedy zomrel ocko tak to je na 2 veci ... na figu a na nic ☹ ale co narobime vsade je nieco ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre