Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
17. jún 2009

Ahojte 😵

my sme mali noc dobru 🙂 spali sme do cca 7:20 jupiiiiiiiiiiiiiiii 😵 no a ja neviem ako ta nasa dovca dopadne ☹ muzikovi sa akosi nechce ze je to daleko .... 😠 a k moru sa nam neda lebo mame psa a kam by sme ho dali ??? 😒 ja len dufam ze niekto z rodiny bude nadseny a pojde s nami na tu Šíravu 😅

Martinka super ked muzikovi chutilo a tesil sa to je najhlavnejsie 😵 Stevkovi posielame pusinky ay teplota bola fuč 😉 daj vediet ako ste dopadli u doki 😵

Blumka no tak aj ty mas velku pomocnicku 😵 ved za chvilku budes potrebovat aby ti pomahala viac 😵 posielame cmuky 🙂

Izka super tip 🙂 este ze ty mas tolko deti a byvas tu aj v noci 😉 keby cokolvek a neviem si rady tak isto sem nakuknem a napisem mozno odpovies 😉 a niekam si musim napisat ten tip s tou vodou 😉

Bzuci jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ja vam taaaaaaaaaaaaaaaak zavidim 🙂 😉 a aj vy nam budete chybat 🙂 posielame cmuky cmuk a stastny let , krasne pocasie a uzivajte si to 🙂 😵 pa pa

bejca
autor
17. jún 2009

no nikde nikoho 😅 uz si zacinam zvykat ☹ tak idem sa venovat a nieco porobit 😵 pa pa 🙂 pekny den vsetkym 🙂

KAcenkab krasne fotecky 🙂 evidentne ste si to uzili a pochodili vsetko co sa da 🙂 super 😵 zavidim 🙂

tami712
17. jún 2009

ahojte 🙂
bzuci šťastnú cestu, aj ja tak záááávidím, aj ja chcem ísť k moru ☹ 😀

kacenka pekné foto, krásna príroda je tam 😵

beji tak super noc ste mali, aj my celkom OK, spala do 8.30 🙂 a včera som jej objavila 12-ty zub - spodnú stoličku, ani neviem kedy jej vyšla 🙂
a ešte prehováraj mužíka aby ste išli na dovču, ešte som nestihla pozrieť tú Šíravu

ami tak Majko si poriadne vytrpel, chúďatko, a ako si ho udržala aby stále ležal, to si neviem predstaviť ☹ to je fakt strašné keď sú detičky choré 😨 posielame veľa sily 😉

tami712
17. jún 2009

beji no pekne to tam vyzerá na tej šírave, ale nepoznám to tam, ale asi by som sa tam nekúpala, ja nemám rada také jazerá 🙂 ale tak na oddych to tam môže byť super 😉

martina1982
17. jún 2009

Ahojte 🙂

Izka dakujem 🙂

Beji,muz volal doky ,ze ked zajtra bude mat teplotu tak mame prist.Dnes rano mal 37,2 a v noci nemal.Mozno to budu zubky.Stevko nie je podla knihy 😀

Blumka ,ja som Ti vcera zabudla zablahozelat prajem nech tehotenstvo prebehne ok ,tak bude dalsie februarcatko 🙂

martina1982
17. jún 2009

Inac som zabudla ,ze Stevko ma uz aj sopliky a aj kasle ☹

Stevko vcera cely den hovoril tato a ked sa ho spytam ,ze kde je Stevko tak ukaze na seba 🙂

jankapardon
17. jún 2009

ahojte kukulienky 😵
pijem kavičku, Veronka spinka ešte a ja sa snažím čoto prečítat.....Beji tá Janka vyzerá supriš....teda tá chatka 😉 Cestou sa možte zastavit aj u nás...teda ak by ste mali čas 😉
Ami super že ste už doma....A k tej teme odvedla, čo si Ty založila, ja by som teda neplytvala svoju energiu....každy má v podstate svoju pravdu....aj ty aj poniektoré ostatné...som si to dneska tak špehuntsky čítala 😉 😉
Bzuči o chvilu letííí, tak to je super....
Tami až do 8.30, Beji do 7.20??? Tá moja Veronka maximálne do pol siedmej, bože prečo????srandujem 😀 😀
Stevkovi odkazujeme že soplíky už niesu hit, takže ich može odložit 😀 😀 😀 rýchle uzdravenie, ved sa nám už oteplieva....A ZUBY? teraz som si to prečítala.....tak nech rýchlo vyjdu....
A my sme dnees prišli ešte pred spaním zo školky, a maju tam ovčie kiahne...dnes jeden chlapček mal....Frederik sice bol len včera a dnes v školke....uvidíme..., už som aj čitala na nete že inkubačná doba nejakých 14 dní tak sa modlím, aby to nedostal, lebo potom neviem neviem ako dopadne naša vytúžená dovolenka.. sme chceli ist na ten Hvar.... 🙄
A pekný den prajem....

jankapardon
17. jún 2009

v albume mám sfotenú tu poschodovú postel, ešte to nieje komplet urobené, myslím tým izbičku....takže výsledný efekt bude až za taký týžden, no tu postel som sfotila.... 😉 😉 😉

amadora
17. jún 2009

No ja som sa ku vám konečne dostala dnes 😝 Od rána som rozlietaná, hneď keď som vstala som išla ku svojej doki lebo mám už druhý deň hnačku a nechutí mi jesť, neviem či som niečo nechytila v tej nemocke. Tak mi dala injekciu a dáke lieky a porobila mi vyšetrenia, som zvedavá na výsledky 😒 Potom som pálila domov upratať lebo včera som ani prstom nehla keď sme prišli domov. Potom do mesta ísť zaniesť malého doktorke prepúšťaciu správu a na nákup, domov variť a potom oddych celá rodina 😀

Ako som písala, Majko bol statočný v tej nemocnici, on akoby vedel že musí ležkať, tak sme sa hrali na posteli alebo sme spali. Občas mal také tendencie zliezť z postele, aj sa pozlostil, alebo si chcel chytať kanylu, ale fakt sa držal zlato moje 🙂 Len po tých troch dňoch ležania nevládze poriadne chodiť, prvý deň som musela s ním za ruku, stále ho motalo. Aj dnes keď trochu viac pochodil tak stále padal. Ale snáď sa to čím skôr dá do starých koľají 🙂

Janka máš pravdu. Ale dá sa to aj normálne napísať a nie urážať, nie? Však ja beriem a veľmi si cením tie názory čo mi tam kočky popísali, ale nie vyskakovať do mňa, nechápem prečo 😒 Navyše naschvál ma zhadzovať a potom sa priznať že je to osobná vendeta mi pripadá trochu detinské 😉

Maťka veď Ajkin Adamko už má všetkých 20 zúbkov tak si myslím že aj vám môžu ísť. Nech vám to rýchlo prejde 🙂

Ozaj Ajka, tak ma dnes napadlo, nevieš ako je to s očkovaním proti tetanu? Keď ma očkovali v 98´ , kedy treba znova?

danka.k
17. jún 2009

ami mna proti tetanu asi tiez v 98 ockovali a mam sa ist znova.. teda mala som uz davno.. no ale maaaaaaaaaaaaaaam ja kedy 😀

moj chrust uz spi od pol siestej tu reval ze chce spat tak som ho o siestej dala a tam reval ze spat nejde... tak som ho tam nasilu drzala a nakoniec zaspal 😀

martina1982
17. jún 2009

Ami,dakujem a uzdravte sa uz s Majkom

Jankapardon odovzdala som Stevkovi odkaz 😀

Danka ,tak vy uz spite 😕 tak to je super 🙂

martina1982
17. jún 2009

Ja ani neviem kedy ma proti tetanu ockovali a ani ma nikto nevolal

danka.k
17. jún 2009

mam nove foto 🙂

amadora
17. jún 2009

No ja som si myslela že to po desiatich rokoch očkujú ale už je 2009 a nikto ma nevolá tak zato sa pýtam 😕

Danka krásne fotky a Rastík je teda všestranne nadaný 😀

danka.k
17. jún 2009

ami mne uz v 2006 kazali prist ze uz je neskoro... 😀

hej on je strasne nadany..on vsetko rad robi 😉 len nech mu to ostane

tami712
17. jún 2009

Janka pekné postele budú mať kukučka s Frederikom 😀 už tam Frederik aj spí??

Danka Rastík je zlatý a tá posledná fotka nemá chybu 😵

Ami tak sa lieč aj ty, máš to ťažké 😖

danka.k
17. jún 2009

tami dakujem 😉

danka.k
17. jún 2009

este jednu som pridala 😉

martina1982
17. jún 2009

Danka, pozrela som si vsetky fotky od zaciatku a na tej fotke ,co je v bazene to ho Ty drzis?Rastik je taky majster ,to budes mat pomocnika.Krasne fotky a na Rastikovi ani nevidno ,ze sa narodil o 2mesiace skor je taky bucko.

Janka ,pekana postel .

martina1982
17. jún 2009

Kde ste? ☹

Ked tu nik nie je tak ja idem varit .

jankapardon
17. jún 2009

tami ano spí..v podstate je už izba urobená, už len chýbaju detaily....tie sa vycibria v priebehu týždna....aj Veronka bude tak za mesiac by som ju chcela skušat davat spat na jej velku postel...
martinka dakujem, ja som bola zásadne proti poschodovým posteliam, neviem prečo..no pri našich m2 sa to inak nedá a jediná postel, teda poschodová, s ktorou som sa vedela stotožnit, bola presne tato 😵
danka aj ja sa pridám, k tomu že je rastík narodený skor, krasne dobehol a aj predbehol poniektoré detičky...mám na mysli vahu...

danka.k
17. jún 2009

baby dakujem.. je pravda predbehol vsetky deturence skoro.. ved si vsimnite na foto toho synovca.. je o tri dni mladsi, mal skoro 4 kila a teraz ma o dva kila menej 😉

danka.k
17. jún 2009

martinka a hej v tom bazene ho drzim ja

amadora
17. jún 2009

Tak náš anjelik už búva 🙂 Taký bol zlatý dnes, som hrozne rada že už sme doma, doslova si to užíva 🙂 A boli sme u svokrovcov a svokra deťom robila bubliny z bublifuku, to ste mali vidieť tú radosť keď naháňal bubliny 😀

Janka krásna je tá posteľ a súrodenci sú na zožranie 🙂 Inak sa podobajú riadne 😉

Tami ďakujem 🙂

jankapardon
17. jún 2009

martinka a čo varíš? daj tip...
Ami....dakujem.... 🙂

bejca
autor
17. jún 2009

Tami krasne ste spinkali 😵 a gratulujeme k zubku 😵 co sa kupania tyka mne je jedno aka je to " mlaka " hlavne nech mozem plavat 😉 😵

Martinka ako Stevko ?? dufam ze uz mu je dobre posielame cmuky cmuk 🙂

JAnkapardon no ak by sa podarilo tak jasne ze hodime stretko 😉 aj vy si mozte sparvit vylet na jeden den 🙂 😉 a prist sa okupat 🙂 teda ak pojdeme 😅 a co sa postele tyka je super 🙂 este daj vediet kolko ste za nu dali ak mozes ak nechces napis do IP 😉 a kde ste ju kupili 😉 a my vstavame tiez okolo 6,30 to bolo take vynimocne 😀 sem tam sa podari 😉

Ami teda si toho dnes postihala 😉 sikulka 🙂 a teda sa nam vyliec rychlo aby si bola fit 🙂 dufam ze uz ti bude lepsie 😵

DAnka ako skoro ste teda dnes zaspinkali 😵 a fotky su uzasne a ako spi 😀 no perfekt 😀 super zabery a teda riadny vymyselnik 😀

co sa šíravy tyka no nevidim to ruzovo akosi nikomu z rodiny sa neda ist 😅 .... kriza vo vsetkych odvetviach .... svagrina nevie ci nepride o pracu , svagorovi nejako poprepustali kolegov tak sa boji aj dychat 😅 no a ta chata co som dala link musi nas ist minimalne 4 ... sice sma 4 ja +muz+Petko + Beny 😀 ale platit budeme len 2 🙂 😉 no tak neviem este som pozerala aj hotel - tam nemozu ist psy 😅 takze uvidime ..... ☹

a dnes sme boli doobeda vonku a pravda este boli mlaky od dazda a Petko mi utiekol a v sadalkach sa čvachtal v takej fajnej velkej v strede 😅 😀 no skoda ze som nemala fotak 😠 😀 😀 este ze bolo teplo 🙂

bejca
autor
17. jún 2009

JAnka ozaj ta kde su spolu je super fotka 😀 no nadherni su tam 🙂 😵

Ami tak mal zazitok s bublifukom 🙂 super 😵

Danka veru je to riadny kus chlapa 🙂 😵

danka.k
17. jún 2009

beji dakujem.. a preco nejdete do toho chorvatska?? ved tam do niektorych apartmanov mozu aj psiky 😉

amadora
17. jún 2009

Beji ďakujem 🙂 Mrzí ma že vám to nevychádza s tou dovolenkou 😒 A škoda že si nemala foťák 😀

No s tou krízou je to na houby... aj náš tato bude bez roboty, tak niečo hľadá kým je ešte PN 😒

bejca
autor
17. jún 2009

DAnka lebo ak chceme zobrat psa do zahranicia musi mat nejaky cip ci co a veterinarnu spravu a podobne somariny ... a musi byt tusim v prepravnej klietke a tak ... ... a mne by stacilo ist aj na tu šíravu ja nie som narocna hlavne nech tam je voda 😀 😉

Ami veru je to na 2 veci na hovno a na nic 😝 😠 uz mi to vazne lezie na nervy lebo aj u nas v robote si zacinaju take hovadiny vymyslat ze az 😒 ako som spominala musia si nadrabat sobotu ............ ty mas cely tyzden dovolenku od pondelka do piatku ale ak sa v sobotu robi tak ked prides v pondelok do prace tak si za ten tyzden musis nadrobit 8 hodin ... to uz co je ???? 😕 uz sa tesim ked nastupim ☹ boze ved len v robote budem ☹ 😢 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre