Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
6. nov 2009

caute

Tami, aj Stevko si najviac vytrpel s ocakmi .musite len vydrzat nech su len cim skor von.

Beji ,ani ja nevidim album 😕

Inac ta Ajkina torticka je nadherna

amadora
6. nov 2009

Beji tri torty za deň, no by som bola v kóme už 😀 A sú super, hlavne tá posledná sa mi páči 🙂 A nášmu Martinkovi neupečieš? 😅

bejca
autor
6. nov 2009

xixixixixii rada by som Ami ale kto vam ju odnesie 😉 cmuuuuuuuuuuk 🙂

bejca
autor
6. nov 2009

a veru dali mi zabrat ..ale dnes mozem dakovat za film polarny expres a Petko sedel ako pet penazi a pozeral tak som stihala 😉 a to su len take mensie nie ako vtedy ked som svokrovi piekla to bola hovado torta velka 😝 toto je ta klasicka gulata forma co sa da otvorit na boku 😉 ja nemam srdco formu .... 😉

martina1982
6. nov 2009

Beji Ty si šikulka 3 torticky waaaaaaaaaaaau krasne 🙂 ja som tiez rada ked navarim.

amadora
6. nov 2009

no pekne, ty Majka nemáš rada, mu to ráno poviem 😔 😀

bejca
autor
6. nov 2009

dakujem vam kocky ste zlate 🙂

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😠 😒 😉 😉 😉

tami712
6. nov 2009

matka no veď aj mne sa zdá že tieto očáky nám dávajú zabrať asi najviac zo všetkých zubov 😢
a potom čo bude pri tých posledných stoličkách 😒 😠

amadora
6. nov 2009

Beji 😅 😉 😀

Ja netuším ako zistím keď nám pôjdu tie zadné stoličky, to je problém tam aj vidieť a ešte nie ho donútiť aby vydržal mať tak ústa rozcapené a nechal ma tam pozrieť 😒

tami712
6. nov 2009

ami ja tiež vždy poznám že jej idú nejaké zuby tak, že mi nechce dovoliť jej umyť zuby. Inokedy si dá, ale keď rastú nové tak vôbec nechce ani ústa otvoriť, len nasilu a s revom 😒

amadora
6. nov 2009

no tak nám podľa toho vyšli nedávno dáke zuby lebo asi tak týždeň si už dá konečne umyť pekne zúbky 😀

bejca
autor
6. nov 2009

Ami ja mu tam smatram a sem tam ma kusne 😀 😀 😀 😀 ale vidim ze kuse si vzadu prstek 😉

amadora
6. nov 2009

ja akurát tak sondujem keď sa smeje a leží 😀

inak... papám parené buchty 😀

bejca
autor
6. nov 2009

ze parene buchty 😕 😅 a ty ze si neni tehu ?? ha ha ha 😉 ved uvidime 😉 😵

bejca
autor
6. nov 2009

kocky ide ja hajuskat 😵 dobru nocku vsetkym 🙂

paaaaaaaaaaaaa

amadora
6. nov 2009

Beji nechooooooooď 😕 Ale tak dobrú noc ti 🙂

A za buchtami asi ešte dačo pôjde 😀

tami712
6. nov 2009

ami dobrú chuť a všetkým dobrú noc 😔 🙂

amadora
6. nov 2009

Tami ďakujem a dobrú teda 🙂

martina1982
6. nov 2009

Dobru nocku 😉

Ami,dobru chut 😀

Ja zajtra robim pizzu na obed zajtra si aj ja mozem dat podla tej diety naco mam chut 😀 uz mam 3KG dole.

amadora
6. nov 2009

Maťka akú diétu držíš? Tú s tým octom či akú to?

izka
6. nov 2009

ahojte, tak už som tu aj ja.😉
u nás sa dnes oteplilo, tak som rozmrzla konečne a poupratovala dom aj okolo domu. tak som spokojná, ale na vás teda nemám. 😕

beji, krásne tortičky a tá posledná je fakt super, taká veselá. no šikulka si a aj peťko, že bol dobrunký. 😉

megi, ty si úžasná, koľko vecí postíhaš. ja by som padla mŕtva večer a ty ešte aj vyšívaš a ráno si schopná vstať do roboty, no zaslúžiš veľký obdiv.🙂

tami, presne aj eme idú tie spodné očné a dnes bola extra uvrešťaná. vážne des. ešteže bola dnes klárka doma, tak sa s ňou trápila.
najprv našla čokoládu a samozrejme chcela sama jesť 😠 no viete si predstaviť, ako vyzerala, ale umyť ani za svet, len sa prehla a dobre že mi nepadla.
pak si chcela umývať zuby, ale to tak že donekonečna jesť pastu a keďže som jej už nedala, tak sa treskla o zem a do revu 😝
pak som ju musela vyzliecť, lebo bola celá od tej čokolády. a to jej sa ľúbi byť holá, ale pak obliecť ani za svet.
klárka ju chcela zobrať na gymnastiku a ema kvôli obliekaniu taký hysák chytila, sople po celej tvári si roztierala, tak to ma už dorazilo a dostala prvú bitku po rukách aj po riťke ☹
a predstavte si, že to pomohlo. normál, to potrebovala ku šťastiu. pak už bola kludná a ešte mi pak hovorí, že pepáč = prepáč. 😕 🙂

izka
6. nov 2009

martinka, som sa zasmiala na števkovi, ako sa utiera, zlatý je.

danka ,rastík má tiež skvelú zábavu. ema našťastie ešte splachovanie neobjavila. ja záchod zatváram a pred ňou nesplachujem, lebo viem, ako by to dopadlo 😀
minule niekto nezavrel a stihla dva balíky alweysok poodbalovať 😅 taká bola tichúčko, až mi to bolo podozrivé a skoro ma šlak trafil 😝

vevi, čo sa týka toho pc, tak s tebou úplne súhlasím 😉 však preto aj stále robím krik.
len filip už nieje malé decko, je siedmak a ja ho stále nemôžem strážiť, či sa učí a on to hned využije 😠
navyše máme doma 3 notebooky, tak to je ťažké. ale ja to nechcem riešiť nejakým zákazom, ja v ňom chcem prebudiť ten pocit, že sa učí pre seba, že to on sa chce cítiť dobre, že vie v škole odpovedať a nestojí tam ako trulo.
vieš, on má špecifické poruchy učenia a o to je to ťažšie. on má nadpriemerné IQ, ale je dislektik, disgrafik, nedokáže sa dlho sústrediť. ja sa s ním absolútne nemôžem učiť, lebo to vždy skončí plačom - teda mojím, lebo nedokážem pochopiť, že on absolútne nespolupracuje. ale sám sa vie naučiť na jednotky, len to musí sám chcieť a to je ten najvätší problém - motivácia.
o ostatných deťoch ani neviem kedy sa učia, tí majú v sebe zakódované, že chcú byť najlepší a aj nosia jednotky. pre nich je už dvojka špatná.
a pritom stihnú aj internet. asi som to zle napísala. také klasické pc hry doma nemáme. to oni sú hlavne na FB a tam hrajú s kamarátmi také tie mačky, alebo akvárium, alebo reštauráciu a to je tak spravené, že to tam musia chodiť pravidelne, inak im podochnú ryby, alebo sa im mačka vyserie na koberec a tak.
ale u nás nehrozí, že by tam presedeli niekoľko hodín, lebo majú tréningy každý deň a filip aj dvojfázovo - ráno, večer, takže pohybu majú dosť, lebo ešte v škole chodia na pohybový krúžok.

tak to len na vysvetlenie. ja som tiež zástankyňa tvrdej výchovy, hlavne u chlapcov. dnes som filipa zas hrešila, lebo si neumyl zuby a neupratal oblečenie a viete, čo mi pak povedal ? mama ja ťa tak ľúbim. nomálne mi bolo do plaču, tak som si ho pritúlila, aj keď už je odo mňa väčší. 😵

izka
6. nov 2009

čiže som asi chcela povedať, že treba nájsť takú rovnováhu - aj nahrešiť, nedovoliť všetko, čo si zmyslia, ale aj poľúbiť, pokecať, pochváliť a občas sa s nimi pozriem aj na ten FB, nech som v obraze 😉

tým určite nechcem povedať, že som dokonalá a že to vždy dokážem, len sa o to snažím 😀 ale priznávam, že na emu som mäkká, tá so všetkými kýva a skoro vo všetkom dosiahne svojho. ona je rodený generál. som velice zvedavá, čo z nej vyrastie 😨

všetkým prajem peknú sobotu a dobrunké detičky. pa

amadora
7. nov 2009

Dobré ránko!

Ja som dnes vstala "hore riťou" 😒 Poprvé mám zase migrénu, asi tretiu v priebehu niečo vyše týždňa a podruhé Majko buntošil už pred šiestou, dala som mu tri dudky a keď mu jedna padla tak robil cirkus 🙄 Tak pekne hybaj hore... tak mám takú depku dáku. Už bolo tak dobre s tými migrénami, mala som mesiac pokoj a teraz dáko zase sa to vracia. Štopem sa liekmi a zbytočne. Už ma to nebaví, ani tak dobre, ani tak. S tými bolesťami neviem fungovať, úplne ma to odrovná a pri dieťati sa to už vôbec nedá a zase sa nechcem napchávať stále dákymi liekmi a aj tak zbytočne. Niekedy by som si to hodila len aby bol pokoj 🙄

Izka ak budeš mať čas, napíš mi prosím do IP tie homeopatiká a všetko okolo toho, tuším to skúsim...
Inak sa mi to tak páčilo ako ťa Emka vyjedovala, dala si jej po riťke a ešte poďakovala 😀 To je riadna podšívka tá tvoja dcéra 😀 A na výchovu mám rovnaký názor ako ty, ja by som nezakázala PC úplne, ale keď sa naučí a porobí si všetky povinnosti a tak, tak prečo nie (pravdaže s mierou 😅 ) a ešte keď sa zaujímaš aj ty o to ako to funguje, myslím že máte super vzťah 🙂

martina1982
7. nov 2009

Ahojte ,

Izka ,tak Emka je general ako pises 🙂 Prajem nech co najskor su vonku ocaky

Ami, mrzi ma ,ze mas migrenu ☹ uz ti je lepsie ?Hej drzim tu s jablcnym octom.

amadora
7. nov 2009

Maťka nie je ☹ A navyše dnes Majko celý deň len mrnčí, asi tým počasím alebo čo, už nech je večer 😒 A to máš presne každý deň predpísané čo musíš jesť?

martina1982
7. nov 2009

Ami ,tak to je mi luto ,ze este aj Majko ta hneva . tu mas tu dietu kuk : http://wanda.atlas.sk/dieta-s-jablcnym-octom/we...

martina1982
7. nov 2009

Ale ja si davam len do 3dcl vody 2 vel.lyzicky toho octu lebo ked som si dala to co je tam napisane tak fuj nemohla som to vypit .

amadora
7. nov 2009

Maťka našťastie ma trochu prestáva bolieť... ďakujem že na mňa myslíš, si zlatá 🙂 Tú diétu si chvália, ja by som ju skúsila, ale ja tak nemám rada také diéty kde ti presne nadiktujú kedy máš čo jesť, poprvé to ide do peňazí a podruhé keď mám sebe robiť niečo iné a chlapom niečo iné tak pol dňa zabijem len varením 😒

bzucinka2
7. nov 2009

ahojte, tak sa hlasim 😉 pomaly zijem maly je teraz u naisch tak ja cely den lezim, doki povedal, ze v pondelok klusam spat do nemmocky, tak sa s nim chcem dohodnut, ci sa neda len brat tie infuzky doma ved tam mi aj tak nic ine nedavcali a akamoska dokina je ochotna mi ich prist kazdy den pichnut, tak uvidim co mi povie, kedze ja chudnem aj bez diety a predtym ked som chcela zhodit tak ani za svet a dnes uz mam vahu, co som chcela dosiahnut predtym 😀 no ale zas za askych podmienok 😝
ami ta dieta je dobra, lebo to co uvaris sebe sa da prisposobit aj ostatnym, len im dorobis aj prilohu k tomu a miesto octa odporucam radsej jablcne tabletky, lebo ten ocot je zabijak 😝 a hlavka ako, posielam cmuk nech neboli 😉
bejka krasne torticky uzasne stale sa zlepsujes, sikulka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre