Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
11. dec 2009

a samozrejme aby som nezabudla....

CHORUČKYM RYCHLE RYCHLE UZDRAVENIE a ZDRAVUČKÝCH NECH CHOROBKY OBCHADZAJU!!!!!!!!!

amadora
11. dec 2009

Dobré ránko!

No teda Megi, fakt máš toho za sebou od včera 🙂 S tým opätkom by to našvalo aj mňa. A čo sa trhov týka, tak aj moja mamina bola v BB na vianočných trhoch a hovorila že úplne o ničom, že v podstate len jedlo a chlast, ešte že bola hmla a také pochmúrne to bolo celé a že tam boli dáke divné živé sochy že ich musela normálne obchádzať lebo jej z nich bolo zle, no proste že úplne o ničom. 😒

mm1
11. dec 2009

no ja som v meste na trhoch ešte ani nebola.... chceme ísť v Nedelu cez den aj s Natali, na stromček kuk a tak.......

amadora
11. dec 2009

Dnes je škaredo, mokro, tak dúfam že sa žiadna dlažba u susedov klásť nebude 😀

Zajtra už máme tatka doma a vyzerá to tak že už len v stredu pôjdu stiahnuť autá do firmy a už budú mať ukončený tento rok a budeme ho mať doma 😵 Hrozne sa teším! Môžeme snažilkovať 😀

Ozaj Bzuci, niektorý deň pôjdeme do LV na nákupy, tak ak budete doma mohli by sme sa stretnúť ak ti nebude zle 🙂

mm1
11. dec 2009

Ami to je super, že budete mať tatina doma..... Náš vyfasoval službu aj 25.12 aj 26.12 ale neva, aspoň na štedry den bude doma.... veď má i narodky..... 🙂

amadora
11. dec 2009

ďakujem 🙂 a tvoj drahý je vianočné dieťa? 🙂

mm1
11. dec 2009

priamo Ježiškové Ami 🙂 🙂 🙂

amadora
11. dec 2009

no teda 🙂 to je zlaté

mm1
11. dec 2009

no a 26. je Štefana a to má meniny.... 🙂

amadora
11. dec 2009

ajaj 😀 to ako dieťa asi nemal veľmi rád... inak ja čoraz viac premýšľam že ak bude aj druhé bábo chlapec tak to bude Števko 🙂 Sa mi to meno zapáčilo od našej Maťky 😉

mm1
11. dec 2009

🙂 mne sa páči Lukáško.......

amadora
11. dec 2009

aj nám s mužom sa hrozne páči Lukáško, len toho má sesternica 😒 presne kombináciu aká sa páči mne, Lukáško a Tomáško 🙂

aja7
11. dec 2009

http://forum.dortomanie.cz/gallery/image.php?im...

neviem ci sa to zobrazi, ale ak ano, pokochajte sa...nadherne dielo velkost 70x70cm, ta pani je neskutocne sikovna, kde ja sa na nu hrabem 🙂

amadora
11. dec 2009

ty brďo 😕 😕 😕 normálne nemám slov... ale Ajka zbytočná skromnosť, som si na 100% istá že ty by si zvládla spraviť rovnako dobre, ak nie aj krajšie 🙂

mm1
11. dec 2009

ty koki, nádhera..... 🙂 🙂 🙂

Aji a nebuď skromná, keby si sa vyhrala, tak s tvojou šikovnosťou to zvládneš i ty, veď máš nádherné profesionálne torty....

a tohoto je škoda i zjesť....

martina1982
11. dec 2009

Ahojte ,

tak mame uz tie fotky co sa nbol Stevko fotit v skolke len ich musim odfotit lebo necviem ako by som ich dala do pocitaca.

mame uz dlsiu stolicku prerezanu tak mame uz 17,5 zuba 🙂

Ami ,dakujem ,ze sa ti paci Stevkove meno inac mal sa volat Samko len vela ich bolo tak sestra je ucitelka tak povedala nech dam Stevko lebo ziadne dieta nema take meno.Inac v nasej rodine je plno Stefanov moj muz , svokor jeho otec bol ,moj dedo bol ,bratranca mam a jeho mamina je Stefania 😀

Choruckym skore uzdravenie !!!!!

Ajka som toho nazoru ako Ami ,ze Ty by si tiez urobila krajsiu 😉

Beji ako sa mas uz je lepsie ????

amadora
11. dec 2009

Maťka my máme troch Štefanov v rodine, ale nikdy ma to meno dáko nebralo. Ale tvoju Števkovi sa to tak hodí a keď som si predstavila také malé blonďaté chlapčiatko ako je on tak mi to meno krásne ide k nemu a je to hrozne zlaté 😵
A gratulujeme k zúbku 🙂

mm1
11. dec 2009

no super, Mati, aj my gratulujeme k zúbku.....
my máme stále 16 a čakáme na tie posledné stoličky.... ale na jednej strane nám už tuším pôjde čochvíľa....

Ami, na čo je tej kočke fusak s pásmi????? my máme v šporťáku bez pásov a keď tam sedí Natali, tak sa nemôže vrtieť lebo je zapnutá..... 🙂

amadora
11. dec 2009

Megi záleží aký máš kočík. Mne by sa Majko tiež šmýkal dole keby fusak nepripásam ku kočíku. A to mne Majko kľudne sedí tam, Vaneska tá sa stále vrtí, kope nohami a podobne. Ja by som tiež bez otvoru na pásy nechcela.

mm1
11. dec 2009

Steggi SuperBaby tu buginu.......

danka.k
11. dec 2009

megi super den sa tomu tusim hovori 😀

ja som chcela ze ak budeme mat ddruheho syntara tak Tomasko alebo Jakubko.. muz ma zrusil na plnej ciare 😀 tak som mu povedala nech sa modli nech mame dievku 😀

matka super ze mate prerezanu stolicku

bejuska tu este stale nebola?? chudatko, dufam ze jej ta choroba coskoro prejde

amadora
11. dec 2009

Megi myslím tak že každý kočík je iný, inak tvarovaný

Danka dúfajme že dnes večer nás už príde pozrieť 🙂

danka.k
11. dec 2009

ami no dufajme 😉

mm1
11. dec 2009

Bejuška skoré uzdravenie....

dnes večer tu už nebudem, najbližšie potom až v utorok.,..... v pondelok si dovoľujem....
a zachránila ma kolegyna, domov idem v jej topánkach na prezutie.... inak by som musela ísť v šľapkách.... 😀 😀

martina1982
11. dec 2009

Ami , dakujem si zlata 🙂 😵

Dakujem gratulaciu k zubku .

Mne dnes blbne net ☹

mm1
11. dec 2009

tento kusok som dnes ulovila Natálke na jar.... 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7373798

aja7
11. dec 2009

dakujem kocky 🙂

ide hlavne o napad (s tou tortou), malokedy ma nieco napadne, vacsinou sa len inspirujem 🙂

Vy chodite von kocikom??? my len peso, max do Lidla kocikom a to len sedi na deke, fusaky mame, ale nechavam ich na sankovanie..Ale aj vtedy asi pojdeme len s dekou, neviem si predstavit ako by som ho nakeho "mokreho" narvala do fusaku 😉

Volala mi jedna pani, ze chce tortu na 24teho 😕 😕 😅 to je sila....a na 1.1. mam tiez, na 6teho zas...uf 😝

pre mm hadzem link, vy ostatne chodite na FB, dakujem vam za pochvaly 😉

http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/5794/images

mm1
11. dec 2009

Ajuška ja tvoje torty poctivo sledujem aj v albumíku, každú jednu....
sú nádherné.......🙂🙂 🙂

mm1
11. dec 2009

Ajuška, a ešte som zabudla, že keby si bola bližšie, veru som tvoja zakazníčka.....
ja ťa už aj tu sledujem dlhšie.....🙂
ty vyrobíš z tých tortičiek aj nemožné..... 🙂

a von chodíme aj aj, ako kedy a ako kam.....

amadora
11. dec 2009

No mne Majko veľa na pešo neprejde keďže bývame v kopci, ale chodíme väčšinou tak že polovicu cesty kočíkom a potom ho vyberiem nech ide peši ale až ku nám domov nezájde, ja mám čo robiť vyfučať to, tak potom ide naspäť do kočíka.

Megi krásna bundička 🙂

Aj ja práve robím tortu. Ja neviem, ja som vždy taká nervózna a vystresovaná či sa mi podarí, že mi to pečenie uberá aspoň 10 rokov zo života 😀 Ja som hrozný stresár 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre