Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

janette
13. jan 2010

caute babulky,

len som vas prisla pozdravit, sme v makaronii, takze mam trosku viac na pc, svokor je so sebim vonku....
A tiez som sa prisla pozriet ako sa dari snazilkam, ci mame nove tehulky 🙂 a tak..... nemam cas si vas citat dozadu, ale vsetkym vam zelame aby ste mali zdrave a stastne deticky a aby si vas muzickovia vazili 🙂

My sme ok, tehu ide v poho, v podstate ani nejako nestiham vnimat, ze vlastne tehu som...., koncom januara idem na morfo, tak dufam, ze konecne sa dozviem, co nam to ten bocian vlastne prinesie 🙂 ........

zatial caute sa a majte sa 🙂

mm1
13. jan 2010

OK, pridám, som presne v polovici...
a keď Danka dostane dnes svoj balíček, tak vám ukážem, čo som jej poslala.....

a k zúbku gratulujeme a Majko nech zaženie sopliská 🙂

mm1
13. jan 2010

pridané....

amadora
13. jan 2010

Maťka, Megi ďakujeme pekne 🙂

Maťka išla by som ho reklamovať do lekárni keď je ešte neotvorený, určite vám ho vymenia 😉

Megi krásny bude obrus 🙂

Janette tešíme sa že ste zdravučkí a tehu ide ok 😵 A budeme nedočkavo čakať či bude mať Sebi sestričku či bračeka 😉

martina1982
13. jan 2010

Ami ked ja nemam blok od toho nurofenu.

Megi , mas moj obdiv krasne vysivas .

Beji ako?

Janette , som rada , ze sa mas ok . Tesim sa uz ked nam povies pohlavie 🙂

mm1
13. jan 2010

no baby, toto je len také jednoduché dielko, opakujúce sa.... ale mamina si to vybrala...
ja mám rada keď vyšívam niečo komplikovanejšie.
teraz som si vymyslela nástenné hodiny a predloha je 7 A4. potom namontujeme strojček a je to.... 🙂

amadora
13. jan 2010

Maťka myslím že to by nemalo vadiť, lekáreň by ti to mala zobrať a vymeniť keď je to vadný výrobok.

Megi máš môj obdiv. Ja som raz začala vyšívať pre babku panenku Máriu s Ježiškom, už som mala polovicu ale bolo to zložité, veľa farieb a tak a z druhej strany sa mi to tak prepletalo už že som už na to nemala nervy 😅

No migréna je tu zas, malého som uložila spať a o 10 minút si svokor zmyslel že nám ide triesky narúbať za bedňu, tak bol hneď Majko hore s plačom, to mal hneď plný nos, takže odsať a išla som si ľahnúť k nemu a potom mi horko ťažko zaspal. 😒

Tatko už vyložil v ČR, teraz má pauzu a ide ešte 300km do Nemecka. Jaj hrozne mi chýba ☹

mm1
13. jan 2010

dúfam, že si tú polovicu nezahodila!!!!!!!! to by bola strašná škoda....!!!!!!!!
čo je s tým???????

Migréna, nič príjemné....fúkam a dúfam, že povolí a Majuško si pospinká, keď je choručký.....

a nášmu tatíkovi začala práve skúška....

mm1
13. jan 2010

dobre babulky padám za mojím drobčekom..... papa zajtra.... 🙂

ciarka
13. jan 2010

bejci- podaj nam info. Myslim na teba od vcera. Dufam ze to budu len tie prijemne spravy.

amadora
13. jan 2010

Megi mám to založené niekde v skrini 😅 A ďakujem ti, nakoniec si Majko dobre pobúval 🙂

bejca
autor
13. jan 2010

Ahojte 😵

dakujem ze na mna myslite ste zlate 😵 no ........tehu nie som 😒 😔 inak ak by som bola tak bz to bol 9tyzden 😢 su to len nejake " zblaznene " hormony 😝 ale tak som rada ze nic vazne inak 😅

idem poodpisovat 😵

bejca
autor
13. jan 2010

Megi vysivka nadherna 😵 ale aj ja mam rada ked je to take " zabavnejsie a meni sa vysivanie 😉som na tom podobne ako Ami tiez mam rozvisivany obrus ci obraz 😅 😀 niekde schovany 😅 a tatinovi drzime palce 😵

Danka tvojim Rastikom vsetko len to najlepsie zelame 😵 / dufam ze aj muz je RAstik 😅 / 😉 malemu chrobacikovi posielame pusinky 😵

Tami ako Viktor ??cakaaaaaaam 😉 verim ze len sadra 🙂

Ami neboj muzika mas coby dup dma 😉 Majkovi posielame pusinky aby bol co najskor fit 😵 a svokra uz radsej ani nekomentujem ...........

Martinka gratulujeme kamoske k babatku 😵 a Stevkovi k stolicke 😉

Janetka sme radi ze ste sa nam ukazali 😵 tesime sa ze ti je fajn a cakame na info co to miminko bude 😉 drzim palceky aby to bolo podla zelania vas 😵

amadora
13. jan 2010

Beji som rada že to nie je nič vážne 🙂 A dali ti vyvolávačku či ako? 🙂 Ďakujem ti pekne za povzbudenie aj za pusky pre Majka 😵

danka.k
13. jan 2010

ahojte babulky... ocko s drobcom dakuju 😉 😉 😉 😉

meggi prisloooo ale s kazdou somarinou postar bucha na dvere a toto mam na poste takze to pojdem zobrat az v piatok ked bude tato doma a budeme mat auticko... babam klludne ukaz obrazok, ja sa nekuknem 😉 😉

beji to mi je luto ze nie si tehu... ☹

mne sa cosi pokazilo na booku, nedalo sa mi cely den pripojit stale len akesi tabulky ze mam cosi s windowsom, ale nastastie sa to umudrilo 😀

tami712
13. jan 2010

ahojte 🙂
beji tak sa rýchlo polieč a šup šup na malú sestričku 🙂 😉

megi aj ja som niekedy rada vyšívala, ale teraz radšej štrikujem a hačkujem 😉

a Viktor bohužiaľ musí ísť pod narkózu ☹ ☹ ☹ najskôr mu to napravia a ak to nebude dobre tak zadrôtujú 😝
no ale nevieme ešte kedy, lebo zajtra ide ešte na krv a potom s výsledkami k anesteziológovi, ktorý povie, či ho môžu uspať, lebo je stále nachladnutý a kašle. Ale chirurg povedal že by sa to malo spraviť čo najrýchlejšie, takže zajtra budeme múdrejší ☹ 😒
ja mám pocit že sa na nás všetko zlé rúti ☹ ☹ ☹

danka.k
13. jan 2010

tami tak to mi je luto ☹ ☹ nech sa mu to co najrychlejsie vylieci

amadora
13. jan 2010

Tami ☹ ☹ ☹ To ma hrozne mrzí že sa tomu nevyhnete! Kurnik to čo ide byť toto za rok?! 😕

bzucinka2
13. jan 2010

tami, vy ste nejako zle zacali novy rok ☹ ale drzim palceky, nech je rychlo fit a nebude treba operacia, cmuk 😔 to mi je luto, ze je to nakoniec take vazne ☹ale je mlady, on to super zvladne
rastikom a rastom vsetko naj naj 😉
matka k zubku gratulujeme 🙂
megie, krasne dielko 🙂 a nurofen rovno radsej vyhod 😠 neviem preco u nas o takom poriadne neinformuju 😠 a tatko ako dopadol?
ami, fuj migrenisko, nech ide rychlo preeeeeeeeeeeeeec ☹
beji, skoda a co ti dala nejake lieky ci injekciu aspon?

amadora
13. jan 2010

Bzuci ďakujem, ale zatiaľ sa jej u mňa hrozne páči 😝 Dúfam že do rána pôjde v čerty 😅

bzucinka2
13. jan 2010

prave dne s mi kamoska tehulka vravela, ze ju 2tt vkuse den aj noc bolela hlava, ja by som si to uz asi hodila ☹

amadora
13. jan 2010

2 týždne? by ma piclo! mňa bolelo najviac asi tri, štyri dni v kuse a už to bolo na mašľu 😝

Majko mi práve "zmrazil" PC, stláča všetko o dušu a ja potom musím robiť tvrdý reštart 🙄

bejca
autor
13. jan 2010

leze mi ten MK na nervy stale to toci 😠

bejca
autor
13. jan 2010

Tami juuuuuuuuuuuuuuuj 😔 to mi je velmi velmi luto 😢 chrobacik Viktor ... ale neboj zvladne to v pohode 😉 je mladucky a rychlo sa zotavi 😵 vsetko bude oki drzime palce a myslimena vas 😵

ja viem aj strikovat , hackovat , vysivat - sice len krizikmi 😅 😉 a aj sit na masine ale nic sa mi nechce 😅 hamba mi 😔 😅

vsetkym vam dakujem za povzbudenie 🙂 mna to tiez mrzi ze to nie je tehu 😢 😔 ale co narobim ze ...snad na buduce 😅 😉 a dostala som nejake tabletky na dni vraj ak som tehu menej ako tzydne tak to neublizi babatku a ak som neni tak dostanem menzes ..ale on si mysli ze som tehu neni ... ale aj ja si myslim ze som tehu neni 😅

dnes som velmi unavena ..vcera som isla neskoro spat a aj sa mi nechcelo som sa prehadzovala v posteli 😝 a rano som skoro vstavala ...tak dnes idem za chvilku hajat 😉

bejca
autor
13. jan 2010

Ami dufam ze uz hlavicka neboli 😵

Bzuci a tebe uz dufam nebyva zle 😉 posielame pusinky a pohladkaj bambulku 😵

tami712
13. jan 2010

ďakujem všetkým za Viktora, ale tie nervy a stresy nikomu neželám ☹ ☹
ešteže nám veľmi pomáha švagriná, ktorá tam na chirurgii robí, tak pozná aspoň doktorov a už mu aj vybavila nadštandardnú izbu 😨 len dúfam že mu to v piatok urobia 😒

amadora
13. jan 2010

Beji bolí a príšerne 😝 Najradšej by som si ju zložila z krku a zahodila za psom 🙄 Neboj, dáš si teraz cyklus do poriadku a potom budúci mesiac už budeš tehu 😉

Tami neviem si predstaviť ako ti je 😒 Ale určite to zvládnete všetci super, neboj sa, budeme na vás veľmi myslieť!

mm1
14. jan 2010

Ahojte babulky, pekné ránko...

Nie Dani, počkáme, až si ty vyzdvihneš svoj balíček....

Tami, Viktora mi je veľmi ľúto..... dúfam, že všetko dobre dopadne....

Ami, dnes pre zmenu bolí palica mňa ako mech.... a to som išla relatívne skoro ( o polnoci ) spať... už som si uvarila kafčo a dala ružovu tbl. tak dúfam, že to ustupi....

Beji, tak super, že to nie je nič vážne, tbl. to upravia, uvidíš a za chvíľku budeš tt. a ja mám tiež rada pestrejšie a veselšie výšivky, ale toto je na želanie maminky, tak čo by som pre ňu neurobila nie????

Bzuci, my nemáme brufen, to martinka ho má... my kupujeme Paralen sirup al. čípky....no dúfam, že ich tak skoro nebudeme potrebovať...

Náš tatík spravil za A, už len posledná a začne letný semester... sme sa tešili, ale ja som to vedela, lebo on vždy stresuje a nakoniec má vždy A. Bifloš jeden 🙂

A zajtra nás čaká tá ortopédia... čím viac sa to blíži, tým viac som z toho vystresovaná, čo a ako... takže úplne ťa Tami chápem..... ☹

amadora
14. jan 2010

Dobré ránko!

No tak pomohol mi spánok, len uvidíme na ako dlho 😒

Ja som ráno o 5:00 volala s tatkom, v Nemecku je vraj hrozne veľa snehu, zapadol a musel dať reťaze, ešte aj tá sa mu roztrhla (siláka to mám doma 😀 ) tak mal radosť. Dúfam že v poriadku dôjde.

Megi tatkovi gratulujeme! Chlapi sú už takí, budú stresovať aby sme im vždy hovorili akí sú úžasní a že to zvládnu 😉 😀 A zajtra idete o koľkej? Budeme tuho držať palce!!!

mm1
14. jan 2010

AMi beriem si dovolenku a ideme hneď ráno cca na 9.00 hod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre