Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
29. jún 2009

Haloooooooooooooooooo kde ste ? ☹ 😢

amadora
29. jún 2009

Maťka ja som tu, len som posielala objednávku do tej cukrárne 🙂 Dúfam že to všetko dobre dopadne a príde mi to tiež v poriadku 🙂

martina1982
29. jún 2009

Hura Ami ja som uz chcela ist prec.Ceny su ake ?

bejca
autor
29. jún 2009

pridala som par fotiek 🙂

amadora
29. jún 2009

Nemajú tam písané ceny. Akurát do telefónu mi hovorila že oplátka stojí okolo 5 euro, to sa celkom dá. A písala som jej mail čo by som chcela a nech mi potvrdí objednávku a pošle cenu. Tak som zvedavá 😅 Ale hrozne sa teším, dúfam že to dobre dopadne 🙂

bejca
autor
29. jún 2009

ja som stahovala fotky z dneska a zmensovala a bola som na FB podakovat vam za spravy 🙂

amadora
29. jún 2009

Beji krásne fotky a Peťuško fešák v tých nových veciach 🙂

martina1982
29. jún 2009

Ami,budem drzat palce.

Beji,krasnucky je Peko s Benikom na fotke 🙂 krasnu supravudostal Peto k meninkam

bejca
autor
29. jún 2009

Ami ja co som objednavala tei oplatky tiez stali okolo 4 eura 😉

MArtinka som rada ze uz je vsetko oki a ze ste na tom omnoho lepsie 😵 a tebe sopliky nech uz rychlo prejdu 🙂))

martina1982
29. jún 2009

Inac ja nechapem cez den Stevko zaspinka sam v postielke a vecer niekedy ano a niekedy nie.neviem ci sa boji ked uz sa stmieva .

bejca
autor
29. jún 2009

Ami , MArtinka dakujem za pochvalu 🙂

martina1982
29. jún 2009

beji ,dakujem

martina1982
29. jún 2009

beji 😉

martina1982
29. jún 2009

Uz sa mi nechce ist zehlit pozehlim zajtra ked bude Stevko spinkat.

amadora
29. jún 2009

Maťka ďakujem 🙂 A my to máme opačne, cez deň na rukách, večer sám zaspáva 🙂

Inak pozerali ste panelák? Mne bolo aj do plaču z toho konca ☹

mimkao
29. jún 2009

Bzuči, ja som brala aj aj. Ale octové tablety sa mi už minuly, takže som momentálne len na tekutom... 😝 😀 Ozaj, Janka, dobrý vtip... 😀

bejca
autor
29. jún 2009

Martinka j ja mam kopu zehlenia 😀 ale nechce sa mi zajtra budem tiez zehlit 😉

Ami aj mne ☹

kocky idem ja haji buvi nejako mi neni dnes dobre som sa prezrala svina tlsta 😝 😉

pa pa a dobru nocku vsetkym 🙂

amadora
29. jún 2009

Inak zajtra sa nám vracia starký z Malorky 🙂

amadora
29. jún 2009

Beji mám taký pocit že 31.augusta nám bude ešte viac,ktovie aké zmeny porobia 😒

Tak dobrú Beji 🙂

martina1982
29. jún 2009

Dobru vsetkym 😔

Blbol PC tak muz daval antivirak

Ami ja musim so Stevkom vecer lezat a mna to uz nebavi lebo niekedy zaspava hodinu.

ciarka
29. jún 2009

Babulky,necitam vas,nemam akosi cas tak dodatocne Petkovi bejcinmu aj vsetkym Petom a Pavlom-inak moj muz je Pavol a senorite Petrite vsetko najlepsie k meninkam!!!!!!!!!!!!My budeme oslavovat zajtra.

Inak pred chvilou som doumyvala a doutierala riad,akosi mam vela energie,len zajtra to bude horsie.Bola som na aerobiku,asi preto.

Bzuci- my to mame take s jedlom kazdy den,ako mate vy teraz,u nas to nie je nic nove,je to boj.

amadora
30. jún 2009

Dobré ránko!

Ja som nejaká zaspatá dnes, mužík mi celú noc chrapkal do uška 😖 a Majko o 7:00 zavelil budíček. Vypila som už aj kávu a stále sa mi lepia oči 😔

Čo idete dnes variť? Mne dáko došli nápady a akosi ma nič nenapadá 😒

bejca
autor
30. jún 2009

ahojte 😵

ja sa este zo vcera omluvam teraz som pozerala ze som vam vecer ani nenapisala ze DAKUJEME za gratulacie vsetkym a posielame cmuky cmuk 🙂 a jasne ze aj my gratulujeme vsetkym Petrom , Petram a Pavlom 😵

noc sme mali faj 😵 tatko uz je v robote 😅 co uz ... vecer pride my mame dnes nabity program takze neviem ci vecer este nakuknem ked chcem konecne aj zehlit 😅 ale je u nas krasne slniecko tak dufam ze to vydrzi a nebude prsat ako vcera 😅

Ami ja varim segedin 😉

Ciarka aj ja by som potrebovala energiu taku 😉

ahojte a krasny den vsetkym 😵

bejca
autor
30. jún 2009

a zabudla som prave som sa tu smiala na Petkovi 😀 dostal knizku od krstnej o Marienke a JAnickovi - pernikova chalupka - no a ked si ju " cital " tak zacal plakat - krcil pusinku a robil ako keby place .... a ja ze co mu je ?? asi chce aby som mu ju precitala ..tak som isla a on mi prehodil stranu tam kde sa stratili v lese a sedeli na pniku a plakali a potom na dalsiu stranku kde Marienka zameta a place 😀 no ja som myslela ze umrem od smiechu hned som ho vybozkavala aky je mudry a sikovny ze si pamata kde co je a co mu vlastne hovorim a citam 🙂

no a uz koncim 😉 pa

a este zacal sa snazit povedat " O " a to ale len v slove mama - a teraz hovori mamooooooo a na konci tu pusiinku tak da do toho " O " ze sa smejem ako kobyla a taha to OOOOOOOOOOOO 😀

amadora
30. jún 2009

Beji u nás nehrozí čítať knihy 😒 Keď mu dáku začnem čítať tak prídem max. po druhý riadok a už mi ju vezme z rúk, trochu polistuje a koniec záujmu 😅

martina1982
30. jún 2009

Ahojte 🙂

My sme dnes vstali 6:30 ☹

Beji ,Petko musi byt krasnucky.Aj Stevkovi citavam ,ale najradsej ma ked sa ho pytam co je kde a on mi ukaze.

Ami ,ja varim fazulu na sposb trencianskeho parku.dri palce ,aby sa ti ocka rozlepili 😀

U nas v je zatial krasne pocasie slniecko svieti 🙂 dovarim a pojdema von.

Inac dnes ma prehana od rana .Dufam ,ze ked pojdeme von tak sa ....... 😀 uz so zjedla aj banan aj horku cokoladu.mozno to mam ATB 😅 😕

Beji aj ja idem dnes zehlit ked Stevko zaspinka .

martina1982
30. jún 2009

Ciarka ,dodatocne aj tvojmu muzikovi vsetko naj.Peknu oslavu Vam prajem.

Nahravam video na FB potom kuk

martina1982
30. jún 2009

Jeden kamarat dal video na FB z youtube kuk

https://www.youtube.com/watch?v=PuwMQBQDMHg

inac je tam od nej viacej videii to je expertka od ludi co vyvadza

bejca
autor
30. jún 2009

Ami no neboj on do toho pride 😉 my citame denne vsetky aspon 5x 😀 a ja si skor vymyslam vselico a ako pise Martinka tiez mu aj hovorim nech mi ukaze co je kde ale baviho to ako kedy 😵

MArtinka aj my sme tak vstavali 😉 a daj recept ako robis tu fazulu ja by som tiez taku zjedla 🙂 pojdem kuk video a teda ta teta Ruza je " bohova " 😀 😉 a drzim palce aby si sa vonku " neposra..." 😉 😀

nas Pedro sa uz 3x dosral od rana 😨 😕 zuby navrete a nikde ziadny zasa .... to sa zasa natrapime nez vylezu ved uz 2 mesiace ich ma ako navrete a stale nic 😖 😒

bejca
autor
30. jún 2009

a dnes si Petko otvoril vchodove dvere takze od dnes zamykam vrchny zamok 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre