Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
12. aug 2009

To hej... asi si otvorím obchod s detským oblečením a obuvou 😀

bzucinka2
12. aug 2009

ami, no kukam ze hadam bude aj foto novej kosielky a nist 😅 no mozno aj mali a cudovali sa , co ta suseda beha ako splasena, co hlada dieta, ci co? ved ho ma pod pazuchou 😀 😀 😀 a aj ja som uz uvazovala o takom obchode, ale ja som sralo pustat sa do niecoho neisteho 😀
danka super, ze muzik pride skor, mozte zacat aspon pracovat na babatku 😉

martina1982
12. aug 2009

Bzuci ,som sa pobavila na tom ,ze ta co hlada dieta vsak ho ma podpazuchou 😀 😀 😀

My pojdeme v piatok do Sturova a v nedelu prideme domov ,len nech je pekne pocasie.U nas uz 2 den nie je pekne .

amadora
12. aug 2009

Bzuci no možno si to aj Majko myslel že čo tá mama behá ako splašená, čo ma hľadá? Však ma má pod pazuchou 😀 😀 😀 Zato sa tak bavil na mne visiac ako vrece zemiakov 😀 😀 😀

Hneď hodím foto 😉

Inak u nás by sa taký poriadny obchod s detskými vecičkami zišiel, lebo tu nič nieto 😠

amadora
12. aug 2009

No Bzuci máš ju tam, len sa mi ju nechcelo rozkladať.

bzucinka2
12. aug 2009

jeeeej, ami ta je nadherna 🙂
no len ci by sme tam u vas mali aj zisky, ci by ludia chodili na nakupy 😒

amadora
12. aug 2009

Bzuci ďakujem 🙂 Aj mne sa hrozne páči, dobre kúpil ten náš tatko 🙂 A myslím si že deti sú všade a šatiť ich treba 😉

bzucinka2
12. aug 2009

pozrite, kde sa mi to dieta teraz vopchalo 😀 este nespi, lebo spal do 17,30, tak nadcasuje a vymysla 😀

amadora
12. aug 2009

Bzuci 😀 😀 😀 Aký nenápadný je tam 😀 😀 😀

bzucinka2
12. aug 2009

no uz spime a skoro zaspal so mnou v spalni 🙂

bzucinka2
12. aug 2009

a chcela som sa opytat, aj vasi drobci radi kreslia? ja som dnes po dlhsej dobe vybrala papier a voskovky a kreslil si asi dobrych 30 minut 🙂

danka.k
12. aug 2009

ami 10 euracikov sa mi nezda moc.. u nas by si nekupila asi ani za tolko... ☹ cim menej latky tak vacsia cena sa mi zda

spapulka
12. aug 2009

caute 😉 kde je beja?
akurat so m zistila, ze blumka caka druhe babo a zasa vo februari 😀

Dianka rada kresli, no trva to asi 1 minutu, urobi zopar ciar 😀 najradsej z kreslenia rozhadzuje ceruzky a potom ich zbiera...

dnes sa moja princezna vycikala mne do rozkroku...ale vzdy lepsie ako na gaucovku 🙂

bzucinka2
12. aug 2009

spapulka 😀 😀 😀 sikulku mas doma 🙂

bejca
autor
12. aug 2009

ahojte

vobec sa mi nechce citat aj som zacala ale mozog akosi neprijima 😅 prepacte mi to ale som mimo 😔 bola som dnes v robote za kolegom ze preco mi nevola koli tej mojej robote a povedal mi ze ak chcem tak mozem do skladu ale na svoje povodne miesto uz nenastupim 😨 🙄 som totalne Ko a uplne na nervy neviem co spravim ani ako sa to bude riesit ale isto viem ze do skladu robit nepojdem ...

Ami ja som ti odpovedala

Bzuci kludne sa stavte daj vediet potom tesim sa velmi aj ked teraz som taka na nic

bejca
autor
12. aug 2009

Ami :

bejca • 1d • Včera o 16:00

Ami aj ja som mala strach a tiez som si namyslala vselico a vidis chvala bozku to je oki neboj a u teba to tak bude a na prechadzku ho vyzen a hotovo posli ho niekam nieco kupit alebo tak

a oslavovat budeme dobre vysledky

danka.k
12. aug 2009

beji a prečo nie na svoje povodne miesto?? to ti nemusia drzat?? 😨

bejca
autor
12. aug 2009

vraj do pol roka a potom do 3 rokov mi musia iba drzat miesto hocijake ......

bejca
autor
12. aug 2009

musim si to zistit ....

danka.k
12. aug 2009

no hrozne... a v sklade by si co robila?

amadora
12. aug 2009

Fasa, nám práve vypli prúd 😕

My sme sa dnes pred kúpaním bláznili, povyzliekala som malého do hola a naháňala som ho že mu spapám tie jeho šunčičky. Taký bol rozjašený, skackal a lietal a čím viac sme sa na ňom smiali tým viac ho to bavilo 😀 A tá holá stiahnutá riťka, no úžasný bol 😀

Spapulka aspoň ti nebola zima 😀

Beji pochopila som to inak, no nevadí... prepáč že som obťažovala. S tou prácou ma to mrzí.

danka.k
12. aug 2009

ami a to len tak vam vypli?? potesi 😠

amadora
12. aug 2009

hej, aj v celej dedine tma, aj v susednej. teraz na chvíľu zapli a zase vypli 😠

danka.k
12. aug 2009

no to potesi.. u nas raz vypli tak ze vypli o osmej vecer a zapli niekedy o 4 rano 😠

amadora
12. aug 2009

no teraz ide, dúfam že už nevypnú, lebo babyfon v izbe mám zapnutý na adaptér 😒

spapulka
12. aug 2009

beji, kasli na robotu, pod na matersku 😉 ty si bola sefka, nie?

vidim , ze sa na mne bavite 😀 ...ale ja sa nevzdavam!!! 😀

Ami, Dianka je tiez pred, alebo po kupani ako z divych vajec, len sa bojim, ze si ublizi, ale tie sunecky, mnaaam 😵 inac, ja som tak vedela, ze po kupani deti zaspia rychlejsie, u nas to nikdy neplatilo 😀

amadora
12. aug 2009

Spapulka jasné, nevzdávaj sa, pár zacikaných teplákov za to stojí 😀 A aj my sme už Majka brzdili potom lebo tak dychčal ako parný stroj, ale zlatý bol 🙂

alex21
12. aug 2009

ahojte
bzuci pri malej sme neskakali ako ona piska aspon spolovice nie. Polovicu veci sme jej nodovolili tak ako chcela a druhu sme uz rezignovali.
beji gratulujem k dobrym vysledkom a s tou pracu ma to mrzi. Ale maju pravdu. Pocas materskej dovolenky ti musia drzat povodne miesto ale pocas rodicovskej dovoleny uz len miesto vo firme. Hocijake.
U nas nebol prud dnes od rana do 14:00. 😝

tami712
12. aug 2009

ahojte 🙂
beji aj my to máme tak v robote ako si napísala, že 3 alebo 6 mesiacov /už neviem presne/ držia to isté miesto, takže ja tiež pôjdem robiť niekde inde keď nastúpim a vôbec neviem že kde 🙄
neboj nejako sa to vyrieši, musíš myslieť pozitívne 😢 😉

ami krásna košeľa a presne takú nejakú mal aj Viktor, Majko bude fešák 🙂 a super zážitok si s tým nákupom mala 😀

my sme si dnes spravili mini výlet do BB s Viktorom, trochu sme pochodili po obchodoch 🙂 tatko si to užíval s Emou 😀

danka.k
12. aug 2009

tami a ty si kde robila??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre