Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
25. jún 2009

Ami,tatkovi drzim palce.

lili24
25. jún 2009

ahojte kocky,

dakujem za odpovede ohladom mleteho masa. dnes mame plnenu papriku tak skusime 😉
tiez uz papame vsetko 🙂

ja uz mam povysavane, umyte dlazky, umyte wecko, kupelnu a dnes uz nist nerobim 😝

beji kludne mozeme dat stretko len neviem kedy, dnes doobeda aj poobede mame navstevu a zajtra pride moja mama tak neviem, ja sa pridam asi niekedy na buduci tyzden ale to uz urcite nieco zorganizujeme 😉

my mame tiez dudlik iba ked zaspavame, potom ho vypluje a cez den ako kedy, ked je umrncana dudluje castejsie, ked ide s tatinom von, ten si dudlik neberie vobec...zatial uplne oducanie neriesime.

dnes to vyzera na celkom fajne pocko konecne....teda zatial

bzuci krasnu dovolenku prajeme. juuuuuj aj my by sme chceli ist niekam k moru, ale neviem neviem, aj byt aj dovolenka to asi nebude tento rok mozneee 😒 🙂

🙂

danka.k
25. jún 2009

ahojte baby.. nemam cas vas citat.. kopu prace s balenim.. ale tak vas idem aspon pozdravit..

baby vyzente uz ten dazdisko prec.. rano som sa az potesila ze ako krasne svieti slniecko.. tak oprate pradlo vycapnem vonku nech sa susi a drb zavrem okno a total lejak.. mna uz picne 😠 😠 😠

janocka
25. jún 2009

ahojte... mam pocit, ze nikto si prispevok z 12. 06. 2009 o 15:10h v teme
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
necital, tak vas chcem len informovat, ze aj ak budete mat nad 10tis. prispevkov, nemusite si vytvarat novu temu.
dakujem

amadora
25. jún 2009

Danka čo sa trápiš počasím keď o pár dní budeš vylihovať na pláži, hm? 😉

No tak máme dobré aj horšie správy... doktorka bola nadšená, že sa stav mužovi veľmi zlepšil 🙂 Ale prosila ho aby ešte mesiac ostal na PN, aby to už teraz nepokazil keď je skoro vyliečený. Takže ak zajtra zavolajú že ho berú do tej firmy tak neviem čo spravíme 😒

danka.k
25. jún 2009

ami lenze treba mi prat lebo sme teraz neboli doma a nemam kde susit.. ale tak uz zas vyslo slnko tak dufam ze ma neoserka teraz 😀 😀 😀 ami a bodaj by si mala pravdu ze tam budem vylihovat.. var nebude prsat 😀

matak
25. jún 2009

AHojte

Izka ty to uz vies pusudit z vlastnych skusenosti, mas doma velke "deti", takze do penazenky hlboko. 😉
A Emka je urcite milacik rodiny 🙂 Urcite si uzivas ked uz mas takych pubertakov. 😉

Beji ty ftipalek, ze daj si pauzu a potom rovno dve 😀 Co si myslis ze mam 20 rokov. 😉
Ale vdaka za kompiment 🙂

Bzuci krasnu dovolenku a uzite si 🙂

amadora
25. jún 2009

Danka ani mi nehovor, ja prádlo už 4 dni suším vnútri a nie a nie uschnúť 😠

danka.k
25. jún 2009

ami no ved to.. ale tak uz by sa mohol ten dazd umudrit...

martina1982
25. jún 2009

Danka ,u nas teraz tak lialo katastrofa.

Ami,uz ako sa rozhodnete je to na Vas ci tatko pojde do roboty.

ciarka
25. jún 2009

Ahojte babulky, no k tej dudke....my tiez pouzivame iba na spanie a cez den vobec,iba ak ide na obedny spanok,a tiez podudluje kym zaspi a vypluje.A tiez to zatial neriesim,iba ju skovam cez den,nech ju nevidi lebo by si ju dala,inak jej nechyba.A ked bude starsia tiez sa jej to budem snazit nejako vysvetlit.

Bejci-a dajme teda stretko,ale tiez az na buduci tyzden!!!!

Bzuci-krasnu dovolenku prajeme a uzite si!!!!!!

Danka.k-aj vy si uzite dovolenku a kedy odchadzate????
Ami-tak muzik je uz skoro vylieceny,to je uzasna sprava,nie?

Lili-a teda prideme dakedy na kavu.

Ozaj chcela som sa spytat,tie ktore davate kravske mlieko,tak ake ci poloal.plnotucne,ci trvanlive a aku znacku????????A este sa chcem spytat ohladom stolice,ze aku maju vase deticky????Lebo my mame taku konzistenciu kasovitu,nie je husta,je to o.k.podla vas???DAKUJEM ZA ODPOVEDE!!!

amadora
25. jún 2009

Maťka viem že je to na nás 😉

Ciarka to je, s jeho diagnózou je to malý zázrak a som hrozne šťastná z toho 🙂 Len ešte mesiac doma... nechcem aby sa mu to znovu zhoršilo, chcem aby sa úplne vyliečil. Ale zase peniaze treba... no veď uvidíme zajtra.

My dávame kravské mlieko, na značke nezáleží, ale dávame polotučné a trvanlivé. Ale asi zo trikrát mal aj nízkotučné keď iné nebolo. A stolicu ako kedy, keď kakáva len raz denne tak väčšinou je to tvrdšie, tvarované. Ale čím viac krát kaká cez deň tým je to redšie. A ak jej idú zuby tak je to ok podľa mňa 🙂

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

bejca
autor
25. jún 2009

ahojte 😵

pridala som fotky torty ak chcete kuk 🙂 len mam obavy ako bude vyzerat do soboty ☹ akosi mi tecie ten marcipan ☹ lebo pod oplatkou som to trochu natrela s vodou 😅 no a teraz to slzi ☹ dufam ze sa mi to neroztopi 😅 Ami dik za recept na ten kremik 😉 a dufam ze bude v sobotu este jedly ked som ho tam dala uz dnes 😅

idem si vas precitat 😵

mam novinku Petko uz zaspava sam 🙂 pekne ho polozim idem prec a sem tam pridem niekedy nie a pekne zaspinka 😵 jupiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 a dnes sa čvachtal v bahne 😀 v gumakoch super hlboka kaluz pred cinziakom plna vody a blata 😀 a ako behal a spliechal deti na neho pozerali a zavideli 😀 a naraz Petko si sadol 😀 alebo padol 😀 a le hlavne ze nohy boli suche 😀 no z bacoriny von nechcel ist 😀 tak musel ist na ruky bolo to kriku 😀 😀 😀 ale zvladli sme to 😉 doma rychlo vyzliect , sprcha a prezliect a v pohode 😵 ma zazitok chalanisko 😀 len tato z toho bol mierne mimo ze co mu take veci dovolim 😅 ale predychal to aj tato 😀

bejca
autor
25. jún 2009

Ajka nadherna svadobna torta 😵 mnaaaaaaaaaaaaaaaam 😉 🙂

bejca
autor
25. jún 2009

Ami ja som tu oplatku dala na marcipan 🙂 len teda ta moja torta neni rovna 😅 aj ked by som chcela 🙂 je do kopca a z kopca 😝 tak ta oplatka tam akosi bola ako keby vo vzduchu no a spomenula som si ze vodou tak som to potrela ...... a asi som nemala ☹ radsej asi s tym kremom som mala pockat ☹ ale ved uvidim do soboty dufam ze sa neroztopi 😅 a tatik ak sa mu ozvu este len uvidite odkedy by mal nastupit 😉 a potom sa rozhodnete 😵 som rada ze mu je dobre a je to oki 🙂

Martinka tesim ze ritulka je uz krajsia 😉 a tatinkovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😵 😵 a super ze si si trosku pospla , len sa nam uz uzdrav 🙂

Lili ty si bola dnes teda super aktivna 😵 a ako chutilo Dianke masko 😉 co sa stretka tyka na buduci tyzden to je uplne supe takze to nejako musime " zbuchnut " 😉 cez IP dohodneme 😉

DAnka ty si to na tej dovce poriadne uzi 🙂 oddychuj a muzik nech sa stara a beha okolo vas 🙂 pekne balenie 😵 a pocasie je teraz take 😝

MAtak a kolko mas rokov ???????????????? 😕 mas viac ako 20 ???? 😉 neboj ved okolo 40 tky dve a je to v suchu 😉 😀 pozri na mna 😉 len mne chybaju tie prve 3 🙂 😉

Ciarka super som rada ze aj tebe to vyhovuje 🙂 tesim sa ako kon 😀 cez IP dohodneme 😉 a ja davam sunar 🙂 zatial .....

danka.k
25. jún 2009

beji nadherna torta...😉

precitala som vas len narychlo takze nestiham reagovat

luuuuucim sa s vami, lebo zajtra uz tusim nebude kedy.. nervy mam uz v pr..., total nervy, s muzom sme sa uz dovadili ze sa spolu ani nebyvame, ale zajtra sa uz budeme lubit 😀 tak sa tu majte krasne a myslite na mna.. 😉

martina1982
25. jún 2009

Tak mi uz spime dnes som ho supla spinkat o 11hod. a vstal o 13hod.a uz 20hod.bol fest unaveny a zaspinkal vypil mliecko a bol ko. 😀

Beji ,kraaaasna torticka mnam ,ona ti este stuhne neboj.dakujem.Som rada ,ze Petko sam zaspinkal 🙂 aj Stevkovi sa podari samemu zaspinkat niekedy ,ale niekedy ma potrebuje.V mlake musel byt Petko krasnucky.

martina1982
25. jún 2009

Danka stastnuuuuuuuuuuuuu cestu Vam prajem .Davajte si na seba pozor!!! cmuk

amadora
25. jún 2009

Beji torta prekrásna, pozerala som ju na FB 🙂 Fakt sa ti vydarila! Ja som čítala niekde tiež že vodu pod to, niekde že stačí krém alebo marcipán a vrch potrieť medom a niekde že je gél na to, tak ja asi kúpim ten 😒

A Peťko mal teda zážitok 😀 A gratulujeme k zaspávaniu!

Danka už teraz mi je za tebou smutno ☹ Ale užite si prekrásnu dovolenku!!! Cmuk

amadora
25. jún 2009

Ajka torta je nádherná!!! Mne už dochádzajú superlatíva pri tvojich výtvoroch 😀

bejca
autor
25. jún 2009

DAnka uzite si to a to je nervozita pred cestou 😉 ststnu cestuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😎

Kocky dik za pochvalu 🙂

MArtinka dufam ze mas pravdu 🙂

Ami no ved to ze nevie clovek kedy spravi dobre 😅 ja len dufam ze to bude oki 😅

martina1982
25. jún 2009

Ajka krasna torta 🙂 pozeram ,ze tu baby chvalia tak aj ja idem kuk 🙂

amadora
25. jún 2009

Beji určite áno 🙂

martina1982
25. jún 2009

Musela som ist k Stevkovi lebo plakal ☹ ide mi srdce puknut ked tak place zo sna ☹

bejca
autor
25. jún 2009

to poznam ☹ aj Petko tak plakava posledne dni :( posielame cmuky 😵

amadora
25. jún 2009

Aj ja občas trielim do izby čo plače a keď tam prídem tak Majko sladko spí akoby to ani nešlo od neho 😀

Pridávam na FB dáke videá 🙂

martina1982
25. jún 2009

dakujeme aj my posielame cmuky 🙂

martina1982
25. jún 2009

ami,idem kuk 🙂

martina1982
25. jún 2009

mam upchaty nos bleeeee ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre