Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
3. feb 2010

tak potom fakt len ten ryžový... chce to trpezlivosť... bohužial mám s tým skúsenosti od Natálky.... aj v nemocke sme pre to skončili.....
hylak a smectu mate asi za sebou....
tak mu uvar čučoriedkovy čaj....
a ešte ma napadlo, že predávaju taku nestle kašu slivkovú a mrkvovu... a jedna z nich je tiez na hnačku....

bzucinka2
3. feb 2010

ahojte, bejci, tak vas sa ta viroza drzi ako kliest 😠 a nas tiez nechce cucoriedky, ale stavu tu pije z nich ako duha 🙂 hlavne nech vam to co najskor prejde, vsak budete ako palicky vychudnuti ☹

amadora
3. feb 2010

kurnik sneh sa sype ako najatý, signál stále nič, mňa asi trafí 😠

mm1
3. feb 2010

aj tu sneží..... vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠

amadora
3. feb 2010

Megi v BA už mobili idú?

Môj chrobáčik práve upiekol na peci tri autíčka 🙄 😀

mm1
3. feb 2010

nie nie Ami, nejdú...... 😠
jeeeeej pečené autíčka?? no paráda.... Natálka vraj mame oholila papraď

amadora
3. feb 2010

asi ma rozhodí! nikdy viac Orange, ako mi skončí zmluva tak idem do O2!

tak aj Nati je šikovná 😀

mm1
3. feb 2010

AMI IP

tami712
3. feb 2010

ahojte,
baby aj mňa porazí z toho sprostého Orangu 😠 😠
potrebujem sa dovolať mužovi a mám smolu 😝 😒

amadora
3. feb 2010

Tami presne tak aj ja! A mamina tá bude chúďa tiež v strese lebo ona určite nevie že to je chyba Orangeu 🙄

mm1
3. feb 2010

kľud babulky, už to hlásili aj v rádiu....

mm1
3. feb 2010

belohorcova ma už Salmu 🙂

mm1
3. feb 2010

baby už mi ide MT 🙂

amadora
3. feb 2010

už aj mne, hurááááááááááááááááááááááá 😵

ako som vravela, mamina o ničom nevedela a chúďa stres prečo jej nejde MT 🙄

muž je vo Viedni, prišla mi sms, aj keď neviem kedy mi ju písal, ale asi teraz lebo čas tam bol 10:21 tak hádam by ukázalo iný keby to písal skôr 😕

Megi inak asi by som nedala dieťaťu meno Salma keď má priezvisko Hájek 😅

spapulka
3. feb 2010

ahojte, beji dik 😉 aj my posielame pusinky, nech ste uz konecne fit...ale sme dopadli, co? my sme uz chori vsetci traja, ide nas z toho porazit, tak si viem predstavit co je u vas doma ☹

ami, dakujem, skusim v lekarni 😉

uz sa tesim napostel, lebo sme nic nepospali a rano som este utekala na krv...

martina1982
3. feb 2010

ahojte

Beji , tak to je mi luto ,ze ets emate hnacky.Neviem kto to pisal z mamiciek , ze umele mlieko bez laktozy my ked sme boli v nemocke a Stevko mal hnacky tak pili mlieko AL 110 od NESTLE kupovali sme ho v lekarni

martina1982
3. feb 2010

spapulka aj Vam skore uzdravenie .

U nas tiez od rana snezi ani som nebola odhrnat 🙄 kaslem na to 😠

martina1982
3. feb 2010

moniqe3 drzim palce ,aby si bola tehu !!!

Megi , krasny vankusik si sikulka 🙂

martina1982
3. feb 2010

U nas s oblekanim je to tak , ze ho musim nahovarat , ze ideme von pozriet macicky alebo , ze ideme kupit lizatko 😀 a tak .....

martina1982
3. feb 2010

Beji ,ako Petko krasne rozprava 😵 Stevko rozprava ,ale nie tak krasne ako Petko .

mm1
3. feb 2010

Ami, tak ale to je Belohorcová, nie????? 🙂
aj tu vála sneh a vála 😠 😠 😠
a práve mi volal mužík, že najťažšiu skúšku má na C. tak sa teším. 🙂

amadora
3. feb 2010

Spapulka určite vyskúšaj, ja si ho teraz aj zabúdam dávať čo sa mi už dobre dýcha 😵 A liečte sa 😒

Maťka ani je nejdem odhadzovať sneh, na čo keď za hodinu to znova zapadne čo odhádžem 🙄 Radšej napečiem koláč kým bude malý spať 😵

Megi nie, Salma bude po otcovi mať priezvisko, Hájek. Takže Salma Hájek 😝

Inak... aj ja som si ráno robila test, som nevydržala a chcela som vedieť či sa nám vtedy nezadarilo - negatívny ☹ 😔

mm1
3. feb 2010

ano to viem, že Salma Hájek... myslela som to ironicky, že Belohorcova, tak musí mať niečo výnimočné... veď si vezmi, že keby mali chlapčeka, tak by bol Enzo.... chudáčik... ale to je ich život... hlavne nech je maličká zdravá.... 🙂

aký koláčik pečieš??????,

a k testíku... no neva, zadarí sa nabudúce 🙂

amadora
3. feb 2010

mne to Salma samo o sebe pripadá ako skratka od Salmonela 😅 😀 A ešte s tým priezviskom, no trapas 😝 😀

pečiem mrežovník 😵 a pečené zemiačiky a kuracie stehná. nech si tatka trochu rozmaznám 😉

ja viem... len to trochu mrzí 😒

mimkao
3. feb 2010

Čavte žienky. 🙂

Tak, my už máme obed za sebou. Akosi som bola hladná už o pol 12tej... 😝
Ami, Spapulka, máme sa o.k., deti zdravé, taže chodia do škôlky, mangel v Blave a ja si vegetím s Mimčou. Brucho rastie jak šalené, takže tehu nohavice už u mňa fičia v plnom prúde... 😀

Ja sa do klubu s problémovým obliekaním nehlásim. Ja sa hlásim do klubu, že ja neznášam obliekať... 🙄 A ešte teraz v zime, 4 deti do overálov, no na odstrel... 😔

Strašne, strašne, asi tak, ako nikdy, sa už teším na jar. 😵 😵

Ozaj, minele sme boli v Ikei a stretla som sa tam s miminkoo, no sranda, som ju prvýkrát videla na živo. A keď som sa zohla k jej Nine, tak mi povedala, že: "bojím 😢 " , no, asi som strašidlo... 😀

skolara
3. feb 2010

caute zeny
ja dnes sedim na prazdno vobec nemam deti tak pisem esej z angliny.
a citam si vas.
Fuj Salma Hajek to je teda meno 😅
Beji no Vam sa dari v novom roku ty kokso.Uz bude len dobre uvidis.
Inak dnes som rozliala kavu a Viona povedala do pici 😖 Boze moje dieta nadava ☹ Nereagujem na to nijak ani ze nehovor tak skaredo no proste nijak. Aby nevedela ze to slovo je "specialne" tak to snad nebude opakovat aj nadalej. Hamba.
Mimkao drzim palce s detmi.
Spapulka mne sa dnes snivalo ze som v tehu a v auguste budem mat termin. Haluska riadna.
Ami no tak to si muzika rozmaznavas jedlom tak ako ja vcera. Rano som bola k nemu brutal hnusna a vecer som mu uz varila paradnu veceru 😀

amadora
3. feb 2010

Skolara no musím si ho, veď je chúďa celý týždeň na sáčkových polievkach a chlebe, tak aspoň doma nech sa riadne napapá 🙂
A z toho že Vionka zahrešila si nič nerob, skôr či neskôr nás to všetky čaká 🙂

skolara
3. feb 2010

no ved hej lebo proste tym nadavkam sa nevyhnes vobec.Aj na ulici na tel. ludia nadavaju a proste aj niekedy aj doma mi obcas uleti ale nie casto.Nie som nadavaci typ. To je tym ze ona vela keca a aj take veci co by nemusela

skolara
3. feb 2010

dolezite je to ignorovat a nehovorit ze fuj fuj tak nehovor lebo deti maju z toho srandu a naschval tak hovoria a rehocu sa.
Mna v kutiku 2 a pol rocny chlapec volal pisula. 😀

mm1
3. feb 2010

Idem na obed...... fuj, ale počasie bleeee. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre