Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

avemaria
14. feb 2010

prajeme vsetkym krasneho valentina my dneska oznamime tatinkovi ze cakame babenko.

a gratulujeme vsetkym mamickam co su tehu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bzucinka2
14. feb 2010

avemaria, super, to bude nadherny darcek 😉

tami712
14. feb 2010

ahojte 🙂
bzucinka krásnu izbičku ste spravili 🙂 🙂 🙂

avemaria gratulujem a bude to fakt nádherný darček pre vášho tatka 😵

nicky a ty sa kde túlaš ? že sa tu častejšie neukážeš 😕 😕 😉

minitrouble
14. feb 2010

ahojte 🙂 - pozeram ze pribudlo niekolko novych tehuliek - tak blahozelame 😉 ..nech vam to rychlo ubehne aby ste uz mali batozteky doma a tesili sa z nich tak ako my zo simi 😵
tym co ich nemam na FB tak prajeme vsetky najlepsie k narodkam takto hromadne 😉

bzucinka2
14. feb 2010

tami dakujem za pochvalu 😉
ave a zabudla som ti pogratulovat k tehulkovaniu, ja rura 😀

amadora
14. feb 2010

ahojte, tak my sme už doma 🙂 Majko mi polovicu cesty prespal takže teraz obedňajší spánok bude dosť problém, ale skúsim ho o 14:00 uložiť aspoň na hodinu nech si ešte pospí 🙂

nás čakalo krásne prekvapenie doma, na stole sme mali čokoládky, cukríky a Majko autíčko a ceduľku na auto "baby on board" (lebo som ju strašne chcela už dávno) s odkazom od ocka so želaním krásneho valentína a že nás ľúbi 😵 😵 😵

Avemaria gratulujeme k tehuľkovaniu 😵

Bzuci super že ste mali peknú oslavu 🙂

Ja som dnes v Tescu kúpila malému hovoriaci telefón a také 4 autíčka off road-ové a výzdobu na oslavu, balóny, girlandy a on si vybral nejaký zvieratkovský obrus na stôl tak som mu k nemu zobrala aj rovnaké servítky 🙂 Už len sviečky na tortu kúpiť lebo tam nemali.

nicky77
14. feb 2010

Jéééj, tak veľa tehuliek tu máme? To je super! Všetkým gratulujem!!!!!!!!!!!!Dlho som tu nebola, lebo akosi nezostával čas. A boli aj trošku zdravotné problémy...tak všelijak. Ale dúfam, že už sa tu ukážem častejšie. Je tu veľa noviniek.

nicky77
14. feb 2010

mini - kočky sú nádherné!!!!!!!!!Krásne fotečky! Sa mi páčia hlavne tie, čo sú tam rovnako oblečené. To je strašne zlaté!

nicky77
14. feb 2010

tami - Bože aká je už Emka slečna!!!!!!!! 😲 Ten svetrík je nádherný!!! Ja nemám na také veci trpezlivosť.

amadora
14. feb 2010

kočky mám doma myš, pomóc 😅 🤐 😀 dotiahla som už aj mačku dnu, v tom momente myš stíchla, ale tá naša potvora miesto toho aby ju hľadala mi tu pradie a hrá sa s Majkom. no nadarmo ju živím?! 🙄 😀

mimkao
14. feb 2010

ami , ami, presne tento istý príspevok som si prečítala aj v inej téme... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
14. feb 2010

a čo? 😀 😀 😀 hádam to nebudem prepisovať na dvakrát 😀 😀 😀

bzucinka2
14. feb 2010

ami, dones aj psa 😀 ten zozerie nepodarenu macku 😀 😀 😀

amadora
14. feb 2010

Bzuci sa smej, ja tu umieram od strachu 😀 😀 😀

bzucinka2
14. feb 2010

ale neboj, hadam vas vsetkych troch nezje 😉 ale nie, viem ze je to neprijemne 😒
a super ze ste uz doma a v poriadku, my sme spali asi aj za vas 3 hodiny 😉 a takto je ohromne zlatucky, to muselo byt strasne mile ked si si to nasla 🙂

amadora
14. feb 2010

hej, je to taký sprostý pocit, hlavne keď sa malý hrá na zemi a si predstavím že tam behala dáka špinavá potvora 😒 Majko nakoniec spal pol hodinu tak som zvedavá čo večer 😅

bzucinka2
14. feb 2010

dáš ho spať skôr, no čo 😉 a kedy ideš k dokimu? 😉

amadora
14. feb 2010

v stredu 😵 už aby to bolo!

bzucinka2
14. feb 2010

a to ideš na polikliniku, že a na koľkú, lebo aj ja idem 😀

amadora
14. feb 2010

ja chodím tam na tú kliniku ku Perecu. a ešte neviem na koľkú, zajtra zavolám a objednám sa 🙂 ty chodíš k Mančíkovi, nie?

bzucinka2
14. feb 2010

nie, ja k Neubauerovi 🙂

mimkao
14. feb 2010

ami, aj my sme raz mali myšku, nechali sme otvorené dvere a už bola v dome. Ale chytili sme ju hneď na to lepidlo na hlodavce. Dali sme to na kartónik, na to dali krúžky klobásky. Potvora, mala mlsný jazyk, tak sa hneď nechala chytiť. 😀

amadora
14. feb 2010

Bzuci fakt? U neho som bola s Majkom na 3D sone a hrozne milý doktor 🙂

Mimi lepidlo už je nachystané na dvoch miestach tak uvidíme 😉 Len ak sa chytí tak neviem kto ju odtiaľ vyberie, ja teda nie 😀

bzucinka2
14. feb 2010

ami nikto vynesies ju len von aj s tym kartonom 😀
a to mas pravdu je mily, som rada, lebo je aj velmi sikovny 🙂

bzucinka2
14. feb 2010

tak oznamujem vam smutnu spravu, ami ide s majkom do nemocnice, lebo dostal fibrilne krce z teploty, tak ho zachranka hned brala ☹ ami je z toho hotova, moja, tak jej drzime palce, aby ho zajtra uz pustili ☹

nicky77
14. feb 2010

Čože?!!! Chúďatko. 😢

moniqe3
14. feb 2010

Ami myslím na Teba..úúplne viem ako a čo prežívaš... úúúplne ..v apríli tomu bude rok čo naša Viki dostala febrilný kŕč a prestala dýchať a zostala mi modrá v postielke... bol to najhorší deň v nášom živote..a odvtedy máme Nanny ale ani jemu neverím a stále ju pri spánku kontrolujeme!!!
Neboj sa už bude dobre... budete musieť teraz stále dávať nad 38C Diazepán.... ževraj sa hovorí, že väčšinou sa febrilný kŕč už neopakuje..aspoň tak mi to povedali v nemocnici.. posielam veľa energy..🙂

tami712
14. feb 2010

ami držte sa s Majkom !!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹

kacenkab
14. feb 2010

Ahojte, zdravime s Jurkom vsetky mamicky a februarove babatka, zelame vsetkym vsetko len to najlepsie k narodeninkam, kedze jaksi uz nemam na Vas tolko casu, tak aspon takto, vela zdravia, lasky, stastia a pohody.
Vsetkym tehulkam pohodove tehotenstvo, vela zdravia a vela sil, vsetkym chorym skore uzdravenie, Amin Majko drz sa..., a ostatnym tiez vela pohody, a splnenie vsetkych snov a taaaaaaaak...... 🙂

alex21
14. feb 2010

ahojte,
Ami drzte sa posielame pusu. Inak aj nam v nemocke davali diazepan uz preventivne.
Vcera ma chytili hnacky. Eli od vcera priserne sople a dnes vecer sa zas pogrcala. Ta choroba sa nas drzi ako kliest. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre