Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

skolara
2. mar 2010

hej bol spln tak mozno preto Majko zle spal

amadora
2. mar 2010

Skolara no ja som chcela aby so mnou niekto išiel a pomohol mi ale nikto nemá čas, tak tam pôjdem a nechám sa v rukách predavačky 😅 ale hádam niečo vyberiem, už sa teším 🙂

skolara
2. mar 2010

posledny ram sa mi cely olupal.(farba) vyzera hrozne ale ja nosim sosovky

bejca
autor
2. mar 2010

Ami ved presne na to som myslela a ajpreto som taka ze sa bojim aby nemal nieco " vazne " ale v kutiku duse dufam ze len zubky 😅 a o okuliaroch viem ako to chodi aj ja by som mala nosit ...ale nenosim 😅

bola som ho pozret a je dost teply a cely spoteny ..... jaaaaaaaaaaaaj ......

Skolara no ved uvidime .....😅

amadora
2. mar 2010

Skolara vidíš, to ma nenapadlo! A večer som čumela na ten mesiac že je riadny 🙂
Môj rám prešiel nájazdmi môjho syna takže je zlámaný a zlepený na troch miestach 😀 Takže žiadne športové rámiky tenučké, ale poriadny silný si kúpim 😀 A ja som tiež nosila šošovky, ale počas tehotenstva mi dráždili oči tak som sa vrátila k okuliarom 😒

skolara
2. mar 2010

beji Petkove telo sa mozno teplotou snazi znicit virus alebo bakteriu. Zajtra budes mudrejsia.

amadora
2. mar 2010

Beji ☹ Zbehni s ním radšej ku doktorke nech mu pozrie hrdielko a spraví to CRP vyšetrenie či ako sa to volá. Nechcem strašiť a dúfam že je to len zo zúbkov, ja len že ja som ešte stále vystrašená z Majka a ma štve že sme to nezistili skôr a nemuselo to všetko tak dopadnúť, tak radšej... 😉

amadora
2. mar 2010

no dobre, lúčim sa s vami a idem búvať 🙂 dobrú nôcku vám všetkým

bejca
autor
2. mar 2010

Ami tak take najazdy poznam aj ja 😉 a spln aj u nas sa mi zda robi " galibu " ...no a k doki uvidim ako bude zajtra 😅 a dobru nocku 🙂

Skolara dufam ze budem zajtra mudrejsia 😅

no a idem aj ja uz hajuskat 😉 dobru nocku vam 😵

skolara
2. mar 2010

vinie kricala zo spanku "som hladnaaaaa" 😀

bejca
autor
2. mar 2010

sranda 😉

a Petko si vcera spieval , a vykrikoval , sadol si a hovoril daj daj daj 😀 no a potom som ho polozila a spinkal a za cca pol hodku si sadol ze maminkaaaaaaaaaaaaa a uz bol horuci ......

skolara
2. mar 2010

mozno spln 😕 😅

nicky77
2. mar 2010

Čaute kočky!!!!!!

Už mi z tých papierov šibe, tak som si dnes povedala, že si dám jeden večer pauzu a idem Vás kuk..a čo na to môj synátor? Zaspal až o 22:30. 😅 To je hrúza. No neva. Trochu som Vás prečítala.

moni - gratulujeme k tehu! 😉

My sme ešte tiež plienkoví králi...a ešte asi aj dlho budeme. Aspoň to tak vyzerá. Zato dudel už nemáme vyše pol roka vôbec. A už ani dudlovú fľašu.

Bejci - je mi ľúto, že horúčkujete. Držíme palce, aby to boli iba tie zúbky.

mm1
3. mar 2010

dobré ránko....

Dúfam, že noc nebola divoká, a že nie sú noví pacienti ☹ myslím tým Peťula....

My sme si včera spravili výlet poobede do Haiburgu, trošku sme sa prešli popri Dunaji, bolo krásne..... a večer sme zaspinkali ako budulínkovia..... tak som požehlila čo bolo a trošku relaxovala, lebo tatík prišiel až o 22.00

amadora
3. mar 2010

dobré ránko

tak my sme si dnes vynahradili včerajšiu noc, spal do 7:30 aj to som ho zobudila ja už keď som začala vstávať a obliekať sa 😀

Megi krásny výlet ste mali 🙂 Ja neviem či nám stihne prísť tatko do víkendu ☹

moniqe3
3. mar 2010

Janet Nicky: ďakujem.. 🙂

kokos včera to tu žilo.. super..škoda, že som išla skoro spať s Viki aj keď som spala cez obed tak večer som už nevládala.

Beji: dúfam,že Peťko bude v poriadku a celú noc jeho silné telíčko bojovalo s chorobou. Inač panelák nezačal o 20hod ale o 20:05 takže to je aj tak celé nespravodlivé.

amadora
3. mar 2010

Moni ja teraz spávam skoro toľko čo Majko 😀 Cez obed si ľahnem hodinku po ňom a večer tiež tú hodinku, dve po tom čo zaspí 😀

lili24
3. mar 2010

Dobre krasne ranko 🙂

prisla som sa pochvalit, aj ked este s takou malou dusickou ale sme tehotni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 este som nevolala dokimu ale chystam sa tento tyzden 🙂 velmi sa tesime, vieme to uz od minuleho tyzdna, v sobotu sme to oznamili rodine, oslavovali sme moje a diankine narodeninky tak sme mali dobru prilezitost 🙂

na FB este prosim nic nepiste, nechcela by som aby to uz vseeeetci vedeli 🙂 😉 dakujem 🙂

krasny dnik
sme este v pyzame 😀 😀 ideme sa poobliekat

lili24
3. mar 2010

a monika gratulujeme, myslela som na vas 🙂 prajeme bezproblemove tehulkovanie a vidime sa v novej teme 😉

amadora
3. mar 2010

lili 😵 😵 😵 gratulujeme, supeeeeeeeeeeeeeer 🙂 a máte s Monikou skoro rovnaký termín, paráda 🙂 uži si krásne bezproblémové tehu 🙂

aja7
3. mar 2010

Ahojte!!!

teeeda!!! BLAHOZELAM Lilli, aj monika vikinkova!!!!!! to su uzasne spravy! opatrujte sa a uzivajte si tehu, pusinky 😉

este Bejca nech k vam pribudne, zo srdca jej to zelam 😉

bejca
autor
3. mar 2010

ahojte 😵

tak ja ked som prisla k Petkovi uz bol taky studenkavejsi 😵 a spali sme v pohode spolu na posteli do 8,30 😀 a teplotu v ritke mal 37,8 .....neviem ci s nim mozem ist na chvilku dnes von ale asi ked nebude mat uz potom teplotu tak na chvilku pojdem 😅

Lili gratulujeme z celeho srdiecka 😵

Nicky dakujeme 😵 a teda Risko sikulka 😉 a neboj teraz cez jar sa zacnu uz pytat na serblik 😵

Megi krasny vylet ste mali a nadherne pocasie 😵

Ami tesim sa ze ste dnes dobre spinkali 😵 a teda ja som ani tehu neni a spim s Petkom aj cez obed len vecer chodim neskor 😀 😉

Monika dakujem 😵 a Panelak zacinava okolo 20:15 ..ako kedy ....a ja to neriesim 😉

Monika - Lili super mate podobny datum porodu 😵 a Janet s Bzucinkou tiez 😀 teeeeeeeeeda supeeeeeeeer 😵

Ajuska dakujem velmi pekne 😵 ani si nevies predstavit ako by som rada 😔 ale tak hadam hej a aknie tak co uz narobim .............. 🙄 😒 hlavne je ze mame Petka aj ked by som mu rada surodenca 😉

amadora
3. mar 2010

Beji no ak sa už teraz nenakazíš tehu vírusom keď to tu vypuklo horšie ako chrípka tak už potom neviem kedy 😀 Zhlboka vdychuj 😀

moniqe3
3. mar 2010

lili: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 GRATULUJEM a veľmi sa teším. Super, že budeme na rovnako. Veľmi sa teším a držím palčeky. 😉

aji: ďakujeme.. 🙂 cmuk

moniqe3
3. mar 2010

ami: 😀 😀 Beji inhaluj inhaluj...

minitrouble
3. mar 2010

ahojte 😉 prisli sme zablahozelat vsetkym novym tehulkam 🙂 ..nech maju krasne a bezproblemove tehuuu ....a nebojte sa bude doma este veselo, ked jedno diiitko bude jacat ze chce pozerat nieco alebo chce nieco papaaat alebo daco ine a to druhe bude plakat lebo bude chciet nakojit a vy budete premyslat ze koho utisit skor 😝 😀 ...tak to obcas peeeekne ide na nervy 🤐
a pocitajte s tym ze tie starsie deti po narodeni toho mladsieho potomka nepojdu smerom k lepsiemu 😎 😀 😀 😀 ...ale zase aspon sa nebudete nudit doma 😅 😅 😅
my uz sme oslavili 2 mesiace a Simi sa nam zacala pretacat z bruska na chrbatik takze nase pokojne casy skoncili a musime aj na nu uz davat pozor ze kde sa prevaluje aby sa nam neskotulala dakam na zem 😀 😀 a to este to najhorsie len pride 😅

moniqe3
3. mar 2010

mini: ale až také zle to nebude... 😀 také krásne zdravé dievčatá... myslím si a teda som presvedčená, že všetko zvládaš ľavou zadnou... 😉
moja mama ma mi raz povedala jedno príslovie: že kto si nevie užiť deti nevie prečo žije.. či nejak tak to bolo..jasné, že je to "ťažké" ale krásne... v živote a na Svete sa dejú také ťažké veci a ľudia bojujú s takými osudmi a bolesťami, že nazývať toto za ťažké je možno aj hriech.

mimkao
3. mar 2010

Mini, som rada, že ja nič z toho nepoznám.... 😀

mm1
3. mar 2010

jeeeej tak lili24 GRATULUJEME.....ďaľšia tehuľka... 😵

Baby, ale ja sa nechcem nakaziť tehu vírusom.... 😲 tak všetky vírusy ktoré prúdia ku mne otáčam na smer TRNAVA k Bejkovcom 😀 😀

Ami ale predpokladám, že ty si myslela ešte niekoho iného, keď má byť v oktobrovkách, hej?????? 🙂

mimkao
3. mar 2010

Jéééj, Lili, a samozrejme aj tebe veľmi, veľmi blahoželám, krásne tehuľkovanie, úspešný koniec. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre