Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
16. mar 2010

ami tak tvoj muž si môže s mojim podať ruky, ja by som ho tiež do bytu nedostala bývať 😝 😅

mimkao
16. mar 2010

Ami, ja viem, do bytovky by ani mňa nik nedostal... A to nie som dedinčanka, len mám už mesta pokrk... 😖
Myslela som do nejakého domačeka, do podnájmu. U nás je veľa domov, čo dávajú do podnájmu. A ešte k tomu lacnejšie, ako byty v meste...

mm1
16. mar 2010

Mimkao - tak moje kiahne začali v nedeľu a skončili v utorok...... 🙂 mala som pár vyrážiek... ale zato chúďa maminka a sestra.... hrozné..... škoda pomyslieť....

AMi určite si prizvite nejakého toho,,,, ani neviem, ako sa to volá... len nech môžete spokojne konečne spávať....

aj ja by som chcela malý domček, ale nemáme na neho korunky... ☹

amadora
16. mar 2010

akože ja keby mám možnosť voľby tak tiež už do bytu nejdem, ale tak keby musím tak ja to zvládnem skôr, ale môj muž teda určite nie 😅

Mimi to fakt? Ja som o tom ešte ani nepočula ak mám pravdu povedať 😅 😀

moniqe3
16. mar 2010

ahojte kočky

Ja som kiahne ani osýpky nemala ako decko. Moji bratia áno a to mama dávala k ním spať, jedla som s nimi, kúpala sa..úúúplne všetko aby som to od nich dostala a nič. Možno som mala silnú imunitu a možno som ich mala ale bez príznakov,lebo ževraj aj to môže byť. NO takže ja dúfam, že ak ich bude mať niekto v okolí tak nič nedostanem.. ☹

veva55
16. mar 2010

katrin, aj my sa tesime z alexikovych pokrokov, uvidis, ze zo dna na den zacne krasne sam cupitat. inac aj my chodime k drazdiaku, tam k labutiam, jak je to detske ihrisko, mozeme sa niekedy stretnut. len my sme teraz zase soplavy (adam), nechapem, do 2 rokov mu nic nebolo a teraz stale nieco. snad bude ok, ked zacne byt teplejsie, lebo uz mam plne zuby trcat s nim doma stale.
ja som mala strasne kiahne ako decko, ale teraz ma moje krstniatko a ma len par vyrazok, a po par dnoch sa jej uz chrasticky robia, takze pohoda. neviem, podla coho to zavisi, ze aky to ma priebeh 😔
mimkao, dobra volba, ta dianka 🙂 velmi pekne meno. a tiez by som bola asi za Davidka, sa mi viac paci ako Matus 🙂
tak ahojte zatial, pekny dnik vam prajem 😉

mimkao
16. mar 2010

Vevi, ty si sa spolčila s mojími deťmi, proti mojím menám... 😀
Ami, o domčeku v podnájme...? Ak hej, tak my tak bývame už 4-ty rok... 😀 Ale toho roku už by sme sa mohli presunúť do vlastného.... Dúúúúfam... 😵
JA som mala kiahne ako 6 ročná, tepolty som veľa nemala, len mi ostali jazvy, lebo som sa strašne, strašne škrabala. Ale Renko je v pohode, aj keď momentálne ho klepe od horúčky. 😒

amadora
16. mar 2010

Mimi to fakt? Sranda, ja som ešte nepočula o nikom kto by mal domček v podnájme 🙂 A inak mne na kiahne hrozne pomáhal tee tree olej 🙂

moniqe3
16. mar 2010

mimka: ale vy musíte byť nadštandartne "bohatí" lebo fakt 4 deti, ty na materskej, a ešte aj v podnájme.. 😀 😎 no tatinko dobre zarába.. 😉

mimkao
16. mar 2010

Moniq, aj tatinko, aj ja mám svoje príjmy... z "nekalej" činnosti... 😀 Nesťažujeme si... 🙂 A dá sa tak parádne ušetriť... 😀 Ani my sme nevedeli, že dávajú do podnájmu aj domy. Až dokiaľ manžel neprišiel s tou myšlienkou, skúsiť sa spýtať... A ono to tak funguje... 😵
Keď sme sa sem mali z Košíc sťahovať, tak sme mali možnosť ísť bývať ku svokrovcom. Majú obrovský barák... Ale túto možnosť sme hneď zamietli a radšej volili podnájom... A teraz sme si tu už tak zvykli, že sa mi bude cnieť asi, keď odídeme, ale už sa zároveň strašne teším na vlastný domček. Vlastne sa už neviem dočkať... 😀 Snáď s bábom už budeme bývať tam. 😵

amadora
17. mar 2010

Dobré ránko, krásne slnečné 😵

Mimka no musím sa popýtať, príp. pozrieť niečo na nete 🙂 A ja by som dala veru všetko aby sme mohli byť tiež vo svojom 😒

amadora
17. mar 2010

a kde je ozaj Bejuška? 😕 ja konečne prídem po takej dobe a parťáčka moja nikde 😒

mm1
17. mar 2010

ajojte kočky, pekné ránko 🙂

amadora
17. mar 2010

aj tebe Megi 🙂

mm1
17. mar 2010

ami, pekná 10 točka ti tam svieti.....

amadora
17. mar 2010

skúšam tu písať už tretí krát a stále mi to nechce pridať 😠

Megi ďakujem 🙂

bzucinka2
17. mar 2010

ahojte
mimkao to ste fakt dobry ked sipopri 4 a skoro uz aj 5 detoch sstihli aj domcek postavit a mae z coho aj zit, super, musite byt obaja sikovni 😉
ami ako, brusko rastie? o 2 tt ides na testy? 😉

amadora
17. mar 2010

Bzuci všetko rastie 😀 Áno, 31.3. 🙂

mm1
17. mar 2010

Ami všetko rastie tak ako má... 🙂
ahoj bzuči 😵

mimkao
17. mar 2010

bzuci, ešte nie je postavený, len dúfam, že do pôrodu už bude. 🙂 Takže neviem, či sme až takí šikovní... 🤐
Práve papám škoricové osie hniezda...mňam 😵

mm1
17. mar 2010

pre všetkých plienočkových na pamperskách.... v pohode som si to v obchode uplatnila

http://www.pampers.cz/cz_CZ/eCoupon/e-coupons-s...

niektoré to dostanete aj do mailíku 🙂

amadora
17. mar 2010

Megi na môj vkus trochu rýchlo no ale zabijem sa? 😀

Bože ja som ako spiaca princezná, dnes som s malým cez obed tak spala ako drevo a až do plaču mi bolo keď som musela vstávať, spala by som ešte veru zo dve tri hodinky 😅

amadora
17. mar 2010

juj kočky, zajtra nám nepôjde celý deň koník 😕 budem mať absťák 😅 😀

bzucinka2
17. mar 2010

meggie ahojky 🙂
preco zajtra nepojde konik? ☹ a co budeme teda robit 🙂
ami 😀 to patri k tomu, aj aj by som uz mohla prestat priberat
😉

amadora
17. mar 2010

Bzuci zajtra robia tú novú verziu tak že bude asi celý deň koník mimo prevádzky 😒 A ty máš také krásne roztomilé bruško a inak si ako predtým 🙂 Mňa už teraz omíňa podprsenka a v blízkej dobe musím vytiahnuť aj tehu nohavice 😅 Zase budem ako zachráňte Viliho 😀

alex21
17. mar 2010

ahojte maminky.
gratulujem novym tehulkam, krasne vas tu pribuda 😵
ami kolko si uz pribrala a brusko mas krasne aj ked trochu vacsie.
Eliska je zasa chora, tentoraz dostala svoje prve antibiotika. A na to ze mala horucky do 39 stupnov tak vobec nespavala. To co pospala bolo len v mojom naruci. Postrehla som, ze niekto sa stazoval na spanok tak mi najnovsie zaspavame od 22:00 do 23:30 ako kedy a rano o 7:00 vstava a v noci sa este aj budi a place. Cez obed pospi 30 - 60 minut ovsem ked sa mi ju podari uspat a samozrejme len na mne. Minule som jej zratala denny spanok s nocnym a spala spolu 9 hodin. Samozrejme na viac krat. A aj napriek tomu, ze je chora a malo spi ma strasne vela energie. Stale skace, beha alebo nervaci a place. Prave skakala a zakusla si do pery tak zas place. Musim ist majte sa tu pekne

bejca
autor
17. mar 2010

ahojte 😵

takze my mame dva dni za sebou super 😵 vcera Petko nechcel spinkat tak som musela o 21 zaliest s nim do postele a pravdaze som zalomila s nim 😀 no a dnes sme boli poobede v cirkuse bolo uzasne supers me si to uzili 😵 myslela som si ze Petko to nezvladne 2 hodiny ale teda bol uzasny , bavil sa , tancoval , tlieskal , sledoval vsetko a podobne 🙂) no proste super 🙂

idem si vas zbezne aspon kuk 😵

ale zaregistrovala som ze je tu uz Ami tak ich srdecne viiiiiiiiiiiiiiitam 😵

bejca
autor
17. mar 2010

no tak ...ako citam vsetky mame take mensie problemy , ci uz veselsie ci smutnejsie ..ale musime si verit a snad vsetko uz konecne pojde v pohode 😵 posielame pusinky marodom a aj nemarodom 😉

skusim pridat nejake video na FB z cirkusu 😉

bejca
autor
17. mar 2010

???????????? Ami , Danka , a vsetky kocky kde ste ??

no tak idem k muzikovi nech som tu neni pomalu posled

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bejca
autor
17. mar 2010

*b tam malo byt nech som tu neni pomalu posledna netehulka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre