Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

matak
9. sep 2009

Danka jasne ze pointa mi neutecie, ale uz je to take nekonecne ze ma to ani nebavi velmi pozerat.
Panelak je lepsi je tam viacej srandy 🙂

bejca
autor
9. sep 2009

ja mam tiez rada Panelak a tiez obcas co to nepozeram ale ak stihnem tak pozrem na nete 😉

matak
9. sep 2009

Beji to je jedna z mala veci na co sa tesim kazdy den.Ze si vecer vybehnem hop sem hop tam a bez deti.
A dalsia vec je v tom ze odkedy chodim cvicit pravidelne ma aj chrbat zacal posluchat a som pohybliva.
Hrozny pocit ked ti decko uteka k ceste a ty sa nemozes ani rozbehnut za nim, zazial som ☹

matak
9. sep 2009

OPRAVA: zazila som

bejca
autor
9. sep 2009

no tak ja zasa mam z tymi krizamy take problemy ☹ ale neviem si predstavit ist cvicit a hlavne ako a kam ..... keby to bolo ako kedysi tu blizko tak by som chodila ale daleko sa mi nechce 😅 som proste lenivec ☹

matak
9. sep 2009

Baby prcham strielat sampus, nieco chvilu popijem z muzikom a pojdem spinkat
Cafte

bejca
autor
9. sep 2009

tak na zdravicko 😵 pa

ved aj ja uz pojdem 😉

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

danka.k
9. sep 2009

beji ja som lenivec s tebou... 😀

matak nazdravie, ja som dopila vinko

beji bruuuu

martina1982
9. sep 2009

Tak tu sa pije 😀

Beji ,dakujem za opytanie Stevko sa ma lepsie len akosi sa mu dnes ani poobede nedalo zaspat a ani teraz vecer pri tom spal dnes len 45min.asi ,ze je dnes tak datum magicky
😀

Ami ,drzim palce nech sa torta vydari.Idete uz teraz na svadbu???

martina1982
9. sep 2009

ako vzdy pridem sem a nikoho nikde ☹ kde ste 😢

danka.k
9. sep 2009

mati ja som tu 😉

martina1982
9. sep 2009

jej Danka je tu hura 😀

amadora
9. sep 2009

už aj ja som tu 🙂

amadora
9. sep 2009

No tak aby som neporiekla (klop klop klop) vyzerá že torta sa podarila a som nadmieru spokojná 😵 Ale foto hodím až zajtra lebo ešte tam pôjde jedna ozdoba ktorá je dosť ťažká tak tú dám až keď stuhne hmota aby sa mi to neprepadlo 🙂

Danka tortu som piekla na tú svadbu, korpus kakaovú piškótu a naplnila som to lekvárom, banánmi, kofilovou plnkou a na vrch maslovou plnkou. A na vrch išla cukríková hmota 🙂

Maťka áno, túto sobotu 🙂

amadora
10. sep 2009

Dobré ránko!

Tak torta je hotová a už ju aj máte v albume 🙂

Ja si idem dať kávu a raňajky a rýchlo niečo robiť, dnes mám toho toľko stihnúť že by som sa potrebovala dať naklonovať 😝 A musím ísť na spoveď... nechce ísť niekto za mňa? 😅

bejca
autor
10. sep 2009

ahojte 😵

vynimocne som vas prisla kuk 😉 spali sme celkom fajn len rano sa zobudil o 6,30 😅 no co uz 😉

Ami torta je uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 krasna , jemna uplne perfektna 😵

MArtinka ako uz si teta ?? 😉 som rada ze uz je Stevkovi lepsie 🙂

Ajka a ako vy este nic nemate ?? 😉

amadora
10. sep 2009

Beji ďakujem veľmi pekne 😵 cmuuuk

Ja mám pocit akoby sa mi vydávala sestra, normálne ma chytá nervozita, stresy čo treba ešte vybaviť, kam ešte bežať, to je hrozné 😀 Ešte že mám len jednu najlepšiu kamošku 😀

danka.k
10. sep 2009

ami ta torta je naaaaadherna 😉

beji ved ajka tusim uz davnejsie pisala ze maju malu Emku.. alebo si to zas s niekym mylim??

danka.k
10. sep 2009

baby maly sa naucil ukazovt ťuk ťuk.. 😀 😀 netusim kde sa to naucil

amadora
10. sep 2009

Danka ďakujem 😵 A s Ajkou máš tuším pravdu 😉

amadora
10. sep 2009

Danka ja som to robila tiež keď som bola malá a mali problém ma to odučiť, každému som ukazovala že je ťuk ťuk 😀

mm1
10. sep 2009

Ami tá torta je nádherná.... taká jemná...
inak vás všetkých pozdravujeme.
Natálka najnovšie keď sa buchne, tak tam kde sa jej to stalo, tak tam musí spraviť bac bac....

danka.k
10. sep 2009

ami dufam ze ta to uz oducili.. nie ze ked sa stretneme tak mi ukazes ze som tuk tuk 😀 😀 😀

martina1982
10. sep 2009

Ahojte

Beji ,este nie som teta ☹

Ami, krasna torticka 🙂 sikulka si

Danka , my sme dnes boli v obchode a Stevko prisiel k jednej tete a udrel ju po bruchu .neviem ani preco to urobil 😕 tak som sa jej ospravedlnila a Stevka vyhresila .

Stevko bol dnes zlatucky ked isiel spinkat a na postely bola tatove pyzamo zdvihol ho a povedal tatove 😀

danka.k
10. sep 2009

matka tak stevko je sikovny.. teta bola asi zla a bolo ju treba zbit.. 😀

a nas ked najde tatove pyzamo tak krici na neho a drzi v ruke kym si ho tato neodprace 😀

martina1982
10. sep 2009

Som zabudla Stevkovi som kupila dve knihy v kde su magnetky a vklada ich do knihy .Kupila som knihu co sa vola Na gazdovstve a V meste .len za 3,30eur jednu .Len tak nahodne som to kupila isiel jeden pan a pyta sa ma ci nehcem pre maleho knihy.teraz som si to pozerla na nete www.junior .sk a tam tie knihy stoja viac .

amadora
10. sep 2009

všetkým vám ďakujem za pochvalu 🙂 tak nakoniec asi ešte ostane do zajtra u mňa lebo nemajú miesto v chladničke a bojím sa aby sa im nerozmočila vonku tak im ju zanesieme zajtra večer na zanášky a na reakciu si budem musieť ešte počkať 😅

tami712
10. sep 2009

ami krásna je tá tortička 🙂 🙂 🙂 🙂 fakt super 😵
a budeš aj ty z nej ochutnávať ? som zvedavá aký bude ten kofilový krém 😉

bzucinka2
10. sep 2009

ahojte, tak dnes som sa sem dostala az teraz 😝 a cakam muzika, kedy pride domov, ale ratam ze tak o hodinu, no este nevolal ze skoncili skolenie, tak snad ich tam tak dlho nebudu drzat 😝

ami ja to sledujem, tie odsudene a aj v telke vraveli, ze sedel no neviem uz presne za co, maria sa mi drogy, ale nie som si ista 😉 to uz dnes hra ktokolvek 😵 a torticka, nemam slov,paradna, tu fotku poznam 😵

nic sa mi nechce, idem si este zacvicit a trosku upratat, ak som na nieco nereagovala, prepacte mi 😒 a este chcem stihnut objednat nejake darceky na vianoce, kym nezabudnem co som chcela a muzikovi k narodkam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre