Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
13. okt 2009

ale chcem mu ešte jedny také ako snehulky kúpiť aby mal na dvor do snehu a na sánkovanie 🙂

amadora
13. okt 2009

bože ja neznášam zimu 🙄 a ešte k tomu bývame v kopci tak sa sem ťažko chodí keď nasneží a tiež nerada šoférujem a vždy tŕpnem keď je muž v práci a sneží aby sa niečo nestalo 😒 fuj fuj zima 😠

no dobre, idem si ja tatka pobaliť a trochu si ešte užiť spoločný večer, tak dobrú noc 🙂

bejca
autor
13. okt 2009

ja milujme vsetky rocne obdobia len neznasam fucanie , prsanie a clapkanicu 😀 😀 😀

bejca
autor
13. okt 2009

a snehulky su super 😵

bejca
autor
13. okt 2009

no idem ja hajuskat 😵 pa pa dobru nocku 😵

izka
13. okt 2009

ahojte, ja dnes tak telegraficky 😉

martinka , tiež som mala whirpool práčku a presne tak isto mi to tesnenie prasklo. len môj muž je šikulka a zalepil to flekom na bicykle 😀 dobre sme teda ušetrili. pak ale začali odchádzať ďalšie veci a vrchol bol, keď občas nevyžmýkala a ja som otvorila a všetko vytieklo 😝 ale vydržala nejakých 13 rokov a to pranie aj dva razy denne.
muž to síce vždy nejako opravil, ale pak už ma to nas..lo a kúpila som novú, ale bosh 😉

danka, ami, aj ja neznášam zimu 😖 😝 pre mňa by sneh vôbec nemusel byť, ja by som teda za ním neplakala 😀 navyše koľko prachov človek vyhodí za zimné handry a čižmy. už teraz mi je zle 😠 u nás všetko krát 4. všetci mi zo všetkého vyrástli a po sebe im to nesedí.

vevi, adamkovi rýchle uzdravenie. na hlas skús homeovox. inak ten nám pomohol aj na kašel.

beji, ty by sis rozumela s mojím mužom - ten miluje zimu a sneh. za to my spolu nechodíme na dovolenky, nemôžme sa zhodnúť 😎 . a krásne si peťkovi pokúpila 🙂
zistila som , že naša ema je tiež lakomá 😕
bola u nás 3 ročná neter a pravdaže sa chcela hojdať, no a ema do revu, že to je jej hongálka. pak si požičala trojkolku a bleskovo bola ema u nej a sácalu ju preč.
tá si svoje nedá. ešte aj kričala, že : moje, nedám. 😅

izka
14. okt 2009

včera bola ema celý deň bez plienky a oblečená a ani raz sa nepocikala !!! 🙂
asi to zrazu pochopila. dokonca aj spala cez deň bez nehody a v noci už dávno spáva bez pocikania. tak aspoň na plienkach už hádam ušetríme 😉

ešte vám napíšem, aká je prešibaná.
volačo mi poprestavovala na notebooku a som ju hrešila a ona na to , že : to jojko pokazil 😕 😵 to me teda dorazila. kde na to chodí ?
alebo sa hrala so žiarovkami a keď som chcela, aby prestala a zavrela skrinku, tak mi velice začala posielať pusinky a kývať, že čau. 😨

muž je z nej tiež hotový, hovoril, že mu pripadá, že má rozum ovela staršieho dieťaťa. takéto kombinačné schopnosti a aby celkom vedome klamala, to sme naozaj ešte u tak malého decka nezažili 😕

a pekná zlodejka je to : boli sme v mlynoch na nákupoch a klára sa s ňou bola pozrieť v dráčiku. tam zbadala kočík pre dvojičky aj s "babakami", tak toľko kočíkovala, až vyšla z obchodu a valila preč. 😀 predavačky sa našťastie na nej smiali 😉
už sa nám raz stalo v HM- ku. nasadila si taký náhrdelník a uišla z obchodu. nikto si to nevšimol...

len tak pre zaujímavosť dodám, že ema má topánky č. 20. tej je zas všetko volné a na suché zipsy vôbec nemôže mať, lebo sa jej vyzúvajú. a čapice tiež len na šnúrky, inak okamžite letia dole. to obdivujem, ako vaše deti majú pekne čiapky. my sme stále ako bábatko 😉

idem spať.
ozaj asi mám zlomené rebro. muž ma tak silno ľúbi a objal ma, až mi tam puklo a bolí ma to už ale 4 dni jak šlak. ani poriadne dýchať nemôžem a emu dvíhať ani nehovorím. to tá moja osteoporóza 😖

majte sa pekne. čauko.

amadora
14. okt 2009

Dobré ránko!

No tatko išiel nakladať, neviem či sa ešte staví doma alebo nie, dúfam že áno lebo sme sa nestihli ani rozlúčiť a zabudol si doma topánky na prezutie ak sa mu jedny premočia a náhradný telefón ak sa mu jeho vybije lebo nabíjačku na mobil do auta má v robote.

Izka Emka je naozaj veľmi šikovná, bude vám chodiť do nejakej školy pre mimoriadne nadané deti 🙂 A že 20-tky topánky 😅 To sme my mali ako prvé topánočky keď ešte nechodil. Naša Majka má 22-ky a ja stále tak na ňu pozerám že chudiatko to jej musí byť malé a musí ju to tlačiť 😀

bzucinka2
14. okt 2009

dobre ranko
ami dakujem 🙂 a krasne topanocky a ciapocky ste nakupili 🙂
beji, vdaka za pochvalu 🙂
izka, tak ty to mas teda doma riadne vesela, je ti to ale potvorka 😉 ale musi byt uzasna 🙂
fuj a sneh a hlavne zimu ani ja nemusim 😉

amadora
14. okt 2009

Bzuci aj my ďakujeme 🙂 A o koľkej ideš?

mm1
14. okt 2009

AHojte babule, som tu len na skok, ale kym som vas preluskala,,,,, to mi teda trvalo....
krásne veci ste pokupovali na zimu.
Ami tie topanky nemaju chybu, take nieco si predstavujem i pre Natali.... my mame totiz tiez problem s nartom a doteraz musela mat vsetky topanky na suchy zips, lebo do snurovaciek sa nedostaneme...v Deichmane sme tiez nic neobuli....
ja chodim prave preto nakupovat topanky do protetiky, aj teraz na jesen sme jej tam boli kupit... su tiez vzdy drahsie, cca 22 - 23 euro, ale aspon viem, ze su jej dobre.....
Ja by som mala ist dnes konecne pre tu zimnu supravu a este jej potrebujem ist pozriet aspon jednu vetrovku a jedny oteplovacky... ma sice overal, ale ako poznam, premaca sa za chvilku. potom este snehule....
jednoducho komplet zimnú supravu mame na nakupovanie este pred sebou...
topanky sa jej bojim este kupovat na zimu, nam rychlo rastie nozka, uz teraz mame 23. a este do decembra, daleko... tak uvidime... a aj snehulky musime kupit. no nastastie, teraz je toho v obchodoch dost.... nie ako kedysi, tak urcite nieco kupime a zatial nestresujem....

Tak musim sa pochvalit, ze uz 4 dni chodime na nocnik... ale musim jej to stale pripominat, sama sa nevypyta aj kakuska tam aj cikuska....
A od soboty som mami Mandi.... tak ma zacala volat, lebo nasi stale na mna pokrikovali Magdi, tak ona si to zosobnila podla svojho...

a idem makat, dva dni som tu nebola....

bejca
autor
14. okt 2009

ahojte 😵

tak ja som vecer dala na okno deku a trosku to tam popritiskala aby nam az tak nefucalo 😅 tak bolo lepsie v noci 😉 uz nech je zajtra a opravia to 😠 spinkali sme do 7:45 😵 super

nas Petko ked nieco robi zle a ja ho " vymaknem " tak hned to pusiti .. zavre .. a pod a zacne sa na mna lišiacky usmievat 🙂 hadže na mna ksichtiky 😀 a zacne mi posielat pusinky alebo sa na mna vrhne a zacne ma lubit 😀 je to tiez riadna podsivka 😀 😀 😀

Izka no teda Emka je riadna potvorka 😀 si s nou uzijete kopa srandy 😀 a muz nech ta az tolko nestiska lebo nam ta zlomi v pase 😉 posielame pusinky 😵 a prosim ta co ty stale tak strasis v noci 😕

Ami no snad sa muzik este zastavi 😉 my mame teraz nozicku cca 23 .... vy mate aku velku nohu ??? 😕 😅

Bzuci ides dnes k doki ??? ak ano uz sa tesim daj hned vediet co a ako 😵

Megi tak pekne nakupte a vsetko pofotit aby sme popozerali 😵 Natali je sikuka tiez 🙂

idem ja nieco varit len neviem co 😒

amadora
14. okt 2009

No tak tatko nám volal že už domov nepríde ale aby sme prišli za ním, nakladal v susednej dedine drevo, tak som mu zaniesla aj mobil a zobrali sme domov aj toho jeho kolegu aby nestál v tej zime so seknutými krížami. Tak sme sa stihli aj rozlúčiť 🙂 Dúfam že dobre obíde, vraj zajtra večer by mohol byť už aj doma.

Megi aj tieto naše sú z protetiky 🙂 Tiež máme väčšinu topánok z tade a veľmi mi vyhovujú aj keď sú drahšie. A tieto sú šnurovacie ale majú dlhý jazyk a šikmý tak keď sa odtiahne tak sa prakticky otvoria skoro až ku prstom tak sa mi to páči že ich ľahko obujeme 🙂 A gratulujeme k nočníkovaniu 😉

Beji tak Peťko je tiež riadna líška 😀 My máme 24-ky 😅 Ja dnes varím šošovicu. Len my s Majkom ju budeme jesť mesiac 😀

jankapardon
14. okt 2009

Neprjímajte nič od kontaktu pete_ivan@ hotmail.com a ani video o
Bushovi , je to hacker, formatuje počítač a zničí aj password k
Vašej elektronickej pošte. Pozor, ak ho Vaše kontakty prijmú, tak ho
dostanete aj Vy, takže im pošlite rýchle správu - je dôležité
poslať tento oznam všetkým !!!! - Vašim priateľom, rodine,
spolupracovníkom, .........

V najbližších dňoch si musíte dať pozor : neotvárať žiadnu
správu, ktorá bude mať prílohu s názvom : Pozvánka ( invito,
invitation ) nezávisle od koho tá správa bude. Je to vírus, ktorý
zničí celý hard disk. Tento vírus príde od známej osoby, ktorú
máte medzi kontaktmi. Preto musíte upozorniť všetkých o tomto
nebezpečenstve. Je lepšie dostať túto správu 25 krát ako dostať
vírus a otvoriť ho. Ak by ste predsa dostali poštu od priateľa s
prílohou : pozvánka, neotvorte ju a vypnite ihneď počítač. Ide o
najhorší vírus ohlásený CNN. Tento nový vírus bol objavený len
teraz a Microsoftom bol klasifikovaný ako najdeštruktívnejší vírus
všetkých čias. Tento vírus bol objavený včera spoločnosťou McAfee
a neexistuje zatiaľ žiadny antivírusová ochrana voči nemu. Tento
vírus jednoducho zničí Nulový sektor Hard disku, v ktorom sú
zachované vitálne informácie jeho funkcií.

S pozdravom

Ing. Natália Šteflíková
Oddelenie makroekonomických analýz
Odbor menovej politiky
Národná banka Slovenska
Imricha Karvaša 1
813 25 Bratislava 1

jankapardon
14. okt 2009

ahojte, toto som dostala na mail, tak to posuvam🙂))
ked veronka zaspí, idem si vas prečítat pri kave:-ô)))
pa zatial🙂

amadora
14. okt 2009

Jani dík, idem to poslať známym 😉

jankapardon
14. okt 2009

Dnes na to upozorňoval aj Český rozhlas 😨

amadora
14. okt 2009

u nás práve začal dáky dobrák píliť na cirkulári a tak že mám pocit akoby s tým stál rovno u mňa v obývačke takže som ohromne zvedavá ako mi bude Majko spať 😒

inak mi na obed zjedol za tanier šošovice s polkou rožka a to sa tváril že ešte by si dal 😕

veva55
14. okt 2009

ahojte, no neviem, z coho presne moze ta pliesen byt, ale doky spominala, ze z infekcie ci co (neviem, ci som ju dobre pochopila). ale to by bolo mozne, lebo krpec ma stale v puse tie svoje pacmagy 😀 vkuse ho upozornujem, ze rucicky nie do pusy, ale hadzem len hrach na stenu 😀 tak som kupila detox mydlo aj taku detox emulziu do kabelky, ze ked sme vonku, to mu len dam trocha na dlan, posucha sa to a znici to 99,99% bakterii. aspon tak to tam pisu. no a stym striekanim je to des, cez den sa neda, ked som sama, tak striekame len rano a vecer, ale aj to tak vselijako, lebo ten sprej nema ten dlhy tenky nastavec ako mavaju tie ustne spreje, takze mu to tam ani nedostrekne. spolieham sa teda, ze si to tam jazykom nejak poposuva. inac vrieska potom pol hodinu, je to des.
inac co sa tyka tych zimnych suprav/overalov a topanok, ono je jedno, ci kupis jedny kvalitne nepremokave topanky, alebo troje lacne, ale premokave. a s overalom je to rovnako, my sme dali nejakych 750 SK za oteplovaky + bundu, ale je to termo, nepremoci sa, neprefuka, takze ziadnu dalsiu supravu nemusim kupovat. mam po sestre este 1 overal, ale pochybujem, ze ho vobec vyuzijem. a topanky ked su nepremokave, tiez stacia jedny, nemusim kupovat zvlast topanky, zvlast snehule a este aj gumaky. takze v konecnom dosledku moc neusetris. ale co sa tyka bezneho oblecka, tak to malokedy kupujem drahe, napr. vcera som kupila super mencestraky, podsite flisom za 4,90. su uplne perfektne a teplucke. a celkovo, vsetky veci su tam za super ceny.
tu tiez strasne fuci, ved uz od vcera, ma ide porazit, lebo sme uz niekolko dni neboli vonku, to co prejdeme k autu to neratam, to sa nestihne ani vyvetrat.
izka, ze topanky cislo 20 😕 😕 to sme mali koncom minulej zimy 🙂 teraz mame 23.

bejca
autor
14. okt 2009

no Petko spinka ja popijam kafco 😵 pecem kura 😉 a uz som si vas aj precitala 🙂

ako citam tak nozicku mame skoro rovnaku co sa chlapov tyka 😵 my sme tiez nosili 20 tky cca april - maj 😅 😉 ale ved dievcatka by mali mat mensiu nozicku nia ako ja taku chňapu velku 😝 😀

Ami super ze ste s sa s tatkom rozlucili a aj si mu vsetko pekne dorucila 😵

Vevi no tak ten boj si viem zivo predstavit ale snad to Adamkovi co najskor prejde 😵 a ako havino ?? 😉

bejca
autor
14. okt 2009

a znovu tu nikoho neni ☹ ja ked raz nejdem spinkat s Petkom tak tu neni nikoho ☹ a ked spim tak ste tu skoro vsetky 😉 😀 no co uz 😉 budem asi trpiet samomluvou 😀 😀 😀 😀

amadora
14. okt 2009

Vevi no verím že to máte ťažké, si viem presne predstaviť aký by to bol boj s Majkom také niečo realizovať 😅 Inak sa čudujem že aj my nemáme ešte niečo také v puse (akurát kútiky mal pred pár dňami) lebo on je tiež ako mimino a všetko do pusy. A najviac čo ma štve, tak na okolo peci máme také kovanie a na konci sú také ozdobné gule a on to stále cmúľa 🙄

Beji ďakujem 🙂

No tatko je už naložený a už je na ceste. Dúfam že dobre obíde 😒

Píliť zatiaľ prestali, Majko spí, ja sa idem najesť 🙂

bejca
autor
14. okt 2009

inak kurime doma 😉 uz druhy den 😵

bejca
autor
14. okt 2009

ja som si spravila makove pupaky z rozkov 😀 😀 😀 😀 ze na dietu 😀 😀 😀 zacina sa ochladzovat tak ja mam potrebu - teda moje telo asi - sa trosku zateplit z vnutra 😀 😀 😀 asi sa zda mojmu telu ze mam malo tuku 😀 😀 😀

a aj my vsetko davame do pusinky ... ale ved to su deti a vsetci tym musia prejst 😉

danka.k
14. okt 2009

a kyda a kyda a kyda 😠 😠 😠 ten sneh asi neprestane padat 😠 😠 😠 kupili sme uz aj cizmicky 30 ecok je v cudu 😉

prečo nemoze byt do marca teplo a od marca zas???? 😀

ami super ze ste sa stihli s ockom rozlucit

bejca
autor
14. okt 2009

aj ja chcem sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh 😀 😀 😀 a ty sa nestazuj ze kyda hej 😉 😵 cakame na foto boticiek 🙂

idem ja prec lebo moj sarkan si odspal 70 minut a uz tu cvirikujem 😀 😉 paaaaaaaaaaaaa

aja7
14. okt 2009

Ahojte 🙂

Citam, ze bejca sa boji samoty, tak napisem par pismenok 🙂

Zaodievate sa na zimu, my mame po sestre kopppuuu veci, tak uz len topanky nam treba, vybehneme do Deichmanu.

Papa sam, nocnik sem tam uspech, nerozprava, hyperaktivita stale trva, rozumie uplne vsetkemu, krasne posluchne, ked ma dobru naladu, cely den lieta s cisticom na okna a handrou, pripadne s vysavacom, pripadne preosieva muku na kobercek v kuchyni, alebo uteka z domu, ked zabudnem zamknut 🙂)))

Spinka uz len raz denne od pol1 do 16tej, vecer o 20tej v postielke. Uz papame len kravske mlieko, po hnackach kedy nemohol mlieko si zvykol skor na caj, tak nebudem otvarat Nutrilony a polovice vyhadzovat 😕 😅

Bzuci congratulation k tehu, drzte sa, nech vam vsetko dopadne dobre 🙂

Beji, velmi drzim prsty, nech sa aj tebe zadari 🙂

Zase som bola chora, zapal priedusiek 2tyzdne, ja mam asi v keli imunitu 🙂 Adamko sa drzi, ostatne deticky ako-tak. Mame holandana od nedele, ale zajtra uz frci domov, je o 100% lepsi ako ten vlanajsi, vsetko pekne spapa bez reci 🙂)

Do prace idem az v septembri, sice ked mi prasknu nervy s Adkom, vyhrazam sa mu, ze pojde do jasiel, ale medzi nami, klamem 🙂)) Nedam ho, jedine keby nastali neocakavane okolnosti 🙂

Citam si vas, len sa mi nechce pisat, este sem-tam peciem, niekedy chcu ludia dobre hovadiny (posledne bufet 😝), ale este ma to bavi...zatial 🙂

Este ste sa tu nedavno bavili o vyske, my 89cm.....cca 13kg....cca 23,5 nozicka...A v noci sa budi pravidelne o pol2 (150mlieka) a o 5tej (150mlieka), potom spi este do 8mej....To je vsetko mlieko co za den vypije 😅 Asi nic moc, ale papa mliecne vyrobky cez den, plus mlieko v strave.

Stanujeme v obyvke 😝 kupili sme mu z posledneho letaku Lidl iglu a vigvam spojene su tunelom, tak mame len iglu a tym sme s priestorom v obyvke skoncili 😀 Ostal cca 50cm siroky chodnicek na prechod miestnostou 😀 Ale tak, co neurobi rodic pre dieta, ze?

Paci sa mi, ked ma dieta vlastnu izbu, napr. Petkovu som si pozrela, ale u nas bohuzial, az ked niektore ine decko odide na VS... Teoreticky mi sme mohli aj teraz dat chalanov spolu na podkrovie, ale nemozem urobit Adamkovi izbu na poschodi, ked dolu varim 😖 Takze mame hernu v obyvke 😎plus ten stan 😎plus hojdaci kon, hojdacie kreslo, plysove kreslo, plus papacia stolicka (tak si to viete predstavit 😀) a este nam na prechode z kuchyne do chodby visi hojdacka 🙂))

Tak to je asi vsetko, co som chcela, len sa ohlasit pre tie kocky, ktorym nepisem IP, ze zijeme...A pre beju, ked som jej chybala 🙂)))

Drzte sa vsetci, hlavne zdravi nech sme a bude okej...Inac u nas snehova metelica, des, keby niekomu bolo smutno, ze tam len fuka, rada poslem 🙂)

aja7
14. okt 2009

jezis, ale som sa rozpisala 🙂)))))))))))))

aja7
14. okt 2009

a este som zabudla, kedze ja sem zas pridem tak za dobry mesiac, co idete kupovat drobcom na vianoce? co u vas fici?? lebo ja asi adkovi mikrovlnku a pracku, je to maly zavislak na tychto spotrebicoch ☹

amadora
14. okt 2009

Beji my prikurujeme už cca 2 týždne po troche 🙂

Danka ďakujem 🙂 Tešíme sa na foto topánočiek 😉 A s tým nápadom s teplom úplne súhlasím 😀

Ajka super že si sa ozvala 🙂 A Adamko je už veľký chlapisko šikovný 😉

Ja som bola teraz vonku nakŕmiť zverinu a doniesť si drevo, normálne mi skrehli ruky, fuj taká kosa 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre