Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
26. okt 2009

a ako ides urobit to auto 😕 kokooooooos ake cukrarky tu su 🙂 waaaaaaaaaaaaw 😵 ake ozdoby tam ides robit ci co ??? 😕 😅

amadora
26. okt 2009

Beji nie, však kmotrovci naši = krstní rodičia Majkovi

amadora
26. okt 2009

Beji wow hovor keď bude hotová a podarí sa 😀

Danka však to sme si vtedy srandu robili, nie?

danka.k
26. okt 2009

ami jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀

bejca
autor
26. okt 2009

Ami ja som z toho akysi pako 😅 neviem teraz som zmatena kto to je teda krstni 😅 - kmotrovci su ...... 😅

DAnka hej na zaciatku fandila 😉

amadora
26. okt 2009

Beji no Majkovi krstní rodičia sú mne a mužovi kmotrovci. Moji krstní rodičia sú kmotrovci s mojimi rodičmi. Už chápeš?

bejca
autor
26. okt 2009

co to znamena kmotor ??? to je svagor ?? cize tvojho muza brat ??? 😅

bejca
autor
26. okt 2009

no tak som sa sekla ☹ vypadne baba ☹

danka.k
26. okt 2009

beji krstna tvojho petka je tvoja kmotra.. to je jedno ci svagrina, sestra aleob kamaratka

bejca
autor
26. okt 2009

vypadla Nikoleta Balogova ty koky .......................................ja stale cakam kedy vypadne Ištvancova .. a toto ??? 😔

danka.k
26. okt 2009

chuda nikoleta ☹ mohla radsej monika

danka.k
26. okt 2009

istvancova je mila.. ostane dlho 😀

a to preco vypadavaju dvaja?, ved mali po jednom?? ci?

bzucinka2
26. okt 2009

ahojte, ami jasne ze viem, ze aj ty na mna intenzivne myslis 🙂 a to s bratom je smutne, asi este nedospel, hoci ma 30 ☹ lebo keby sme si davali vzdy dovody preco este nemat deti, tak vymrieme 😉 snaz sa kaslat na neho a nedaj sa odradit jeho recami 😉 len nech to raz nelutuje tieto svoje nazore 😒 a cakame foto torticky 😉

jani, my nemame ziadnu zabranu na posteli a zatial nespadol, ale pre istotu mu davam pri postel perinu na zem 🙂

ciarka, riadny nakup si urobila super, ja fialovu nemusim, ale hlavne ze sa vam paci 🙂 a gratulka k soferovaniu 😉 😉 sikulka

prave tlacim marina kekse, ale mozem povedat, ze dnesok bol katastrofalny 😝
co sa upratovania tyka, tak ja teraz mam zle svedomie, nedokaazem poriadne nic urobit, dnes som aspon poprala vacsinu, zajtra este dve pracky a chcela by som vydrhnut kupelku a mm potom poumyva dlazky ☹ nastastie nemusim este varit, mamina poslala,ale zajtra by som chcela uvarit malemu aspon karfiolovu polievocku a sebe udusit karfiol 😉

danka.k
26. okt 2009

bzuci neboj vsetko prejde a bude dobre.. len vytrpiet prve mesiace 😉

amadora
26. okt 2009

Danka ďakujem za pomoc, vysvetlila si to lepšie ako ja 😀

Bzuci ďakujem pekne, si zlatá 🙂 A posielame pusinku aby bolo rýchlo lepšie a mohla si si tehu už len užívať 😉

jerry
26. okt 2009

bejca u mna je to s tými fotkami furt na dlhé lakte 🙄 , najprv vytriediť na vyvolanie potom zmenšiť a tak dať na koníka, tak to typujem do vianoc 😖 😀

bejca
autor
26. okt 2009

Dakujem za vysvetlenie 😵

Bzucinka nebojkaj isto uz pride lepsie obdobie a uz ti nebude tak zle 😵 pevne tomu verim 😵 posielame pusinky 😉 vraj prve 3 mesiace su take ... mne nebyvalo zle a ani chute som nemala ziadne len som priberala ako prasiatko a to mi zostalo doteraz 😀 a Alexik je sikulka ked ani zabranu nepotrebuje 😵 nas Petko by bol hned na zemi 😀 a hladkaj brusko 😵

bejca
autor
26. okt 2009

Jerry !!!!!!!!!!!!!!!! noooooooooo snad len srandujes ze do Vianoc 😉 ja ich chcem skor 😉 😵 cmuk 🙂

danka.k
26. okt 2009

aj nas rastik by bol hned na zemi 😀

mne byvalo strasne zle v tehu.. asi od prveho dna a dake dva mesiace 😒 😒 😀

jerry
26. okt 2009

bzuci ak ťa môžem "potešiť" mne bývalo pri druhom zle takmer do polovice a sstále sa mi príšerne driemalo a ešte fungovať okolo dieťaťa, domácnosti a oviec.
😉 neboooj to prejde 😉 hlavne veľa odychuj a kašli na nevydrhnuté kachličky

amadora
26. okt 2009

dobre, nechce sa mi ale opúšťam vás 😉 dobrú noc

jerry
26. okt 2009

bejca ešte nikdy som nebola vážnejšia ako teraz 😉

danka.k
26. okt 2009

ami paaaaaaaa a vela stastia 😉

alex21
26. okt 2009

ahojte
beji nie kazdy ma cas chodit na net tak casto ako vy
ami zelame vela uspechu pri torte. A kde je v LV predajna?
ciarka ja nemam ani som nikdy nemala ockovanie proti chripke.
Janka zabranu na postel nemame.
bzuci posialame vela energie a sili aby si to zvladla.
co sa tyka darceku na vianoce tak u nas je uz rozhodnute. Eli bude mat vlacikovu drahu. Nieco podobne ako je toto
http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-deti/...
Je strasne vela typov a strasne vela veci sa da dokupovat. Takze budeme mat poriesene aj dalsie darceky pokial ju to neomrzi ale zatial sa s tym vydrzi hrat hodiny.
inak cez vikend sme boli v LV takze som vobec nebola na nete
Viac si neviem spomenut na co by som este reagovala.

bejca
autor
26. okt 2009

no tak teda vy ste sa mali cez to tehu 😨 😕 😉 mne fakt keby neukazovala va uvz Petka a nepriberala som tak by som neverila ze tehu som 😅 😉

Ami dobru a pracuj 😵 tesime na fotky 😵

no ale ja som dnes tiez KO tak idem aj ja 😵 paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bzuci nepracuj tolko len to co je nevyhnutne 😉

danka.k
26. okt 2009

beji bruuuuuuuu 😉

jerry
26. okt 2009

ja idem makať na tých foto, dobrúúú

danka.k
26. okt 2009

izkaaaaa a ty si kde?? uz malu nekojis v noci a chodite pekne spinkat?? 😀

mm1
27. okt 2009

Ahojte babulky, hlasim sa po dlhsej dobe....
mala som tri dni dovolenku, bolo to suuuuuper....
Vo štvrtok sme boli v tom Brucku, ale malej som nic nekupila. ☹ mali krasne snehulky, lenze nie jej cislo.... a topanocky sa mi ziadne nepozdavali..... ale mali sme aspon vylet. Ja som si kupila topanky na zimu tak som celkom rada, ze 20 EUR smiesna suma podla mna.... a su nizke a pohodlne s kozusinkou, tak fajn...
V piatok sme sa len tak preflakali, jasili sa, hrali.... ani neviem ako ubehol ten dnik....

V sobotku sme chytili soplik, tak odvtedy odsavame, ale koooooonecne bez placu, dokonca Natali si prinesie sama odsavacku a zapne vysavac, ako ju to bavi, tak som nesmierne rada, ze nam to nesteka nizsie na priedusky...
uz to ma ale na ustupe, odovzdala mi štafetu, tak tu teraz kycham a soplim ja, ale to neva, hlavne nech ona je OK.
inak neviem ake mate teraz vy obdobie, ale ja musim povedat, kade teraz chodim, tak vsade ju chvalim... fakt, uplne je perfektna, poslucha na slovo, je rozumna, obdobie trucu je prec, tak dufam, ze jej to vydrzi... vcera mi pomahala utierat prach, a ked utieram riad, tak pribory chce len ona odkladat. no podarena je..... 🙂

a co nove tu??? idem rychlo kuk, aj ked asi vsetko nestihnem precitat....lebo aj praca vola...

Inak topanocky na zimu este nemame ziadne ☹ Protetika ma komplet vypredane..... a skusali sme dvoje Sante a ani jedny poriadne nezapli, tak neviem.... este skusim jeden obchod a ak nie tam, asi pojdeme kuk do Čiech....

amadora
27. okt 2009

Dobré ránko!

My sme dnes vstávali o 7:00, čiže po starom o 8:00 😵 Som do ružova vybúvaná.

Alex on tam má len sklad, nemá ešte predajňu, lebo vraj mu ju nechcú schváliť hygienici či čo tak viac menej je to také "cez telefón" 😒

Inak ja som tiež vôbec nemala tehu chute ani nevoľnosti, za prvý mesiac som pribrala 4 kg, žiadne závrate, nič, akurát sa mi nehorázne chcelo spať 😀 A zvracala som za celé tehu asi 4x a zakaždým keď sme mali pizzu. Napriek tomu že ju milujem akosi som ju (vlastne Majko) nemohla ani vidieť ani cítiť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre