Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
27. okt 2009

A ešte som zabudla. VSETKO NAJLEPSIE SABINKAM 🙂 🙂 🙂

skolara
27. okt 2009

ahojte
vsetko najlepsie Sabinke
ako sa mi mate?
my sa mame dobre. uz pracujem.Je mi smutno za Vinie. Dnes som odisla z domu o pol deviatej a pridem domov okolo siestej vecer, lebo mam skolu.
Ale ked nemam skolu tak som od nej prec 6 hodin a to sa da zvladnut.
Dufam ze ste zdravi a stastni 😎

amadora
27. okt 2009

Aj my želáme Sabi všetko najlepšie 🙂

Skolara a chceme podrobnosti aké bolo otvorenie! A samozrejme fotky! Pravdaže keď budeš mať trochu času, viem že máš toho veľa 😉

amadora
27. okt 2009

My sme boli v meste na pošte zaplatiť šek za net, v potravinách a drogérii na nákup a len tak reku pozriem či je u doki veľa detí, že by som skočila s Majkom. A nikde nikoho! Tak nás hneď aj zobrala, paráda 🙂 Pozrela ho a že priedušky má čisté aj hrdielko, že ozaj má len tie soplíky nešťastné čo nejdú prejsť, tak nám dala dáky sirup Aerius a Pamycon kvapky na vytieranie nošteka tak som zvedavá 🙂

martina1982
27. okt 2009

Ahojte,

Bzucinka , drzkaj sa neupratuj len oddychuj .ja som 2 mesiace vracala a to 6 krat na den vsetko co som zjedla a pohla som sa z postele islo von .Potom ma doky nastrasil ,ze pojdem do nemocky na infuzie tak som prestala 😀 uz som len 1 krat vracala 😀

Ami, frzim palce nech sa torticka vydari !

Sabinke vsetko naj k meninkam 🙂

Skolara ,tesim sa na fotky a kde chodis do skoly?

Mm1 ,tak ste si uzili s Natalkou a je mi luto ,ze ste ziadne cizmicky nekupili ☹

martina1982
27. okt 2009

a uz ani neviem naco som chcela reagovat tak sa nehnevajte 😉

amadora
27. okt 2009

Maťka ďakujem 🙂 Aj ostatným 😉

danka.k
27. okt 2009

sabinka vsetko naj naj naj naj 😉

mm super ze si aspon sebe kupila ked uz nie malej..

ami som rada ze je majko zdravy a tie sopliky rychlo prejdu..

moje dieta na obed spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 sa cudujem to sa uz dlho nestalo 😀

jankapardon
27. okt 2009

ahojte🙂)
dakujem velmi pekne ohladom tej mojej otazky na tú zábranu🙂)
nič sa mi nechce, zase, no hroza🙂)
všetkým krasny dník....

jankapardon
27. okt 2009

Manžel sleduje fotbal.

Žena ho vyruší: "Můžeš opravit světlo na chodbě? Dlouho nesvítí."

"Vypadá to snad, že bych měl na čele napsáno-elektrikář?"

"A co dveře u ledničky? Nedovírají."

"Cože? Mam tam snad napsáno - pracovník Calexu?"

"Co alespoň opravit schody? Celé se hýbou, můžeme se na nich zranit."

"jsem snad tesař s nápisem - OBI? Mám toho dost. Jdu do hospody, tam bude
aspoň klid."

Po dvou hodinách v něm začne hlodat svědomí a z hospody odchází.

Vrací se domů: schody opravené, světlo funguje. Vezme si pivo z lednice -
je opravená.

Přistoupí k ženě: " Teda jsi fakt dobrá. Jak jsi to všechno udělala?"

Já ne, seděla jsem venku a brečela. Okolo šel borec a ptal se proč brečím?"

"Tak mu to povídám a on řekl, že to vše udělá, ale že se s ním buď vyspím,
anebo mu upeču buchty."

"A jaké jsi mu upekla?"

" Já? No mám snad na čele napsáno Dr.Oetker?"

amadora
27. okt 2009

Maťka, čo si si robila na FB to aké bábo budete mať s mužíkom... ja som si to išla robiť tiež, som si myslela že to ja si tam dám fotky seba a muža a mne tam automaticky hodilo niekoho z priateľov a keď som to dala zrušiť hodilo mi druhého a obom to automaticky poslalo upozornenie že som si s nimi robila baby test, takže trapaaaaaaaaaaaaas 😀 😀 😀

ciarka
27. okt 2009

Ami, megi, skolara, danka a martinka dakujeme za blahozelanie k meninam.

Inak aj my mame stale sople,nie take ako na zaciatku ale mame,uz asi tyzden.

Vevi, Bejci- to ockovanie som myslela pre seba,nie pre deti. A ostatnym dakujem za informacie ohladom ockovania.

Bzucinka- myslime na teba, zajtra to ides na sono??????Nech je drobciatko v poriadku!Drzim palce. A nech je uz len dobre!!!!

Inak co ste sa bavili o tom poriadku,som taka ista ako Ami, a Bejca, tiez aj ked manzel poupratuje hracky, tak ich preukladam podla seba. A tiez som niekedy mala rada poriadok vzdy a teraz uz to beriem pozvolne, lebo ako pisete aj nasa Sabi, kym ja nieco upracem ona to v sekunde rozhadze. A nebavi ma po nej non stop upratovat. tak bud to upracem poobede ked spi,al.vecer.

A este Ami, tak davnejsie si pisala,ze mas taku povahu, ze rozmyslas do buducna, ja som taka ista. Tiez rozmyslam dopredu aj nad druhym tehotenstvom, ze ako to bude, tie poradne co s malou, tiez som chodila do Ba. A ci sa to bude dat znova zrrealizovat. Nie je to moc dobre, tiez si potom poviem, ze to mam riesit az vtedy ked situacia nastane. Ale raz som uz taka, ze rozmyslam moc dopredu a zatazujem sa aj tym, cim by som nemala.

Jankapardon- skore uzdravenie, uz si natom lepsie?

amadora
27. okt 2009

Ciarka tak to máme toho veľa spoločného, som rada 🙂 A čo sa očkovania týka ešte, podľa mňa však jeden rok vyskúšaj ak bývaš často chorá a uvidíš 😉

danka.k
27. okt 2009

ami trapaaaaaaaaaaas 😀 😀 ale neboj oni to pochopia 😀

no maly uz zaspal, ale od dnes plati to ze cez obed spat nebude.. zasa bol cele poobedie zly.. 😠

kto kukate bez servitky??? mi ine chute narobili s tym proscutom a melonom.. mnam ale s cervenym je to lepsie 😀

jankapardon
27. okt 2009

Ami šak aj mne toto iste to urobilo na FB, tak si o mne pomyslia🙂))

amadora
27. okt 2009

Danka jeden z nich je manžel mojej kamarátky 😅 A druhý spolužiak zo základnej školy ktorého som nevidela 10 rokov 😅 Paráda... 😀

Jani super program akože fakt 😅

bzucinka2
27. okt 2009

ahojte, tak zajtra nas caka velky den drzte nam vsetky palceky co doma najdete 😉
dakujem babenky, som rada ze vas mam 😵 jerry neboj nevystrasis ma, mne byvalo pri prvom zle cele tehulkovanie a preto mam teraz z toho strasny strach, lebo pri malom sa mi neda tolko oddychovat a vyvalovat, on to este nechapa a akonahle ma uvidi lezat tak ma bud taha aby som sa s nim isla hrat alebo zacne po mne skakat 😝 tak uvidime, snad to fakt prejde cim skor 😉
beji, hladkam hladkam a aj dohovaram 😉 beji a neprehanam to s upratovanim, ale uz som musela, doobeda som postupne zametala izby, alexik zase vsetko rozhadzoval, a teraz vecer som umyla umyvadlo vanu a sporak, ak by som nebola doma, aby tu nezapadli v spine 😀 😀 😀 a varila ssom karfiolovu polievku, ja som si isla dat na desiatu z nej a maly mi ju pekne zjedol 🙂 tak som si nabrala druhykrat 🙂
ciarka, sabnke cmuk cmuk cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk posielame a zelame nech sopliky idu prec, nam v noci pomaha ten eukapyptus 🙂
ami aj vy vyskusajte, krasne cisto v noci dycha, neupchava sa mu nostek 🙂
zajtra ide plavat s malym mm, tak som zvedava ako to dopadne 🙂
ciarka dakujem, ty mas skvelu pamat, vsetko si pamatas, hoci sem chodis zriedka 🙂 klobuk dolu

danka.k
27. okt 2009

bzuci vsetky prsty pohladane a drzime ich na zajtra 😉 😉 😉

amadora
27. okt 2009

Bzuci budem na teba myslieť tak tuho ako len budem vládať 🙂 Len dúfam že sa ti nebude štikútať aby si mu na koze nenadskakovala 😀 A nám sa našťastie v noci dobre dýcha, soplíky máme len cez deň (klop klop klop)

Piekla som popri Majkovi dva korpusy a robila som plnku, lietala som ako motorová myš, som rada že spí a ja trochu sedím a môžem sa najesť... a potom ísť plniť 😝

Inak dnes bol mimoriadne protivný krpec, dala som mu čaj, naschvál sa oblieval, dala som mu jesť, len sa babral a nič nezjedol (do misky s výživou si strčil ruky až po zápästia a potom si natrel celú hlavu 😠) , na prechádzke mi len utekať chcel, slovo nono alebo nerob úplne ignoroval... no hrôza, ja dnes padnem do postele ako zarezaná 😔

bzucinka2
27. okt 2009

dani, ami dakujem vam 🙂
ami som si predstavila ako nadskakujem na koze, no parada, mozno by mi aj dobre z toho bolo, hlavne s UZV 😀 😀 😀
no majko sa asi chcel hrat mami obliz ma 😀 alebo si vyzivu pomylil so samponom??? 😀 no ale co uz, nie kazdy den musi byt dobry den a ty si chcela este aj moje grcanie vziat na seba, tak si to tam v myslienkach pridaj a hned tu ponuku olutujes 😀

amadora
27. okt 2009

Bzuci no vidíš, aj na to že ti je grcno by si určite zabudla 😀 😀 😀

bejca
autor
27. okt 2009

ahojte 😵

my sme dnes vstavali o 6,50 ale tak pohoda cez obed dospavam 😀 😉

idem si vas precitat 😉

amadora
27. okt 2009

ja robím tortu, počúvam panelák a ťukám do PC 😀

bejca
autor
27. okt 2009

vsetko Naj Sabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵

Ciarka ja som myslela aj na seba ze by som sa nedala ockovat a uz vobec nie Petka 😉 a zelame skore uzdravenie 🙂

Ami vam este stale sarapatia tie sopliky ?? tak posielame pusinky 😵 a u doki ste sa teda super vybavili 😵

a ten test 😀 😀 mne to nastastie neislo 😀 😀 😀 😀

Bzucinka nebojkaj myslime na Vas stale a zajtra najdem vsetky prsteky a budeme drzaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😵

bejca
autor
27. okt 2009

Ami tak to mas teda pekny 3 boj 😀 😉

amadora
27. okt 2009

Beji mám a víťazná trofej bude pád do postele 😀 Ďakujeme za pusinky

bzucinka2
27. okt 2009

ami ty to zvladnes, len si pri tom pade neubliz 😉

bejca
autor
27. okt 2009

😀 😀 😀 no tak to ti verim 🙂 ja som sice spala poobede cca 1,5 hodky ale uz tiez asi coskoro zalomim 😀 a neni zaco 😵

amadora
27. okt 2009

no, pokúsim sa 😀

tami712
27. okt 2009

ahojte 🙂
Sabinke všetko naj k meninkám 🙂 🙂 🙂

bzuci tak zajtra budem držať všetky prsty aby bolo všetko v poriadku 😉 🙂 a to ti fakt nezávidím keď ti býva tak zle ako to zvládaš aj s malým 😒

a Ema dnes bola ako čert zlá 😝 stále mi nechce nič jesť, keď zje na obed 5 lyžíc niečoho tak to je rekord a povie nie a už sme dojedli 😒 ale aspoň mlieko chce, teraz posledné dni pýta mlieko aj poobede keď sa vyspí, tak pijeme 3x denne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre