Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

jankapardon
10. nov 2009

http://www.lekarendoma.sk/bi-iomare-caps--povod...
je tam písane že od 3 rokov, ale Veronkina lekárka nám to sama navrhla, že jej to mam davat ...🙂

mm1
10. nov 2009

ami kupila som ti presne 3 keby chcel i Majko..... tak davam do obalky a posielam.... 🙂

amadora
10. nov 2009

Janka ja viem že to nie je že len u nás nemajú, ja som práve myslela že keď sme taký zapadákov tak tu hádam ešte budú, že tu sa to tak nemíňa 😉 A vďaka za info 🙂 Viem že tri budú asi málo, ale nechcem si aj ja robiť doma zásoby (nie som sama čo ich potrebuje) a dúfam že aspoň tých pár mať doma bude fajn 😉

Megi moc moc ti ďakujem, si poklad 😵

danka.k
10. nov 2009

ami ak sa smiem opytat ta nadhera ma kolko rokov? o dost mladsia od ocina?? no musi byt riadna p.... sorry.. mas to tazke, aj s ocinom aj so svokrom. takze vela sil 😉

teplota poobede uz nebola, tak som zvedava kedy sa zas objavi... aspon ze maly nie je otapeny, ale normalny...

danka.k
10. nov 2009

a este som zabudla.. ocko je uz na ceste domov, takze ja si idem zajtra liecit moju ubolenu dusicku nakupovanim 😀 😀 😀 dufam ze zas nebudem moc narocna a daco si nakupim 😀

bejca
autor
10. nov 2009

ahojte 😵

idem citat 😉

Ami v draciku maju akciu na tie mozaiky za 5,61 euro a je tam 500 ks 😉 na nete to neni len v katalogu a v obchode 😵

amadora
10. nov 2009

Danka neviem, ale tiež tak zhruba ako ocino. A riadna p... to je, nemusíš sa ospravedlňovať 😉 A super že Rastíkovi je lepšie 😵

Beji a to sú tie junior mozaiky? Lebo tie ostatné sú ešte moc zložité na nich podľa mňa.

bejca
autor
10. nov 2009

Mešggi ja si tiez uz krize necitim a to ho ani moc nenosim 😔

fuuuuuuuuu Ami ty mas teda pech 😅 no ale tazko na to aj reagovat ☹ hadam sa to urovna 😅

DAnka posielame pusinky aby ste boli uz fit a zubok von 😵 a teda nakupuj 😀

bejca
autor
10. nov 2009

Ami neviem ci je to junior ale lahko vytiahnes len par kusov a postupne pridavas 😉 ale ved to mna len napadlo 😉

JAnka dik za link na tie kapsule 😉

danka.k
10. nov 2009

novinka.. rastik sa pyta cikat ked ma plienku.. takze pomaly ale isto to zacina chapat 😉 😉 😉 skoro som na to zabudla

amadora
10. nov 2009

Beji len to že tie sú menšie aj tie otvory aj tie štuplíky. Ale však pôjdem pozrieť, vďaka za tip 😉

Inak som včera písala že som pridala nové fotky a nikto si ich nepozrel ☹

danka.k
10. nov 2009

jeeeeej ami prepac.. nepostrehla som to nikde.. krasny je majko... 😉

amadora
10. nov 2009

Danka super, gratulujem 🙂 A ďakujem ti 🙂

danka.k
10. nov 2009

beji kam si usla??

bejca
autor
10. nov 2009

Danka teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeda Rastik aky sikulka 🙂 tesim sa s tebou 😵

Ami fotecky su uzasne jasne ze Majko je krasny 😵 a tie stupliky su tam take mensie ale ved podla mna to az tak nevadi 😉

amadora
10. nov 2009

rušno je tu zase raz, no... 🙄

bejca
autor
10. nov 2009

ja vobec neviem co Petkovi kupit pod stromcek ☹

amadora
10. nov 2009

Beji ďakujem 🙂

Ja uvidím keď prídeme do hračkárstva čo ma osloví 😉

bejca
autor
10. nov 2009

no mne ked blbne a nejde MK tak tazko budem pisat 😅 🙄

danka.k
10. nov 2009

ja som rastikovi ten notebook, knizku, dake oblecenie este kupim tato mu chce este auto... a tot vsio.. aj tak si este neuvedomuje moc

bejca
autor
10. nov 2009

no tak mna svokra " oslovila " - dala mi peniaze ze mam nieco kupit .. ale neviem co 😲 tiez cakam co ma oslovi 😀
a co kupim od nich nam pod stromcek vobec neviem 😀 a co ja kupim muzovi ......... a svokrovcom ......... no neviem veru 😅

danka.k
10. nov 2009

muzovi som tu vanicku na nohy.. neviem ci viete co myslim.. taka masazna vana to je.. a na narodky malemu kupime toho psika hovoriaceho co hovori ked ma rucicku, nozicku .. a basnicky pesnicky ...

bejca
autor
10. nov 2009

no a kde ste zasa ?? 😀

danka.k
10. nov 2009

šak pisem 😀 😀

amadora
10. nov 2009

aj mne blbne MK

náš Majko si zase veľmi uvedomuje keď dostane novú hračku, myslím že on to už bude vnímať pekne tento rok, sa teším 😵 dúfam že zase nebudeme chorí na vianoce ako vlani

aj nás sa pýtal ocino čo nám majú kúpiť, tak sme si dali kúpiť konvektor, reku čo budeme vymýšľať somariny keď toto potrebujeme. a keď som ja ich ja pýtala tak mi povedali že my sme mladí a nemáme peniaze 🙄 a svokrovcom každoročne vymýšľame na poslednú chvíľu dáke kraviny lebo im vôbec neviem čo

danka.k
10. nov 2009

ami ved jasne ze to uz bude vnimat.. ale naco im kupovat viac hraciek.. staci jedna a potom nejake oblecko... teda podla mna 😉

amadora
10. nov 2009

Danka náš má ešte také "bábätkovské" hračky (okrem autíčok jeho obľúbených 😀 ) tak mu chcem pokúpiť niečo s čím sa môže zabávať 🙂

bejca
autor
10. nov 2009

Danka vidis ta masazna je super len kto mu tam tie nohy da 😀 a vodu este aj 😀 😉 a psika my sme kupili tento rok je to fajn 😉

Ami presne aj my sme mali minuly rok horucky 39,8 na vianoce az 40 hodin nam o trvalo 😅 a myslim ze aj Petko bude vnimat 😉 a tesim sa uz aj ja 😀 a dufam ze aj my budeme zdravi 😉 a prosim ta co je to ten konvektor ???

bejca
autor
10. nov 2009

inak ja som dnes kupila Petkovi tie male auticka 5 ks take plastove a po cca 1,20 eure 😉 daju sa zapajat ako vlacik do seba 😉

danka.k
10. nov 2009

my mame tolko hraciek ze uz neviem kde ich davat 😀 😀 😀 😀 od vymyslu sveta rozne.. sme dostali ked sa maly narodil od muzovho kolegu po synovi 😀 tak teraz dokupujeme len take plnohodnotne 😀 😀

beji u nas tiez netusim kto mu tam da vodu a nohy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre