Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
11. nov 2009

ami a ako tam chodia???? to je dobre cudna firma??

mm1
11. nov 2009

Dani super nákup....... 🙂 aj ja cem niečo ale musím si kupit nové okuliare.....
takže min 6500,- Sk padne ako nič..... ☹

Ami tak aspon ze tak, ved to je v prdelke zakopanej

martina1982
11. nov 2009

Danka,tak uz Ta dusucka neboli 😀 super si nakupila 😉 Rastik sikulka ked sa uz pyta cikat .

Ami, tak ten majster co im zobral auto mal ist busom .

Mna tak nasral sused 😠 pocujem svagrovho buldoga zurit idem kuknut a tam sused strieka s vodou psa a vnuk prvak na zakladnej skole ho drazdil tak som otvaram okno a krcim na nich ,ze ci im sibe ,ze zavolam slobodu zvierat ,ze tira psa aon mi na to ,ze mam zatvorit okno a ja na neho ,ze hned volam policajtov a dam ho na sud nech odtial vypadne 😠 debil jeden pekne uci svojho vnuka !!!!Cela sa trasiem

mm1
11. nov 2009

jáj to je dobrý kretén.....

danka.k
11. nov 2009

aj mna nasral sused vcera... si robili akciu v pivnici rovno pod nami... samozrejme zobudili maleho, ja nervy, muz tiez, okolo dvanstej skoncili ked som tam chcela ist bordel robit.. ale malemu sa uz spat nechcelo, tak zaspal o pol druhej a ja som o stvrt na sest vstavala.. super vyspata 😠 😀

aja7
11. nov 2009

Ahojky 🙂

vsetkym Maroskom, Martinkom a Majkovi blahozelame k meninkam 😉

Deticky krasne, ja uz by som tiez mala obnovit album 🙂

Beji, ta garaz, co si dala posledne link je super vec, je to znacka Wader a daju sa dokupovat k tomu ine veci, draha, vlacik, benzinka. Vsetko to do seba nadpajas, nas Filip to ma a paradne sa s tym hra, uz roky. Tiez som Adamkovi zakupila taky Wader zaklad, plus vlacik Maxim, Alex ma navnadila, vecer som objednala a zajtra to amm doma, tak sa vytesujem 😉 Adamko este dostane to akumulatorove auto, babiku 😀 😀 😀(mama, tata, place, smeje sa), mikrovlnku 😀 😀, skladacky, mozno knizku dokupim a toto vsjo. A jednu drahu mu dame asi na narodky, este uvidim.

Mam prosbu, cca 3tyzdne dozadu tu bol link na hracky, nespomeniem si aky, neulozila som si ho, nieco na pismeno M....Nespomenie si niekto? neviem ci bejca ho spominala....nestiham ho hladat dozadu, mozno ho niektora mate ulozeny, vdaka 😉

no, oddychla som si a idem na boeing jumbo 😝 😝 😝

mm1
11. nov 2009

BABY CO MAM KUPIT MUZIKOVI NA 40??????? ☹

amadora
11. nov 2009

Danka na služobnom aute ktoré im včera zobral majster a išiel na ňom domov, sám 😠

Maťka povedz to švagrovi a nech si to s ním ide vybaviť. Dobrý idiot 🙄

Ajka za nášho oslávenca ďakujem 🙂 A aký link myslíš Aji? To na M... má byť hračka či názov stránky?

Megi to netuším 😅

amadora
11. nov 2009

no tatko je na ceste, darčeky mám nachystané, bábovka sa pečie, už len nech sme všetci konečne spolu 😵

izka
11. nov 2009

ahojte babulky !
ja sa teším !
Ema prvýkrát zaspala úplne sama 😵
ja viem, že u vás je to normál, ale u nás zázrak 😀 normálne si ľahla teraz na gauč a už spí. tak dúfam, že začína etapa normálneho spania a tým pádom prestanem kojiť 😉
a ešte jeden dôvod na oslavu mám - emka váži konečne cez 10 kg. ale nám to trvalo a naraz sa včera postavila na váhu a je to tam.

izka
11. nov 2009

ami, synáčikovi aj tatkovi všetko naj naj naj k meninám a nech v poriadku dorazí domov a pekne oslavíte a hádam sa aj druhé bábo podarí 😉

amadora
11. nov 2009

Izka ďakujem, si hrozne zlatá 🙂

izka
11. nov 2009

sledujem, že vianočné nákupy sú v plnom prúde 😎
mňa to ešte najako nechytá a viacmenej sme sa s deťmi dohodli, že nebudeme kupovať hlúposti, ale spoločne dostanú DVD rekordér, lebo video už ide len na dobré slovo a máme kopu kaziet a žiadny prehlad, kde je čo nahraté.
s mužom to mám ľahké, - voda po holení STR8 a k tomu pena a to mu vydrží presne rok 😉 jeden rok som mu nekúpila, že čo stéle to isté budem a normálne bol sklamaný. a inak si my na darčeky nepotrpíme. my len také veľké a praktické. 😀
meggi, tuho rozmýšlam, čo som dala mužovi na 40, ale úplne som zabudla. asi nič, len tortu a svoju lásku 😀
ja som na 40 dostala chladničku 😉

beji, tami, mám presne taký istý názor na diaľkovo ovládané autíčka. ale pre ocka je to super hračka. a to isté autodráha 😖 filip dostal od švagra, bola rozložená asi mesiac, ani upratovať som poriadne nemohla, pak voľačo poodlamoval a skončila v pivnici
a ešte jeden problém je pri tých autíčkach - má to obrovskú spotrebu baterií ! behom dňa dokázali vybiť aj 8 ks 😕 takže jedine také, čo sa dá dobíjať, ale to ich zas nebavilo čakať a nakoniec odlomili anténu a je to nanič 😝
ale však vy máte super nápady. ja mám najradšej také skladačky a aj deti 😉

izka
11. nov 2009

ami, nie je za čo 🙂

amadora
11. nov 2009

A Izka gratulujeme k prírastku na váhe a držíme palce k tomu spaniu 😉

Inak Megi, čo takto ďalšie bejby pod stromček, hm? 😀

bejca
autor
11. nov 2009

ahojte 😵

kde ste vsetky 😕 asi mate doma muzikov 😉 a venujete sa im 🙂

ja som pozerala letaky ale uz som tu 😉

idem citat 😵

bejca
autor
11. nov 2009

Megi no teda ty mas ale sikulku a ani veru darceky nepotrebujete 😉 tak cakajte na certa 😀 😉 zlata je 🙂 no a co sa muzika tyka ......neviem ked ho nepoznam tazko nieco povedat co by sa mu hodilo ........ ale mozno asi nieco zo zlata by sa mu mohlo hodit 😉

Ami velmi divna firma ..este ze sa to nakoniec vyriesilo a tatka mate doma 🙂 obom tvojim Martinkom zelame vsetko naj 😵

DAnka super si si zahojila dusicku 😵 cakam na fotecky 😵 a suseda treba potom poriadne vytrestat 😠

MArtinka co co je za kretena ??? 😠 😒 hajzel jeden 😠 ja by som tiez zavolala policiu !!! ako to nakoniec dopadlo ??

Ahjka dik za tip na tu garaz 😉 stale som dumala ci hej ci nie ... este to teda okuknem v draciku 😉 a Admako bude mat teda super vianoce 😵 a ten link ... neviem co by to mohlo byt 😅

Izka tesim sa s tebou 😵 gratulujeme k vahe aj k spinkaniu len nech vam to vydrzi 😵 Emke letia pusinky 😵 co sa darcekov tyka tiez mam podobny nazor ako ty 🙂 a my si asi kupime spolu velky TV do obyvacky a fotak novy a hotovo 😉

tami712
11. nov 2009

ahojte 🙂
ajka nemyslela si toto? :
http://www.maxus.sk/

beji aj nám ježiško asi donesie nový TV 😀

amadora
11. nov 2009

ahojte 🙂 tak chlapcom sa darčeky páčili, bábovka chutila, tak som rada 🙂 a hlavne že sme už všetci konečne spolu 😵 aj keď oslávenci už obaja spia 😀

Beji ďakujem veľmi pekne, odovzdám 😉

bejca
autor
11. nov 2009

Tami a uz aj viete aky ?? my este nevieme 😀

Ami no teda super 😵 a ozaj co si to chlapom pokupila ?? a ze spia sa ani necudujem 😉

bejca
autor
11. nov 2009

no kocky nejaka som KO 😝 a ani som poobede s Petkom nespala 😒 tak idem hajuskat 😵 dobruuuuuuuuuu

amadora
11. nov 2009

Beji ocinovi som kúpila mikinu a drobec dostal tú motorku odrážatko tak teraz som mu dokúpila len maškrty 😉

A idem aj ja zaľahnúť, aj keď vidím že to dopadne ako na obed, len čo si ľahnem začne ma dusiť kašeľ 😒

tami712
11. nov 2009

beji nevieme len sme si dali sumu do koľko € a viac nie 😀 😀

dobrú nocku všetkým 😔

martina1982
11. nov 2009

Beji , kreten sused hned odisiel zlakol sa ma 😀

Tak Stevko ma uz trocha zo stolicky prerezane tak mame uz 16,5 zuba 😀 len teraz zaspal 😠 musela som mu dat nurofen lebo bol nepokojny

Ami ,som rada ,ze ste vsetci doma.

Izka ,gratulujem k vahe 😉

Dobru noc vsetkym !!!

aja7
11. nov 2009

tami, VDAKA 🙂 presne to som myslela🙂

amadora
12. nov 2009

Dobré ránko!

No my sme spali super, do 7:00 🙂

A hneď ráno som sa dozvedela krásnu správu, kamarátka tuná z MK predvčerom večer porodila bábätko 😵

Maťka ďakujem 🙂 A gratulujeme k zúbku 😉

Ku nám dnes prídu gratulovať svokrovci (hurá prídu skrutkovače 😀 ) tak musím niečo nachystať, len nemám síl ani variť, no budeme musieť dáko zvládnuť...

mm1
12. nov 2009

Pekné ránko. Hlava ma bolí ako črep. Dnes tu budem minimalne, mám veľa robotky....

martina1982
12. nov 2009

Ahojte ,

Ami ,dakujeme.super ,ze ste tak pekne spinkali.Tak pridu skrutkovace 😀

mm1 ,tak to je mi velmi luto ked Ta dnes boli hlavicka a este mas vela roboty ☹ posielam vela sily.

mm1
12. nov 2009

Ahoj Mati, ďakujem.... už je to trochu lepšie.... ale nie o moc..... 😠

amadora
12. nov 2009

Megi za chvíľu už budeš mať padla tak hádam bude lepšie potom 😉

Maťka ďakujeme 🙂

Ja mám dnes frmol a to som si myslela že si konečne trochu oddýchnem keď bude muž doma a vyležím tú chorobu 😒 A teraz keď Majko spí som si chcela pospať tiež a išlo ma zadusiť od kašla ako som si ľahla takže nič z toho 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre