Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
7. dec 2009

Ahojte ,
tak my sme prislai domov vecer o 21hod.Bolo nam super.Uz mi je smutno ☹ uvidime sa az vo ferbruari ked pridu na Stevkove narodeniny.Fotky pridam vecre aspon dufam.Dufam ,ze si Vas precitam.

amadora
7. dec 2009

Beji ďakujeme 🙂 A ja by som sa asi tiež rehotala 😅

Megi my sme mali vo vajíčku dáku veveričku čo má krabicu s nálepkami, tak sa mu rátalo aj tak 🙂

Maťka neboj, rýchlo ti to ujde! A super že vám bolo dobre 😉

mm1
7. dec 2009

dobre kočky, padám, idem kupit luster.....

zajtra papa. 🙂

ciarka
7. dec 2009

mm- no my sme mali dve kinderky a v kazdom bol hrosik, a este rovnaky, tak by som vam podarovala.

beji- aj ja by som rada kuk tvoj uces,ale som ho nevidela.

A inak sa pochvaôim mam 55,5kg, sice som mala hnacku vcera cely den,a malo pila tak to asi bude tym.

Bzuci- skoro ste boli hore, a zvladas sa starat o Alexika?

No nasa sa nechcela fotot vobec ani s mikulasom, ani anjelo, ani certo,- No a na konci si aj zatancovala, ale fotila sa len s tatinkom a so mnou.A riez bola nadsena,ked rano nasla cizmicku a v nej sladkodti a na vrchu cizmicky bol havko,a mal aj oblecenie do zimy.Najviac sa jej ratali lizatka a kinderko.Lizatka roznasala vsetky naraz a tiez chcela vsetko kostovat. Potom u svokrovcov dostala dalsieho hava-ruzoveho pudla,vizera ako ozajstny a takeho vyhravacieho maca- ma tam rozne zvieratka na sebe a tie vydavaju zvuky a je tam este klavesnica- do-re-mi...tazko to opisat, este druhej babke pojdeme po mikulaska a este u kretneho chodil.tak bude mat toho dost.

bzucinka2
7. dec 2009

ami, pruser, nejak som na to zabudla 😅 pokusim sa polepsit 😉
ciarka, s pomocou mm sa to da zvladnut bez neho by to bolo dosti krute 😝 a gratulujem k zhodenym dalsim kileckam 😉

amadora
7. dec 2009

Márnosť, dnes sme dostali ďalšie dva mikulášske balíčky! Ja to už nemám ani kam dávať 😀

Ciarka gratulujeme ku krásnym kilečkám 🙂 A teda Sabi dostala krásnu výslužku od Mikuláša 😉

Bzuci no teda by som poprosila 😉 😀

bejca
autor
7. dec 2009

helooooooooooooou 😵

Ami rano som ti zabudla podakovat za pochvalu ucesu 😀 😉 takze dakujem 🙂

no a idem si vas precitat a dufam ze vypadne Bendik 😀 😉

bejca
autor
7. dec 2009

Megi dakujem ti tiez za pochvalu ucesu 😉 a nezavid mi spanok aj tak som nespala lebo sa mi nechcelo 😀 a ako s muzikom ?? dufam ze v pohode 😉 a dik aj za pochvalu vysluzky 😵 my sme hrosika mali 😉 a aky luster kupujes ?? fottoooooooooooo 😉

MArtinka verim ti ze ti je smutno ale neboj februar je to ani sa nenazdame 😉 na fotecky sa tesime 😵

Jerry ja nakupujem cez MMB a je tu vela linkov co som davala co sa mi paci 😉

Ami tak ja stale tvrdim ze sme v mnoho veciach rovnake 😉 a super ze sa Majko tesil 🙂

Ciarka ten uces tam je 😉 gratulujem k 55,5 kilu 😉 Sabi mala teda super Mikulasa a treba pofotit aby sme vedeli co to je 😉

Bzuci my cakame vsetci na malu bambulku 😵

dnes sme este dostali Mikulasske od babky druhej a od kamosky co maju Patku takze nam pribudlo znovu kopu sladkosti + balicek milka s plysovym sobom 🙂 takze fuuuuuuuuuu minimalne do velkej noci mame co papat 😀 😉

danka.k
7. dec 2009

ahojte baby.. tak maly mi zaspal vcera o pol osmej a vstal dnes rano o desiatej 😀 😀 😀 som nechapala.. zato dnes zaspal nasim o piatej tak teraz sa hra este s autami.. a spanie nehrozi ☹

bejca
autor
7. dec 2009

Danka no tak okolo polnoci mozno pojdete spinkat 😉 😀 ale zato bude spinkat do cca 10 tej pocitam 😀 😉

bejca
autor
7. dec 2009

ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bendik ide domooooooooooooov 😀 Slovaci veduuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀

amadora
7. dec 2009

už som tu tiež, idem čítať

aja7
7. dec 2009

ako takto nasrana som davno nebola!!!!! smajda??????????? ha...........no coment!

amadora
7. dec 2009

Beji vidím to tak isto s tými sladkosťami 😀 A tiež sa radujem že vypadol Bendík, aj keď mne je jedno či je to Slovák alebo Čech 😅

Danka tak nejaký makový odvar alebo tak 😀

amadora
7. dec 2009

Aji 😀 Ja dúfam že Šmajda pôjde v ďalšom kole 😅 😀

bejca
autor
7. dec 2009

tak aj ja Smajdu tipujem na buduce kolo 😉 aj ked tiez by mi to bolo fuk keby vypadol aj dnes 😉 a mne tiez slovak alebo cech je jedno ale takto ma to viac tesi 😀 😉

amadora
7. dec 2009

Beji tak máme rovnaký pohľad na to 🙂 Keď postúpil Martin a Domča mi bolo úplne fuk kto vypadne a dúfam že Šmajda poletí příšte 😀

aja7
7. dec 2009

ja som priala bendikovi, aj ked je jasne, ze velky "objav" roku, arogantny a bezcitny Chodur bude superstar. Bendik mal ovela krajsi hlas, ale ved okej, pubisky rozhodli, tak nech maju 😀

bejca
autor
7. dec 2009

Ami a mozno aj iba do vianoc a potom do velkej noci budeme chudnut 😀 😉

co sa finale tyka ani si netrufam tipnut kto vyhra 😅 nechame sa prekvapkat 😀 😉

amadora
7. dec 2009

no mne bol Bendik nesymaptický, dorobený, afektovaný, správanie ako 5 ročné decko 😝 a nechápem čo zo Šmajdu pubišky vlhnú veď je hrozný, zženštilý, no fuj 😀

amadora
7. dec 2009

jaj, videla som tu album dákej kočky s koláčikmi čo piekla, už sa neviem dočkať kedy budem aj ja piecť 😵

danka.k
7. dec 2009

beji nebude spat do desiatej.. on ked ide spat pred osmov spi dlho.. ide po osmej tak sa o pol osmej zobudi 😀

bejca
autor
7. dec 2009

no ja budem piect cez vikend aj s krstniatkom ako som spominala tak sa tiez tesim ako kobyla 😀

DAnka no zaujimave to ma ten tvoj RAstik 🙂

amadora
7. dec 2009

Danka funguje nepriama úmera? 😀

Beji ja mám na nedeľu piecť tortu ale premýšľam že si v nedeľu spravím cesto na medovníky a v pondelok ich upečiem 😵

bejca
autor
7. dec 2009

ja budem cesto robit v piatok 😉 a ak sa ti da piect v pondelok tak super 😵

amadora
7. dec 2009

tatko teraz robí od pondelku do piatku a potom je do stredy doma 🙂

bejca
autor
7. dec 2009

no tak super 😵

no kocky idem ja hajuskat 😵 dobru nocku vsetkyyyyyyyyyym 😉 paaaaaaaaaaaa

amadora
7. dec 2009

dofrasa všetci mi to zaspali! tato zalomil skôr ako Majko a teraz ešte aj ty Beji? a čo ja tu samaaaaaaaaaaa??? 😒

veva55
7. dec 2009

ahojte po dlhej dobe, zase stiham len poslednu stranu a aj to len trosku.
Ajka, si moj clovek, ja som fandila Domce a Bendikovi. Mal vypadnut Smajda, ved je to sutaz o speve a on je daleko vzadu za tymi tromi. Chodur ma sice super hlas, ale uz ma popravde nudi, vsetko spieva tym istym stylom, dopredu viem, ako pesnicku zaspieva. a tiez suhlasim, ze sa arogantne a povysenecky tvari. vzdy ked niekto vypadne, total bezcitny, ini sa tam idu rozrevat, ze im vypadol kamarat a on sa tvari ze "sunka salama, chodte vsetci do riti, aj tak to vyhram"
inac u nas stale nic nove, v noci je katastrofa, uz fakt neviem, ci nema nejaku schizu 😀 v noci sa zobudi, bud zobere auto a premava sa po byte alebo sadne na motorku (odrazadlo), zobere plysovu ovcu pod pazuchu a dofrci s nou ku nam do spalne, niekedy si este aj spieva popri tom. vcera sa pre zmenu zobudil, nechcel spat u seba, ani u nas, ale v pracovni na gauci.....nechapem, v zivote tam nespal. no a vecer zaspava az okolo 23,00, potom rano drichme aj do 8, niekedy dlhsie. inac sme zdravi, nejak aspon v tomto sme na tom super, ziadne sople, kasel, ani si nepamatam, kedy naposledy. urcite si to spori zase na silvestra, alebo na letnu dovolenku 😀

amadora
8. dec 2009

Dobré ránko!

No teda Vevi 😅 Ale tak si môžeš povedať že máš výnimočné dieťatko 😉 Ale vedia vymýšľať tie naše detičky 😀

Majko buntošil dnes o 5:30, ale som ho tvrdo ignorovala, tak znovu zaľahol a o 7:30 som ho musela budiť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre