Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
7. feb 2010

Ami tak ste mali krasny den 😵 a ako pises tak super ze ste sa " nabili" energiou a muzikovi zelame stastnu cestu 🙂

ja som ozehlila konecne 😀 tak mam znovu na cas pokoj 😉

amadora
8. feb 2010

Dobré ránko!

Beji ďakujem pekne za drahého 🙂

Megi včera som robila jeden z tých receptov od teba,mňam mňam 😵 Len nevýhoda že to bolo tak dobré že sme zjedli naraz trištvrte plechu a dnes veľa neostalo 😀

amadora
8. feb 2010

Všetko najlepšie našim Ninkám k dnešným druhým narodeninám 😵 😵 😵

mm1
8. feb 2010

Dobré ránko...... tak víkendík za nami a týždeň pred nami....

Aj my prajeme všetko najlepšie všetkým oslávencom 😵 😵

Ami som rada, že receptík chutil... a čo si robila????? hmmmm?

Ja som sa včera večer pustila do nového vyšívania, za víkend som dokončila uteráčik pre Natálku, tak teraz je na rade tá sweetberry....

v sobotu sme boli bez tatíka, bol v robotke, ale včera sme si to vynahradili.... boli sme na dllllhej prechádzke, potom si pospali a večer ešte trošku jašili sa.... Malá bola z celého dňa taká vyšťavená, že už 19.15 sladko spala.
tak som mala voľný večer tatík bol v nočnej....

amadora
8. feb 2010

Megi kuracinu s nivou 🙂 Ale miesto cesnaku som tak nakrájala na rezance salámku, mňam 😉

aja7
8. feb 2010

Ahojte bambulky!

Ninuskam blahozelame k narodkam 😉 😉 pusinky 😉

Hlasim sa zase po tazkom tyzdni, vsetkym vam dakujem za pochvaly, ste velmi zlate, vase slova ma taaak tesia 🙂

Husle mi dali poriadne zabrat, ale aj preto, ze to bola 5.torta v poradi a v sobotu som bola cely den v PL, isla som si kupit plesove saty, ideme po 2 rokoch znova na ples, tak som chcela byt krasna 🙂

Pomaly chystam Adamkovu oslavu, zhanala som mu este pracku, ale nikde ju nemaju. 😖

Este som si vas necitala, precitam a poobede budem reagovat, zatial sa majte pekne 🙂

amadora
8. feb 2010

Aji obdivujem tvoju energiu, fakt úprimne ja by som to nezvládala, si obdivuhodná žena 😵

aja7
8. feb 2010

Ami, moja energia sa rychlo mina, v sobotu som uz bola k smrti vycerpana. Vsetko u nas funguje ako ma, domacnost, idem von s malym, hrame sa, zehlim, periem, upratujem.....plus peciem....a je to ale na ukor mojho oddychu 🙂

Potrebovala som si zarobit na saty, plus doplnky, teraz uz idem polavit a az do konca februara neberiem uz ziadne objednavky 😉

Ja by som zasa bola na prasky, keby som mala byt sama s Adamkom, snehu po plecia, este aj kurit si musis sama...kazda sme skvela zena a matka!!! do jednej !! 🙂

amadora
8. feb 2010

No Aji teda ďakujem aj ja za pochvalu, ale tak podľa seba, mňa pečenie baví ale spravím jednu a na minimálne mesiac chcem mať pokoj 😀 A popri tom ti skvele funguje domácnosť, detičky a všetko, no tvoj tatko musí byť na teba hrdý že má takú žienku 😉

mm1
8. feb 2010

Aji, čo zháňaš pre Adamka a nevieš kúpiť??:????? pozriem ti v BA???????

A naozaj všetky sme skvelé maminky... pretože sme maminky a dokážeme zvládnuť všetko naraz.....

amadora
8. feb 2010

akurát som volala susede, tak Vanesku majú zase chorú 😒 to chúďa dieťa je choré od jesene vkuse, dva dni je zdravá a zase má sople a kašel. a naša doktorka si myslí že je to v poriadku 😠 suseda je z toho nešťastná, neviem čo jej poradiť 😔 neviete niečo dobré na imunitu pre také malé detičky ale tak? alebo nejaký babský recept aby ju furt nemusela štopať liekmi na nádchu a kašlík?

mm1
8. feb 2010

AMi, neporadím...... naša imunita je ťuk ťuk dobrá... to má Natálka asik po mne.... 🙂

mimkao
8. feb 2010

Ami, poraď je broncho-vaxom. Nedám na to dopustiť. 😵 Nech si pozrie na nete, čo je to zač. Je to na lekársky predpis.

amadora
8. feb 2010

Mimi ďakujem pekne 🙂

danka.k
8. feb 2010

my spanok zaspal vcera o tristvrte na sest na gauci a zobudil sa rano o 7.45... nezobudil sa ani ked som ho prenasala 😀

ami my sme mali na imunitu Imunor, ale to je len na predpis od alergologicky

ajka prepac ale neverim ze nevezmes ziadnu objednavku do konca februara 😀 😀 ved to je tvoja droga 😀

nam dnes pride kamoska s dcerou tak som zvedava co bude maly robit.. a tajne budem dufat ze ju nezbije zasa 😀 on je strasny zbojnik.. vsetky deti mladsie od neho musi zbit a az potom sa s nimi hra.. 😠

mm1
8. feb 2010

Dani, super... Rastík zbojník..... 🙂

a Natali tiež zaspala včera už o 19.15 ale bola totál KO, lebo cez den spala len hodku a bola hore o 6.00 a dnes potiahla do 7.00
a včera i vyfasovala po ritke... ale skúšala ma neskutočne.... no mala pampers, pančuchy a tepláky... takže nič si z toho nerobila.

danka.k
8. feb 2010

nas ked dostane po ritke tak si z toho robi daco cca 5 minut a potom pokracuje opať 😀 😀

mm1
8. feb 2010

tak to ako keby som videla Natali 😀

bzucinka2
8. feb 2010

ahojte
beji dakujem, veru tt naskakuje len tak sa prasi, pomaly hadam aj prat minivecicky zacnem a robit zoznam co kupit 🙂
ajka, ty si fakt nezmar 😉 a daj foto siat do albumu, nech v dobrom zavidim, ze ja sa do nich nevpracem 😀
danka, tak super ze ste sa tak dobre zabavili, ale to dospavanie vam nezavidim 😉
no so serblikovanim sme nepokrocili, vcera sa mu zase nedarilo, lebo signalizoval, ze chce cikat, aj si sadol zo 3x a nic a do dalsich 2 minut sa pocikal 😀 lebo obaloval maso v muke 😉

danka.k
8. feb 2010

bzuci tak mne vela dospavat netreba kedze moj spanokje vzdy cca 6 hodin takze uz som to aj dospala 😀

moje dieta je ako Garfield... teraz sa kupe a vykrikuje na mna nech mu donesiem jest 😀

mm1
8. feb 2010

inak ked sme pri tom kúpaní... v poslednej dobe máme problém umyť hlavu... reve ako pavián.... aj z vane sa mi snaží vyliezť.... ☹

danka.k
8. feb 2010

mm ty pises o rastovi??? on vecne rici a usiel by asi aj cez ten maly odtok 😀 😀

mm1
8. feb 2010

no tak to som rada, že nie sme sami... Natali vodu miluje ale kúpanie hlavy??? des a panika

danka.k
8. feb 2010

megi maly je teraz vo vani uz skoro hodinu... len teplu vodu mu dopustam co nechce ist von... ale za chvilul bude rev 😀

bejca
autor
8. feb 2010

ahojte 😵

mali sme navstevu 😵 Julinku tak sa pohrali trosku som rada 😵 dnes mam mat nejake vysledky ale pockam do zajtra nech ich je viac 😉 Petko chodi uz viac a viac bez plienocky doma 😉 a aj vcera a aj dnes uz ajpekne kakal do serblika ..ale myslim ze to bude tym ze ma momentalne veeeeeeeeeeeelmi tvrdu stolicu co ma prekvapuje nakolko teda aj dost pije aj vyzivu papa aj polievocky ...no chuda z extremu do extremu ☹ bud riedke alebo tvrde ☹ a tie slzy pri tom kakani 😢 malinke moje ...no ale dufam ze ho uz serblik zacne bavit 😅 😉

mm1
8. feb 2010

beji IPčko.

aja7
8. feb 2010

danka, myslela som to tak, ze okrem tyh objednavok, ktore uz mam nevezmem dalsiu 🙂

bzuci a saty som si kupila take prisposobive, korzet so snurovackou a sukna s kruhmi, aby som sa do nich vmestila 🙂)))))))))) a hodim potom foto seba v satach 😉

megi, pracku mu zhanam, skusim este na nete poobede pohladat, mali v draciku, ale uz ju vypredali ☹

bejca
autor
8. feb 2010

Ninuskam aj my prajeme vsetko naj a letia pusinky 😵

Megi tak si mala oddychovy vikend 😉 a teda sikulka si s tym vysivanim 😵 a s umyvanim vlasov smena tom podobne ani nie s umzvanim sice ale skor s tym ked mu tecie voda do oci ...a to sme chodili rok plavat ....

Ajka s tymi tortami neverim anija 😀 isto este budes ich do konca februara robit az az 😀 a ples si uzite 😵 tesime na fotky 😉

Ami to s tou Vaneskou ma mrzi 😖 a veru ja ti neporadim co na imunitu ....ale my bereme stale bio gaya a myslim ze sme oki 😵 az teraz na tu hnacku sme chori neboli 😉

Bzucinka veru veru za chvilku uz budes prat a dokupovat 😵 jaaaaaaaaaaaaj chyta ma nostalgia 😉 a Alexik je teda sikulka ako krasne ti pomaha 😵

Danka no teda ty si nezmar ked ti netreba uz spat 😉 ja by som bola KO minimalne tyzden 😀 😉

bejca
autor
8. feb 2010

ja som navarila kelovu polievku aj na zajtra 🙂 ideme sa teraz napapat a spinkat 🙂 😀 poobede pojdeme von sa posankovat 😵 takze pekny den vam vsetkym 🙂

mm1
8. feb 2010

tak ja spávam 6 h denne a v pohode mi to stačí...... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre