Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
10. feb 2010

ahojte
beji, ked mi pride kuponik, tak ti ho rada poslem, my pijeme normalne mliecko 😉
alex, posielame cmuk, nech ste rychlo doma, monci, ak s nimi budes hovorit, tak ich aj od nas pozdravuj 🙄
blumka, gratulujeeeeeem k Julianke, krasne meno, nech ste zdravucke a nech sa tesite vsetci z kazdeho dnicka, co ste spolu 🙂
ami, asi by ma riadne vytocila to ku ktorej chodis? ja by som ju hned menila, vraj svojvolne si si zmenila dioptrie, to je ale vtipalka 😠
tak mi riadne teplotujeme, teplota mu skace ako na gumicke ☹ dufam, ze to budu len zubky ☹
ami dakujeme za pekne doobedie, chlapci boli uzasni 🙂 ked ste odisli , maly si sam lahol do spalne, do postele ze ide spat 😉 asi po polhodke prisiel za mnou, lica ruzove a ze 40 ☹ skoro som zomrela, dali sme rychlo cipky, ukazoval mi, ze ho aj ocka bolia a hned zaspal a mm som nechala pri nom a do polhodky bol hore, hned ako mu klesla teplota 😒 potom este raz zaspal a spal skoro 3 hodky, slniecko moje male, a hlavne si stale pyta gel na zubky, asi ho riadne bolia ☹

amadora
10. feb 2010

Spapulka som rada že je vám lepšie 🙂

Bzuci to ma mrzí že je vám zle ☹ Dúfam že sú to len zúbky a budete rýchlo ok 😒 A tiež ďakujeme za krásne doobedie 😵 K očnej sa radšej nevyjadrujem... a tiež som vravela že som u nej bola posledný krát 🙄

janette
10. feb 2010

Ahojte babulky,

jeej blumke blahozelam 🙂 🙂 🙂 🙂 .

Alex dufam, ze s eli pridete co najskor domov. Eliske zelam skore uzdravenie. Mimochodom, aj pan sebastian marodi, mal tyzden nohu v dlahe a dnes mu ju dal lekar do sadry. Som z toho dost hotova, byva z tej nohy nervozny... takze sme skoncili u nasich....

bejca
autor
10. feb 2010

Megi no tak super ked mate nejaku tinkturu 😉 a neboj isto bude dobre ked pojdete na tu kontrolu 😵 Natalka to zvladne super 😵

Ami teda na tom ocnom mala zrejme nejaky deficit niecoho 😠 a za poukazky vopred dakujem 😵

Spapulka dakujeme 😵 a aj vam zelam skore uuuuuuuuuplne uzdravenie uz 😵

Bzuci to mi je luto ze mate teplotku ☹ posielame pusinky a verim ze to budu len zubky 😒 Alexik je teda uz riadny chlap ked ti aj ukaze co mu je 😉 sikulko malinky 😵 dakujem vopred za poukazku 🙂

Janetka inak to je super ze mate s Bzucinkou skoro rovnaky termin 😉 uz sa tesim kedy potom uz budeme cakat na den D 😉 a panovi Sebastiankovi zelam skore uzdravenie , mrzi ma ze to muselo ist do sadry 😖 ....chuda a ani sa mu necudujem ze je nervozny ☹ ale akosi neviem co sa mu to vlastne stalo 😅

amadora
10. feb 2010

Janette a ako dlho by to mal mať? Chudiatko ☹ Nech mu to dajú čím skôr dole, posielame pusky

Beji to je taká stará rajda, hrozne bola hnusná 😠

bejca
autor
10. feb 2010

no tak potom to je jasne ...pride mlada, pekna , sebavedoma ....a staru ide trafit slak 😉 😀 tak sa vyvrsuje 😉

bejca
autor
10. feb 2010

jaaaaaaaaaaj ja som si dnes neoddychla s Petkom poobede a uz sa mi zacina driemat 😅 asi dnes skoro zalahnem 😉

amadora
10. feb 2010

no teda kým mi došlo že tou mladou, peknou a sebavedomou myslíš mňa... ma nemýľ 😀 😀 😀

moniqe3
10. feb 2010

ahojte a viete, že sa Blumke narodila Julianka? jáj ... ja len na skok... a idem ďalej a pozdravujem Vás..

moniqe3
10. feb 2010

no asi si budem čítať aspoň jednu stranu dozadu vždy lebo teraz čítam, že už to viete. 😀 nevadí

moniqe3
10. feb 2010

jáj Eliške skoré uzdravnie..to je mi veľmi ľúto... Alex veľa síl a energie. Myslíme na Vás..

mm1
11. feb 2010

Dobré ránko babulky... zas ma bolí palica, tak som si hneď uvarila kávu... ale to mám zo včera.... 😠 😠 najskôr som zaľahla s malou, zaspala s nou, potom som ešte vstala, pustila práčku, a ožehlila, ale medzitým bola malá zasa hore a volala na mňa tak som si k nej zasa ľahla... no a tak som išla spať potom nakoniec o 1:30 a 5:20 už bola hore, ale to som tiež prudko vstala, lebo som sa zľakla, že kde je malá, necítila som ju pri sebe... a ona odcestovala na druhý koniec postele k mojim nohám.... no ešte že som tam spravila barikádu s vankúšov,lebo ešte kusok tak je dolu na puzzlíkoch... 🙂

Dnešným oslávencom Riškovi od Katuum, Vionke od Skolary a Dianke od Spapulky prajeme krááááááááááásne narodeninky.... 🙂 😅 😵

amadora
11. feb 2010

Dobré ránko!

Toto počasie mi to robí naschvál 😒 Keď chcem ísť do BB tak musí snežiť ☹

Tiež gratulujem Vionke aj Dianke k narodeninám a posielame s Majkom cmuky 🙂

A po dlhej dobe som pridala nejaké foto tak môžete pozrieť 😉 😵

mm1
11. feb 2010

AMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII?????? ty si tehuľka????? ?

wooooooooooooooooooooow GRATULUJEM, tak predsa 😵 😵 😵 😵

amadora
11. feb 2010

😀 Megi už to tak vyzerá 🙂 ďakujem 😵

skolara
11. feb 2010

jaaaj ami ty kokso
😀

mm1
11. feb 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ja sa tak teším... jedna moja super kamka, čo sa im dlho nedarilo je tiež tehuľka... a teraz zasa ty, moja druhá super kamka....

juuuuuj už ma aj palica prestala bolieť... to je suuuuuuuuuuuper správička.... 😵 😵 až mám zimomriavky z toho vzrušenia. 🙂

skolara
11. feb 2010

ja mam dnes volno teda uz cely tyzden od pondelka lebo nema kto byt s Vinie, lebo ocko odisiel na skolenie na tyzden.A normalne som sa znovu naladila na matersku dovolenku 😀 Fajne je byt doma.

mm1
11. feb 2010

Skolara... veĎ Vionka si zaslúži mať doma maminku v deň narodenín 🙂

skolara
11. feb 2010

Dakujeme za blahozelania. My budeme mat detsku party v nedelu, lebo ocka nemame doma. A Vionka nechce pocut ze jej dnes da darcek mama s ockom ale proste ze jej da ten darcek UJO jezisko 😀 . Ked poviem ze nie iba na vianoce tak ona neeeeeeeeeee mamka nieeeee jezisko donesie darcek 😀

skolara
11. feb 2010

mm1 no jasne ze hej my si teraz ten tyzden velmi uzivame. Bud by som latala a platala ludi co mi budu s Vionkou alebo si zoberiem volno na tyzden. Kamoska robi za mna a ja jej radsej zaplatim ako mam tak behat a Vionka bude raz s mojim otcom, trochu s mamou a s kamoskami. Proste takto je to super ked som tak dlho domaaaaaaaaa 😎

mm1
11. feb 2010

no tak budete mať Vianoce po celý rok aj s ježiškom 😀

skolara
11. feb 2010

ami uz to vie manzel alebo mu to oznamis na Valentina? 😕

mm1
11. feb 2010

skolarka presne to som sa chcela spýtať... 🙂

skolara
11. feb 2010

inak to by bola riadna sranda. Mojho by od radosti prekotilo 😀 😀 😝 (uz teraz jajka ze mu 3 izby nestacia ) 😀

amadora
11. feb 2010

kočky ďakujem ešte raz 🙂 áno, manželík už tuší že som mala podozrenie, ale posledný test som si robila len dnes ráno lebo som si nebola istá takže to ešte nevie že už je to naisto 🙂 napíšem mu keď bude robiť pauzu nech to nevysype niekde do jarku 😀

Vionka zlatá že Ježiško 😀 sranda ako si to tie deti priradia hneď že darčeky, tak Ježiško 🙂 tak si užite spoločné chvíle a peknú oslavu 🙂

amadora
11. feb 2010

ozaj, Skolarka, ja neviem, ty si na FB? lebo neviem či ťa mám medzi priateľmi, ráno som pátrala že ti tam napíšem a nevypátrala som 😅

bzucinka2
11. feb 2010

ahojte, ami tak ešte raz gratulujem a veeeeeeeeeeeľmi sa teším s tebou 😉
sebimu nech dajú čo najskôr dole sádru, posielame cmuk 😉
beji ďakujem, dnes zavoláme dokine, či ešte počkať, alebo sa ukázať, lebo nám vravieva, že treba počkať 3 dni a keď neklesne, tak prísť, ale bojím sa, lebo piatky robia tak čudne, tak aby sme nemuseli na pohotovosť, to by ho naštopali ATB a naša nám urobí testy 🙂 dnes 39,5 😝

amadora
11. feb 2010

Bzuci ďakujem ešte raz 😀 chudiatko Alexík ☹ a stiahnu mu aspoň lieky teplotu či len na chvíľu? 😒

skolara
11. feb 2010

ami na facebooku nie som. Bzuci dost vysoke ma tie teploty ALexik. No drzim palceky. jeeeeej a vy budete mat doma 2 chlapov super, ti sa vyhraju. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre