Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
12. feb 2010

Janette obdivujem ťa, ja síce tiež presne neviem kedy drahý príde ale aspoň približne a len to ma drží pri zdravom rozume že sa môžem tešiť 😅

bejca
autor
12. feb 2010

ahojte 😵

ja vôbec nestiham 😝 včera som ledva stihla co bolo treba 😅 no a dnes som robila tortu - kuk v albume ak chcete 😉 ale je to len mobilom fotene 😅 tak horsia kvalita ☹ a aj vyzdobu - zajtra mame detsku oslavu pridu Petkovy kamarati s rodicmi takze snad bude dobre 😉 fotkyneskor aj torty v lepsej kvalite 😉))

cmuk cmuk myslim na vas 😵

Ami srdecne gratulujem k tehu 😵 tesim sa s vami 😵 a dakujem za sms 🙂

vsetkym letia pusinky 🙂

bejca
autor
12. feb 2010

jaaaaj dakujeme ze sme vam chybali 😉

prebehla som co ste popisali poslednu stranu ale neuverite nevladzem ani odpisat vam😅

okrem pecenia a vyzdoby som aj povysavala , upratala , zem umyla 😝 uz ledva pozeram 😅

danka.k
12. feb 2010

beji ta torta je krasna.... a isto chutna mnam mnam 😉

bejca
autor
12. feb 2010

Danka dakujem 😵 ci bude chutna zistime zajtra 😀 ako sa minie 😉

a este sa omluvam nakolko som tu nebola vcera a ani dnes a zajtra asi tazko sa mi podari ....😅 tak vsetkym oslavencom zelame vsetko naaaaaaaaaaj a posielame pusinky 🙂)))

dobru nocku vsetkym mam vas rada 😵 paaaaaaaaaaaaaa

bejca
autor
12. feb 2010

aaaaaaaaaa zabudla som aby nam nebolo " luto " tak Petko ma od dnes sopliky ☹ dufam ze len zuby 😅

amadora
13. feb 2010

Dobré ránko 🙂

Beji ďakujem ti veľmi pekne moja 🙂 A tortička je nádherná 😵 A nechcela si robiť inú? Veď si už mala aj ozdoby na ňu hotové, nie? 😕 Tak si užite krásnu oslavu 🙂

amadora
13. feb 2010

Achojka Mišinkovi všetko najlepšie k narodeninám 🙂

A môj otec sa dnes žení 🙄 Inak včera sme boli spolu v Tescu nakupovať Majkovi na narodeniny, tak sme mu pokúpili troje tepláčiky, 6ks bodíkov, svetrík, mikinu, jarné nohavice, 5 párov ponožiek 🙂 Tak sme zase na čas zaodetí 🙂

bzucinka2
13. feb 2010

ahojte, tak ja mam upratane, uz len ryzu uvarit a masko dokoncit, mm umyva podlahy a ked sa drobec vyspinka tak oslava moze zacat 🙂
beji, krasna torticka si sikulka nasa zaneprazdnena 😉 a krasnu oslavu vam prajeme, nech si to Petko uzije 🙂
ami foto torty je davno v albume, dnes som prihodila tu izbicku 🙂 a super ste nakupili, co mali vypredaje? 😉ponozky budem musiet aj ja nakupit, lebo sme vyrastli 😉
aj my prajeme achojkinmu miskovi vsetko naj naj naj 🙂

moniqe3
13. feb 2010

Ahojte baby

Ami: z celého srdca GRATULUJEM..úúúžasná správička

Blumka: maličká je nádherná... GRATULUJEM veľa zdravíčka a mliečka

moniqe3
13. feb 2010

a ĎAKUJEME ku gratuláciam.. Vikinka podostávala toho tak veľa...tak sme sa spolu tešili..to ona keď niečo dostane tak ako keby som ja dostalal..však viete.. 🙂

lili24
13. feb 2010

blumka - gratulujeme k malinkej, je nadherna 🙂

vsetkym oslavujucim prajeme krasne a vydarene oslavy 🙂 beji, bzuci...

mimkao - tak to musel byt naozaj perfis den 🙂 super ze sa tak mimka adaptovala do skolky, u nas to asi taketo ukazkove veru nebude ale mozno budem milo prekvapena, uvidime 🙂

my si urobime valentinsky obedik namiesto vecere bo nema kto dieta povarovat 😀 😝
navyse aby mi nebolo luto mam nadchu jak svina, ledva dycham ☹
dnes som iba kupelnu a wc umyla, nevarim mame zo vcera a cakam na draheho, vyslala som ho na nakupy. nemala som silu ist s nim...
didka spinuska a ja pozeram zimnu olympiadu 🙂

dakujeme za povzbudenie k druhemu babatku, akosi k nam nechce prist 🙂 ale verim ze uz coskoro to bude 🙂

pekny dnik vam prajem vsetkym 🙂

bejca
autor
13. feb 2010

ahojte 😵

Ami , Bzuci dakujem za pochvalu 😵

Ami no na tuto detsku oslavu som chcela taku ovocnu s tou jedlou oplatkou ...no ale nemali tak som " improvizovala " a hlavne vo stvrtok anispat nemohla ako ju spravim 😅 no ale som celkom spokojna 😉 a na buduci tyzden budem robit taku s tou cestou 😉 a super darceky pokupili ste super 😵 a otcovi teda zelame vsetko naj 🙂

Bzuci krasna torticka 😵 mnaaaaaaaaaaam 🙂 a nadherna izbicka 😵

oslavencom zelame vsetko naj 🙂 Miskovi a aj Matak 😉

Monika uplne ta chapeme 😉 a uz sa tesime na fotecky z oslavy 🙂 😵

Lili skore uzdravenie zelame 😉 a my budeme mat valentina podobne ako vy obed 😉 drzim palce na babatko 😵

pekny den vam 😵

amadora
13. feb 2010

Bzuci nevšimla som si kedy si písala že si pridala foto, prepáč 🙂 Torta je prekrásna, úplne dokonalá a izbička perfektná tiež 🙂 Alexík bude mať velikú radosť 😵 A nie, nemali výpredaje, len to všetko potreboval lebo rastie ako z vody, videla si aká je z neho výšava 🙂

Moni zlatko ďakujem ti 😵 A ty si nakoniec dostala tú mršku vtedy?

Lili rýchlo sa vylieč a krásny obed si užite 🙂

Beji takže ty si teraz pekárka riadna, super, teším sa na ďalšie fotky 🙂 A ďakujeme 🙂

skolara
13. feb 2010

ahojte
my mame oslavu zajtra
pride k nam Markus, Karolinka, Johnny, Kristinka a Emmka. 😀 😀 😀 to su nase deticky (kamarati)
Ja pripravim vsetko potrebne zajtra do obedu ale bude fo fuska.
Ale tesime sa
Beji a Bzuci a vy ste ako oslavovali?
Ami ako sa citis? Inak? 😀
Lili tak nech sa babatko uz zabyva 😵 v brusku

amadora
13. feb 2010

Skolara tak si zajtra užite krásnu oslavu 🙂 A ďakujem za opýtanie, cítim sa dobre, len občas pobolieva bruško a prsia a sem tam drobná nevoľnosť ale na pokeci s WC misou som klop klop klop ešte nebola 😀

tami712
13. feb 2010

ahojte 🙂
tak my už kooonečne po oslave 😝 😀
ale dopadla super, až na to, že Ema bola nejaká mimo z toľkých ľudí /bolo nás 10 dospelých/ a nechcela sa ani fotiť poriadne s tortou, takže fotky sú o ničom 😒
ale dostala zase kopec hračiek, mala druhé vianoce 😀 ale najväčší úspech malo Lego a vysávač 😵 😵 😵

bzuci krásne ste to namaľovali tú izbičku 😵 a tortička je úplne super, si šikula, to si poťahovala marcipánom ???

beji dúfam že ste tiež dobre oslávili 🙂 🙂 a tortička je tiež krásna 😵

amadora
13. feb 2010

Tami aj ja premýšľam nad vysávačom 🙂 Zajtra chcem ísť na nákup tak hádam niečo objavím 😉 A super že vám oslava dobre dopadla a Emke sa páčilo 🙂

Inak dnes tu bol brat so švagrinou a doniesli malému také špicové rifle, značkové, keď bude čas hodím foto, no frajer bude Majko 😵

adriana84
13. feb 2010

Ahojte babenky,tak ja som Vas prisla zasa len tak na skok pozdravit...nefunguje mi FB,tak chcem zapriat dnesnym oslavencom (teda,ak nejaki su 😅 ) vsetko len to najlepsie...s Vanesskou posielame vela pusiniek.
Necitala som vas vobec,len v poslednej spravicke od ami ma zaujala ta WC misa 😅 😀 😉 a tak som pozrela na profil a co nevidim Ami je tehulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Z celeho srdca blahozelam a veeeeeeeelmi sa s Vami teskam...Je tu viac tehuliek ? ja viem len o Janettke 😎 .....My zatial druhe neplanujeme,...neviem si to akosi predstavit.....bojim sa faktu,ze Vany by musela ist na urcity cas na druhu kolaj 😉 ..asi si budete o mne mysliet,ze som nenormalna,ale proste ja si ju neskutocne uzivam....je fakt strasne zlata 😵 🙂 Musim na to druhe babo asi dozriet 😵 Na druhej strane ma ale velmi fascinuju rodinky ako Mimkao 😵 Tak som tak trosku rozdvojena osobnost 😉 Prajem vsetkym krasny vecer 😵

amadora
13. feb 2010

Adri ďakujem ti veľmi veľmi pekne moja 😵 Tehuliek je tu viac než požehnane 🙂 A inak ja sa bojím presne toho čo ty, Majko je môj miláčik a nechcem ho ani trochu zanedbať, ale tak už som to cítila tak že chcem aj druhé bábo 😉

adriana84
13. feb 2010

jeeeej,tak to je super 😵 vsetkym tehulkam teda prajem pokojne tehulkovanie a ak su nejake snazilky,tak im hlavne vela trpezlivosti 🙂 a nech nestracaju nadej 😵
ami-ja si myslim,ze ty sa nemas coho bat 😉 ,ked si to proste uz tak citila,ze chces druhe babatko,to znamena ,ze si pripravena na vsetko,co s tym prichadza 😉 si super maminka,tak ty to vsetko pekne spravodlivo rozdelis medzi majka a druhe babenko 😵

amadora
13. feb 2010

ďakujem ti moja, pekne si to napísala, hádam to tak bude 🙂 a hlavne že to tehuľkovanie dotiahneme do úspešného konca a Majkovi sa narodí zdravá sestrička alebo braček. a dúfam v to že keď je Majko taký zlatý s ostatnými detičkami, že na ne nežiarli a neberie im hračky a rád mi pomáha tak to bude fajn aj keď bude mať súrodenca 🙂

moniqe3
13. feb 2010

Ami: dostala ale meškala my tak som bola nahnevaná, že teraz neviem kedy mám plodné dni. Lebo vždy som ju mala pravidelnú a vedela som.ale v podstate ja viem podľa bolesti keď mám ovulku, ale však už začal február takže s mužom si to miešanie aj užívame i keď má toho muž veľa a domof chodí ako troska unavený, ale ešte túto "povinnosť" vládze.. 😀 😎 však už kamošom ohlásil, že pracuje na chalanovi. 😀 takže dúfam, že si čoskoro zmením snž na nejaký ten týždeň 🙂

lili: držím palčeky nech si tehulka už čoskoro... mohli by sme byť na rovnako.. 😉 a rýchle vyzdravenie.. šup cesnak a teplý čajík..to mne na nádchu rýchlo pomáha

tami: to u nás nie je problém ..čím viac ľudí tým je Viki šťastnejšia..ona je strašne spoločenská po mamičke.. 😀 a oslavu si užívala plnými dúškami.

fu som inač dosť unavená..muž má v reštike akciu svadbu tak som pomáhala a som taká nachodená..som obsluhovala a užívala si to.. že môžem robiť a byť medzi ľudmi a vidieť nevestu a tak.. 🙂

adrika: ja už dlho túžim po druhom dieťati. Vikinka má strašne rada bábenka a všeobecne ona potrebuje spoločnosť. Ja mám také veľké srdce, že je tam rovnaké miesto pre veľa detí, ale stačia mi tri. 😀 😉 dúfam, že nám Pán Boh dá a a raz tie tri detičky budem mať... lebo ja si myslím, že čím viac deti tým viac lásky. Ja budem všetky milovať celým srdcom a rovnako.. však to sa ani nedá milovať jedno viac a jedno menej. A verím, že ty si človek, ktorý vie veľmi milovať. 😉

moniqe3
13. feb 2010

kokos že meškala mi z tvrdým y fakt sa ospr. ale to bude tou únavou, alebo materskou??? 😀 😀 😀

amadora
14. feb 2010

Dobré ránko!

Želáme pekného Valentína všetkým 🙂

Dnes ideme domov z BB, aj som už rada lebo mi tu idú dni dosť pomaly keďže nemám čo robiť.

Moni ja som to nikdy nesledovala kedy mám plodné dni, nejako som tomu nevenovala pozornosť. A tento mesiac som si robila graf a normálne som bola prekvapená ako mi moje telo jasne dáva najavo všetky signály 🙂 Reku budem vedieť budúci mesiac... no už netreba 😀
Veľmi vám želám aby vám to druhé dieťatko vyšlo čím skôr, aby sme tehuľkovali spolu 😉 A nech vám vyjde aj ten chlapec 🙂

mimkao
14. feb 2010

Čavte kočky. Krásneho Valentína... 😵 😵

bzucinka2
14. feb 2010

ahojte, aj ja zelam vsetkym krasneho Valentína 😉 hodne hodne lásky, dobré detičky a poslušných mužíkov 😉
My sme si už dali drobné darčeky a urobila som mm srdiečkové raňajky, potom odchádza, tak budeme celý deň zase samy 😒
Včerajšia oslava dopadla super, maly dostal koooooooooooooopec darčekov, vyzeralo to presne ako písala Tami-priam druhé Vianoce, ale veľmi sa tešil všetkému, len oblečenie hneď odsúval ako nepodstatné 😀 pri sfukovaní sviečky sa najprv 5 minút sústredil a potom sfúkol 🙂 zabudli sme pustiť čokoládový ohňostroj, na čo som prišla dnes ráno, ale nevadí, pustíme ho presne v pondelok 😅 Torta mala úspech a aj chutná bola, tak som mala dobrý pocit zo všetkého 🙂
všetkým snažilkám prajeme nech sa čo najskôr podarí zmeniť snž na tie krásne tt 🙂
tehulky dávajte si pozor na seba aj na bábiky v brušku 🙂
a o tom rozdávaní lásky deťom si to moni veľmi pekne napísala, aj ja mám ten pocit, že srdce je natoľko veľké koľko treba a zmestí sa tam lásky pre každého a rovnako 😉ja mám už teraz rada oboch a dúfam, že aj ony sa budú ľúbiť 😉

mimkao
14. feb 2010

Jéj Moniq, ahoj. Takže mrcha predsa prišla? 😒 Škoda. Ale držím palce, nech sa čo najrýchlejšie zadarí 😵
Baby, ešte sa chcem spýtať... používala tu niektorá z Vás látkové plienky tipu Poplini, alebo nejaké iné značky?

bzucinka2
14. feb 2010

mimkao, ja nie, tak neporadim 🙂

nicky77
14. feb 2010

Čaute kočky!!!!!
Tak strašne dlho som tu nebola. Prajem Vám krásneho Valentína!!!!!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre