Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
16. feb 2010

tami som v robote... my máme také so svetlunkým hnedým obalom... dostali sme ho k pupočníkovej krvi, je tam asi 40 pesničiek... viem, že je tam kohutik jarabí, kolo kolo mlynské...
zajtra pozriem a dám ti vedieť... jeeeeeej to by bolo super, ak by ste mali iné....

amadora
16. feb 2010

ahojte kočky, tak sme doma, Majko hneď bežal buvinkať do svojej postieľky a ja som rýchlo zakúrila a idem sa tiež trochu vyvaliť. v noci sme veľa nenaspali. ďakujem vám všetkým čo ste na nás mysleli aj za gratulácie k narodeninám 🙂 boli sme hneď aj u obvodnej predpísať diazepan, zajtra si pôjdem preň a budem spokojnejšia keď ho budem mať doma. pri každej teplote ho teraz budem musieť sledovať a nad 38°C dávať sprchu, nurofen alebo panadol plus diazepan do riťky. len nech sa to už nezopakuje!!! neželám nikomu 😔 Moni ty vieš ako sa asi teraz cítim... normálne mám strach byť s ním teraz sama doma a teplotu mu asi budem merať 10x za deň 😒 a týždeň má mať kľudový režim tak neviem čo v sobotu s oslavou 😒

Adamkovi želáme všetko najlepšie 🙂

mm1
16. feb 2010

😉 No ahoj moja.... VITAJTE DOMA.... 😉
a nebojkaj, už bude len a len dobre.

tami712
16. feb 2010

megi ja mám len napálené, tak neviem aký je originál obal, ale pozriem aj ja 🙂

ami tak to je super že ste už doma, veľa oddychujte a ten strach ti verím 😔 ale tak by sme reagovali určite všetky 😨 a v nemocnici si spala v noci pri ňom ? a aj ti povedali ako spinkal tú prvú noc bez teba ?

amadora
16. feb 2010

ďakujeme 🙂

Tami áno, spali sme spolu vo veľkej posteli. Povedali mi že spal dobre tú prvú noc, aj keď som prišla za ním tak bol spokojný, mal v izbe pustené rádio, stále v postieľke a obzeral, ale mal spuchnuté očká tak neviem či od plaču, od únavy alebo čo 😒

mm1
16. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6901044

a našla som darček pre Natálku 🙂 🙂

Ami hlavne že ste už doma.... ja som spala s Natálkou 5 dní v kresle ☹ a ona v postieľke......
čo ona nie je zvyknutá a tak sa stále buchotala do postieľky.... 😒

bzucinka2
16. feb 2010

megie, tu si postahujte ak viete: 🙂
http://www.mp3hits.cz/maria-podhradska-detom-1-...
krasna kuchynka 🙂

ami podla mna oslavu mozete mat 🙂 a super, ze ste uz doma 🙂

amadora
16. feb 2010

Bzuci len mi povedali že mám na neho dávať teraz pozor aby neochorel, že má oslabenú imunitu, aby sa to znovu nezhoršilo. Tak sa bojím s ním aj do obchodu teraz ísť, ale čo si pomôžem... a na tú oslavu sú pozvané aj tri detičky tak sa bojím že jedno z nich stačí aby malo sople a sme tam kde sme boli... viem že sa teraz nemôžem stále báť, ale nepomôžem si, bol to hrozný zážitok 😒

tami712
16. feb 2010

ami tak si utekaj oddýchnuť trošku 😉 a ja si tiež neviem predstaviť že by som Emu nechala v nemocnici samú v noci, ja by som sa asi zbláznila 😕

megi super darček si našla 🙂 🙂 Ema dostala kuchynku, kúpila som ju na MMB nie novú, ale je super a normálne sa čudujem že sa koooonečne hrá trošku aj sama. Dnes kým som doobeda varila, tak varila aj ona vo svojej kuchynke a potom ju utierala handričkou od prachu, všetky hrnce, poháriky, príbor 😀 som ju pozorovala a bola bohovská 😀

mm1
16. feb 2010

Aminka, to by ste nemohli ísť vôbec nikam....

bzuci, tieto máme.... 🙂

ciarka
16. feb 2010

Ami- tak konecne ste doma, oddychujte, a nebojkaj vsetko bude o.k.

Tami- pozerala som fotky,Emka je nadherna kocka!!!!

Megi- som aj zabudla vam zagratulovat, ze mate prsteky o.k. Sa tesim s vami.

Adamkovi a Majkovi k 2 rockom zelame vela zdravicka,stasticka a lasky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Uzite si to.

Beji- chcela som sa ta spytat, ze kde si kupovala zaclonku do izbicky Petkovi.

My ideme robit Sabinke izbicku, len este presne neviem ako. Kupili sme zatial podlahu a lampicku, kobercek a kresielko dostala a neviem ci ju mame namalovat na bielo, al. jednu stenu farebno. Mam dilemu. Dnes ide muzik burat otvor co je medzi obyvackou a chodbou a konecne nam pridu spravit vstavanu skrinu,tak tu bude mensi bordel. Lebo vsetok nabytok co bol v detskej sa stahoval prec a to co bolo v skrinkach mame v obyvacke,tak som rada,ze uz tu bude poriadok.

mm1
16. feb 2010

Tami ja by som jej tiež kúpila takú tú na postavenie, ale nemáme ju bohužiaľ kde dať... ☹ tak som si vymyslela toto náhradné riešenie.... 😉

čiarka ďakujeeeeeem....

baby mám recept na super rýchly koláč.... možno poznáte, ale posielam vám do mailíkov 🙂

mm1
16. feb 2010

poslaný....... 🙂

bejca
autor
16. feb 2010

ahojte 😵

takze Majkovi a Adamkovi letia pusinky ku krasnym dvom rockom 😵 a posielame veeeeeela pusiniek 🙂

Ami som velmi rada ze ste uz domenka a drzkajte sa , jedzte vela ovocia , zeleninky a poriadne sa obliekajte 😵 neboj oslava dopadne v pohode ved nebudete lietat po dome 😉 o spanku v nemocnici vieme 😝

Spapulka juuuuuuuj to mi je luto ze je Dianka chorucka posielame pusinky a zelame skore uzdravenie 😵

Vevi aj ja mu kratim poobedny spanok max 1,5 hodky ako aj ty 😉 no ale my spime potom vecer o cca 20,45 😉 a on bol zrejme rozruseny tou oslavou 😉 a mne tiez uz prisiel zvyseny RD 😉

Megi tak isto budim Petka pusinkujem hladkam a pod 😉a krasny darcek 🙂

Ciarka zaclonu mame z jarmoku 😉 a teda super zmeny idete robit , neporiadok sa uprace neboj a potom budete mat krasne 🙂 tesim na fotecky 😵

my mienime zateplit stenu v detskej tak zatial nic nerobim ale potom tiez chcem vymalovat ale asi farebne + nieco nakreslit na stenu + nejake nalepky 😉 to ale este vsetko uvidime 😀 😉

bejca
autor
16. feb 2010

Bzucinka prosim ta vysvetli mi akos a tam stahuju tie pesnicky 😅 ja som totiz taka truba 😝

bzucinka2
16. feb 2010

meggie, ale tam je 5 cd 😉
beji: 1.musis sa registrovat
2. potom si okopirujes link na stahovanie do riadku kde zadavas www adresy
3.tuknes na moznost stahuj
4.ulozis si to k sebe do pocitaca
5. ked mas vsetkycasti stiahnute, tak to len rozzipujes 😉

bzucinka2
16. feb 2010

beji 3. free user 😀

emjee
16. feb 2010

sorry, ze vam sem leziem, ale snad potesi - mamicky, ktore mate dietatko narodene 18.2.2008 sup sup precitat 😀 http://panelak.blogspot.com/2010/02/oslavy-v-pa...

jankapardon
16. feb 2010

Ami všetko najlepšie Majkovi!!!!
Aji aj Adamkovi všetko najlepšie!!!!!
Pekný večer všetkým....

mimkao
16. feb 2010

Všetko najlepšie Majkovi a Adamkovi. 😵 😵

moniqe3
16. feb 2010

Aj my prajeme Majkovi a Adamkovi krásne narodeninky.

Majkovi želáme aby sa toto už nikdy nezopakovalo a Tebe Ami aby si sa rýchlo dostala z toho šoku. Na to už nikdy nezabudneš a budeš to mať stále na očiach ale treba dúfať, že tu pri febrilných kŕčoch je veľmi malá šanca, že sa to zopakuje 2x. Aspoň tak mi doktori vraveli. Myslíme na Vás. Ja ešte stále Vikinke každý deň cca 3x za deň meriam pre istotu teplotu, lebo u takéhoto dieťaťa ani nevieš ako mu z ničoho nič môže teplota vystúpiť. Mám asi 5 teplomerov. Všetky druhy do ucha, dudlík, na celo, na spánky, a jeden ortuťový a dva elektrické. Jasné, niekomu by sa to zdalo smiešne ale kto nezažije nemá právo súdiť!!!

danka.k
16. feb 2010

AMI vitajte doma a majkovi vseeeeeeeeetko najlepsie prajeme a samozrejme aj adamkovi 😉

megie my mame nejake tie detske pesnicky ale tiez mame len napalene tak netusim od koho to ani je, ale asi to co mas aj ty...

maaaaaaaaaaam nove nechty.. segra si kupila celu sadu na gelove nechty tak dnes bola u nas... sa s tym vybavila, ju to bavi, mna nebavi si tie nechty ani len nalakovat a pritom by som mohla robit modelku na nechty.. nemam nervy na to 😀 😀

amadora
16. feb 2010

baby Majko mal teraz zase teplotu 37,5 😒 Hneď som mu dala Nurofen a letnú sprchu, znížila sa mu na 37,3 ale hrozne hrozne sa bojím 😢

bejca
autor
16. feb 2010

Ami a to mal v ritke ci ?? a nebojkaj nemusi mu uz stupat 🙂 posielame pusinky 😵

amadora
16. feb 2010

Beji hej, v riťke. Ja viem že nemusí, ale ten strach si nedokážeš predstaviť ☹

bejca
autor
16. feb 2010

Ami dokazem ☹ a v ritke odpocitaj 0,5 😉 mne v nemocke povedali ze do 37,2 je v ritke oki ....

amadora
16. feb 2010

to ja dobre viem že treba odpočítať a to som napísala už po odpočítaní. a jemu to môže vyskočiť v sekunde hore

bejca
autor
16. feb 2010

nebojkaj nic nevystupi zlatko 🙂 posielame pusinky 😵

amadora
16. feb 2010

ďakujeme. idem si k nemu ľahnúť. pa a myslite na nás

bejca
autor
16. feb 2010

ja na vas myslim stale 😵 dobru nocku cmuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre