Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
5. mar 2010

doktor vravel že mi ešte poslal vzorku na nejaký ďalší podrobnejší rozbor, neviem čo presne mi tam spomínal, aj na železo lebo som mala pri Majkovi málo, tak že výsledky všetky mi pošle poštou a napíše mi tam aj kedy prísť na kontrolu. tak som zvedavá čo tam bude keď to príde 🙂 a ešte raz ďakujem 🙂

amadora
5. mar 2010

a ešte, pozerala som teraz na nete že je Femibion 400 a 800, ktorý si mám kúpiť? 🙂

ronit
5. mar 2010

ten pre prvy trimester myslim ze 800, potom ten pre druhy.
nemas zaco, takze sme dohodnute ak do 6 tyzdnov nic tak pytaj kontrolu zrazanlivosti 🙂

amadora
5. mar 2010

ahá, dobre, takže najprv 800 začnem brať 🙂 a dozriem si na to, uvidím ako mi on napíše kontrolu a ako to bude o viac ako o 6 týždňov tak sa preobjednám skôr 🙂

bzucinka2
5. mar 2010

tak je upratane, oprane, zehlit sa mi nechce, pockam kym uschne dnesne pradlo a idem sa vyvalit trosku 😉

amadora
5. mar 2010

kočky čo ste tehuľky, dobre vám to tu počíta tá tehu kalkulačka? 🙂 lebo ja som poslednú mrchu mala 7.1. a ovuláciu 25.1. a dnes mi už skočilo 9tt 😕 😅

lili24
5. mar 2010

ami myslim ze ak mas uz 8tt + 1 den tak to uz hned hodi na 9tt pretoze to vlastne uz si v 9tt, asi tak to je, si myslim 🙂

mylim sa?
ja som 4tt + 3dni a to je vlastne 5tt, a to aj ukazuje

amadora
5. mar 2010

áno, to som dnes 8tt+1 presne 🙂 len môj doktor keď som bola na sone mi rátal vek dieťatka, nie dĺžku od mrchy, lebo vravel že je to 3tt, tak ako sa to potom ráta vlastne? čo mi napíše do knižky? 😀

lili24
5. mar 2010

myslim ze od poslednej mrsky by sa malo 😉 nie som odbornik ale ja som to mala v tehu knizke tak 😉

amadora
5. mar 2010

no tak som zvedavá ako mi to napíše o týždeň 🙂

miminkoo
5. mar 2010

Ahojte,
kamoska mi poslala jeden link, idem sa s vami podelit 🙂
Kazdy ma na to iny nazor, svoj, mne osobne prislo az zle pri pohlade na to... 😅

http://zpravy.idnes.cz/letani-miminek-ma-pomoci...

http://ona.idnes.cz/miminka-letaji-dal-odborny-...

amadora
5. mar 2010

no Mimi ja som to len otvorila a uvidela úvodný obrázok a hneď som to aj zatvorila 😅 😝

veva55
5. mar 2010

mimi, to je hrozne, podla mna to vobec neni vhodne pre klbiky u takych malych babatiek.

ozaj ronit, nevies mi nieco odporucit pre detsku imunitu? mlady ide v septembri do skolky a nechcem, aby bol casto chory, ja jedine, comu verim, su probiotika bio-gaia, ale ak by si poznala este nieco, hod tip pls. dakujem. alebo aj vy baby ostatne, pokial mate nieco odskusane.
inac co sa tyka tych vakcin proti chripke, tiez to nechapem, teraz ked som bola u lekarky, tak sestricka mi ukazovala zoznam deti, pre ktore akoze vakcina je, pricom vravela, ze nevie, podla coho to vyberaju, lebo niektore deti, ktore byvaju casto chore, v zozname vobec neboli a ine, co su zdrave, tam boli. nechapem, ktore dieta to vlastne vybera, ze kto bude/nebude v zozname. a kto vobec robi tie zoznamy

veva55
5. mar 2010

pisem jak hotentot, som chcela napisat, ze nechapem, kto rozhoduje (a podla coho), ktore dieta v zozname bude a ktore nie.

moniqe3
5. mar 2010

vevi: jediné čo viem je že sa nemôže očkovať choré dieťa.. lebo má oslabenú imunitu ale mám známu čo má veľmi často choré dievča a jej tiež nechcú zaočkovať, lebo že ona má veľmi oslabenú imunitu a vakcína by jej mohla uškodiť.

lili aj ja som 4+3tt kedy si mala poslednú ms 2.februára?? 😉

amadora
5. mar 2010

Vevi ja som začala pred 4 dňami dávať Majkovi imunoglukán, tiež som hľadala niečo na imunitu a lekárknička mi odporučila toto, že je to najlepšie na trhu. A potvrdila mi to aj kamarátka čo robí zdravotnú sestru, tak dúfam že som zvolila správne 🙂

veva55
5. mar 2010

ami, imonoglukan mame teraz doma, kazala nam to doky kupit teraz jak bol chory, ale ci to pomaha aj ako preventivne uzivanie, to este nemam odskusane. este kuknem na pridavny letak, ci sa to moze uzivat dlhodobo ako preventivna liecba. diky

amadora
5. mar 2010

Vevi to by malo účinkovať ako prevencia proti ochoreniu a aj keď už na vás niečo lezie tak začať dávať dvojitú dávku a ľahšie by sa mal vyzdravieť 🙂 a ja som sa pýtala ako to užívať, tak vraj tri mesiace vkuse počas takýchto období (keď sú choroby všade) 🙂

ronit
5. mar 2010

jaj vevi keby som vedela tak nemam malu kazde dva tyzdne choru a uz v dvoch rokoch na cakacke na vyber mandli ☹
podla mna je imunita aj dana geneticky , ja som bola casto chora
ale kazdemu nieco ine pomoze, skusit treba 🙂

moniqe3
5. mar 2010

ronit: to fakt.. tak pfuj pfuj nech po vybratí mandlí budete už len zdravučký..mne ako malej museli 2x vytrhnúť nosné mandle..a bol to tak strašný zážitok, že mám to stále pred očami..žiadne umrtvenie.. len ma priviazali na stoličku kopec presonálu doktorov a sestričiek okolo mňa.. len mi ich vytrhli a poslali ma von na chodbu za mamou, že môžeme ísť domov..a mame dali krabicu s gázami že krv mi má utierať... ☹ ale teraz to robia asi inak... aj teraz by som si ich dala najradšej vytrhnúť lebo mám nádchu každý mesiac..

bejca
autor
5. mar 2010

ahojte 😵

my sme mali klasicky den 🙂 ako v piatok , navarit , upratat a tak , muzik zajtra ide do prace takze znovu sme sami ..no ale tak co uz ... vydrzime a poobede si spravime pekny program nejaky 😉

idem si upratat fotky do albumu 😵

pekny vecer 🙂

danka.k
5. mar 2010

beji aj my sme sami az do utorka ☹ vy si ocka aspon vecer uzijete 😉

bzucinka2
6. mar 2010

dobre ranko, tak dnes prva, to sa mi ani nezda 😀
ami presne ako napisala lilly, ked si dnes uz 8+1, tak si vlastne 9tt 😉 a upravit ti moze termin doki podla UZV a tt sa rataju vzdy od poslednej mrsky, nie od ovulky, tak neviem co ti to ten doki povedal, vsak uvidis aky TP ti zapise do knizky 😉
ja som sa vcera namakala a dnes sa chystam este si oddychnut, kym mi pride maly domov, lebo mm ide pomoct k rodicom, tak zase budem sama 😒

bzucinka2
6. mar 2010

a to lietanie ani nevyzera dobre, ja by som sa bala, ze mu ublizim, vsak ani triast sa s babatkom nema a nieto este takto lietat ☹

moniqe3
6. mar 2010

bzuci: jáj že 27tt ako to rýchlo letí.. a ako kopká sem tam alebo je to budúci futbalista. 😉 a oddychuj, šetri sa!!! 😉

bejca
autor
6. mar 2010

ahojte 😵

tak u nas svieti slniecko je nadherne 😵 ale je minus 7 stupnov brrrrrrrrrrr 😝 trosku nasnezene tak sa nam vratila zima 😠 😖 ale snad len na chvilku a uz pride krasna jar hadam 🙂))

Danka ja by som si to nevedela predstavit ale aj sem tam je fajn byt sama 😉

Bzuci dakujem velmi pekne uz nam to vcera prislo zabudla som ti napisat 😅 a ty oddychuj a setri sa 😵

co sa tyka toho linku deti sa nesmu triast a podla mna by nemali ani " lietat " nepoviem ked uz su starsie ...ale isto by som to nerobila s takym malym bbatkom 😕 az mi bolo zle 😝

moniqe3
6. mar 2010

beji: fúha..to máte chladno..u nás je ale tiež tuším -2... ale pekne svieti slniečko.. 🙂 ja sa tiež už teším na jar.. a na leto..ach yo.. teraz idú moje mesiace.. 🙂 ja nemusím zimu..

bzucinka2
6. mar 2010

monika, veru leti nam to, kopka tak normalne, castejsie ako Alexko ale zase ziadne silne kopance, vcera sa snazil tak vravim mm daj ruku ako kopcuje a hned prestal a viac sa ani nepohol, proste ma respekt pred ocinkom uz teraz 😀 ale je to super pocit 😉
a ja si tiez dnes uzivam slniecko spoza okna, mm vravel, ze vonku je riadna zima, tak ani nos nevystrcim 😉
ale idem dnes aspon pozehlit asi 😉

danka.k
6. mar 2010

u nas tiez konecne svieti slnko, ale tak mi mame este teraz minus 5 😀

moni a v bratislave bolo rano tiez minus sest.. 😀 😀 😀 ale to vy ste este tuuuho buvali 😀

danka.k
6. mar 2010

a co vam dnes vsetkym net zamrzol???? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre