Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
1. okt 2009

ja som hore od 6.00, takze parada, stihla som upiect kolac, uvarit polievku, ist do obchodu, a s malym k dokine, teraz maly spi a ja by som mala tiez, ale mam este vela na praci, pozehlit a dorobit pre kamosku 2 plechovky 😝

bzucinka2
1. okt 2009

beji, ja som dala c, ale len som tipovala, ze by mohla byt gertruda, to sa m na ne hodi a za tu kresbicku nam poslali krasnu kozmeticku tasticku macka pu, tak sme sa vytesovali a posielame dalsie 🙂len ma stve, ze mne este len teraz pride augustove cislo, takze mi cely casopis mesiac meska a potom musim pozerat na nete aka je sutaz 🙂
a dakujeme za pochvaly 🙂

amadora
1. okt 2009

aj my sme boli v Lidli, u nás tentoraz mali kopu pančúch (keď máme kúpené a nepotrebujeme 🙄 ) ale chcela som mu kúpiť pyžamo, ale už mali len dievčenské, chlapčenské ani jedno jediné 😒

danka.k
1. okt 2009

no my sme dnes hore od 5.40 v noci stale mrnkal takze som toho moc ani nepospala... spal vo svojej posteli a neviem ci mu vadi tatove chrapanie alebo to ze pri mne spi tato a nie on 😀

ami vy este nenosite pancuchy?? joooj my uz musime, tu je kosa ako v ruskom filme 😀

bejca
autor
1. okt 2009

no tak u nas mali o cca 9 tej ked som prisla v Kaufalnde posledne oteplovaky na traky - 92 modre tak som ich hned vzala - 4,49 euro a potom mali take do pasa smotanove , bledomodre , sive , ruzove , zelenkave a este tusim nejake pastelove a to mali max velkost 86 .. no ale jedny som mu zobrala su mu trosku dlchsie tak snad ich trosku ponosi a tiez stali 4,49 no a bundy mali od 110 vacsie takze bundu akosi nemame 😠 predavacky som sa pytala a vraj dostali len 2 krabice a to co je vylozene je vsetko ... no ale ved aj oni maju vnukov .. vnucky ... deti , krstniatka a pod 😉 potom som isla k doki a aj ma hned zaockovali proti tetanu 😅 😕 tak sa tesim co mi to bude robit 😅 😝

TAmi tesim sa ze je Emke lepsie a ze lepsie spinkala 😵 a v Lidli ani u nas uz nic nemali 😝 a letak mame normalny je to na predposlednej strane dolu .....

Bzuci ty si super zenska vsetko stihas 😵 a prosim ta tu kresbu im posielas postou ci ako ?? a hlavne im to posielas pod nejakou rubrikou ci ?? 😅 dakujem 😉

Ami u nas to bolo v Lidli to iste 😠 ale ja uz akosi na tie akcie zacnem tusim kaslat 😝 robia si tam co chcu 😒

tami712
1. okt 2009

beji no tak v tomto našom Kauflande sú asi nenormálny 😠
normálne sa ich mama spýtala, že to majú mať v akcii, vraj pozerali aj v letáku, ani tam nič nevidela 😒
a tak by sa nám zišli aspoň oteplovačky ☹ ale tak ešte do zimy niečo nájdeme 😉

aj ja som už dnes Eme obliekla von pančuchy, je dosť chladno. Ale treba mi kúpiť ešte nejaké, lebo všetky od vlani sú jej malé a po Viktorovi mám len nejaké veľké odložené 😨

bejca
autor
1. okt 2009

aj som chcela ten kaufland odfotit ale potom som si vsimla ze tam je ponuka plati od 1.10.2009 Trnava

takze my mame asi nejaky samostatny letak a asi aj kazde mesto 😅 😕

bejca
autor
1. okt 2009

my mame pancuchy stale tie klasika na traky 😉 😀 a kupujem ich stale aj teraz som kupila a su super lebo su bavlnene 😵 ja tie z umelinou nechcem 😅 no a zabudla som ze som este kupila aj Petkovi v KAuflande cizmicky 😵 cislo 25 tak dufam ze mu budu v zime 😀 😅 😉

bejca
autor
1. okt 2009

stali 12,99 euro a maju aj reflexne prvky tak som rada 😵 len teda my este bundu zimnu taku akurat lebo ta Nike co som to tu kupila cez bazar je nam velka ako hovado 😝 😠

bejca
autor
1. okt 2009

no a idem pracovat konecne nieco doma - Petko spinka , ja som kafco vypila tak mozem ist makat 😀 😉

pekny den 🙂

tami712
1. okt 2009

beji no ja som si aj myslela, že tam asi máte iný leták 😀

aj ja mám najradšej tie klasické pančuchy, vždy som ich kupovala aj Viktorovi, teraz som Eme kúpila veľkosť 90,
tieto :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6493841

beji že 25-ky 😀 Ema má teraz tenisky 22-ky, tak neviem aké budeme kupovať čižmy 😕

bejca
autor
1. okt 2009

to su presne oni 😉 ale nam tie 90 tky su veeeelmi velke nam stacia stale tie posledne co su na traky 😉

a ani ja neviem ake budeme mat 😅 ale ma zatial 23 a su mu trosicku volnejsie ale tieto su sice 25 ale ma tam dost volu 😉 tak v november az januar snad ponosi 😉

ciarka
1. okt 2009

Ahojte babule,mam problem!!!Necitala som vas,len sa chcem opytat,tie kt. ste uz davali zabaly,ako ste postupovali a pri akej teplote sa davaju.Sabi z nicoho nic vcera poobede sa zobudila s teplotou 38,5 a v noci 39 a dnes rano 38.Tak sme boli u lekarky a ta ze cakat co sa z toho vyvinie.Takze ako doteraz,teraz zas mala 39,tak som jej dala nurofen.Neviem z coho to ma,nic ine jej nie je.Len ta teplota.A dnes je to druhy den.

Prosim poradte co mam robit.davam nurofen po 6hodinach,ale teplotu ma vysoku aj skor.dakujem!

izka
1. okt 2009

Ahojte mamulky.
Ja nestíham, chystám kike oslavu 18 !!! a ema tiež jeduje a soplíkuje a kašle a stále volačo. večer možno popíšem trošku.

Beji, teší ma, že si si na nás spomenula 😉

ciarka, ja prvé dva tri dni teplotu neznižujem. iba ak už je okolo tých 39, tak vlažnou vodou osprchujem, to ulaví.
zábaly nedávam. dobre si pamätám, ako som ja pri tom trpela, lebo ako malá som bola stále chorá 😝

teplota sama o sebe nieje choroba, ale obranná reakcia tela . jednoducho telo bojuje a to je dobre. tým, že teplotu hneď neznižuješ, tak si telo buduje imunitný systém. ak dáš hneď nejaké lieky, tak len zabrzdíš vyzdravenie a pak vätšinou nastúpia ATB.
viem, že to nieje ľahké pozerať sa ako dieťatko trpí, ale mám to vyskúšané.
bežne nám teplota, ak nič nedám, prejde do druhého dňa. maximálne nasadím Paragripe, ten môžu aj malé detičky a pomôže to.
samozrejme, ak teplota trvá dlhšie, tak treba hladať príčinu, v podstate ti to doktorka dobre povedala, že počká, čo sa z toho vyvinie.
želám ti, nech to nieje nič vážne a Sabinka je čím skôr v poriadku.

bzucinka2
1. okt 2009

beji, dakujem za pochvalu, ale nie som taka super, cely den som nervna, lebo maly za vsetko hned place, akonahle nie je ako on chce alebo ho hned nepochopim, co sa mi snazi povedat, hned je plac a teda je ho za cely den uz par dni dost, uz u chyba len jedna na zadok asi, tu este nedostal 😝 no aj dnes zuril, lebo som ho nepustila na stol tancovat tak isiel za mnou do kupelky, tam sa posadil a hneval sa, tak som odisla, este chvilku mraucal a potom si na hodinu nasiel zabavku, vyberal vsetko zo skrinky v kupelke a kazdy vrchnak otvoril, ked bude cas hodim foto 🙂
beji a posielam to postou do tej prahy a na zadnu stranu pisem podla pokynov, na obalku heslo sutaze aka bezi 🙂

ciarka daj nurofen, po 3 hodinach paralen alebo panadol, mne tak kazala doki, ked mu do 6 hodin vzdy vystupila a, tak ze to treba takto striedat, zabaly som davala len ked mal nad 39, vraj sa ma len na hrudnik a chrbatik dat vlhka osuska a zabalit do sucheho uteraka, ak sa mylim baby, tak ma opravte, lebo ja som ho balila inak celeho 😉 dufam, ze to ma sabi len zo zubkov, tak cmuk a skore uzdravenie, aj my sme mali teraz teplotu 2 dni a potom presla a zub vonku 🙂

ja davam lieky na rozdiel od izky hned akonahle ma viac ako 38, nerada by som sa dopracovala ku krcom z teplot 😒 a teplota nam do 2 dni zmizne tiez, ale teda ja takto striedam tie lieky 🙂

bzucinka2
1. okt 2009

beji, na aukciach je teraz kopec krasnych vetroviek a bundiciek 🙂

bzucinka2
1. okt 2009

aj ja zopar sledujem, musim malemu vyskusat tie co mame doma a potom sa uvidi co este kupime 😉

amadora
1. okt 2009

Danka ako si prišla na to že nenosíme pančuchy? 😕 Ja som písala že keď sme chceli kúpiť pančuchy v Lidli tak nemali a teraz keď máme pokúpené a už nepotrebujeme kupovať ich mali plno.

Beji ja som sa tiež nehnala kvôli tomu tam, som vedela že nič nekúpim. Ale už keď sme tam boli tak reku pozriem, ale tiež na tie ich "super akcie" kašlem 😠

ciarka
1. okt 2009

Bzucinka a Izka- VELMI PEKNE DAKUJEM ZA RADU!!!!!Som rada ze vas mam,a vzdy tu najdem odpoved.Dakujem pekne.No Sabi sa zrazi teplota na max.38 a potom stupne na 39 a tak dookola.dnes je 24 hod.co ma teploty.No presli skoro 3 hodiny a ma po odcitani 38.Tak neviem ci jej nieco dat,alebo vlazna sprcha.

monique02
1. okt 2009

caute baby,

ciarka teplota sa ma myslim zrazat az ked ma viac ako 38,5 po odcitani, ako pise bzuci mozes striedat nurofen s paralenom (panadolom) po 3 hodinach, cize povedzme 6.00 nurofen, 9.00 panadol, 12.00 nurofen, 15.00 panadol atd.

ak ma iba 38 tak by som to neriesila, len jej meraj, ja tiez nedavam zabaly ale sprchujem vlaznou vodou, je to rychle a ucinne 😉

v kazdom pripade drzime palce nech to sabi rychlo prejde

ja uz tiez akcie v lidli a pod, ani neriesim lebo nikdy ale nikdy nic nenajdem 😀

pekny vecer vsetkym

danka.k
1. okt 2009

ami ty si napisala mame kupene a nepotrebujeme.. tak ja osm to pochopila tak ze u vas je este teplo a nepotrebujete ich zatial nosit 😀

bzucinka2
1. okt 2009

ciarka ja by som urcite striedala lieky a nedakuj na to sme predsa tu 😉

bejca
autor
1. okt 2009

ahojte 😵

Ciarka ja davam len ten panadol cipok a tiez sme mavali aj stale teplotu aj po 6 tich hodinach ale trvali nam max 40 hodin . zabal som nedavala zatial..... posielame pusinky a snad asi len zuby 😉

Izka tesim sa ze ste v podstate oki 😵 a vcera som ani zaspat nemohla stale som na vas myslela ze ste dlho sa neozvali 😵 posielame cmuky aby ste vsetko zvladli 😉

Bzuci nas je tiez dost nervny v poslednej dobe 😅 neviem co mu je ... ale su svetle chvilky kedy ma aj dobru naladu 😀 😀 tesim na fotto 😉 a dakujem 😵

co sa tyka aukci musim dat pohov lebo som minula veeeeeelmi vela euracov 😝 dam sem link co som kupila 😉

Ami ja som tiez tak isla len koli tomu ze to je hned vedla Kauflandu .. inak ma mozu mat radi 😉 😀

amadora
1. okt 2009

Ciarka držíme palce aby bola Sabi čím skôr ok 🙂 Ja ti neporadím ako na teploty, našťastie sme boli chorí len raz a to mal teploty len 38 tak sme nemuseli zrážať.

Danka jednalo sa o kupovanie, nie o nosenie, tak som písala že teraz mali kopu pančúch keď ich máme kúpené a nepotrebujeme. 😉

bejca
autor
1. okt 2009

a este :

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1366659

pekneeeeeeeeeeeee ze 😀 no musim sa sama pochvalit 😉

bejca
autor
1. okt 2009

hmmmmmmmmm tak zasa nikto ☹

tak dobru nocku pa

jankapardon
1. okt 2009

čiarka aj my sme mali také vysoké teploty pri zúbkoch nám trvali v kuse cele tri a pol dna...davali sme tiež po 3 hod nurofen a panadol na striedačku a zakaždým večer ak mala už 39 som dala aj diazepan...proti krčom...ten som davala len počas noci...my sme už pri 39 robili vlažné sprchy , zabalit sa nam ju nepodarilo🙂) držím aj ja pršteky, aby Vám to rýchlo prešlo!

jankapardon
1. okt 2009

a ešte ak má po 3 hod už po odčítaní 38, sprchu by som ešte nedavala, ak chce pit, davaj čím viac, tým lepšie. Držte sa!

amadora
1. okt 2009

Baby ktoré pozeráte Ordináciu, z čoho šiblo Juríčkovi? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre